Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Blok PO-PIS w Brzegu
Autor Wiadomość
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-17, 14:29   

Baba Riba napisał/a:
Natomiast Pani, jako redaktor brzeskiej gazety, jest osobą szczególnie predestynowana do tego, aby te oddzielne tematy wszystkim kandydatom (na razie trzem) założyć. ;-)


Popieram wniosek, dobrze by było (o ile to możliwe) wkleić treść artykułów/wywiadów z kandydatami. Jego własne słowa będą Jego wizytówką.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-09-17, 14:32   

Baba Riba napisał/a:
Natomiast Pani, jako redaktor brzeskiej gazety, jest osobą szczególnie predestynowana do tego, aby te oddzielne tematy wszystkim kandydatom (na razie trzem) założyć. ;-)
Czekamy...

W takim razie Pani redaktor, czekamy na stosowne tematy i informacje o kandydatach :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-17, 14:36   

Jak to miło w całej rozciągłości zgadzać się z Administracją...! ;-)
Czy tylko ja jestem taka zgodna? :-)
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-09-17, 14:40   

Każdy kandydat na burmistrza został wybrany przez ludzi, którzy mu zaufali, a on reprezentuje ich poglądy, program itp.
Np.:
- drużyna Pana Puszczewicza - to chłopcy w krótkich spodenkach, chcą zmian, przewrotów, władzy - ale nie potrafią podać ani jednego punktu swojego programu - dowód: cisza na forum ich przywódcy - G.S.,
- drużyna Pana Stankiewicza - to powrót do przeszłości - a jak było wystarczy przeczytać bajkę o Królu Maciusiu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-17, 14:56   

Ależ mnie wystawiacie.... <nonono>

To, co napisałam wcześniej - to są informacje, które na dzień dzisiejszy posiadam, więc jest ich niezbyt wiele. Oczywiście - mogę założyć odrębne tematy dla tych trzech kandydatów, natomiast na ten moment wyłącznie z informacjami, które napisałam. Z powodu jawności mojej osoby nie mogę sobie pozwolić na napisanie informacji, które słyszałam, ludzie mówią...itd. Więc, aby nie posądzono mnie o stronniczość - wszelkie informacje muszę szczeółowo i rzetelnie sprawdzić, a nie jest to łatwa sprawa...
I jeszcze jedno - na niniejszym forum jest wielu użytkowników spoza miasta Brzeg (tam też odbędą się wybory samorządowe, chociażby gminy Skarbimierz, gminy Lusza). Jest więc też, o czym pisać. A Brzeg - Baba Riba - nie jest centalnym ośrodkiem układu słonecznego...niestety... :(
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-17, 15:01   

Inez napisał/a:
Jeśli jednak politycy się pojawia i ujawnią, wtedy warto pomyśleć o wyróżnieniu ich jakimś kolorkiem.
Kolorki to oni już mają, tylko przefarbowują się tak szybko, że trudno nadążyć z ich aktualizacją.
A ja mam taką propozycję, żadnych nowych programów. Przejrzałem różne programy rewitalizacji, poprawy, gospodarki, ochrony itp. zamieszczone w BIP miasta, gminy i powiatu nakazane do wykonania odpowiednimi ustawami Sejmu. W przypadku Brzegu jest tam dosłownie wszystko zdiagnozowane i zapisane do realizacji i to do roku chyba 2013. I uważam, że niczego tam nie trzeba zmieniać i dodawać. Zrobiono to po prostu dobrze. Została wyłącznie sprawa realizacji tych programów. Może kandydaci na Burmistrza zapoznają się z tym co tam zapisano (a niektórzy rozliczą się z wykonania tych planów) i przedstawią sposób realizacji tego czego poprzednicy nie zrealizowali. Osobiście nie chcę już słuchać żadnych nowych bajek i obietnic.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-17, 15:24   

Szanowna Pani Redaktor,
Istotnie -
Cytat:
A Brzeg - Baba Riba - nie jest centalnym ośrodkiem układu słonecznego...niestety...

Ale nasze forum nazywa się ForumBrzeg, i dlatego dla nas, forumowiczów, Brzeg jest najważniejszy!!! :-)
Rozumiem, że Naczelna gazety o aspiracjach co najmniej powiatowych ma szersze spojrzenie, ale tu jest forum, nie Panorama P-B, dlatego baaardzo prosimy o założenie tych trzech, na razie tematów, nawet, gdyby miała Pani nic tam nie wpisać. My już o treści (wraz z Panią) zadbamy, ojjj zadbaamyy ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-15, 18:31   

Wracając do tytułu tego wątku. Podobno wróble ćwiergolą, że nowowybrani radni powiatowi PO zamierzają poprzeć kandydaturę M.Stefańskiego na Starostę. Komuś coś o tym wiadomo? To dopiero byłby prawdziwy PO-PiS.
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-24, 20:36   

Ponoc chłopaki z PO nie poparli Macieja na starostę, ale on jest sprytny i dpgadał się z innymi partiami. A oni na lodzie :(
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-11-24, 20:43   

i jak to się stało, przecież G.S. zapewniał że to niejaki radny Łosiowski będzie starostą :mrgreen:
Kto tego Surdykę uczył matematyki ?????? :mrgreen: - mam nadzieję, że nie uczy moich dzieciaków
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-24, 20:45   

Ale nie dopowiedział, że za 4 lata!!! :D
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-11-24, 21:10   

Za jakie 4 lata ????
Za małą chwilę o tym, że ci panowie byli w PO wszyscy zapomną. Nie wystarczy mieć znaczek, trzeba jeszcze mieć nazwisko.
0 UP 0 DOWN
 
tomek 

Wiek: 50
Dołączył: 29 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-24, 22:03   

cześc, witam po długiej przerwie.
mam pytanie do BABY RYBY - po co Pani pisze takie teksty i pytania, Pani to wie
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-24, 23:51   

tomek napisał/a:
pytanie do BABY RYBY - po co Pani pisze takie teksty i pytania, Pani to wie

Panie tomku,
Gdyby pan czytał nie tylko treść postów, ale także daty ich powstania, to nie pisałby pan takich rzeczy.
Skąd ja już 15 listopada miałam wiedzieć, że radni PO poprą pana Stefańskiego?
Czy uważa mnie pan za wróżkę?
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-25, 08:37   

Pani Baba Riba , wie wszystko , to taka dobrze poinformowana gospodyni domowa .
Jak bedzie trzeba to nawet zidentyfikuje Cie z imienia i nazwiska , więc uwazaj Tomku co piszesz.

Babo Ribo , moze i ty też byś się ujawniła dla równowagi?
Może umówimy sie na kawkę?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: blok, brzegu, popis


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu