Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Forumbrzeg osiagnelo "dno cenzury"
Autor Wiadomość
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-05-30, 11:48   

yasiu napisał/a:
Każdy wie o jaką grupę polityczno-wyznaniową mi chodzi.
Właściwie to są dwie, jak to określiłeś "grupy", jednak jedna jest "nękana" bardziej niż druga, świadczy to o stronniczości nadgorliwego moderatora.
0 UP 1 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-05-30, 11:49   

yasiu napisał/a:
lord, to, że z sikorem utrzymuję kontakty po za forum nie oznacza kolesiostwo. Nie jest on chroniony w żaden sposób na forum. Dlatego Devon wrócił by pokazać, że tak jest.
Przyznam że zaskoczyłeś mnie w tym momencie ale jak już mówiłem - czas pokaże co będzie
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-05-30, 11:51   

yasiu napisał/a:
faktycznie może lepiej zamiast banować posta to będzie on wygaszany.
A czy nie lepiej od razu wygasić całe forum? :wink: A na poważnie: moim zdaniem moderacja nie powinna polegać na ciągłym ocenianiu, czy jakaś wypowiedź jest na temat, czy też nie, bo nie jest to zawsze takie oczywiste i nie zawsze się też udaje, a tematy mogą przecież podlegać ewolucji. W wyniku tego działania niektóre wątki na forum przypominają tymczasem gazetę z pustymi lub zaczernionymi szpaltami. Moim zdaniem zupełnie wystarczy, jeśli moderacja ograniczy się do sfery netykiety i wytępi występujące tu nagminnie pieniactwo, a więc osobiste wycieczki, pomówienia i wulgaryzmy. Jeśli kasowanie odpowiednich wpisów nie przyniesie rezultatów, to może lepiej wykluczyć notorycznych wichrzycieli.
0 UP 1 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-05-30, 11:53   

yasiu napisał/a:
Devon robi dobrą robotę

Yasiu, nie żartuj. Jak będziesz miał chwilkę, to zerknij do tematów, które Devon "poprawił". Wycina np. post, ale zostawia poniżej kilka, które bezpośrednio do wyciętego się odnoszą, a czasem zawierają z niego cytaty. Decyduje na podstawie Bóg wie czego, o tym czy post jest zgodny, czy nie z tematem. Można odnieść wrażenie, że ich w ogóle nie czyta przed kasowaniem. Zbyt często chłopak się myli i żadnych uwag nie przyjmuje.
Chociaż może ostatnio jakby mniej powodów do pretensji do Devona mam. Może już się powoli "wyrabia" :wink:
0 UP 1 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2012-05-30, 11:54   

Dobrze testowo ograniczymy kasowanie postów, ale oczekuję od was własnego tematu, gdzie będziecie się bili swoimi przekonaniami ok?
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-05-30, 12:07   

lord, to, że znamy się osobiście z Yasiem nie ma żadnego wpływu na nasz stosunek na forum, czepisz się, że Yasiu nie reaguje na "obrażanie uczuć religijnych" (czymkolwiek one są), zobacz ignorancie na moje ostrzeżenie. Ułatwię Ci, bo jak widać masz problemy z logicznym myśleniem - dostałem je od Yasia za "obrażanie uczuć religijnych" (zupełnie niesłusznie :) ).

Nigdy nie dzwoniłem (wzorem Jacka Jastrzębskiego, który robi to co chwila), ani nie pisałem do Yasia w sprawach niesprawiedliwego traktowania mnie na forum. Jedyne co, to zwróciłem kilka razy uwagę na bezsensowne moderowanie Devona, bez podawania przykładów. Yasiu dał mu "wolną rękę" i czeka na efekty.
0 UP 1 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-30, 12:32   

Z całym szacunkiem do Wszystkich, który się wypowiadają na forum!. Natomiast inni, nie będę wymieniał bo pewnie, każdy wie o których gagatków chodzi, szacunku nie mają i dalej robią swoje.

Kasuje posty owszem, które są nie związane z tematem jak posty Liberatorki, która pisała post, żeby tylko napisać. Nie ma co oddzielać takich postów od tematu, bo i tak zostaje to gdzieś w koszu, a po co ?

Jeśli posty obrażają kogoś, łamią regulamin są BANOWANE - niewidoczne dla innych, a zabezpieczone w razie procesu.

Jeśli, ktoś ma jakieś problemy ze zrozumieniem pewnych rzecz to jego problem i nie odpuszczę NIKOMU. Skończyło się - Nie chcesz, nie pisz.

I jak zwykle elita piszących inaczej, zjechała na inny tor czyt. OFF-TOPIC !!
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2012-05-30, 12:54   

Devon napisał/a:
...

Jeśli, ktoś ma jakieś problemy ze zrozumieniem pewnych rzecz to jego problem i nie odpuszczę NIKOMU. Skończyło się - Nie chcesz, nie pisz. ...


Czasami mam wrazenie, ze Devon nie tylko nie czyta dokladnie wzystkich wpisywanych postow i likwiduje,
ale rowniez wlasnych komentarzy przed wstawieniem nie czyta !

Przeczytaj Devon jeszcze raz co napisales powyzej ...

To ma byc demokratyczne forum mieszkancow miasta a nie apel wojskowy
z jedyna odpowiedzia rozmowcy - tak jest !

To jest forumbrzeg a nie devonforum


Kiedy w dyskusji beda uzywane wulgarne, obrazajace zdania w stosunku do rozmowcow, wyrazy "ponizej pasa",
natychmiast autor postu powinien dostac zakaz pisania na tydzien, moderator powinien ostro interweniowac a w spokojnej dyskusji, nawet kiedy zboczy sie na inny temat ma milczec a przede wszystkim nie wygaszac tematu, bo to jest smieszne i przypomina stara cenzure. :)

________________



[/b]
0 UP 1 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-05-30, 12:56   

yasiu napisał/a:
oczekuję od was własnego tematu, gdzie będziecie się bili swoimi przekonaniami ok?

Ok. Wystarczy odblokować to, co się zablokowało - dział Polska i Świat. Przed zablokowaniem i tak każdy wiedział, czego po lekturze można się spodziewać. Po co to było zamykać? Ja nie wchodzę do tematów, w których "wiadome grupy" biją się swoimi przekonaniami nt. smaku pizzy albo jakości dyskotek i nie piszę, że to bagno, którego nie da się czytać i jakiś mod powinien to "posprzątać" :wink:
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-05-30, 15:14   

sikork napisał/a:
Ułatwię Ci, bo jak widać masz problemy z logicznym myśleniem
Przypominam ci i wszystkim innym że nie masz prawa się tak do mnie zwracać
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2012-05-31, 09:36   

Devon napisał/a:
Jeśli, ktoś ma jakieś problemy ze zrozumieniem pewnych rzecz to jego problem i nie odpuszczę NIKOMU. Skończyło się - Nie chcesz, nie pisz.

Ua! Stach się bać, a tak serio to lekki przyrost formy nad treścią. Devonik, jesteś moderatorem( taki członek forum, który pomaga/ ułatwia / robi porządek, a nie kasuje trzy czwarte tematu, bo "może będzie proces"). Pamiętaj, że mod to tylko funkcja dzisiaj nim jesteś, a jutro już możesz nie być.
To " nie odpuszczę NIKOMU" zabrzmiało jakby SPAT już czekał pod drzwiami każdego, kto tylko zarejestruje się na forum.

Easy Baby, easy! ;)
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2012-05-31, 09:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-06-01, 21:45   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
ForumBrzeg jest forum dyskusyjnym, zatem jego istotą powinno być prowadzenie dyskusji. Ludzie kulturalni potrafią to robić sine ira et studio (bez złości i nienawiści), nawet gdy posiadają skrajnie odmienne poglądy i nawet w przypadku wielce kontrowersyjnych tematów. [...] Na forum nie powinno się tolerować zwłaszcza osobistych napaści, tępej demagogii i przepełnionego wulgaryzmami chamstwa!



Dziedzic_Pruski napisał/a:
Straszak "kolonizacji" przez obce nacje i kultury jest chętnie używany przez wszelkiej maści populistów. Nic więc dziwnego, że znajduje posłuch u ludzi nie potrafiących samodzielnie myśleć.


Dziedzic_Pruski napisał/a:
nawet jeśli jakiś niedouczony etnograf upiera się przy tym


Więc nie tolerujmy "tępej demagogii" :D :D :D
---

Panna Nikt napisał/a:
jesteś moderatorem( taki członek forum, który pomaga/ ułatwia / robi porządek


ŻYJE!!! :brawo: :brawo: :brawo: Miło Cię czytać, Panienko :) . Chciałbym tylko zapytać, czy zrobiłaś coś z tych rzeczy ostatnio, o których pisałaś? Być może w jakichś działach, których nie śledzę i być może stąd moje wątpliwości ;) . Ale jakoś nie zauważyłem Cię od... no nie wiem... ze 2 lat ?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2012-06-01, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-06-01, 22:20   

No i gdzie ta osobista napaść i demagogia? Wymieniłem kogoś z nazwiska? Użyłem jedynie ogólnych sformułowań. Z osobistą napaścią i demagogią mamy do czynienia, gdy ktoś zostanie np. nazwany "bolszewikiem", albo przyrównany do Hitlera.
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2012-06-01, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2012-06-01, 22:37   

Franco Zarrazzo napisał/a:

Panna Nikt napisał/a:
jesteś moderatorem( taki członek forum, który pomaga/ ułatwia / robi porządek


ŻYJE!!! :brawo: :brawo: :brawo: Miło Cię czytać, Panienko :) . Chciałbym tylko zapytać, czy zrobiłaś coś z tych rzeczy ostatnio, o których pisałaś? Być może w jakichś działach, których nie śledzę i być może stąd moje wątpliwości ;) . Ale jakoś nie zauważyłem Cię od... no nie wiem... ze 2 lat ?

A dziękuję bardzo Franiu!:)
Aby rozwiać Twoje wątpliwości- nie udzielam się na forum (czasami, sporadycznie coś napaskudzę) od, jak sam zauważyłeś, dwóch lat. Uważam, że lata swojej modowej.świetlności mam już za sobą. Niestety, ale nie jestem w stanie zbawić całego świata, więc pozostałam na tym na czym mi zależy-studia i praca. Co mogłam zrobić dla forum, zrobiłam już jakiś czas temu(oj...bywało ciężko ;) ) teraz pałeczka przekazała się sama...także za Devona pozostało mi trzymać kciuki.
Modem jako takim nie czuję się już dawno,a to że grupa modów nie została przez Yasia od co najmniej uaktualniona nie jest moją winą. Myślę,że połowa z nas spokojnie powróciłaby do niebieskich nicków. No... przynajmniej ja nie miałabym z tym problemu.
Niech teraz wykazują się inni, którzy mają na tyle czasu, chęci i zawziętości :) . Taka jest chyba kolej rzeczy Drogi Franku...
edit:
właściwie to nie wiem co gorsze, nic nie ruszać na forum czy od razu kasować całe tematy ;) .
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2012-06-01, 22:43, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-06-02, 09:39   

Panna Nikt napisał/a:
Myślę,że połowa z nas spokojnie powróciłaby do niebieskich nicków. No... przynajmniej ja nie miałabym z tym problemu.
Cenię sobie szczerość i za to masz piwo :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu