Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
[ Dam Pracę] Praca dodatkowa przez Internet od 370 zł.
Autor Wiadomość
czmiel02 


Wiek: 39
Dołączył: 16 Kwi 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-04-16, 12:09   [ Dam Pracę] Praca dodatkowa przez Internet od 370 zł.

Możesz dodatkowo zarobić. Praca jest legalna, na podstawie umowy w poważnej firmie, wykonywana w Twoim własnym domu. Sam ustalasz swój własny rozkład dnia. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer. Przeszkolimy Cię i zapewnimy niezbędną wiedzę i narzędzia. Przekonaj się podczas 20-dniowego okresu próbnego bez żadnych kosztów i konsekwencji. Nie masz nic do stracenia. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mną:

0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-04-16, 16:13   

To zapewne opieka medyczna SigmaPro7 też tam chciałam pracować a okazało sie to ściema ponieważ jesli ktoś opłaci abonament to Ty mozesz zarobic jakąs kaskę, po okresie próbnym nie ma kasy, dodawanie ogłoszeń zajmuje około 10 godz dziennie bo musisz tych ogłoszeń troche dodać a prawi wszędzie trzeba sie rejestrować co zajmuje czas a nikt nie zapłaci Ci raczej 295 zł ( najmniejszy wariant karty opieki medycznej tzw. brązowa czy zielona nie pamiętam Pan M.Muzaj pisał) nikt tak poprostu nie wsadzi kasy ludzie raczej nie chcą zaufać, Ty nie zapłacisz abonamentu i Cie blokują. Jak byłam bez pracy pytałam tego dyr skąd mam wziąc kase na abonament to powiedział ze nie wie on mi tego nie powie i zeby od kogoś pozyczyć. Takze lepiej uważac na co sie poświeca czas i kase na abonament 295 zł piechotą nie chodzi. Powodzenia i miej oczy szeroko otwarte
0 UP 0 DOWN
 
czmiel02 


Wiek: 39
Dołączył: 16 Kwi 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-04-16, 16:21   

Tak masz rację to praca w SigmaPro7 mi dodawanie ogłoszeń zajmuje ok 1h dziennie umieściłem ok 300 ogłoszeń w 1.5h grunt to wiedzieć jak to robić. Druga sprawa to taka że jestem osobą pracującą i opłaciłem abonament który mi się już zwrócił i to na okresie próbnym. Prace można traktować jako dodatkową na początku. Jak się dobrze zorganizuje pracę to jest to naprawdę nawet przyjemne, a przy okazji można zarobić. Ale dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 370, dodatkowa, internet, od, praca, przez, zl.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu