Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Forumbrzeg osiagnelo "dno cenzury"
Autor Wiadomość
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-05-29, 21:32   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Słaba musi być ta wiara i uczucia religijne,
Wystarczająco silna by czuć gdy ktoś taki jak ten pan bezkarnie szydzi z tego co jest dla mnie czymś bardzo ważnym - ciekawe czy jeżeli ktoś by atakował coś co jest w pewnym sensie częścią ciebie to też byś nic z tym nie robił ?
Dziedzic_Pruski napisał/a:
A czy nie lepiej do znudzenia przypominać o konieczności stosowania interpunkcji? Zgodnie z regulaminem, dbamy przecież o styl wypowiedzi.
Proszę bardzo zgłaszaj
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-05-29, 21:37   

Ale wam powiadam, którzy słuchacie: Miłujcie nieprzyjacioły wasze, czyńcie dobrze tym, którzy was mają w nienawiści. Błogosławcie tym, którzy was przeklinają; módlcie się za tymi, którzy wam złość wyrządzają. Temu, któryby cię uderzył w policzek, nastaw mu i drugiego: a temu, któryćby brał płaszcz, i sukni nie zabraniaj; I każdemu, któryby cię prosił, daj, a temu, co twoje bierze, nie upominaj się. I cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, tak i wy im czyńcie.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-05-29, 21:52   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Ale wam powiadam, którzy słuchacie: ...

Warto to podpisać, bo ktoś jeszcze napisze, że to "bolszewicki" bełkot :wink:
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-05-29, 22:04   

Dziedzic_Pruski, Dlatego teraz idź, pobijesz Amaleka i obłożysz klątwą wszystko, co jest jego własnością; nie lituj się nad nim, lecz zabijaj tak mężczyzn, jak i kobiety, młodzież i dzieci, woły i owce, wielbłądy i osły. Saul zwołał wtedy lud i dokonał jego przeglądu w Telam, dwustu tysięcy piechoty oraz dziesięciu tysięcy. Saul dotarł do stolicy Amalekitów i zastawił zasadzkę w dolinie. Zawiadomił tymczasem Kenitów: "Wyjdźcie, oddalcie się i wycofajcie spośród Amalekitów, abym was nie wytracił razem z nimi. Okazaliście bowiem życzliwość wszystkim Izraelitom, gdy wychodzili z Egiptu". W ten sposób Kenici opuścili Amalekitów. Saul pobił Amalekitów od Chawila w stronę Szur, leżącego naprzeciw Egiptu. Pochwycił też żywcem Agaga, króla Amalekitów, i obłożył klątwą cały lud, ostrzem miecza. Saul i lud ulitował się jednak nad Agagiem i nad dobytkiem trzody i bydła, nad zwierzętami dwurocznymi, nad odchowanymi barankami i nad wszystkim, co było lepszego, nie chciano tego wytępić przez klątwę, cały zaś dobytek, nie posiadający żadnej wartości poddał klątwie.
Ostatnio zmieniony przez lord 2012-05-29, 22:17, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-05-30, 06:22   

To stary zakon.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-05-30, 06:59   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Ale wam powiadam, którzy słuchacie: Miłujcie nieprzyjacioły wasze, czyńcie dobrze tym, którzy was mają w nienawiści. Błogosławcie tym, którzy was przeklinają; módlcie się za tymi, którzy wam złość wyrządzają. Temu, któryby cię uderzył w policzek, nastaw mu i drugiego: a temu, któryćby brał płaszcz, i sukni nie zabraniaj; I każdemu, któryby cię prosił, daj, a temu, co twoje bierze, nie upominaj się. I cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, tak i wy im czyńcie.


Tonący Biblii, ooops, sorry, brzytwy sie chwyta.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-05-30, 07:26   

W konteście gumowego pojęcia "obrazy uczuć religijnych" warto po prostu przypomnieć obrażalskim "chrześcijanom" pewne zasady, którym teoretycznie powinni być wierni. Jak podaje Onet, w przededniu Euro prasa niemiecka radzi kibicom, jakich gaf należy koniecznie unikać w krajach gospodarzy. Znalazł się tam oczywiście zapis, iż w Polsce w żadnym razie nie wolno krytykować poprzednika Beńka. Przypomina mi to historię, jaką swego czasu opowiadał mi pewien Niemiec, który pozwolił sobie na taką krytykę w obecności swego polskiego "przyjaciela". "Przyjaciel" oświadczył mu wtedy definitywnie, że jak jeszcze raz powie coś na papieża, to go zabije. Dla mnie jest to po prostu kwintesencja chrześcijańskiej miłości w polskim wydaniu. :|
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-05-30, 09:44   

Pisanina DP jak zwykle nie ma nic wspólnego z forumową rzeczywistością. Fakty są takie, że kilku forumowiczów w sposób wyjątkowo ohydny i bezkarnie przez lata opluwało tu JP II. Natomiast wystarczył jeden niewinny żarcik z Barbary Blidy, by zostać zaatakowanym przez lewicowych pałkarzy i oszołomów. Przypominają sie czasy , które w swoim Dzienniku 1954 opisał Leopold Tyrmand-w małej przeróbce-"za opowiadanie żartów o BB 4 lata więzienia, za ich słuchanie 2 lata więzienia"
Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2012-05-30, 09:49, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2012-05-30, 11:08   

Nawet ten temat zaczyna odbiegać od sedna za sprawą tej samej grupy osób. Nie możecie pisać na temat a założyć sobie własny, gdzie będziecie siebie na wzajem opluwać?

Devon robi dobrą robotę,faktycznie może lepiej zamiast banować posta to będzie on wygaszany.

Jakie jest wasze zdanie?
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-05-30, 11:19   

yasiu napisał/a:
Jakie jest wasze zdanie?
Oczywiście kasować i tyle, ciekawi mnie tylko czy ktoś będzie twoje posty kasował :lol:
Ostatnio zmieniony przez lord 2012-05-30, 11:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2012-05-30, 11:22   

lord, nie prowokuj, tłumaczyłem już co może właściciel na swoim podwórku. W przeciwieństwie do tej grupy nie robię offtopów zbyt często.
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-05-30, 11:25   

yasiu, A ja ci tłumaczyłem co robi uczciwy człowiek który tworzy pewne prawa. Czyżbyś nie był w stanie tego zrozumieć ? Czy może raczej nie chcesz ? Ps. Może powiesz o jaką grupę chodzi ?
Ostatnio zmieniony przez lord 2012-05-30, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2012-05-30, 11:35   

lord, nie będę z Tobą dyskutował tylko zablokuję. Jesteś człowiekiem, który lubi prowokować w imię swoich wyznań. W większości z twoich postów bije jad. Ale to nie mój problem tylko twój. Może czas na konsultacje z lekarzem? Bo takie zachowanie jest co najmniej dziwne.

Każdy wie o jaką grupę polityczno-wyznaniową mi chodzi.
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2012-05-30, 11:43   

yasiu napisał/a:
Jesteś człowiekiem, który lubi prowokować w imię swoich wyznań.
Ale jak sikork np. Bezpodstawnie określa kościół katolicki mianem organizacji terrorystycznej to jest dobrze http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=28083 ?
Ale chyba wiem dlaczego tak się dzieje - czyżby wychodziło "kolesiostwo" i przyjacielska ochrona ? Jeśli chcesz mogę ci podać na jakiej podstawie tak sądzę :) Ps. Powiedz bo jednak mam pewne wątpliwości - najlepiej podaj wszystkich członków tej grupy
Ostatnio zmieniony przez lord 2012-05-30, 11:45, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2012-05-30, 11:46   

lord, to, że z sikorem utrzymuję kontakty poza forum nie oznacza kolesiostwo. Nie jest on chroniony w żaden sposób na forum. Dlatego Devon wrócił by pokazać, że tak jest.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu