Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Całe to ble ble o forum o jego niezależności to bzdet
Autor Wiadomość
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 22:34   

wydaje mi się że całe to ble ble o forum o jego niezależności to bzdet = BARDZO WIELKA BZDURA = JEDNO WIELKIE OSZUSTWO
WKLEJAM SFÓJ POST KTÓRY BEZ KONTEKSTU JEST JAK FORUM BEZ SENSU
proszę zmieńcie domenę na www.forumbrzegczylipiszja...naprezydenta.pl
Do Grzegorza...
Ja czekam cały dzień...
Coś napiszesz albo tfoi napiszą coś
Gdy ciebie nie ma nie forum
Gdy jesteś zaczyna się dzień
Tak bardzo postów potrzebuję tfych
Są takie chwile w życiu, że nie można milczeć. Są takie momenty, kiedy nie potrafisz się powstrzymać. Jest taka chwila, jak płomień. Jest taki moment, kiedy coś pęka. Tak jest ze mną. Nie mogę się doczekać, nie mogę już wytrzymać, nie mogę normalnie funkcjonować, nie mogę już nawet jeść (dobrze że chociaż mogę coś wypić). Proszę Cię, mój idolu polityczny! Napisz „cuś”. Może to być nawet o tej młodości, o tej inicjatywie – hamowanej zresztą, o tych onych, co blokują. Proszę ... błagam ... nie wytrzymam tego. Napisz nawet, że ze mną albo z Tobą (co nieprawdopodobne) coś nie tak, ale napisz. Napisz cokolwiek KRYNICO WIEDZY POLITYCZNEJ, CHARYZMATYCZNY I BEZKOMPROMISOWY .....
Proszę

PS GDZIE JEST TEMAT O PK I UNII WOLNOŚCI?
ps2 GDZIE JEST WOLNOŚĆ NA FORUM I NIE CENZUROWANIE
PS3. MOŻE FORUM POWINNO ZMIENIĆ NAZWĘ NA WWW.GRZESIUSURDYKA.PL
PS4. JEŚLI SIĘ TO NIE ZMIENI TRZEBA BĘDZIE STFORZYĆ ANTY FORUM
PS5 MOŻE STFORZĘ ZBIÓR WYKASOWANYCH POSTÓW I TEMATÓW
PS6 CO YASIU Z TFOJĄ BEZSTRONNOŚCIĄ
PS7 CO GRZESIU Z TFOJĄ WIELKĄ POLITYCZNĄ CZYSTOŚCIĄ
PS8 MOŻE PRZY REJESTRACJI, LOGOWANIU NA FORUM I W REGULAMINIE WSTAFIĆ taką deklarację " zobowiązuję się do pisania tylko i wyłącznie pochwał pod adresem Grzegorza Surdyki oraz wskazanych przez niego osób. Zawsze każdy post będę zaczynał od słów Grzesiu jest strasznie CHARYZMATYCZNY"
YASIU ZRÓB COŚ BO KAŻDY KTO TO WIDZIAŁ STRACI DO CIEBIE SZACUNEK
PAWEŁ WOJCIECH TYTUS KOWALCZYK - REDAKCJA PANORAMY POWIATU BRZESKIEGO

[ Komentarz dodany przez: alferx: 2006-08-30, 07:52 ]
Wątek wydzielono z tematu "Usterki na forum" , bo nie dotyczy usterek technicznych forum.
Bardziej ten temat/post pasowałby do "Co mi się podoba na forum a co nie".
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 23:01   

PK napisał/a:
PS GDZIE JEST TEMAT O PK I UNII WOLNOŚCI?
ps2 GDZIE JEST WOLNOŚĆ NA FORUM I NIE CENZUROWANIE
PS3. MOŻE FORUM POWINNO ZMIENIĆ NAZWĘ NA WWW.GRZESIUSURDYKA.PL
PS4. JEŚLI SIĘ TO NIE ZMIENI TRZEBA BĘDZIE STFORZYĆ ANTY FORUM
PS5 MOŻE STFORZĘ ZBIÓR WYKASOWANYCH POSTÓW I TEMATÓW
PS6 CO YASIU Z TFOJĄ BEZSTRONNOŚCIĄ
PS7 CO GRZESIU Z TFOJĄ WIELKĄ POLITYCZNĄ CZYSTOŚCIĄ
PS8 MOŻE PRZY REJESTRACJI, LOGOWANIU NA FORUM I W REGULAMINIE WSTAFIĆ taką deklarację " zobowiązuję się do pisania tylko i wyłącznie pochwał pod adresem Grzegorza Surdyki oraz wskazanych przez niego osób. Zawsze każdy post będę zaczynał od słów Grzesiu jest strasznie CHARYZMATYCZNY"
YASIU ZRÓB COŚ BO KAŻDY KTO TO WIDZIAŁ STRACI DO CIEBIE SZACUNEK
PAWEŁ WOJCIECH TYTUS KOWALCZYK - REDAKCJA PANORAMY POWIATU BRZESKIEGO



Panie PAWLE WOJCIECHU TYFUSIE K.(skoro sobie robimy literowe żarciki)
Mnie też zdziwiło, że temat zniknął i wim, że czuje się Pan bardzo urażony, bo temat bezpośrednio totyczył Pana czyli PK i Panorama ......

Zjednej strony sam się zdenerwowałem, że nie dane mi było odczytać do końca, z drugiej pomyślałe, że może to i dobrze, bo przynajmniej wszyscy dostali nauczkę, że kłótni i pomówień nie będzie się tolerować na forum i nie ważne w czyim wykonaniu.

Słowa, że niejako forum powinno być surdykowe uważam za wielką obrazę w stronę forum i w tej chwili jestem negatywnie nastawiony do Pana po takiej wypowiedzi.
Nie znam osobiście polityków i dziennkikarzy ale widze że się niczym nie różnią - tylko krzyczą i pomawiają - w tej sytuacji Pana wypowiedź jest pomówieniem.

Pech był, że Pan Surdyka rozpoczął tu swoją kampanie ale ma Pan moje zapewnienie, że jeżeli by pierwszą osoba był inny polityk (chociażby obecny burmistrz) i podobnie wyglądała by dyskusja równiez i ona by została usunięta i wtedy obrażeni poczuli by się Jego przeciwnicy.

Niemniej jednak , teraz z cała stanowczością będę upominał każdą osobę, której wypowiedzi będą świadczyłi o tym że należy do jakiejkolwiek patrii politycznej lub ma duże rozeznanie o tym co w danych partiach dzieje się od środka za brak podpisu pod wypowiedziam. W tej sytuacji Pani PK może spać spokojnie ponieważ już się przedstawił (lub raczej został Pan przedtawiony). To zdanie pisze jako ostzreżenie dla innych nowo zarejestrowanych chcących uprawiać na forum politykę.

PK napisał/a:
YASIU ZRÓB COŚ BO KAŻDY KTO TO WIDZIAŁ STRACI DO CIEBIE SZACUNEK

Każdy kto zna forum dłużej niż ostatnie 2 tygodnie nie straci szacunku, ale każdy kto przeczytał cytat z początku mego posta straci do Pana , panie PK szacunek.
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-08-29, 23:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 23:15   

Żeby nie było, że jest to ten sam lub taki sam post....muszę i chcę złożyć skargę i zażalenie


Szanowni Państwo!

Jestem oburzona!

To, co zrobiła Inez jest niezgodne z polskim prawem – mówiącym o wolności słowa!

Panie PK. Proszę o jak najszybszą reakcję – chociażby na łamach Panoramy, która – o ile się dobrze orientuję – dociera do naprawdę dużego grona Czytelników.

Drodzy Przywódcy na tym forum!

Jesteście nierzetelni i niesolidni!

To tyle, co teraz – na gorąco – przychodzi mi do głowy.

To po prostu istna internetowa Białoruś!

Dlaczego w innych tematach nie są wykasowane posty niezwiązane z nimi, np. Burmistrz wykluczony z PO i tym podobne sensacyjne śmieci
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-08-29, 23:17   

tak nie wiem ludzie, czy wy wszędzie musicie robić bałagan??........Czy ta polityka musi ogarniać całe forum...........zresztą to nie jest księga skarg i zażaleń, a usterki (techniczne) forum......
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 23:23   

Panie alferx koniecznie zielonym czy jak Ci tam – taki mały zarcik slowny
Jeśli kogoś pomówiłem pokaż w którym miejscu
Wejdę pod stół i będę kukał ....
Mówi ci coś słowo wolność
Pozdrawiam
Paweł Wojciech Tyfus Małyżart Kofalczyk
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:26   

A może dacie Inez czas, żeby skończyła to co zaczęła, zanim zrobicie z niej kompletnego degenerata :?:

Z góry dziękuję :)

Agnieszka M.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 23:34   

Stara PO-wianko,

Nie dość że nie chce się Pani podporzadkowac do wyznaczonych zasad określonych przy tworzeniu tematu "Wybory Samorządowe" to teraz wyskakuje Pani z wielkim oburzeniem.

Administrator i Moderatorzy byli cierpliwi i tolerancyjni wobec nieprzestrzegania zasad panujących na forum i wreszcie przyszedł czas na podjęcie kroków.

Zapewniam, że nikt z administracji forum nie jest związany z partią polityczne i sympatyzuje z jakimkolwiem politykiem. To że swoją proocję rozpoczął pan Surdyka i On rozpoczął temat, który zaczął zbaczać z toru (bo osoby mające pytanie do niego powinny utworzyć nowy temat np pt. "Pytanie do P. Surdyki") nie świadczy o tym że ktokolwiek popiera tego właśnie Pana. Temat został pocięty zgodnie z sugestią użytkownika G@K.

Jeżeli wszyscy będą przestrzegac ogólnych zasad panujących w internecie i na tym forum( bo wielkie G mnie obchodzi jakie zasady panują na zebraniach partyjnych i spotkaniach powyborczych) nie będzie dochodziło do czynności moderatorkich a nawet ostrzeżeń.

Myśle że zrozumie Pani moje słowa pisane w pośpiech, bo musze nadążyć za nowymi postami napisanymi w niezrozumiałym dla mnie politycznym bełkocie.

pozdrawiam
Andrzej A. aka alferx
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-08-29, 23:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:41   

Czy Inez przeniosla te posty do innego tematu?????
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 23:49   

Panie Pawle, (juz bez żadnych żarcików)

Przyznam że faktycznie pomówień nie ma z Pana strony, nie mniej jednak Pana wypowiedź jest obraźliwa w stosunku do osób, które dużo włożyły aby forum mogło istniec w postaci jaką mamy (a raczej mieliśmy jeszcze tydzień temu).

Chodzi mi o Pana słowa :
PK napisał/a:
proszę zmieńcie domenę na www.forumbrzegczylipiszja...naprezydenta.pl
...
PS3. MOŻE FORUM POWINNO ZMIENIĆ NAZWĘ NA WWW.GRZESIUSURDYKA.PL
...
PS8 MOŻE PRZY REJESTRACJI, LOGOWANIU NA FORUM I W REGULAMINIE WSTAFIĆ taką deklarację " zobowiązuję się do pisania tylko i wyłącznie pochwał pod adresem Grzegorza Surdyki oraz wskazanych przez niego osób. Zawsze każdy post będę zaczynał od słów Grzesiu jest strasznie CHARYZMATYCZNY"


Ze swojej strony powiem tylko tak.
Jezeli ktokolwiek z administracji forum wystąpi z wnioskiem o całkowicie odcięcie się od polityki i postów treści politycznych, czyli za usunięciem działu "Wybory Samorządowe" - poprę ten wniosek i nie dlatego że nie lubię polityków (choc to prawda) ale dlatego by nie doprowadzić do kolejnej sytuacji niezadowolenia użytkowników gdy trzeba interweniować w treść tematu. Nie chce mi się pisac podobnych wyjaśnień dlaczego Moderatorzy ten temat pocięli a tego nie i aby nie być posądzanym o stronniczość polityczną której ze strony administracji forum nie ma.

pozdrawiam
Andrzej A. aka AlferX
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-08-29, 23:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 00:02   

Drodzy forumowicze, 12 godzin naprawiałem samochód, wróciłem do komputera a tu maila, PW czy też wiadomości na forum mówiące że te forum to istna Białoruś.

Poczułem się strasznie urażony tym co przeczytałem, nie wiem co się stało z tematem pana PK zaraz to wyjaśnie bo widzę że został przeniesiony do działu dla moderatorów.

Podejżewam że ktoś chciał posprzątać posty nie na temat w tym wątku.

Naskakiwanie na mnie droga pani POwianko na łamach publicznej gazety zakończy się w sądzie gdyż nie ma na forum żadnych cenzór czy wsparcia dla jakiegokolwiek polityka.

Nigdy nie będę mieszał się w politykę i szczerze zaczyna mi już na niej wogóle nie zależeć, powstał dział aby startujący w wyborach mogliu przedstawić swoje programy, zakończyło się na publicznej pyskówce wśród urzędników.

Niestety przykro mi to stwierdzić ale to właśnie politycy pokazali, że nie potrafią się dostosować do innych zasad niż tych które sami ustalają !!!

Na forum nie będzie wyzwisk czy innego rodzaju pyskówek.

Forum było bardzo spokojne do momentu pojawienia się na nim polityków jako osoby piszące.

Kiedyś bardzo chciałem aby forum stało się pośrednikiem pomiędzy urzędem a mieszkańcami, a było by to wspaniałą możliwością. Teraz mam odmienne zdanie.

Jestem po rozmowie z INEZ okazuje się że ona postanowiła rozdzielić wątek który był praktycznie jednym wielkim beztemaciem.

Czy ma być za to ukarana? Proszę o dalsze opinie.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 00:04   

Posty nie zostały usunięte są w dziale moderatorów i trwa ich rozdzielanie na osobne tematy.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 00:08   

Refelacja!!!!! UUUUU!
A według jakiego klucza, rozdzielnika, algorytmu?
Czy banowanie jest dożywotnie?
Paweł Wojciech Tytus Kowalczyk zamieszkały gmina: Brzeg, powiat: brzeski, kraj: Polska
to tajemnica jestem zwolennikiem Unii Europejskiej a Macierewicz chyba się pomylił
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 00:09   

Tak tylko teraz te posty są wyrwane z ontekstu-sam rozumiesz.Wiele wypowiedzi(nawet kluczowych)Grzegorza S. nie ma!!Myślę Yasiu,że chyba najlepiej by było zakończyć ten temat,mimo że sama w nim się udzielałam!!!
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 00:35   

yasiu napisał/a:
Jestem po rozmowie z INEZ okazuje się że ona postanowiła rozdzielić wątek który był praktycznie jednym wielkim beztemaciem.

Czy ma być za to ukarana? Proszę o dalsze opinie.

Tak, powinieneś mnie ukarać za wykonywanie swoich obowiązków. Postanowiłam wybawić Cię od tego kłopotu. Nie uważam, że to co zrobiłam było złe. Zrobiłam to co do mnie należało. Nikt nie miał odwagi, a jak wiesz mi nigdy jej nie brakowało. Widzę, że Ty już nie masz tu nic do gadania :/ Tym forum zaczęła rządzić garstka ludzi, którzy znają się na wszystkim najlepiej, a szczególnie na tym jak działa forum i na jakich opiera się zasadach.

Podaję się do dymisji. Proszę odbierz mi uprawnienia :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 00:43   

Szanowna pani Inez, ja bardzo poproszę, aby nie podawała się pani do dymisji. Dość już tego, że tylko faceci rządzą tym światem.

Pani Inez, ja uważam, że to co pani zrobiła, być może na początku było dla mnie niejasne i niezrozumiałe, jest - tak uważam teraz - bardzo dobre. Bo chyba w tym ignorowanym dziale moge do Grzegorza pisać, a on to przeczyta, i mogę wam podać, jak się nazywam, a on tego nie przeczyta.

Aha, a czy mogę tam do niego pisać na privie, żebyście wy tego nie mogli przeczytać?

Pozdrawiam serdecznie

naprawdę
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ble, ble, bzdet, cale, forum, jego, niezaleznosci, to, to


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu