Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Białoruś w internecie czyli jak Grzegorz Surdyka polity
Autor Wiadomość
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 22:51   Białoruś w internecie czyli jak Grzegorz Surdyka politykuje

Moi drodzy Forumowicze!!!!!!!!
4 albo 5 dni temu wybitny działacz PO przedstawiający się z Imienia i Nazwiska co jest jego życiowym osiągnięciem "tforzył" piękny temat na forum o tytule PK, Panorama Unia Wolności czyli polityka w brzeskim wydaniu
Temat miał dotyczyć mojej skromnej osob oraz prowadzeniu kampanii na burmistrza/radnego wojewódzkiego/radnego powiatowego/radnego miejskiego w wykonaniu Grzegorza Surdyki CHARYZMATYCZNEGO NOWEGO PRZEWODNICZĄCEGO PO
przed chwilą został usunięty
CO O TYM SĄDZIĆIE?
TO PO PROSTU .... właśnie
to był najczęściej odwiedzany temat
w 4 dni wyświetlony był więcej razy niż kilkumiesięczne tematy!!!
PISZCIE!!!!
PROTESTUJCIE!!!!
POPIERAJCIE??????
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 22:55   

Właśnie chciałam coś napisać w owym temacie...ale ku mojemu zdziweniu usunieto go...a szkoda!!Pozdrawaim
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 22:56   

poniżej wkleję post który też może będzie wykasowany
może to bez sensu ale przeczytajcie
może nie wszystko będzie jasne ale dotyczył tamtego tematu
chodzi JEDNAK O ZASADĘ
ktoś lub wielu ściemnia tutaj
sorki
Paweł Wojciech Tytus Kowalczyk

stary post:wydaje mi się że całe to ble ble o forum o jego niezależności to bzdet = BARDZO WIELKA BZDURA = JEDNO WIELKIE OSZUSTWO
WKLEJAM SFÓJ POST KTÓRY BEZ KONTEKSTU JEST JAK FORUM BEZ SENSU
proszę zmieńcie domenę na www.forumbrzegczylipiszja...naprezydenta.pl
Do Grzegorza...
Ja czekam cały dzień...
Coś napiszesz albo tfoi napiszą coś
Gdy ciebie nie ma nie forum
Gdy jesteś zaczyna się dzień
Tak bardzo postów potrzebuję tfych
Są takie chwile w życiu, że nie można milczeć. Są takie momenty, kiedy nie potrafisz się powstrzymać. Jest taka chwila, jak płomień. Jest taki moment, kiedy coś pęka. Tak jest ze mną. Nie mogę się doczekać, nie mogę już wytrzymać, nie mogę normalnie funkcjonować, nie mogę już nawet jeść (dobrze że chociaż mogę coś wypić). Proszę Cię, mój idolu polityczny! Napisz „cuś”. Może to być nawet o tej młodości, o tej inicjatywie – hamowanej zresztą, o tych onych, co blokują. Proszę ... błagam ... nie wytrzymam tego. Napisz nawet, że ze mną albo z Tobą (co nieprawdopodobne) coś nie tak, ale napisz. Napisz cokolwiek KRYNICO WIEDZY POLITYCZNEJ, CHARYZMATYCZNY I BEZKOMPROMISOWY .....
Proszę

PS GDZIE JEST TEMAT O PK I UNII WOLNOŚCI?
ps2 GDZIE JEST WOLNOŚĆ NA FORUM I NIE CENZUROWANIE
PS3. MOŻE FORUM POWINNO ZMIENIĆ NAZWĘ NA WWW.GRZESIUSURDYKA.PL
PS4. JEŚLI SIĘ TO NIE ZMIENI TRZEBA BĘDZIE STFORZYĆ ANTY FORUM
PS5 MOŻE STFORZĘ ZBIÓR WYKASOWANYCH POSTÓW I TEMATÓW
PS6 CO YASIU Z TFOJĄ BEZSTRONNOŚCIĄ
PS7 CO GRZESIU Z TFOJĄ WIELKĄ POLITYCZNĄ CZYSTOŚCIĄ
PS8 MOŻE PRZY REJESTRACJI, LOGOWANIU NA FORUM I W REGULAMINIE WSTAFIĆ taką deklarację " zobowiązuję się do pisania tylko i wyłącznie pochwał pod adresem Grzegorza Surdyki oraz wskazanych przez niego osób. Zawsze każdy post będę zaczynał od słów Grzesiu jest strasznie CHARYZMATYCZNY"
YASIU ZRÓB COŚ BO KAŻDY KTO TO WIDZIAŁ STRACI DO CIEBIE SZACUNEK
PAWEŁ WOJCIECH TYTUS KOWALCZYK - REDAKCJA PANORAMY POWIATU BRZESKIEGO
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:08   

Temat powrócił ale bardzo okrojony...nie weim dlaczego-post byly niby nie na temat...coz bez komentarza,szkoda słow!!!!!!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-29, 23:10   

Szanowni Państwo!

Jestem oburzona!

To, co zrobiła Inez jest niezgodne z polskim prawem – mówiącym o wolności słowa!

Panie PK. Proszę o jak najszybszą reakcję – chociażby na łamach Panoramy, która – o ile się dobrze orientuję – dociera do naprawdę dużego grona Czytelników.

Drodzy Przywódcy na tym forum!

Jesteście nierzetelni i niesolidni!

To tyle, co teraz – na gorąco – przychodzi mi do głowy.

To po prostu istna internetowa Białoruś!

Dlaczego w innych tematach nie są wykasowane posty niezwiązane z nimi, np. Burmistrz wykluczony z PO i tym podobne sensacyjne śmieci
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:25   

Pani Inez!
Teraz chyba Pani powinna odpowiedzieć na zadane przez PO-wiankę pytania.
Stara PO-wianka napisał/a:
Dlaczego w innych tematach nie są wykasowane posty niezwiązane z nimi, np. Burmistrz wykluczony z PO

Mam nadzieję, że będzie Pani odważniejsza, niż Pan G.S. i nie uchyli się Pani od odpowiedzi...
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:29   

Zgadzam się z Baba Riba-a od siebie dodam szok,po prostu szok
0 UP 0 DOWN
 
jaz-z 



Wiek: 45
Dołączył: 07 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:32   

Można tę sytuację pani moderatorko Inez uznać za skandal. Totalna Białoruś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyżby tak - młodzi ludzie - manipuluje się informacją. A może to rzeczywiście na zlecenie - równie młodego Grzegorza S.?
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:42   

Po 1 posty nie zostały wykasowane lecz przesunięte w inne miejsce. Po 2 z tego tematu, o który teraz tak walczycie stworzone zostały 2 osobne tematy. Pierwszy mówiący o 'PK, Panoramie itd.' a drugi o tym 'Co politycy mają nam do zaoferowania'. Po 3 całkowicie wyleciały posty nie wnoszące nic do tych tematów, czyli totalne :offtopic: . Po 4 wyleciały posty niezgodne z regulaminem i za to posypią się też ostrzeżenia. I na koniec, ani jeden post nie został całkowicie usunięty, są tylko ukryte dla czytających. Yasiu ani pozostałe osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie forum nie miały z tym nic wspólnego. Zrobiłam co do mnie należało. Jeśli mój szef uzna, że praca została źle wykonana, usunie mnie z tego stanowiska. Ja osobiście nie mam sobie nic do zarzucenia, nie mam nic wspólnego z polityką, a już tym bardziej nie można mnie posądzać o stronniczość. Moderowanie to praca. Jeśli się jej nie wykonuje dobrze to traci się uprawnienia. Ja zrobiłam co do mnie należało. Kierując się tylko i wyłącznie regulaminem forum. Nikomu nie bronię wolności słowa, proszę tylko o przestrzeganie zasad panujących na forum, tak jak przestrzegamy każdego innego kodeksu. Jeśli każdy będzie działam fair nie będę musiała ingerować.

Pozdrawiam

Agnieszka M.
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:45   

ok rozumiem ale teraz jakby te posty wyrwane z kontekstu...poza tym chcialbym żeby ludzie,ktorzy fopiero odwiedza te forum zobaczyli co odpisywal p.Surdyka,gdyz nie zawsze byly to odpowiedzi mile,zadawalajace.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:45   

Baba Riba napisał/a:
Pani Inez!
Teraz chyba Pani powinna odpowiedzieć na zadane przez PO-wiankę pytania.
Stara PO-wianka napisał/a:
Dlaczego w innych tematach nie są wykasowane posty niezwiązane z nimi, np. Burmistrz wykluczony z PO

Mam nadzieję, że będzie Pani odważniejsza, niż Pan G.S. i nie uchyli się Pani od odpowiedzi...
Pozdrawiam


Za pozostałe tematy zabiorę się za chwilkę. I proszę o odrobinę obiektywizmu poleciały posty każdej ze stron, także Grzegorza S. Dla mnie nie ma równych i równiejszych, nie ma znajomych i obcych. Moderowanie to praca, nie ma tu miejsca na skrupuły. A prawo to regulamin, jeśli nie będziemy go przestrzegać zrobi się totalna wolna amerykanka, a wtedy do upadku forum pozostanie już tylko 1 krok :(
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:54   

Pani Inez!
Nie było w tamtych postach niczego, co pachniałoby wolnoamerykanką. Nikt nikomu nie ubliżał niecenzuralnymi słowami, nikt nikomu nie zarzucał niczego kryminalnego ani nieobyczajnego. Czegóz zatem Pani się tak obawiała? Zachowała się Pani jak cenzor, a nie jak moderator. Nie sądzę, aby przysłużyła się Pani temu wspaniałemu, żywemu forum. Im prędzej cofnie Pani poprzednią decyzję, tym więcej zyska Pani szacunku, za umiejętność przyznania się do własnego błędu.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:55   

ok-tylko teraz to wszystko tak dziwnie brzmi,poza tym wolalbym zeby byly posty grzegorza s.,w ktorych oskrzal innych(nie popierajacych go) ze sa politykami ukrywajacymi sie itp.!!To jest jego prawdziwe oblicze.Mozesz skasować temat "podziekowanie za regulamin"-grzegorze s?Nic nie wnosi,wszyscy jesteśmy wdzieczni za regulamin-oki dziekujemy-ale po co do tego osobny temat,w ktorym i tak nikt nie pisze????
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:57   

poza tym uważam,że na sammy początku było dokładnie tak jak powinno być-a teraz wielkie zamieszanie,wycinanie... :x
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-29, 23:58   

Więc zacznijcie pisać na temat we właściwych tematach. Ja jeszcze raz przeanalizuję to co pozostało i może coś jeszcze dorzucę do tego co widać. Niestety nie mogę dorzucić kilku postów i dobrze wiesz z jakiego powodu. Sama mi zwracałaś uwagę, że nie są zgodne z regulaminem.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bialorus, czyli, grzegorz, internecie, jak, polity, surdyka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu