Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
I już jest nowy Ubuntu
Autor Wiadomość
Cuba 


Wiek: 64
Dołączył: 30 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-05-01, 14:49   I już jest nowy Ubuntu

Jak w temacie pojawił się nowy Ubuntu i Kubuntu 10,04 LTS. Czy warto to cóś instalować :D no cóż polecam jak zwykle, choćby wypróbować bo są to dystrybucje live. A może komuś przypasuje i witamy w świecie open source :wink: .Do pobrania ze strony :
http://www.ubuntu.com/getubuntu/download
0 UP 0 DOWN
 
Ogon 


Wiek: 28
Dołączył: 02 Maj 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-06-05, 13:25   

Przyznam, że nowe Ubuntu jest całkiem w porządku. Jednakże nie udaje mi się zainstalować "flash playera" do przeglądarki "Opera". W 'Mozilli' bez problemu wszystko działa jednakże w 'Operze' mam z tym problem. Gdybyś mógł mi w tym Cuba pomóc na PW byłbym wdzięczny :)
0 UP 0 DOWN
 
Cuba 


Wiek: 64
Dołączył: 30 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-06-06, 06:54   

Akurat nie korzystam z Opery ale problem flasha jest mi znany. Znalazłem na forum ubuntu takie coś być może Ci pomoże :-D . http://forum.ubuntu.pl/showthread.php?p=739521. Warto spróbować zainstalować Chrome naprawdę szybka przeglądarka i już zaczynają się pojawiać wtyczki. Może nie tak dobre jak w lisku ale początki są trudne.
To tak w wielkim skrócie ponieważ miałem tylko chwilę wolną w pracy :-D , daj znać czy Ci się udało uruchomić flasha.
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-06, 08:28   

No z flashem to odkąd pamiętam są problemy typu słaby bufor, cięcie się nawet zbuforowanych filmików. Oczywiście są rady, żeby uruchamiać filmiki przez zewnętrzne playery, jednak nie jest to zbyt wygodna metoda.
0 UP 0 DOWN
 
Ogon 


Wiek: 28
Dołączył: 02 Maj 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-06-08, 07:00   

Właśnie chodzi o to, że mozilla, chrome chodzą ładnie a filmy i muzyka się nie tnie. Ale co do Opery to zainstalowała się ładnie, wszystko w porządku tylko jakby flashplayer jej nie obsługiwał. W starszej wersji Ubuntu (9,10) wszystko chodziło ładnie i to nawet na Operze. Szkoda ze po aktualizacji do Wersji 10,04 się coś popsłuło i nie moge wgrać flasha do opoery. Ale trudno. Teraz po prostu mozilla mi służy do oglądania filmików a opera do przeglądania stron bo bardzo ją lubie :)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jest, juz, nowy, ubuntu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu