Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-18, 22:16
Bioenergoterapia i ezoteryka
Autor Wiadomość
Sabaku no Hitari 
Smile! ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-18, 07:33   

Tak, biorą pieniądze, jednakże niektórzy mają inne zdanie, niż Ty i w to wierzą :) Byłeś kiedykolwiek u Edwarda? Poza tym, jeśli w to nie wierzysz, to po co się wypowiadasz w tym wątku? ;) Chyba on ma inne znaczenie, niż prowokowanie do dyskusji ;)

pomarańcza, tak, Edward robi kurs wahadełkowania, na pw podam Ci numer do niego jeszcze dzisiaj ;)

Pozdrawiam serdecznie
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-18, 20:16   

na jakiej podstawie twierdzisz, że w to nie wierzę?? :shock:

Oczywiście, że wierzę! Lecz niektórzy ludzie widzą w tym świetny zarobek. Są ludzie, którzy robią to za darmo, bo czują bezinteresowną misję pomocy innym.
Ostatnio zmieniony przez Bochen 2008-01-18, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-10, 03:04   

Sabaku no Hitari napisał/a:
Edward Witkowski jest bardzo dobrym uzdrowicielem - umawia się z nim na określony dzień i godzinę. Wchodząc do gabinetu, mówi się od razu, co dolega, co chce się uzdrowić, on zaś dzięki wahadełku i postrzeganiu aury człowieka, precyzyjnie określa, skąd owa dolegliwość i jakie są jej przyczyny.


:o
Nie gniewaj się, bo nie mam zamiaru negować zdolności Pana Edwarda, ale zawsze rozumiałem postrzeganie aur jako najlepszy miernik w czym tkwi problem. Osoby Faktycznie potrafiące zobaczyć aury potrafią zobaczyć takie rzeczy, czyli problem, i zwykle najpierw to robią, a dopiero potem pytają pacjenta. Taki sposób pozwala wykluczyć pewien rodzaj sugestii wewnętrznej.

Sabaku no Hitari napisał/a:
Zabieg trwa od godziny do dwóch, w zależności od dysponowania czasem pana Edwarda ;)


I tu mam kolejne pytanie. Na wstępie zastrzegam, że pewnie się nie znam tak jak większość autorów wypowiedzi w tym temacie, ale zawsze sądziłem, że to zależy od rodzaju zabiegu, a na pewno nie od czasu jakim ktoś akurat dysponuje.
Pamiętajcie że to są pytania, więc proszę o odpowiedzi, a nie o kampanie ofensywną.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
monia75 


Wiek: 48
Dołączyła: 23 Lip 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-23, 09:40   

Szkoda ze już nikt tu nie pisze o bioenergoterapii , ja nie muszę szukać takiego terapeuty daleko , bo jest tez w Grodkowie i sama przekonałam się o Jego zdolnosciach. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2016-03-09, 11:05   

Witam serdecznie,

Moi drodzy mam pytanie w związku z tematem tu poruszonym a mianowicie. Szukam możliwości dostania na wizytę do Pani Ewy bądź Pani Heleny o których mowa. Czy ma ktoś z was do nich numer bądź inny kontakt ? Czy wiecie gdzie świadczą one swoje usługi obecnie ? I jak można się do nich dostać. Będę wdzięczny za pomoc. Dziękuję
Ostatnio zmieniony przez Ironman 2016-03-09, 14:04, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
sargon162 


Wiek: 36
Dołączył: 04 Sie 2017

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2017-08-04, 07:54   

Ma ktoś namiar na uzdrowiciela Edwarda Witowskiego bo bardzo potrzebuje a nigdzie znaleźć nie mogę.
Już raz u niego dawno temu byłem.

Prosze o przesłanie nr telefonu do tego Pana na PW.
Ostatnio zmieniony przez sargon162 2017-08-04, 07:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bioenergoterapia, ezoteryka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu