Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-18, 22:16
Bioenergoterapia i ezoteryka
Autor Wiadomość
Agnieszka 

Wiek: 47
Dołączyła: 08 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Częstochowa

Wysłany: 2006-09-08, 11:09   Bioenergoterapia i ezoteryka

Witam Wszystkich bardzo serdecznie! W Brzegu mieszka pewna pani zajmująca się bioenergoterapią, wahadełkiem i uzdrawiającym dźwiękiem mis tybetańskich.Na imię ma Helena (niestety nie znam nazwiska). Przyjmuje również w innych miastach, każdego miesiąca przyjeżdża na trzy dni do Częstochowy.Podczas pracy z wahadełkiem używa planszy z symbolami i cyframi,przekazuje dobrą energię,wykrywa dolegliwości i nierzadko odpowiada na zadane pytania. Czy ktoś z Was korzystał z usług tej pani i jakie ma zdanie na temat ich skuteczności? Pozdrawiam serdecznie i dziekuję za wszelkie opinie!
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-08, 20:05   

Kiedyś miałem określone zdanie w podobnych sprawach. Jednak od czasu kiedu w 1990 roku całkiem poważnie w Wojewódzkim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu zarganizowano kurs różkarzy - poszukiwaczy żródeł wody musiałem to zdanie zmienić.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2006-09-09, 11:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-09, 00:34   

Ja też sceptycznie odnosiłem się do takich "uzdrowicieli". Byłem jednak zszkowany, jak dobrze czuła się i wygądała moja mama po masażu przeprowadzonym przez taką osobę.

Lepszy stan ciała i... ducha.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-09, 07:28   

Roztropek napisał/a:
różczkarzy -


Różdżkarzy chyba... chociaż mogę się mylić.

A moje zdanie nie jest negatywne - mam doczynienia z takimi ludźmi i moja bliska znajoma często jest Częstochowie i innych miastach Polski, chociaż nie ma na imię Helena. No chyba, że używa aliasa :) .
Możliwości ludzkiego umysłu są niezbane, podobnie energetyczne i etc. TO współczesna cywilizacja przesłania nam prawdę o rzeczach prawdziwych i najważniejszych. Oczywiście masa jest oszołomów i szarlatanów, ale są też ludzie, którzy WIEDZĄ i POTRAFIĄ, a z ich usług korzystają nawet... lekarze :) .

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-09, 11:02   

Ależ oczywiście, dwa błędy w jednym wyrazie. Sam się ukarałem zaznaczając pogrubionym pismem.
0 UP 0 DOWN
 
Agnieszka 

Wiek: 47
Dołączyła: 08 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Częstochowa

Wysłany: 2006-09-09, 11:49   

Franco,a może możesz opisać jak wygląda Twoja znajoma,może to jednak ta sama osoba? Ta pani u której byłam jest (tak mi się wydaje) po czterdziestce,ma krótkie włosy w kasztanowo-rudym kolorze,miłą buzię i wydaje się być bardzo przyjazną i otwartą osobą. Mam wrażenie że ma prawdziwy dar,jeśli chodzi o to czym się zajmuje.Chciałabym poznać opinie innych na ten temat:)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-09, 16:54   

Na stronie www.tangowbrzegu.prv.pl są galerie zdjęć. Jeśli znajdziesz tę osobę na tych zdjęciach, tzn że to ona. Na pierwszy rzut oka opis pasuje, chociaż włosy raczej niezbyt krótkie.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Agnieszka 

Wiek: 47
Dołączyła: 08 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Częstochowa

Wysłany: 2006-09-09, 17:06   

Niestety nie ma na zdjęciach tej pani,bardzo dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam! :)
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-10, 21:02   

Mówicie o dwóch różnych osobach. Agnieszka mówi o Helenie , która jest właścicielka studia holistycznego na ul.Oławskiej , gdzie raz w miesiącu przyjmuje też Pani , która nazywa się Ewa (o której mówił Zarrazzo). Obie Panie znają się bardzo dobrze i obie mają duże umiejętności i zajmują się praktycznie tym samym choć na różny sposób...Helenka ma wahadełko a Ewa widzi aurę(czyli kolory) człowieka , do pomocy ma różdżkę i jako pomoc dla ducha człowieka i zarazem ciała leczy za pomocą esencji(tylko nie mylić z kroplami Bacha).Jeśli ktoś ma ochotę to jestem w stanie temat przybliżyć jeszcze, w razie pytań piszcie :)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-19, 08:34   

kiedyś bardzo mnie wkręcały takie historie co jest tematem na długie rodaków rozmowy przy piwku. obecnie już mnie mniej wkręcają a medycyna białego człowieka jakoś bardzo mocno przemówiła mi do przekonania. ale widziałem też dość ciekawe, zastanawiające efekty działań niekonwencjonalnych. i lightowe i hardcore'owe. I dobre i złe.

Oględnie moje zdanie jest takie, że gdy chodzi o zapobieganie, profilaktykę, schorzenia chroniczne, przewlekłe i niezagrażające bezpośrednio życiu - medycyna wschodnia, naturoterapia i to co na niej wyrosło jest okej. Ale kiedy masz sprawę gardłową - jest zazwyczaj kompletnie bezradna. Innymi słowy różne cuda na kiju pomagają zapewne uniknąć wielu chorób, ale jak już taką złapiesz to lepiej trafić do dobrego chirurga który ma nowoczesny sprzęt.
0 UP 0 DOWN
 
Sabaku no Hitari 
Smile! ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-27, 15:00   

Jest o wiele więcej osób w Brzegu, które fachowo zajmują się ezoteryką, bioenergoterapią - kiedy tylko mogę chodzę do Edwarda Witkowskiego, który tak jak pani Helenka, pracuje w Holistycznym Studiu zdrowia na Oławskiej. Oczywiście jest jeszcze pani Grażyna, u której można zrobić kursy reiki i wahadełka :)

Cóż, ja się tym poniekąd zajmuję - chłopak mnie "zaraził" ;) Pomogło mi to przy wielu problemach ze zdrowiem, odstresowało, dzięki czemu jestem łagodna jak baranek ;D (no, prawie łagodna ;> :evil: )
0 UP 0 DOWN
 
Trebor 

Wiek: 78
Dołączył: 01 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-01, 18:30   

Sabaku no Hitari napisał/a:
Jest o wiele więcej osób w Brzegu, które fachowo zajmują się ezoteryką, bioenergoterapią - kiedy tylko mogę chodzę do Edwarda Witkowskiego, który tak jak pani Helenka, pracuje w Holistycznym Studiu zdrowia na Oławskiej.


Witaj co możesz powiedzieć o tym PAnu. Interesuje mnie, bo sporo słyszałem i być może się zdecyduję na wizytę.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-08-05, 08:19, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Sabaku no Hitari 
Smile! ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-01, 20:16   

Edward Witkowski jest bardzo dobrym uzdrowicielem - umawia się z nim na określony dzień i godzinę. Wchodząc do gabinetu, mówi się od razu, co dolega, co chce się uzdrowić, on zaś dzięki wahadełku i postrzeganiu aury człowieka, precyzyjnie określa, skąd owa dolegliwość i jakie są jej przyczyny. Po czym pacjent zamyka oczy i kieruje wzrok lekko ku górze, a Edward robi, co do niego należy, czyli oczyszcza czakramy i uzdrawia :) Zabieg trwa od godziny do dwóch, w zależności od dysponowania czasem pana Edwarda ;) Oczywiście, by uskutecznić działanie "ozdrowienia", należy stosować się do zaleceń bioenergoterapeuty, a przede wszystkim pić 2 litry dziennie :)

Jeśli chcesz do pana Edwarda numer, by się z nim umówić na spotkanie, mogę Ci go na PW wysłać :)
0 UP 0 DOWN
 
pomarancza 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-16, 16:19   kurs wahadełkowania i Reiki II

Hello, mam pytanie. Robiłam u Edwarda Witkowskiego Reiki jedynkę i potrzebuje dwójki oraz kursu Wahadełkowania. Czy Eduardo Witkowski robi kurs wahadła? Zgubiłam telefon do niego i pilnie potrzebuje tych wieści.
dzięki za odpowiedź z góry.
mój mail w razie czego to
pomarancza2012@gmail.com
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-17, 21:30   

czy te osoby biorą pieniądze za wizytę? Bo jeśli tak - to zwykłe wyłudzanie pieniędzy i ściema, był kiedyś odc. poświęcony temu w Rozmowach w toku, jeśli nie - to coś jednak w tym jest. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bioenergoterapia, ezoteryka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu