Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Brzeska Strefa Kibica na miejskim stadionie
Autor Wiadomość
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-29, 23:01   Brzeska Strefa Kibica na miejskim stadionie

Kibicuj naszej reprezentacji na Euro 2012.

Brzeska Strefa Kibica na miejskim stadionie


Każdy, kto lubi wspólne kibicowanie będzie mógł obejrzeć wszystkie mecze Mistrzostw Europy 2012. Gmina Miasto Brzeg wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Brzeskim Centrum Kultury wspólnie zaangażowały się w uruchomienie na miejskim stadionie specjalnej Brzeskiej Strefy Kibica z przekazem telewizyjnym z rozgrywek piłkarskich.

- Pomysł na strefę jest bardzo prosty: mamy piękny stadion, gdzie można przeżywać wspaniałe sportowe emocje, a kibice mogą czuć się tutaj, jak by byli na prawdziwym meczu piłkarskim. Wszystko za sprawą telebimu, na którym będą wyświetlane mecze na żywo z rozgrywek Euro 2012 – informuje Krzysztof Kulwicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu, gospodarz obiektu.
Pierwsze spotkanie piłkarskie będą transmitowane, oczywiście, 8 czerwca, kiedy to zobaczymy mecz otwarcia Euro 2012 ze Stadionu Narodowego w Warszawie.

- Chcemy, by kibice mieli w strefie zapewniony komfort oglądania transmisji. Dlatego, jak przystało na prawdziwą strefę futbolową, zaplanowaliśmy również catering oraz - w przerwach transmisji - ciekawe wydarzenia kulturalne, sportowe i rozrywkowe– zapowiada Beata Zatoń-Kowalczyk, kierownik Biura Promocji. Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Brzegu. – Wstęp do strefy kibica mają wszyscy chętni. Wejście jest oczywiście bezpłatne.
Gospodarze przygotowują też dodatkowe atrakcje. W dniach, kiedy nie będzie meczy, na telebimie będą wyświetlane filmy. Zaplanowano także wspólnie z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej - MAŁE EURO 2012.

To jednak nie wszystkie atrakcje związane z uruchomieniem Strefy Kibica. Otóż w czasie Euro 2012 Brzeg będzie świętować 10-lecie współpracy z czeskim Beroun. Na obchody zaproszono gości z miast partnerskich Brzegu: czeskiego Beroun, niemieckiego Goslar i francuskiego Bourg en Bresse. Z tej okazji również zaplanowano dodatkowe imprezy na stadionie.

- Jubileusz współpracy partnerskiej miast odbędzie się w dniach 15 i 16 czerwca. Wspólnie z gośćmi z miast partnerskich obejrzymy na miejskim stadionie mecz Polska – Czechy – precyzuje Beata Zatoń-Kowalczyk.
Dyrektor Brzeskiego Centrum Kultury, Andrzej Sowa dodaje: - Przewidziane są imprezy rekreacyjne, mini igrzyska dla dzieci i młodzieży na zasadzie gier i zabaw na stadionie. Wystąpią nasi lokalni artyści. Gwiazdą imprezy będzie grupa Farben Lehre, która zagra w pierwszy dzień imprezy. O szczegółach wydarzeń na miejskim stadionie podczas Mistrzostw Europy EURO 2012 będziemy na bieżąco informować.

Strefa Kibica ost.jpg
Plik ściągnięto 326 raz(y) 356,65 KB

0 UP 0 DOWN
 
monika1108 


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Cze 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-06-05, 19:30   

Pytanko mam czy dostępny jest gdzieś regulamin Strefy Kibica??? Chciałabym się dowiedzieć czy nie będzie problemem zabranie tam dwulatka na mecz??? :P :P
0 UP 0 DOWN
 
monika1108 


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Cze 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-06-06, 08:13   

He no wiesz Ty może nie ale różnie to bywa... Mi nie chodzi o to czy tam jakaś zadyma będzie czy coś bo raczej to wykluczam, bardziej chodzi mi o to czy nie ędzie problemu z wejściem na stadion z dwuletnim dzieckiem.............
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-06, 12:10   

będzie bro dostępne na strefie?
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-06, 13:16   

blaster napisał/a:
będzie bro dostępne na strefie?

Tak, ale nieprzekraczające 3,5% zgodnie z ustawą o imprezach masowych.

http://www.bck-brzeg.pl/a...l-o-s-z-e-n-i-e
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2012-06-06, 13:19, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-06, 13:54   

a własne? :-) oczywiscie do 3.5 % ;P
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-06-06, 14:37   

blaster napisał/a:
będzie bro dostępne na strefie?
I żeby było w rozsądnej cenie...
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-06, 14:56   

widze ze Black Eight wygrało przetarg może coś podpowiedzą :P Marcin? Basia?
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-06, 17:17   

Jakieś kampingi przed stadionem czyżbyśmy mieli gości na euro ?
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2012-06-09, 10:54   

Mogę podsumować?

Jedna wielka porażka. Po raz kolejny okazuje się, że w Brzegu można coś :censored2:, to spieprzone zostanie.

Na co narzekam?
1. Gigantyczne kolejki za piwem (co tam jedna kasa była?)
2. Żadnego nawet małego telewizorka, czy chociaż głośników dla stojących w kolejkach.
3. Zamykanie bramek i szantaż - albo kupisz sobie piwo i nie wejdziesz, albo pójdziesz na stadion i będziesz 90 minut siedział o suchym pysku.
4. Jeden telebim (czy co to właściwie miało być) i pół stadionu pustego, gdy ludzie siedzieli na podłodze i oglądali mecz przez kraty...

Po prostu po raz kolejny pogratulować odpowiedzialnym zarówno obsłudze, jak i organizatorom. Kiedy to wszystko było organizowane? Dzień, dwa przed?
A gdyby ktoś pytał - to ze znajomymi taksówką zabraliśmy się w cholerę po 15 minutach obserwowania tego cyrku.

Pozdrawiam. I gdyby ktoś myślał o pójściu tam na mecz Polska-Rosja to odradzam, lepiej w jakimś lokalu zarezerwować sobie stolik. Wygodniej, mniej nerwów, żadnych niespodzianek.
Ostatnio zmieniony przez Emill 2012-06-09, 10:59, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2012-06-09, 11:52   

Prawada jest taka że zapewne nie spodziewali się tylu ludzi, gdyby udostępnili przynajmniej jeszcze bieżnię do siedzenia było by ok, a tak sporo osób przychodziła zrobiła rundkę wzdłóż trybun nie znajdując miejsca i wychodziła. Z tym alkoholem to też dziwnie, niby jest zezwolenie odn. imprez masowych do 3.5% a tutaj do jednych się burzyli do innych nie. Trzeba było dać 2 takie telebimy z 2 stron stadionu i problem z głowy.
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-09, 14:28   

Ja jestem bardzo zadowolony. Od dawna było wiadomo, że miejsca zajmować trzeba na trybunach - byłem chwilę po 17 i mogłem przebierać w miejscach - jak ktoś przychodzi później to jego strata. Argument o szantażach i suchym pysku jest zmyślony - mogłem wychodzić i wchodzić kiedy mi się żywnie podobało, ochrona była dla nas życzliwa. Problem piwa rozwiązałem w Biedronce, kupując może nie najlepsze piwo (pewnie i tak lepsze od lanego), ale w plastikowej butelce, którą mogłem bez problemu wnieść na stadion. Telebim był taki, jakim dysponujemy, i tyle - chcesz większy to sponsoruj, albo zostań w domu ze swoimi wymaganiami. Nie cierpię malkontentów, zwłaszcza gdy coś jest ZA DARMO!

Atmosfera trochę piknikowa, mimo wszystko mobilizacja i optymizm ludzi bardzo mi się podobał. Klimat przy bramce czy obronionym karnym niezapomniany :)
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-09, 15:49   

Ja dotarłem na stadion chwile przed hymnem i razem ze sporą grupą kibiców miałem problem żeby wejść na stadion, bo porządkowi zamknęli bramki, ponieważ ich zdaniem był już komplet na stadionie. Po chwili konsternacji zdecydowali się jednak wszystkich wpuścić. Oprócz tego jednego incydentu też nie mam żadnych zastrzeżeń. Na stadionie udało mi się znaleźć dogodne miejsce, nie było też potem problemu z wyjściem i wejściem na stadionu w trakcie meczu. Telebim rzeczywiście nienajlepszy, ale dało się oglądać. Atmosfera świetna.
Myślę jednak, że na mecze Polaków powinien być zorganizowany drugi telebim, który stałby przy drugiej trybunie. To na pewno poprawiłoby komfort, bo jedna trybuna przy takim zainteresowaniu to za mało.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2012-06-09, 17:39   

Deathwing napisał/a:
zwłaszcza gdy coś jest ZA DARMO!

Masz 25 lat i dalej wierzysz w bajki, że coś jest za darmo.. Urocze :)
No, ale cóż... Niczego nie zmyśliłem, wyraziłem swoją opinię. Każdy na prawo do swojej.
Ostatnio zmieniony przez Emill 2012-06-09, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-06-09, 23:22   

Emill napisał/a:
Deathwing napisał/a:
zwłaszcza gdy coś jest ZA DARMO!

Masz 25 lat i dalej wierzysz w bajki, że coś jest za darmo.. Urocze :)
No, ale cóż... Niczego nie zmyśliłem, wyraziłem swoją opinię. Każdy na prawo do swojej.
Ile zapłaciłeś za wejście na stadion i możliwość obejrzenia meczu?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeska, kibica, miejskim, na, stadionie, strefa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu