Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz o wszystko
Autor Wiadomość
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-15, 14:02   Mecz o wszystko

Namawianie do kibicowania jest chyba zbędne, ale jeśli ktoś potrzebuje dodatkowego argumentu "dlaczego warto?" polecam ten filmik

http://www.dailymotion.co...ka-czechy_sport



Podobno w wyniku działań TVP, filmik czesto znika z serwisów. W razie "W" mam jego kopię ;)
Ostatnio zmieniony przez osiolekGucio 2012-06-15, 14:07, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-06-15, 15:05   

W zasadzie wszystko już wiadomo, ale doping jak najbardziej wskazany :P

wróż.jpg
Plik ściągnięto 74 raz(y) 36,5 KB

0 UP 0 DOWN
 
Sympatyk 


Wiek: 36
Dołączył: 17 Cze 2011

UP 20 / UP 20



Wysłany: 2012-06-15, 15:19   

Oleksy stawia na naszych 2:1 a On jeszcze się nie pomylił.
0 UP 0 DOWN
 
Manic 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 103 / UP 85


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-15, 17:39   

Wybiórcza przechodzi samą siebie !
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-06-15, 18:18   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
0 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2012-06-15, 19:17   

Manic,wytęż wzrok,oraz swoje IQ.Nazwisko autora podane jest małym drukiem...
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-06-15, 19:28   

yoorek, za dużo wymagasz.
0 UP 0 DOWN
 
Manic 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 103 / UP 85


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-15, 20:04   

yoorek napisał/a:
Manic,wytęż wzrok,oraz swoje IQ.Nazwisko autora podane jest małym drukiem...


To ty wytęż wzrok , oraz swoje IQ bo Tomasz Żuradzki to człowiek ,który pisze dla Gazety Wyborczej i jego artykuły w tym szmatławcu są publikowane.

Ps.Sikork milcz i pozdrów Rysia Kalisza.
0 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2012-06-15, 20:45   

Manic te twoje 15 szarych komórek chyba strajkuje.Nie czuję się upoważniony do wydawania opinii lekarskich,ale szklaneczka melissy cię uspokoi i da ci ulgę.
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2012-06-15, 22:22   

Ten filmik co podałem to arcydzieło, ale mam lepszy zobacz :) Ciary po plecach idą !

Ostatnio zmieniony przez kompnet 2012-06-15, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2012-06-15, 23:31   

Manic napisał/a:
To ty wytęż wzrok , oraz swoje IQ bo Tomasz Żuradzki to człowiek ,który pisze dla Gazety Wyborczej i jego artykuły w tym szmatławcu są publikowane.

Proponuję zapoznać się z całym tekstem:
http://wyborcza.pl/1,76842,4393674.html
Dla leniwych, cały akapit:

Z bezstronnego punktu widzenia, który charakteryzuje myślenie moralne, patriotyczne uniesienia i przedkładanie zobowiązań wobec jednych ludzi nad zobowiązania wobec innych tylko dlatego, że akurat żyją na niewłaściwym skrawku ziemi, są jak rasizm. Różne traktowanie ludzi ze względu na ich kolor skóry nie różni się niczym od różnicowania ich na podstawie miejsca zamieszkania. To, co liczy się przy moralnej ocenie postępowania, to obiektywny stan świata, a nie rezultat oglądany z takiego czy innego partykularnego punktu widzenia. Dlatego granice państw nie wyznaczają granic naszych zobowiązań moralnych, a życie każdego człowieka powinno posiadać dla nas taką samą wartość - bez względu na to, czy ów człowiek jest czarny, czy biały, czy mieszka po tej stronie Odry czy po drugiej. Patriotyzm nie ma żadnego uzasadnienia moralnego - jest zbędnym reliktem przeszłości, pozostałością po dawno zapomnianych sposobach życia. A przedkładanie interesów obywateli państwa, w którym akurat żyjemy, ponad interes pozostałych ludzi jest poważnym występkiem moralnym.
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-16, 02:30   

Wrzuciłem ten filmik ponieważ bardzo mi się spodobał. Jest rewelacyjnie zmontowany, dość wymowny w swym przekazie i co ważne ma w sobie swoistą moc. Nie wiem jak Wy, ale oglądając go pierwszy raz, gąskę Balbinkę na skórze poczułem.
Wrzucając go, chciałem się nim podzielić, ale również jak napisałem w pierwszym poście- dać dodatkowy argument dlaczego warto pokibicować. Nie uważam się za jakiegoś propagatora wzniosłych patriotycznych idei, ale z drugiej strony też nie jest mi to obojętne.

To co się dzieje z naszym Społeczeństwem przy okazji Euro jest godne uwagi. Wracając po ostatnim meczu ze strefy kibica, żona zwróciła mi uwagę na to, że coś fantastycznego się stało. Oto mamy czerwiec, a ludzie wokoło zachowują się podobnie jak w Sylwestra. Nieznajomi rozmawiają ze sobą, pozdrawiają się i ogólnie panuje przyjazna atmosfera. Mam świadomość że pewnie to pryśnie kiedy Naszym powinęłaby się noga ( tfu, tfu), ale póki co warto łapać te chwile. Można oczywiście stwierdzić, że kibicowanie na stadionie w Brzegu to nie to samo co na wrocławskim i zgoda, ale i tak kiedy kilkaset osób śpiewa Mazurka to serce rośnie. Pomijam tu wspólne emocje. Jest w tym coś magicznego a im więcej nas tym więcej tej magii. Dlatego zachęcałem do wspólnego kibicowania i nie ukrywam że spodziewałem się kolejnych postów w podobnym tonie. Całe szczęście kilka już jest i fajnie.

Zastanawia mnie jednak co przyświecało w zamyśle koledze o nicku Manic, że wrzucił tutaj swoje dzieło artystyczne pod wzniosłym hasłem "Wybiórcza przechodzi samą siebie ! " Obawiam się że wcale Jego intencji nie rozumiem. Co to ma wspólnego z kibicowaniem Naszym podczas sobotniego meczu? To ma zachęcać czy wręcz przeciwnie? Może właśnie w taki sposób Fankluby teraz mobilizują kibiców swoich drużyn do przyjścia na mecz, a ja jako nieobeznany z tematem po prostu się czepiam? Znajdźmy wspólnego wroga co szkodzi Polsce, a potem wykrzyczmy to na stadionie? Przyznam, że nie wiem, jak teraz się to robi ale zaczynam mieć pewne przypuszczenia skąd potem tyle agresji na stadionach. Jakiekolwiek by były intencje Manica, faktem jest to, że zamiast dyskusji o formie kibicowania, rozpoczęła sie dysputa o ilości komórek mózgowych, ilorazie IQ, ćwiczeń wzroku kończąc na poradach zielarskich. I pomyśleć że ja Osioł, faktycznie 100% osioł naiwnie sadziłem że chociaż w tym temacie nie będzie polityki i wzajemnego opluwania się jadem. Głupi jestem i tyle.

Wracając do tematu

kompnet napisał/a:
Ten filmik co podałem to arcydzieło, ale mam lepszy zobacz :) Ciary po plecach idą !


Link do tego filmiku wrzucił wcześniej derdy. Filmik fantastyczny choć jak dla mnie jest ciut przydługi i niestety oparty na materiale Madasa, a nie ma tam nawet o tym słowa. http://babol.pl/kat,10254...=3&ticaid=5ea31

fajne jest to że ktoś zauważył Jego pracę : http://wiadomosci.gazeta....e_autorowi.html

PS. Z ciekawości zapytam o to wspomniane arcydzieło które podałeś?
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2012-06-16, 07:33   

Wrocławska publiczność, jak dotąd, życzliwie odnosi się do czeskiej reprezentacji, co dziwi samych Czechów, że przed meczem o wszystko nadal oklaskują ich podczas treningów przy Oporowskiej. Mam nadzieje, że nie zmieni się to podczas i po dzisiejszym meczu. A cale szczęście, że kibole Legii zostaną raczej w domu, bo do Warszawki przyjeżdżają na ustawkę rosyjscy kibole. Miejmy zatem nadzieję, że atmosfera pomeczowa będzie nadal przyjazna, nawet po wygranej Czechów. Czesi, ujęci atmosferą wrocławskich kibiców zapewniają, że po ewentualnym wyjściu z grupy zamierzają nadal mieszkać we Wro choćby mecze mieli rozgrywać w Kijowie. We wtorek byłem świadkiem przyjazdu specjalnego pociągu z czeskimi kibicami, którym gościnne powitanie zrobili polscy kibice. Czyli można?
Ostatnio zmieniony przez mulder 2012-06-16, 07:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-06-16, 09:26   

mulder napisał/a:
Czyli można?

Przecie Czesi nam zamachu na Tupolewa nie zrobili :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Manic 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 103 / UP 85


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-16, 11:11   

mulder napisał/a:
Wrocławska publiczność, jak dotąd, życzliwie odnosi się do czeskiej reprezentacji, co dziwi samych Czechów, że przed meczem o wszystko nadal oklaskują ich podczas treningów przy Oporowskiej.


Uważam że wpływ na to mają napewno 2 czynniki:
-Czeski zespół Slezsky Opava ma zgode z kibicami Śląska Wrocław i też własnie dużo kibiców tego klubu przyjechało wspierać swoją reprezentacje.
-Czesi nie urządzili sobie pikiety z flagami na których widoczne były sierpy i młoty.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mecz, wszystko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu