Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Blok PO-PIS w Brzegu
Autor Wiadomość
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-25, 09:42   

wojbus napisał/a:
Jak bedzie trzeba to nawet zidentyfikuje Cie z imienia i nazwiska , więc uwazaj Tomku co piszesz.

A kogóż to ja niby zidentyfikowałam?
Czy może tego gościa, który - dbając o swoje incognito sam opublikował lub pozwolił opublikować swoje, wspólne z redaktorem PK, zdjęcie? :wink:
Po obejrzeniu tej fotografii z pewnością niezwykle trudno było pana zidentyfikować... :wink:
Pozdrawiam serdecznie :)
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-25, 10:27   

Cóż za skromność droga Pani , wszyscy wiemy że dokonała pani tego znacznie wcześniej , na długo przed opublikowaniem zdjęcia z szanownym redaktorem PK.

Co ze wspólną kawką ?
Podnieca mnie sama myśl o spotkaniu z tak przenikliwą i inteligentną
kobietą .

Proszę niech sie Pani zgodzi .

Czekam na odpowiedż i pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-25, 10:45   

wojbus napisał/a:
wszyscy wiemy że dokonała pani tego znacznie wcześniej , na długo przed opublikowaniem zdjęcia z szanownym redaktorem PK.

To nieprawda!
Nikogo nigdy nie zidentyfikowałam! :wink:
A jeśli sądzi pan inaczej, to proszę zacytować mój post, w którym to uczyniłam! :P

Co do kawy, to mąż zabronił mi spotykać się z mężczyznami, zwłaszcza tak atrakcyjnymi jak Pan! :)
A ja jestem kochającą i posłuszną żoną, zawsze spełniam wszystkie polecenia męża, więc chyba raczej nic z tego... :(
:-P
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-25, 10:48   

Pani Baba Riba, - niech Pani nie da się prosić !!
Panie wojbus - niech Pan się nie poddaje !!
:wink:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-25, 11:06   

smooth napisał/a:
Pani Baba Riba, - niech Pani nie da się prosić !!
Panie wojbus - niech Pan się nie poddaje !!

Panie smooth,
Czyżby Pan zajmował się swataniem? :P
I to mężatek z żonatymi mężczyznami?
Panie smooth, tego się po panu nie spodziewałam... :-P
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-11-25, 11:13   

Smooth to napewno przewodniczący lokalnego koła swingerów ;)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-25, 11:25   

misterio napisał/a:
przewodniczący lokalnego koła swingerów


..a co to jest ?

Baba Riba napisał/a:
Panie smooth,
Czyżby Pan zajmował się swataniem? :P
I to mężatek z żonatymi mężczyznami?
Panie smooth, tego się po panu nie spodziewałam...


Oj na mnie tylko (nie wiedzieć czemu) metamorfoza (czy jak niektórzy wolą - metafora :wink: ) Pana wojbus'a działa oczyszczająco, więc staram się tworzyć dobry grunt pod nią :)
0 UP 0 DOWN
 
banitta 


Wiek: 47
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-25, 11:30   

ale wróble ćwierkają też coś innego
- ponoć zaraz po wyborach w brzeskiej platformie mają być przeprowadzone wiosenne porządki
- słychać wśród drzew jak ćwierkają że podobno naczalstwo wojewódzkie a nawet ponoć sam G.S. ( G.Schetyna) ma nas zaszczycić
- i oby szybko bo poraz pierwszy nie głosowałem na platformę gdyż nie identyfikuję się z ludźmi którzy obecnie ją reprezentują w brzegu
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-25, 12:23   

banitta napisał/a:
poraz pierwszy nie głosowałem na platformę gdyż nie identyfikuję się z ludźmi którzy obecnie ją reprezentują w brzegu

A kto się z nimi identyfikuje?
Wygląda na to, że nawet pana wojbusa zdołali do siebie zrazić.
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-11-28, 20:01   

Tylko, że taki stan Platformy w Brzegu nie może trwać wiecznie. Tym bardziej, że sam Surdyka też już się z nią nie identyfikuje, tylko ze Stowarzyszeniem MB. Wykorzystał znaczek aby dostać się do rady i go wypluł. Teraz Zarząd Regionu powinien z nim zrobić to samo. Pytanie czy ci w Opolu będą mieli odwagę i przysłowiowe "jaja" ? :|
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-28, 20:47   

zgadnijktoto napisał/a:
Surdyka też już się z nią nie identyfikuje, tylko ze Stowarzyszeniem MB

Skąd takie informacje? To pprawda?
To akurat dla Platformy byłoby bardzo dobrze.
Niech od liberalnej partii tacy ludzie trzymają się jak najdalej, skorzystają na tym wszyscy, a najwięcej sama Platforma.
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-11-29, 20:42   

Trzeba było być na sesji i posłuchać przemówienia Surdyki. Ani słowa o PO, ale za to dużo o SMB.
0 UP 0 DOWN
 
banitta 


Wiek: 47
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-29, 21:32   

z tego co widać i słychać to PO ma kłopoty nie tylko w Brzegu ale i w całej Polsce.
wybory samorządowe uwidoczniły dość duży podział w jej szeregach
no i PO ma teraz problrm w którą stronę ma pójść, zresztą musi szybko się z tym uporać aby nie podzielić losów UD a potem UW
czas na zmiany Panie Tusk !!
a zresztą ciekawe jest czyją twarz ma teraz przybrać Rokity czy Tuska ??
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-30, 09:53   

Odnośnie PO... PPB nr 133

Czy obecne niewydolne struktury PO zostaną rozwiązane?


Nędzny wynik PO w Brzegu

W drugiej turze wyborów Platforma Obywatelska za sprawą posłów T. Jarmuziewicza i L. Korzeniowskiego oraz europosła J. Protasiewicza poparła kandydaturę Wojciecha Huczyńskiego na burmistrza miasta Brzeg. Sytuacja ta spowodowała reakcję obecnej struktury powiatowej PO. W liście skierowanym do zarządu województwa opolskiego PO z żalem pytają "... dlaczego takiego poparcia nie udzielono w I turze oficjalnemu kandydatowi na Burmistrza Miasta Brzegu Panu Grzegorzowi Surdyce?...". Według autorów tego pisma mogło mieć to wpływ na wynik wyborów oraz porażkę ich "oficjalnego" kandydata. Według nich, takie działania władz wojewódzkich "... działają destrukcyjnie na wizerunek partii ....". Na koniec zadają retoryczne pytanie: "... to poniesie za to odpowiedzialność zarówno polityczną, ale przede wszystkim moralną ..." Poprosiłem przewodniczącego Platformy Obywatelskiej na Opolszczyźnie - posła Korzeniowskiego o komentarz. Stwierdził, że skoro autorzy pytają o odpowiedzialność moralną i polityczną - to powinni wiedzieć, że "... każda partia polityczna bierze udział w wyborach po to, aby je wygrać..."oraz powinni sobie zdać sprawę z tego, że "... Jeśli ktoś sobie nie radzi w pierwszej turze, osiąga słaby wynik to ugrupowanie popierać może kogoś innego, kto rokuje nadzieję..."
Według posła, obecna struktura powiatowa osiągnęła "... najsłabszy wynik na Opolszczyźnie. Są to reperkusje kłótni, jakie miały miejsce w szeregach brzeskiej Platformy. W najbliższym czasie Zarząd będzie ten problem rozwiązywał...". Przypominamy, że wynik, jaki "osiągnęła" PO w Brzegu w wyborach do Rady Miasta to 14,87%, a w wyborach do Rady Powiatu zaledwie 10,51%. Poseł Korzeniowski chciałby bardzo, żeby "... PO w Brzegu była kojarzona pozytywnie, a nie negatywnie i aby nie osiągała tak nędznego wyniku, jak w ostatnich wyborach...". Problem PO w Brzegu z pewnością należy rozwiązać i to szybko. Wydaje się, że najlepszą metodą byłoby rozwiązanie obecnych struktur i tworzenie ich od podstaw. Taka partia, jak Platforma Obywatelska ma z pewnością wielu sympatyków w naszym mieście, którzy mogliby zasilić nowe, nie skonfliktowane ze wszystkimi struktury PO.
PK
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-12-01, 21:40   

I co dalej, Pani Naczelna. Za nędzny wynik ktoś powinien oberwać po uszach. Czy i tym razem Pan Poseł Korzeniowski powie, że nic się nie stało ? :?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: blok, brzegu, popis


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu