Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-22, 23:25
[30.09.2006] Cadbery i koncert na otwarcie inwestycji.
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-02, 21:08   

Doozy napisał/a:
Oszczedzą sobie rozczarowań!! :-P


a nam bedzie lepiej jezdzić autkiem i wracać do domku :D :p
0 UP 0 DOWN
 
Doozy 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Os.

Wysłany: 2006-10-02, 21:11   

Ooo zdecydowanie łatwiej!!!!!!!!!!!

I w kolejce do piwa nei trzeba bedzie stać 20 min. :P
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-02, 21:26   

Na pewno ten koncert był lepszy niz finał dni Brzegu i to 8 razy a to dlatego ze cadbury nie załowało pln-ów bo je ma , w porównaniu do Brzegu , dlatego ich było stac na jedna z najdrozszych Dod fakt Barbie jak malowana ale ma głossss i prezencje <lol2>
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-02, 21:37   

Baran napisał/a:
Na pewno ten koncert był lepszy niz finał dni Brzegu i to 8 razy a to dlatego ze cadbury nie załowało pln-ów bo je ma , w porównaniu do Brzegu , dlatego ich było stac na jedna z najdrozszych Dod fakt Barbie jak malowana ale ma głossss i prezencje <lol2>

Jeżeli porównujesz modną i cieniutką piosenkareczkę do "Big Cyca" i Skiby, to bardzo Ci gratuluję. Nie wiem jakimi wartościami i miarą kierujesz się oceniając koncert Barbie jako 8 krotnie lepszy od finału Dni Brzegu :?: Zresztą Twój wiek wskazuje na Twoje upodobania. Ale podobno o gustach się nie dyskutuje i stąd też "w tym temacie" nie będę podejmować dyskusji. Żyj tym i podniecaj się tym co lubisz. :-P
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-02, 21:55   

donGerwazy napisał/a:
Baran napisał/a:
Na pewno ten koncert był lepszy niz finał dni Brzegu i to 8 razy a to dlatego ze cadbury nie załowało pln-ów bo je ma , w porównaniu do Brzegu , dlatego ich było stac na jedna z najdrozszych Dod fakt Barbie jak malowana ale ma głossss i prezencje <lol2>

Jeżeli porównujesz modną i cieniutką piosenkareczkę do "Big Cyca" i Skiby, to bardzo Ci gratuluję. Nie wiem jakimi wartościami i miarą kierujesz się oceniając koncert Barbie jako 8 krotnie lepszy od finału Dni Brzegu :?: Zresztą Twój wiek wskazuje na Twoje upodobania. Ale podobno o gustach się nie dyskutuje i stąd też "w tym temacie" nie będę podejmować dyskusji. Żyj tym i podniecaj się tym co lubisz. :-P
ooo to przepraszam widocznie chodziło mi o przed ostatnie dni brzegu z wiśniewskim
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-02, 21:58   

donGerwazy napisał/a:
Nie wiem jakimi wartościami i miarą kierujesz się oceniając koncert Barbie jako 8 krotnie lepszy od finału Dni Brzegu :?: Zresztą Twój wiek wskazuje na Twoje upodobania


ale co tutaj ma wiek do gadania... teraz sa czasy, że Doda jest na TOPIE.. kiedyś Big Cyc byl, a jeszcze kiedyś ten zielony Wiśniewski...

ja sam jestem happy że u nas byl Big Cyc, ale fakt faktem koncer w Skarbimierzu byl superek!! Jednak mi Big Cyc bardziej leżal i blisko po browarka bylo :D
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-02, 22:08   

Baran napisał/a:
ooo to przepraszam widocznie chodziło mi o przed ostatnie dni brzegu z wiśniewskim

O ile pamiętam to w poszczególnych latach podczas finału Dni Brzegu byli m.in. wykonawcy programu telewizyjnego "Europa da się lubieć", wcześniej Szymon Wydra, a jeszcze wcześniej znakomita "IRA". Wiśniewskiego w ostatnich pięciu latach - chyba tak mi się wydaje - nie było. Nie mam jednak pewności. Mam jednak nadzieję, że przyszłoroczne Dni Brzegu mogą być "wystrzałowe", a kto będzie? Może sami organizatorom spróbujcie zasugerować. Może władze znajdą na ten cel stosowne pieniądze, może nie takie jak Cadbury, ale........ :lol:

Moderowany przez Cyborg:
poprawiłem cytowanie
Ostatnio zmieniony przez Cyborg 2006-10-03, 08:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-02, 22:43   

Nie jestem fanek blondi typu barbie ale ma głos i za to należy jej sie szacunek a same txt etc mi sie nie podobaja bo jestem oddany hh pzdr
0 UP 0 DOWN
 
Dread 


Wiek: 40
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brze"k"

Wysłany: 2006-10-02, 22:49   

Widzę, że dyskusja rozgorzała i tylko niepotrzebnie dolałem oliwy do ognia :P .

Jeśli chodzi o krytykę koncertu to każdy ma do tego prawo, takie jest moje zdanie. To czy komuś dany koncert przypadł do gustu czy też nie nie powinno mieć znaczenia. Każdy udał się w miejsce koncertu w poszukiwaniu różnych doznań i nikt nie ma prawa zarzucać mi czy komuś innemu, że jak się nie podobało to mogłem nie przyjeżdżać, przychodzić. Mi najbardziej podobał się koniec koncertu kiedy wracałem do samochodu ze swoją paczką przez pole, które było położone nieopodal sceny. Wygłupialiśmy się wtedy robiąc dziwne rzeczy, ale grunt, że było śmiesznie dzięki czemu miło wspominam tamten wieczór mimo tego, że koncert Dody mi się nie podobał. Cieszy mnie fakt, że koncert w ogóle się odbył i pomijam kwestie gustu danych osób. Coś się działo i to było najbardziej pozytywne w tym wszystkim. Oby więcej takich imprez...

Mi się wydawało, że Doda leciała nie całkiem na żywo i takie jest moje zdanie, mogę się oczywiście mylić ale to dalej jest moje zdanie. Nie rozumiem zupełnie takiej nagonki na ludzi, którym się coś nie podoba :] . Czasami zrzędzę bo takie jest życie, ale mam do tego pełne prawo tak jak każdy z was :] .
Ostatnio zmieniony przez Dread 2006-10-02, 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
cybermac 



Wiek: 56
Dołączył: 06 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-10-03, 18:54   

jedno jest pewne. mając bogatą fabrykę pod bokiem i żyjąc z nią dobrze są większe szanse w przyszłości na jakiś sponsoring. nawet dla brzegu. na koncercie nie byłem bo dody nie lubię. ale dobrze że coś się działo. jak to napisał wyżej dread ważne było spotkanie się ze znajomymi w jakimś innym punkcie niż knajpa (nie mam nic przeciwkon knajpeczkom :D ) ale zawsze to trochę inaczej i ciekawiej.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2006-10-04, 20:00   

Gerwazy! tak jak BIG CYC itp. kazdy umie zaśpiewać,a Doda ma bardzo ładny głos. To jej sprawa jak sie zachowuje i jaki ma styl ubierania sie itp. Ale co do jej głosu to nie jeden znany artysta może jej pozazdrościć. Sztywniak jesteś! :-P
0 UP 0 DOWN
 
Piotr S. 
Nadszyszkownik



Wiek: 51
Dołączył: 08 Wrz 2006

UP 3 / UP 7


Skąd: /dev/null

Wysłany: 2006-10-05, 11:26   

Napiszę kilka słów, które powiedziała moja 12 letnia córka.
Impreza była super! Bardzo jej się podobał koncert. Lunapark był ok (poczułem po kieszeni :) ). Ogólnie miała DOBRĄ ZABAWĘ!

Moim skromnym zdaniem organizator imprezy powinien się (oczywiście delikatnie mówiąc) zaczerwienić. Nie będę ponownie opisywał wpadek jakie miały miejsce bo to już kilkukrotnie było napisane. Pomijając wszystko całą imprezę oceniam pozytywnie. Dla każdego coś miłego... ;)

Bardzo mnie dziwi ton wypowiedzi kilku osób, które pisały na temat ludzi, którzy bawili się na imprezie (nie byli tam tylko ludzie zainteresowani samym koncertem). Może te tłumy to nie były "święte krowy" tylko osoby, które znalazły się w miejscu, które nie było odpowiednio zabezpieczone od strony logistycznej? Naprawdę ja i moja rodzina nie czujemy się "świętymi krowami" <nonono> To chyba organizator wyznaczał miejsca na parkingi... i miał się zająć organizacją ruchu?

Ciekawe czy ktoś wyciągnie wnioski i będzie organizował podobne imprezy w Brzegu i/lub okolicach? Zainteresowanie tą imprezą chyba przerosło organizatora. Widać że ludzie są "głodni" imprez, których naprawdę brakuje.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-05, 12:23   

Piotr S. napisał/a:
Może te tłumy to nie były "święte krowy" tylko osoby, które znalazły się w miejscu, które nie było odpowiednio zabezpieczone od strony logistycznej? Naprawdę ja i moja rodzina nie czujemy się "świętymi krowami" <nonono> To chyba organizator wyznaczał miejsca na parkingi... i miał się zająć organizacją ruchu?


Przepraszam jeżeli poczułeś się urażony. ;)

Ale faktycznie organizator nie popisał się organizacją ruchu i wyszło jak wyszło.
Jak zawsze są tacy którym się śpieszy, patrzą tylko na siebie a innych mają gdzieś. Kultura na drodze nie zależy od organizatorów ale od nas. Organizacja pomogłaby przestrzegać pewnych zasad, których duża cześć ludzi nie przestrzegała.
Gdyby wszyscy (zarówno piesi i zmotoryzowani) kierowani się rozsądkiem na pewno było by wszystkim łatwiej.

"Święte krowy" to ci co szli w grupie środkiem ;)
0 UP 0 DOWN
 
Piotr S. 
Nadszyszkownik



Wiek: 51
Dołączył: 08 Wrz 2006

UP 3 / UP 7


Skąd: /dev/null

Wysłany: 2006-10-05, 14:15   

alferx napisał/a:
Przepraszam jeżeli poczułeś się urażony. ;)


Moze nie poczulem sie urazony, ale wezwany do "tablicy" ;)

BTW Ciekawe, czy organizator zwrocil sie do policji z prosba o zabezpieczenie imprezy, ile osob sie spodziewa itd. Ja cos tam slyszalem, ale nie jest to potwierdzone, moze jakas kompetentna osoba napisze wiecej ;)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-10-06, 08:16   

organizatorzy na temat bezpieczeństwa rozmawiali z ochrona i policja i ustalali wszystko. za kierowanie ruchem odpowiedzialna była policja za zabezpieczenie imprezy gwarant. kto jak sie spisał zostawiam ocenie forumowiczów... dla mnie gwarant był jak zawsze bez zarzutu a na imprezie nie było zadnych ekscesów !!!
Ostatnio zmieniony przez a2r 2006-10-06, 08:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 09, 2006, 30, cadbery, inwestycji, koncert, na, otwarcie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu