Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2007-03-10, 00:06
II liga juniorów - 2006/07
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 18:09   II liga juniorów grupa nyska - terminarz 2006/07

Terminarz rundy jesiennej II ligi juniorów grupy nyskiej

I kolejka - 27 sierpnia

LKS Biała Nyska - Sparta Paczków
Polonia Nysa - Polonia Głuchołazy
Sudety Burgrabice - Czarni Korfantów
LZS Ścinawa Nyska - GKS Grodków
Unia Reńska Wieś - LZS Kałków
Czarni Otmuchów - LZS Wojsław
Burza Lipki - Atom Grądy

II kolejka - 30 sierpnia

Sparta Paczków - Atom Grądy
LZS Wojsław - Burza Lipki
LZS Kałków - Czarni Otmuchów
GKS Grodków - Unia Reńska Wieś
Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska
Polonia Głuchołazy - Sudety Burgrabice
LKS Biała Nyska - Polonia Nysa

III kolejka - 3 września
Polonia Nysa - Sparta Paczków
Sudety Burgrabice - LKS Biała Nyska
LZS Ścinawa Nyska - Polonia Głuchołazy
Unia Reńska Wieś - Czarni Korfantów
Czarni Otmuchów - GKS Grodków
Burza Lipki - LZS Kałków
Atom Grądy - LZS Wojsław

IV kolejka - 10 września
Sparta Paczków - LZS Wojsław

LZS Kałków - Atom Grądy
GKS Grodków - Burza Lipki
Czarni Korfantów - Czarni Otmuchów
Polonia Głuchołazy - Unia Reńska Wieś
LKS Biała Nyska - LZS Ścinawa Nyska
Polonia Nysa - Sudety Burgrabice

V kolejka - 17 września
Sudety Burgrabice - Sparta Paczków
LZS Ścinawa Nyska - Polonia Nysa
Unia Reńska Wieś - LKS Biała Nyska
Czarni Otmuchów - Polonia Głuchołazy
Burza Lipki - Czarni Korfantów
Atom Grądy - GKS Grodków
LZS Wojsław - LZS Kałków

V kolejka - 25 września

Sparta Paczków - LZS Kałków
GKS Grodków - LZS Wojsław
Czarni Korfantów - Atom Grądy
Polonia Głuchołazy - Burza Lipki
LKS Biała Nyska - Czarni Otmuchów
Polonia Nysa - Unia Reńska Wieś
Sudety Burgrabice - LZS Ścinawa Nyska

VII kolejka - 1 października
LZS Ścinawa Nyska - Sparta Paczków
Unia Reńska Wieś - Sudety Burgrabice
Czarni Otmuchów - Polonia Nysa
Burza Lipki - LKS Biała Nyska
Atom Grądy - Polonia Głuchołazy
LZS Wojsław - Czarni Korfantów
LZS Kałków - GKS Grodków

VIII kolejka - 8 października
Sparta Paczków - GKS Grodków

Czarni Korfantów - LZS Kałków
Polonia Głuchołazy - LZS Wojsław
LKS Biała Nyska - Atom Grądy
Polonia Nysa - Burza Lipki
Sudety Burgrabice - Czarni Otmuchów
LZS Ścinawa Nyska - Unia Reńska Wieś

IX kolejka - 15 października
Unia Reńska Wieś - Sparta Paczków
Czarni Otmuchów - LZS Ścinawa Nyska
Burza Lipki - Sudety Burgrabice
Atom Grądy - Polonia Nysa
LZS Wojsław - LKS Biała Nyska
LZS Kałków - Polonia Głuchołazy
GKS Grodków - Czarni Korfantów

X kolejka - 22 października

Sparta Paczków - Czarni Korfantów
Polonia Głuchołazy - GKS Grodków
LKS Biała Nyska - LZS Kałków
Polonia Nysa - LZS Wojsław
Sudety Burgrabice - Atom Grądy
LZS Ścinawa Nyska - Burza Lipki
Unia Reńska Wieś - Czarni Otmuchów

XI kolejka - 29 października
Czarni Otmuchów - Sparta Paczków
Burza Lipki - Unia Reńska Wieś
Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska
LZS Wojsław - Sudety Burgrabice
LZS Kałków - Polonia Nysa
GKS Grodków - LKS Biała Nyska
Czarni Korfantów - Polonia Głuchołazy

XII kolejka - 6 listopada
Sparta Paczków - Polonia Głuchołazy
LKS Biała Nyska - Czarni Korfantów
Polonia Nysa - GKS Grodków
Sudety Burgrabice - LZS Kałków
LZS Ścinawa Nyska - LZS Wojsław
Unia Reńska Wieś - Atom Grądy
Czarni Otmuchów - Burza Lipki

XIII kolejka - 11 listopada
Burza Lipki - Sparta Paczków

Atom Grądy - Czarni Otmuchów
LZS Wojsław - Unia Reńska Wieś
LZS Kałków - LZS Ścinawa Nyska
GKS Grodków - Sudety Burgrabice
Czarni Korfantów - Polonia Nysa
Polonia Głuchołazy - LKS Biała Nyska
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-28, 17:11   II liga juniorów - 2006/07

I KOLEJKA

LKS Biała Nyska - Sparta Paczków 2:1
Polonia Nysa - Polonia Głuchołazy 2:0
Sudety Burgrabice - Czarni Korfantów brak wyniku
LZS Ścinawa Nyska - GKS Grodków 2:3
Unia Reńska Wieś - LZS Kałków 2:1
Czarni Otmuchów - LZS Wojsław 2:0
Burza Lipki - Atom Grądy 1:2


1. Czarni Otmuchów 1 3 2:0
Polonia Nysa 1 3 2:0
3. GKS Grodków 1 3 3:2
4. Unia Reńska Wieś 1 3 2:1
LKS Biała Nyska 1 3 2:1
Atom Grądy 1 3 2:1
7. LZS Ścinawa Nyska 1 0 2:3
8. LZS Kałków 1 0 1:2
Sparta Paczków 1 0 1:2
Burza Lipki 1 0 1:2
11. Polonia Głuchołazy 1 0 0:2
LZS Wojsław 1 0 0:2
13. Czarni Korfantów 0 0 0:0
Sudety Burgrabice 0 0 0:0
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-09-16, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-04, 16:14   

Sudety Burgrabice - Czarni Korfantów 4:1

II KOLEJKA

Sparta Paczków - Atom Grądy 4:0
LZS Wojsław - Burza Lipki 1:2
LZS Kałków - Czarni Otmuchów 2:6
GKS Grodków - Unia Reńska Wieś 9:0
Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:4
Polonia Głuchołazy - Sudety Burgrabice przełożony
LKS Biała Nyska - Polonia Nysa 0:1
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-04, 16:16   

III KOLEJKA

Polonia Nysa - Sparta Paczków 1:2
Sudety Burgrabice - LKS Biała Nyska 0:6
LZS Ścinawa Nyska - Polonia Głuchołazy 0:2
Unia Reńska Wieś - Czarni Korfantów brak wyniku
Czarni Otmuchów - GKS Grodków 1:1
Burza Lipki - LZS Kałków 6:1
Atom Grądy - LZS Wojsław 1:1


1. GKS Grodków 3 7 13:3
2. Czarni Otmuchów 3 7 9:3
3. LKS Biała Nyska 3 6 8:2
4. Burza Lipki 3 6 9:4
5. Sparta Paczków 3 6 7:3
6. Polonia Nysa 3 6 4:2
7. Atom Grądy 3 4 3:6
8. LZS Ścinawa Nyska 3 3 6:5
9. Polonia Głuchołazy 2 3 2:2
10. Sudety Burgrabice 2 3 4:7
11. Unia Reńska Wieś 2 3 2:10
12. LZS Wojsław 3 1 2:5
13. Czarni Korfantów 2 0 1:8
14. LZS Kałków 3 0 4:14
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-11, 20:03   

Polonia Głuchołazy- Sudety Burgrabice 3:0
Unia Reńska Wieś - Czarni Korfantów 9:0

IV KOLEJKA

Sparta Paczków - LZS Wojsław 3:1
LZS Kałków - Atom Grądy 2:3
GKS Grodków - Burza Lipki 0:0
Czarni Korfantów - Czarni Otmuchów 1:3
Polonia Głuchołazy - Unia Reńska Wieś 4:0
LKS Biała Nyska - LZS Ścinawa Nyska 2:1
Polonia Nysa - Sudety Burgrabice 5:0

1. Czarni Otmuchów 4 10 12:4
2. LKS Biała Nyska 4 9 10:3
3. Polonia Nysa 4 9 9:2
Polonia Głuchołazy 4 9 9:2
5. Sparta Paczków 4 9 10:4
6. GKS Grodków 4 8 13:3
7. Burza Lipki 4 7 9:4

8. Atom Grądy 4 7 6:8
9. Unia Reńska Wieś 4 6 11:14
10. LZS Ścinawa Nyska 4 3 7:7
11. Sudety Burgrabice 4 3 4:15
12. LZS Wojsław 4 1 3:8
13. LZS Kałków 4 0 6:17
14. Czarni Korfantów 4 0 2:20
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-18, 16:30   

V KOLEJKA

Sudety Burgrabice - Sparta Paczków 0:2
LZS Ścinawa Nyska - Polonia Nysa 2:1
Unia Reńska Wieś - LKS Biała Nyska 1:5
Czarni Otmuchów - Polonia Głuchołazy 2:2
Burza Lipki - Czarni Korfantów 2:0
Atom Grądy - GKS Grodków 1:2
LZS Wojsław - LZS Kałków 11:0


1. LKS Biała Nyska 5 12 15:4
2. Sparta Paczków 5 12 12:4
3. GKS Grodków 5 11 15:4
4. Czarni Otmuchów 5 11 14:6
5. Polonia Głuchołazy 5 10 11:4
Burza Lipki 5 10 11:4
7. Polonia Nysa 5 9 10:4
8. Atom Grądy 5 7 7:10
9. LZS Ścinawa Nyska 5 6 9:8
10. Unia Reńska Wieś 5 6 12:19
11. LZS Wojsław 5 4 14:8
12. Sudety Burgrabice 5 3 4:17
13. Czarni Korfantów 5 0 2:22
14. LZS Kałków 5 0 6:28
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-25, 17:28   

VI KOLEJKA

Sparta Paczków - LZS Kałków 12:0
GKS Grodków - LZS Wojsław 6:0
Czarni Korfantów - Atom Grądy 3:0 v.o.
Polonia Głuchołazy - Burza Lipki 2:1
LKS Biała Nyska - Czarni Otmuchów 1:1
Polonia Nysa - Unia Reńska Wieś 6:0
Sudety Burgrabice - LZS Ścinawa Nyska 1:2

1. Sparta Paczków 6 15 24:4
2. GKS Grodków 6 14 21:4
3. LKS Biała Nyska 6 13 16:5
4. Polonia Głuchołazy 6 13 13:5
5. Polonia Nysa 6 12 16:4
6. Czarni Otmuchów 6 12 15:7
7. Burza Lipki 6 10 12:6
8. LZS Ścinawa Nyska 6 9 11:9
9. Atom Grądy 6 7 7:13
10. Unia Reńska Wieś 6 6 12:25
11. LZS Wojsław 6 4 14:14
12. Sudety Burgrabice 6 3 5:19
13. Czarni Korfantów 6 3 5:22
14. LZS Kałków 6 0 6:40
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-02, 16:52   

VII KOLEJKA

LZS Ścinawa Nyska - Sparta Paczków 1:2
Unia Reńska Wieś - Sudety Burgrabice 0:5
Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 2:2
Burza Lipki - LKS Biała Nyska 2:3
Atom Grądy - Polonia Głuchołazy 0:4
LZS Wojsław - Czarni Korfantów 3:0
LZS Kałków - GKS Grodków 2:7

1. Sparta Paczków 7 18 26:5
2. GKS Grodków 7 17 28:6
3. LKS Biała Nyska 7 16 19:7
4. Polonia Głuchołazy 7 16 17:5
5. Polonia Nysa 7 13 18:6
6. Czarni Otmuchów 7 13 17:9
7. Burza Lipki 7 10 14:9
8. LZS Ścinawa Nyska 7 9 12:11
9. LZS Wojsław 7 7 17:14
10. Atom Grądy 7 7 7:17
11. Sudety Burgrabice 7 6 10:19
12. Unia Reńska Wieś 7 6 12:30
13. Czarni Korfantów 7 3 5:25
14. LZS Kałków 7 0 8:47
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-09, 18:16   

VIII KOLEJKA

Sparta Paczków - GKS Grodków 1:1
Czarni Korfantów - LZS Kałków brak wyniku
Polonia Głuchołazy - LZS Wojsław 3:0
LKS Biała Nyska - Atom Grądy 6:2
Polonia Nysa - Burza Lipki 6:2
Sudety Burgrabice - Czarni Otmuchów 1:0
LZS Ścinawa Nyska - Unia Reńska Wieś 6:1

1. Sparta Paczków 8 19 27:6
2. LKS Biała Nyska 8 19 25:9
3. Polonia Głuchołazy 8 19 20:5
4. GKS Grodków 8 18 29:7
5. Polonia Nysa 8 16 24:8
6. Czarni Otmuchów 8 13 17:10
7. LZS Ścinawa Nyska 8 12 18:12
8. Burza Lipki 8 10 16:15
9. Sudety Burgrabice 8 9 11:19
10. LZS Wojsław 8 7 17:17
11. Atom Grądy 8 7 9:23
12. Unia Reńska Wieś 8 6 13:36
13. Czarni Korfantów 7 3 5:25
14. LZS Kałków 7 0 8:47
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-29, 10:27   

Czarni Korfantów - LZS Kałków 1:4

IX KOLEJKA

Unia Reńska Wieś - Sparta Paczków 0:1
Czarni Otmuchów - LZS Ścinawa Nyska 4:0
Burza Lipki - Sudety Burgrabice 4:1
Atom Grądy - Polonia Nysa 0:3
LZS Wojsław - LKS Biała Nyska 4:2
LZS Kałków - Polonia Głuchołazy 2:8
GKS Grodków - Czarni Korfantów 7:0
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-29, 10:30   

X KOLEJKA

Sparta Paczków - Czarni Korfantów 3:0 v.o.
Polonia Głuchołazy - GKS Grodków 1:3
LKS Biała Nyska - LZS Kałków 10:2
Polonia Nysa - LZS Wojsław 4:1
Sudety Burgrabice - Atom Grądy 3:2
LZS Ścinawa Nyska - Burza Lipki 5:0
Unia Reńska Wieś - Czarni Otmuchów 1:0

1. Sparta Paczków 10 25 31:6
2. GKS Grodków 10 24 39:8
3. LKS Biała Nyska 10 22 37:15
4. Polonia Nysa 10 22 31:9
5. Polonia Głuchołazy 10 22 29:10
6. Czarni Otmuchów 10 16 21:11
7. LZS Ścinawa Nyska 10 15 23:16
8. Burza Lipki 10 13 20:21
9. Sudety Burgrabice 10 12 15:25
10. LZS Wojsław 10 10 22:23
11. Unia Reńska Wieś 10 9 14:37
12. Atom Grądy 10 7 11:29
13. Czarni Korfantów 10 3 6:39
14. LZS Kałków 10 3 16:66
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-05, 12:09   

XI KOLEJKA

Czarni Otmuchów - Sparta Paczków 4:1
Burza Lipki - Unia Reńska Wieś 3:0
Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska 2:4
LZS Wojsław - Sudety Burgrabice 6:2
LZS Kałków - Polonia Nysa 0:8
GKS Grodków - LKS Biała Nyska 4:1
Czarni Korfantów - Polonia Głuchołazy 1:2

1. GKS Grodków 11 27 43:9
2. Polonia Nysa 11 25 39:9
3. Sparta Paczków 11 25 32:10
4. Polonia Głuchołazy 11 25 31:11
5. LKS Biała Nyska 11 22 38:19
6. Czarni Otmuchów 11 19 25:12
7. LZS Ścinawa Nyska 11 18 27:18
8. Burza Lipki 11 16 23:21
9. LZS Wojsław 11 13 28:25

10. Sudety Burgrabice 11 12 17:31
11. Unia Reńska Wieś 11 9 14:40
12. Atom Grądy 11 7 13:33
13. Czarni Korfantów 11 3 7:41
14. LZS Kałków 11 3 16:74
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 15:33   

XII KOLEJKA

Sparta Paczków - Polonia Głuchołazy 0:1
LKS Biała Nyska - Czarni Korfantów 3:0
Polonia Nysa - GKS Grodków 2:0
Sudety Burgrabice - LZS Kałków brak wyniku
LZS Ścinawa Nyska - LZS Wojsław 6:3
Unia Reńska Wieś - Atom Grądy 5:3
Czarni Otmuchów - Burza Lipki 2:2
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 15:35   

XIII KOLEJKA

Burza Lipki - Sparta Paczków 5:3

Atom Grądy - Czarni Otmuchów 4:5
LZS Wojsław - Unia Reńska Wieś brak wyniku
LZS Kałków - LZS Ścinawa Nyska 4:4
GKS Grodków - Sudety Burgrabice 5:0
Czarni Korfantów - Polonia Nysa 1:5
Polonia Głuchołazy - LKS Biała Nyska 0:1

1. Polonia Nysa 13 31 46:10
2. GKS Grodków 13 30 48:11
3. LKS Biała Nyska 13 28 42:19
4. Polonia Głuchołazy 13 28 32:12
5. Sparta Paczków 13 25 35:16
6. Czarni Otmuchów 13 23 32:18
7. LZS Ścinawa Nyska 13 22 37:25
8. Burza Lipki 13 20 30:26
9. LZS Wojsław 12 13 31:31

10. Sudety Burgrabice 12 12 17:36
11. Unia Reńska Wieś 12 12 19:43
12. Atom Grądy 13 7 20:43
13. LZS Kałków 12 4 20:78
14. Czarni Korfantów 13 3 8:49
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-20, 15:06   

LZS Wojsław - Unia Reńska Wieś 12:1

1. Polonia Nysa 13 31 46:10
2. GKS Grodków 13 30 48:11
3. LKS Biała Nyska 13 28 42:19
4. Polonia Głuchołazy 13 28 32:12
5. Sparta Paczków 13 25 35:16
6. Czarni Otmuchów 13 23 32:18
7. LZS Ścinawa Nyska 13 22 37:25
8. Burza Lipki 13 20 30:26
9. LZS Wojsław 13 16 43:32

10. Sudety Burgrabice 12 12 17:36
11. Unia Reńska Wieś 13 12 20:55
12. Atom Grądy 13 7 20:43
13. LZS Kałków 12 4 20:78
14. Czarni Korfantów 13 3 8:49
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200607, ii, juniorow, liga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu