Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie w okolicach Brzegu zrobic wesele?
Autor Wiadomość
tadjurek 


Wiek: 73
Dołączył: 14 Paź 2005

UP 117 / UP 4


Skąd: oczywiście z Brzegu

Wysłany: 2006-09-10, 20:37   Gdzie w okolicach Brzegu zrobic wesele?

W przyszłym roku wypadnie mi urządzić wesele dla syna (i oczywiście przyszłej synowej). Proszę o wskazówki gdzie, w Brzegu lub okolicach, można znaleźć elegancki lokal z doświadczoną obsługą w urządzaniu takich uroczystości. Nie wiem jeszcze liczby przewidywanych gości, ale chciałbym przy okazji poznać pojemność sali, ceny i warunki- orkiestra, poprawiny itd.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-10, 20:42   

Nie rób w Relaksie, bo pomimo jakości usług, na każde wesele tam organizowane spada szereg klątw od ludzi zamieszkujących pobliskie bloki. Właściciele lokalu mają po prostu gdzieś cisze nocną i grają na full do rana. Dzieci spać nie mogą i płączą, chorzy i niepełnosprawni też - polcija nie reaguje, snia ma w przysłowiowej D wszystko.
Jeśli Ci odpowiada życie syna w związku przeklętym przez dziesiątki osób, to powodzenia w Relaksie :) .
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-10, 20:51   

Ja bym polecił Lagunę.

Zalety :
- Z dala od centrum (na uboczu, bez przypadkowych gości)
- bardzo dobra kuchnia (jeżeli szefem kuchni dalej jest młody wiekiem kucharz, który 2 lata temu tam piastował to stanowisko)
- w miarę duży parkiet
- wystrój i obsługa tez na poziomie.
- Nocleg (dla bardziej znurzonych gości) na piętrze

Wady:
- Z dala od centrum (trzeba zapewnic dowóz/odwóz osobom)
- cena - jednak nie jest to najtańszy lokal

Tak było 2 lata temu i bardzo mi się spodobało na weselu wesele na którym tam byliśmy. Na tej podstawie oceniłem ten lokal.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-09-10, 21:09   

Ja z podobnych jak Alfer powodów polecałabym Zajazd U Rybiorza. Zalety bardzo zbliżone, dodatkowo myślę, że niższa cena. Ja miałam tam wesele 3 lata temu i za osobę wraz z poprawinami zapłaciliśmy 120zł (80zł wesele + 40zł poprawiny). Jedzonko dobre, obsługa miła, szefostwo bardzo kompromisowe. Na górze pokoiki, a nawet możliwość wynajęcia poddasza za grosze, my daliśmy po 10zł od łóżka i spokojnie weszło tam ok 14 osób :) Sala mała (ta podstawowa) pomieści ok 80 osób (tyle było u nas), natomiast ta dolna sala niestety nie jest mi znana :/ (nie miałam okazji ocenić).
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2006-09-10, 21:41   

alferx napisał/a:
- bardzo dobra kuchnia (jeżeli szefem kuchni dalej jest młody wiekiem kucharz, który 2 lata temu tam piastował to stanowisko)

O ile mam na mysli tego kucharza o ktorym mowisz to juz tam nie pracuje...ostatnio mialem przyjemnosc bawic sie na weselu gdzie byl szefem kuchni...wszystko palce lizac...caly czas dogladane... i pieknie serwowane
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-09-10, 21:45   

:evil: :wink: :evil: my z żonką robiliśmy w INTERNACIE na Wyszyńskiego ale z tego co wiem to terminy tam napięte-cenowo dostępnie,jedzonko pyszne i ładnie podane i lokum na sen też się znajdzie-POZDRAWIAM :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-10, 21:46   

slawq napisał/a:
ostatnio mialem przyjemnosc bawic sie na weselu gdzie byl szefem kuchni...wszystko palce lizac...caly czas dogladane... i pieknie serwowane


Chyba mówimy o tym samym kucharzu (sądząc po opisie), a gdzie teraz serwuje swoje dzieła (bo tak trzeba nazwac Jego dania) :?:
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2006-09-10, 21:57   

alferx napisał/a:
Chyba mówimy o tym samym kucharzu (sądząc po opisie), a gdzie teraz serwuje swoje dzieła (bo tak trzeba nazwac Jego dania)


W ktoryms nowym hotelu w Jelczu-Laskowicach.
Ostatnio zmieniony przez slawq 2006-09-10, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-09-11, 04:17   

lokal Mario koło beselu byłem tam już na kilku weselach (chyba z 6) i zawsze było super sala duża obsługa fachowa jedzonko hmmmmmmmm aż jeść się chce, tylko terminy też troche napięte
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2006-09-11, 07:09   

Cytat:
lokal Mario koło beselu

Jestem jak najbardziej za, lokal jest naprawde świetny. Miła i doświadczona obsługa, jedzonko pycha :lol:
Co do relaksu, to jest tam fajnie, ale własnie sęk w tym ze dużo ludzi mieszka w poblizu.
Za to nie polecam sali na ul. Cegielnianej, byłam tam ostatnio na weselu i byłam załamana, nawet sztućców na zmiane nie było :x
0 UP 0 DOWN
 
danrow1 
danrow1



Wiek: 48
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: zkątowni

Wysłany: 2006-09-11, 11:49   

slawq napisał/a:
W ktoryms nowym hotelu w Jelczu-Laskowicach
hotel antonio jelcz laskowice kierunek wrocław
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-11, 14:45   

Na Cegielnianej byłamna weselu też niedawno, ale raczej na poprawinach, nie wiem dokładnie, jedzenie może nie było super faktycznie, cen nie znam. Zazwyczaj bawiłam się na weselach w Ratuszowej i tam wiem, że i obsługa i jedzenie jest ok, ale pewnie terminy napiete, cen obecnie nie pamiętam, między 80 - 100 zł. od osoby, zawsze można spróbować w Herbowej. Byłam też niedawno na weselu w sali - dawnej stołówce Olejarni - sala mała i taka może trochę stołówkowa, ale za to jedzenie było dobre, poza jedną potrawą i obsługa też dobra. Niestety nie wiem jakie tam były ceny. Co do orkiestry, to na samo wesele trzeba się chyba liczyć z kwotą od 1000 do 2000 zł. Z ciekawostek dodam, że można wynająć salę w Zamku na wesele za 8000 zł. - tak słyszałam, do tego jeszcze catering np. z Ratuszowej i wesle jak z bajki :)
0 UP 0 DOWN
 
miarrzuchna 
:D



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: JASIONA :D

Wysłany: 2006-09-11, 15:22   

Ja polecam zamek w Łosiowie. Co prawda wesele tam przedemną (znaczy się wesele mojej siostry ;) ), lecz panuje tam niesamowity klimat!!! Wynajem sali kosztuje 800zł do tego należy doliczyć katering - nasz jest z Graczy - sprawdzony i doskonały! Poza tym około 40 miejsc na nocleg. Polecam !!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-09-11, 20:18   

Co do sal to powiem gdzie byłem:

Cegielniana:

Nie bardzo mi się tam podoba, wejście po schodaach na salę gdyż znajduje się na piętrze( możliwe urazy niektórych gości ). Sala jest średnia jeżeli chodzi o wielkość. Są tam klimatyzatory lecz mało co dają. Od strony kuchni nie znam gdyż był tam kuchaż wynajęty ze sprawdzonego źródła młodej pary. Czasami bardzo nieprzyjemnie tam pachnie z oczyszczalni ścieków.

Internat na Wyszyńskiego:

Sala większa i całkiem przyjemna. Co do obsługi kuchni niestety to jest duży minus. Trochę rzeczy na weselu mojej siostry poginęło niestety ( dawaliśmy sami drób na rosół, napoje oraz napoje wyskokowe). Jeżeli chodzi o poprawiny muszą być maksymalnie do godziny 21:00 gdyż młodzież idzie w poniedziałek do szkoły, co akurat nam było trochę krótko :wink:

Więcej sal w samym Brzegu nie znam niestety.

Co do firm cateringowych, też polecam firmę z Graczy, bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie.


Pozdrawiam i życzę udanej zabawy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2006-09-12, 12:52   

co do sali to bylem na wyszynskiego, w beselu, relaksie, herbowej, ratuszowej ..... ale jesli mialbym sie decydowac teraz to tam gdzie ostatio bylem - sala w Brzezinie - piekna, duza , nowa.... tylko ten dojazd....
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, gdzie, okolicach, wesele, zrobic


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu