Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przekraczanie granic użytkowników forum
Autor Wiadomość
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-31, 12:39   Przekraczanie granic użytkowników forum

Drodzy Państwo,

Proszę o trzymanie się zasad regulaminu w stosunku do wszystkich forumowiczów – włącznie z moderatorami i administratorami.
Jako redaktor naczelna Panoramy Powiatu Brzeskiego, czuję się urażona wypowiedziami na temat tej gazety na Państwa forum.
Jeżeli życzą sobie Państwo szczegółowych wyjaśnień odnośnie zasad funkcjonowania wydawnictwa, a tym samym tego tytułu, proszę o informację, chętnie się nią z Państwem podzielę. Nie życzę sobie natomiast używania tytułu Panoramy jako pretekstu do rozgrywek odbywających się na tym forum

Jak rozumiem – regulamin forum – mówi, między innymi:


1. Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.

3. Temat dyskusji powinien być jednoznacznie związany z przeznaczeniem działu, na którym się znajduje

Z4. Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania.

Z9. Prześladowania, obrażanie, i używanie niecenzuralnych słów względem innych użytkowników forum

Z11. Pisania postów z użyciem przycisku Caps Lock oraz z użyciem niezrozumiałego slangu

A tym samym w regulaminie jest:

KARĄ ZA ŁAMANIE REGULAMINU JEST USUNIĘCIE WYPOWIEDZI NARUSZAJĄCEJ REGULAMIN LUB/I OSTRZEŻENIE.
W RAZIE CZĘSTEGO NIEZASTOSOWANIA SIĘ DO W/W REGUŁ - UŻYTKOWNIK ZOSTAJE POZBAWIONY MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z FORUM (BAN).
RAZIE NARUSZENIA PRAWA SPRAWA ZOSTANIE SKIEROWANA DO ODPOWIEDNICH ORGANÓW PAŃSTWOWYCH.


Regulamin Wybory Samorządowe:

Regulamin działu WYBORY SAMORZĄDOWE:

Zbliżają się wybory samorzadowe
Administracja forum zdaje sobie sprawę, iż forum może byc wykorzystywane do rozgrywek przedwyborczych.
Uprzejmie uprasza się osoby, które będą chciały prowadzić kampanie przedwyborczą na forumbrzeg o rejestrowanie sie pełnym imieniem i nazwiskiem.
Przejawy negatywnej kampani będą niemile widziane na tym forum.



Jeżeli ktoś poczuje się obrażony ma możliwość zgłoszenia postu do administracji forum lub do moderatorów.


Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).


Powyższe punkty zostały wg mnie złamane przez wszystkich użytkowników, którzy przez ostatni czas rozgrywali tutaj potyczki słowne w temacie Wybory Samorządowe.
Z poważaniem

Beata Zatoń
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-31, 13:08   Re: Przekraczanie granic użytkowników forum

Naczelna PP-B napisał/a:

Z4. Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania
Zacytowałem ten fragment, bo zdaje się, że o podkreślony tekst chodzi. Może przybliży Pani powód zacytowania regulaminu, bo Pani post osobiście odebrałem jako rodzaj ultimatum, choć wcale nie twierdzę, że nim jest.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-31, 13:16   

Administracja nie odpowiada za poglądy userów forum.

Skoro redaktor naczelna tu napisałA TO MOżE ZOBACZY JAK OSOBA O NICKU PK wyraża się na forum podpisując się jako redaktor Panoramy.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-31, 14:05   

Jestem po rozmowie telefonicznej z panią Beatą i czekam na jej odpowiedź na forum.

POZDRAWIAM
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-31, 15:09   

yasiu napisał/a:
A TO MOżE ZOBACZY JAK OSOBA O NICKU PK wyraża się na forum podpisując się jako redaktor Panoramy.


a no, bo nie za ciekawie piszę o gazecie na forum :(
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-31, 15:16   

Tak, Panie Łukaszu, jesteśmy po rozmowie telefonicznej w celu wyjaśnienia nieporozumień, które wynikły na tym forum dzięki nadgorliwości i złośliwości Pana Grzegorza Surdyki po artykule PSEUDO-FAKTY w 117 nr PPB (odsyłam do lektury lub jeśli mają Państwo życzenie – udostępnię ten artykuł na tym forum) oraz spontaniczności wypowiedzi / reakcji / stylu odpowiedzi / charakteru Pawła Kowalczyka (członka zespołu redakcyjnego PPB) – autora w/w artykułu.

Poniżej przedstawiam założenia działalności prywatnej firmy (co podkreślam!), mającej osobowość prawną, zajmującą się m.in. wydawaniem tygodnika pod nazwą Panorama Powiatu Brzeskiego.

Media Art Sp. z o.o.
Podstawowa działalność:
- wydawca bezpłatnego tygodnika lokalnego "Panorama Powiatu Brzeskiego"
- działalność poligraficzna, reklamowa i marketingowa (projekty graficzne, wyrób pieczątek, materiałów reklamowych (ulotki, katalogi, wizytówki, standy, banery, POS)
- członek stowarzyszenia Opolska Izba Gospodarcza

Panorama Powiatu Brzeskiego- bezpłatny lokalny tygodnik powiatowy
- nakład 7000/8000 szt. tygodniowo
- dobrze rozwinięta dystrybucja na terenie całego powiatu
- tematyka tygodnika to najbardziej aktualne wydarzenia w powiecie
- zespół redakcyjny – wykaz w stopce w każdym wydaniu.
- wywiady z ciekawymi ludźmi - znanymi osobistościami z powiatu
- cykl: forum redakcyjne - zapraszamy do dyskusji na łamach naszej gazety osoby związane z różnymi interesującymi czytelników tematami (np. absolutorium dla burmistrza, sytuacja oświata, partie polityczne, służba zdrowia)
W myśl przyjętej przez wydawcę - Media Art Sp. z o.o. - filozofii funkcjonowania na rynku – naszym głównym celem jest dotarcie do jak największej liczby czytelników – mieszkańców powiatu brzeskiego. Nakład „Panoramy” to 7.000 – 8.000 egzemplarzy tygodniowo, w zależności od wydania. Dobrze rozwinięta dystrybucja pozwala nam dotrzeć do naprawdę szerokiej rzeszy odbiorców. Dzięki temu instytucje samorządowe, fundacje, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, urzędy gminne i powiatowe, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne dostrzegają korzyść z umieszczania na naszych łamach reklam, ogłoszeń i informacji.

Redaktorem Naczelnym "Panoramy Powiatu Brzeskiego" jest Beata Zatoń. Posiada doświadczenie w pracy w mediach (ogólnopolska prasa branżowa, lokalna rozgłośnia radiowa). Sprawy powiatu brzeskiego - w zakresie spojrzenia społecznego i politycznego - są jej doskonale znane. Tematyka tygodnika jest dobierana i dostosowana do oczekiwań czytelników z całego powiatu. Autorka wielu wywiadów ze znanymi osobami z powiatu brzeskiego, interesujących artykułów, ciekawych pomysłów spojrzenia na otaczającą rzeczywistość (np. ranking obecności radnych).


Wyjaśniając sytuację różnych niedomówień oraz insynuacji – odpowiem. Każda instytucja samorządowa jest zobowiązana do publikowania treści ogłoszeń i informacji (np. o przetargach, o konkursach, o wydarzeniach itp.) dla mieszkańców na łamach prasy lokalnej (tak mówi pewnie jakiś regulamin instytucji samorządowych). Można to robić na łamach tańszej lub droższej prasy, na łamach prasy, która ma większy lub mniejszy nakład, na łamach płatnej lub bezpłatnie rozdawane prasy. Osoby decydujące w jednostkach i instytucjach samorządowych dokonują wyboru na podstawie przedstawionej im oferty i informacji na dany temat. Jak Państwo myślą, co decyduje? Profesjonalizm, rzetelność, nakład, sposób dystrybucji, cena...

Oprócz stron udostępnionych na potrzeby samorządów – jak Państwo czytający Panoramę zauważą – mamy również swoje strony redakcyjne – z dużą zawartością merytorycznie dobrych i ciekawych tekstów.

Pozdrowienia dla całej rzeszy Forumowiczów.
Redaktor Naczelny
oraz Zespół redakcyjny Panoramy Powiatu Brzeskiego

PS. Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane - jako reklama bez zgody administratora :)
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-08-31, 16:17   

Witam Pani Redaktor

Od razu na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie staję po żadnej ze stron tego całego sporu.

Gdyby to nie był dla Pani zbyt duży kłopot, to prosiłbym o zamieszenie na tym forum treści wiadomego artykułu. Chciałbym aby moja opinia (mój pogląd na całą tą sprawę) oparta była na całości dostępnych źródeł. Z góry dziękuję.

Niemniej jednak pozostaje dla mnie niewyjaśnionym nadal fakt założenia drugiego konta użytkownika z komputera redakcyjnego kierowanej przez Panią gazety. Bardzo mnie niepokoi fakt, że ktoś się za kogoś podszywa (nawet gdyby miał to być bardzo głupi żart). Nie sądzę aby w poważnej gazecie takie postępowanie było tolerowane. Dziwi mnie również fakt dostępu osób niepowołanych do redakcyjnych komputerów. Według mojej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa danych w sieciach komputerowych (dotyczy to także stacji roboczych) takie zdarzenia moją miejsce przy braku odpowiednich procedur bezpieczeństwa przechowywania i dostępu do danych (kwestie logowania, wylogowywania, kont użytkowników, praw dostępu itd). Nie chciałbym nawet myśleć, że taka sytuacja miała miejsce w poważnej gazecie w skutek celowego czyjegoś działania (mam na myśli członka kolegium redakcyjego).

Z poważaniem

Cyborg

(moje dane osobowe znane są administracji forum)
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-31, 16:24   

Witam Cyborg,

artykuł umieszczę jeszcze dziś. Natomiast, o ile się dobrze orientuję to w naszym zespole jest dość dużo osób (w tym również praktykanci i współpracujący okresowo). Do ich dyspozycji oddajemy bodajże dwa komputery - nie przypisane na sztywno do żadnego ze stałych redaktorów. Z nich mogą korzystać wszyscy. I nie chcę oceniać poglądów pozaredakcyjnych (chociaż na terenie redakcji) moich współpracowników.

Kolejna sprawa - zdaje się już wyjaśniona - PK miał zdjęte ostrzeżenie, które otrzymał jakoby za podszywanie się pod kogoś. Proszę mi wierzyć, ten człowiek nie ma powodów, żeby się podszywać, ponieważ ma charakter dość otwarty i specyficzny, no i nie boi się wyrażać publicznie swoich poglądów - nie zawsze i przez wszystkich dobrze odbieranych

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-31, 18:29   

Pani Redaktor wybaczy, ale mam trudności w zrozumieniu. Mówi Pani o niezależności Panoramy. Pozwolę sobie przedstawić fakty.
1. Podpis pod kolejnym postem: (pisownia w oryginale) PAWEŁ WOJCIECH TYTUS KOWALCZYK - REDAKCJA PANORAMY POWIATU BRZESKIEGO.
2. Rada regionalna Partii Demokratycznej :
Hanna Adamowicz, Tomasz Andrusyszyn, Jacek Czerwiński, Zdzisław Daszkiewicz, Alojzy Drewniak, Czesław Dumkiewicz, Aleksander Iszczuk, Antoni Kluczyński, Marcin Kołacha, Remigiusz Kołacha, Krzysztof Konarski, Paweł Kowalczyk, Jerzy Kucharuk, Mieczysław Kudela, Barbara Mleczko, Aleksander Podgórny, Bogusław Rapacz, Józef Skiba, Dariusz Smagała, Mirosław Stankiewicz, Mariusz Szkudlarek, Józef Szymański, Patryk Śróda, Eugeniusz Twardowski . Zamieszczono TUTAJ. Jest oczywiste, że członek dowolnej partii nie może mieć zakazu pracy w Pani redakcji. To Pani wola i właściciela kto będzie zatrudniony. Jednak nazwisko Pana Burmistrza w obecności Pana PK według mnie nie świadczy o niezależności gazety, a co najmniej nie zapewnia bezstronności Pana PK w ocenie działalności lokalnych władz. Chyba, że pod pojęciem niezależność rozumiemy co innego. Chyba, że to zbieżność nazwisk.
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-31, 19:22   

Drogi Roztropku,

Dając się wciągnąć w te – m.in. polityczne - dywagacje:
- po pierwsze – ja wcale nie twierdzę, że jesteśmy niezależni. Otóż, wszystkie media są zależne – a to od swoich widzów, słuchaczy czy czytelników, a to od reklamodawców i ogłoszeniodawców. I to jest normalne. Jesteśmy jak najbardziej od nich zależni - takie są prawa rynku i taki kierunek wybraliśmy....

- po drugie – właśnie te polityczne. Czy aby lista, którą przytaczasz nie zdeaktualizowała się lekko? Jeśli chodzi o burmistrza – rozumiem, że chodzi o wiceburmistrza Stankiewicza. Z mojej wiedzy jest on członkiem PiS. W przeciwieństwie do burmistrza Huczyńskiego, który jest członkiem PO. I stawiając w jednej linii (bo tak sobie życzysz) Pawła Kowalczyka – z mojej wiedzy wynika, że nie jest on członkiem PD. (która de facto chce działać z SLD...)
I przypominam, że PiS, PO i PD to nie są zbyt przyjazne sobie partie polityczne...z tego, co wiem:)

Reasumując – Jak to wszystko ma się do siebie? Jak to wszystko ma się do działalności gazety?

Idąc dalej tym tropem. Jeśli okaże się, że w naszym zespole redakcyjnym (w którym mamy sporo młodych osób) są ludzie, którzy zajmują się polityką w sposób czynny lub też sympatyzują z jakąś partią – to wg ciebie, co powinniśmy zrobić? Zakazać polityki?

Czy też, jakie wnioski zostaną przez Ciebie – Roztropku – wyciągnięte?

Jeszcze raz polecam lekturę odnośnie zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa, zajmującego się m.in. wydawaniem gazety Panorama Powiatu Brzeskiego.
Polecam także lekturę samej Panoramy

Pozdrawiam serdecznie


PS. Nawiązując jeszcze do insynuacji, to już gdzieś nawet czytałam, że jesteśmy w układzie w WSI (czyli jesteśmy lub też współpracujemy z agentami wywiadu). No cóż... samo życie...
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-08-31, 20:03   

Dziękuję za wyjaśnienia Naczelna PP-B.

Pozwolę sobie jednak popuścić troszeczkę wodze fantazji ( chociaż przypadek, który opiszę miał miejsce w rzeczywistości ).
Naczelna PP-B napisał/a:
w naszym zespole jest dość dużo osób (w tym również praktykanci i współpracujący okresowo). Do ich dyspozycji oddajemy bodajże dwa komputery - nie przypisane na sztywno do żadnego ze stałych redaktorów. Z nich mogą korzystać wszyscy.
W pewnej amerykańskiej znanej uczelni na zajęciach laboratorium komputerowego jeden ze studentów nie wylogawał się wychodząc na chwilę (tam wszyscy mają swoje własne loginy nawet gdy nie korzystają ze swoich stacji roboczych-login przypisany jest do człowieka nie do maszyny) i kolega zrobił mu głupi kawał - wysłał maila do kancelarii Prezydenta USA z groźbą zamachu. Proszę się domyślić jak to się skończyło a był to niewinny żart - skutki dla sprawcy były opłakane (niefrasobliwy student miał sporo szczęścia i ukarany został sprawca a nie ten, który się nie wylogował, bo tamtem skorzystał z programu pocztowego nieużywanego przez nieroztropnego studenta). Wszystko jest do sprawdzenia - wystarczy tylko odrobina chęci.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-31, 21:24   

Czyli Pan S. nie z PD a z PiS, a Pan K. już też nie z PD, a z ? ( i tu taktyczne niedomówienie Pani Redaktor) . A ja dodam od siebie, że z pewnością też z PiS, bo każdy inny wybór byłby co najmniej niezrozumiały. I co to zmienia w mojej trudności zrozumienia niezależności Panoramy? Czyli jeden z redaktorów nie będzie pisać źle o tej partii, ponieważ jest jej członkiem. Inni natomiast, ponieważ mogą być sympatykami a nawet członkami innych ugrupowań, nie będą pisać źle o tych ugrupowaniach. To o czym Państwo zamierzacie pisać? Czy Pani Redaktor poleci może pisać krytycznie o jakimś ugrupowaniu członkom innego, czy może ktoś za karę dostanie zadanie napisania krytycznego artykułu o partii, której jest chwilowo zwolennikiem? A może w Panoramie nię będzie krytycznych artykułów? Zaiste trudna jest praca Naczelnego.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2006-08-31, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-31, 21:36   

Naczelna PP-B napisał/a:


Panorama Powiatu Brzeskiego- bezpłatny lokalny tygodnik powiatowy
- nakład 7000/8000 szt. tygodniowo
- dobrze rozwinięta dystrybucja na terenie całego powiatu


Witam Panią Redaktor!

Pozwolę sobie wnieść zastrzeżnie do zacytowanych punktów pani pełnej konstruktywnej autokrytyki wypowiedzi. Otóż nie musiałaby pani fatygować się z cytowaniem opisywanego w tym wątku Forum artykułu, gdyby dystrybucja /a może nakład/ były rzeczywiście tak dobrze rozwinięte, i tak profesjonalnie prowadzone. W ciągu ostatnich dwóch lat udało mi się dostać bezpłatnie... trzy /TRZY!/ numery PPB. Dodam, że obracam się w miejscach publicznych, mieszkam na duzym osiedlu, codziennie jestem na dworcach PKP i PKS. Odwiedzam urzedy pocztowe, sklepy i tzw markety.
Dlatego pozwolę sobie mieć małe "ale", co do tezy o dobrze rozwiniętej dystrybucji. Fakt jest faktem, że chyba raczyła pani zapomnieć w obszernej wypowiedzi o odbiorcach, bo być może PPB nie jest adresowana do przeciętnego mieszkańca Brzegu, czy tez Powiatu, tylko do pewnej, nazwijmy to "urzędowej" elity.

F. /imię i nazwisko w bazie danych Administratora Forum :P /
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-08-31, 22:21   

Franco Zarrazzo napisał/a:
W ciągu ostatnich dwóch lat udało mi się dostać bezpłatnie... trzy /TRZY!/ numery PPB.
Przepraszam że zapytam ale Ty się pytasz o Panorame czy tylko ją szukasz, czy może chcesz żeby ktoś ci ją wręczył. Ja zawsze się pytam u nas w kiosku i zazwyczaj jest tak że Pani z kiosku mówi że szybko się rozchodzi. Ostatnio zapytałem dlaczego tak mało dostaje ? Powiedziała mi że dostaje 7O egzemplarzy, ale część musi odłożyc bo dużo osób u niej zamawia do tzw. teczek. Dodatkowo u mojej dziewczyny na ul . Westerplatte gazety są roznoszone pod drzwi, podobnie jak u znajomego na osiedlu Brzechwy.Czasami jak jestem w mieście to idę do redakcji i tam zazwyczaj dostaje numer. Więc jak widzisz, przynajmniej ja nie mam problemów z dostaniem gazety :)
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-31, 22:27   

G@K napisał/a:
Więc jak widzisz, przynajmniej ja nie mam problemów z dostaniem gazety :)
Pozdrawiam

Moje zastrzeżenia dotyczą DOBRZE ZORGANIZOWANEJ DYSTRYBUCJI, a nie łażenia po redakcjach i żebrania o coś, co rzeko jest dobrze dystrybuowane.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forum, granic, przekraczanie, uzytkownikow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu