Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
11 lat BLK w statystyce
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-02, 14:33   11 lat BLK w statystyce

Sezon numer 12 w Brzeskiej Lidze Koszykówki jest w toku. Proponuję małe podsumowanie poprzednich 11 sezonów naszej ligi. Jej start nastąpił wiosną 2001 roku w hali I Liceum Ogólnokształcącego, a pierwszymi organizatorami byli Mariusz Andruchowicz i Arkadiusz Ulok. Później BLK trafiła do hali na Oławską, przez 1 sezon była w nowej hali przy ul. Powstańców Śląskich, by ponownie wrócić do „Czwórki”. W tym czasie zmieniali się organizatorzy, sędziowie i zawodnicy. Przez 11 sezonów ligi zagrało w niej 475 graczy, a w tym sezonie być może liczba ta przekroczy liczbę 500. Poniżej prezentuję 11 sezonów BLK w statystyce.

Końcowa kolejność
2001 – 1. Piomar (1. sezon); 2. Agawa Blue (1); 3. Unici (1); Art-Plast Basket (1); 5. WKS Odra (1); 6. Niewiadoma X (1); 7. Emar Market (1); 8. Kurde Noga (1); 9. Basket Press (1); 10. Besel (1)
2001/02 – 1. Piomar (2); 2. Niewiadoma X (2); 3. Art-Basket (2); 4. Bar Agawa-Blue (2); 5. Belferek (1); 6. Ściernik Ziemba (1); 7. WKS Odra (2); 8. Basket Press (2); 9. Odra & Family (1); 10. Terror Basket (2)
2002/03 – 1. Piomar (3); 2. University of Słowiańska (1); 3. Zalcman-Basket (3); 4. Orbiliusz-Bar Agawa (3); 5. Team Sport (3); 6. Dwójka (1); 7. Ściernik Ziemba (2); 8. Marand (3)
2003/04 – 1. Orbiliusz BC (4); 2. Piomar (4); 3. Zalcman-Basket (4); 4. Mysłek-Optident (1); 5. Marand (4); 6. Martyniak-Dwójka (2); 7. Ściernik Ziemba (3); 8. I LO (1)
2004/05 – 1. Orbiliusz BC (5); 2. Piomar (5); 3. Marand (5); 4. Mysłek-Optident (2); 5. Zalcman-Basket (5); 6. Gaśnice Astra Team (1); 7. I.T.D. (3); 8. Łowcy TP (1)
2005/06 – 1. Piomar (6); 2. Orbiliusz BC (6); 3. Mysłek-Optident (3); 4. QRB Trafika (6); 5. WSH-E Basket (4); 6. Lewin Brzeski Team (1); 7. Forumbrzeg.pl (1); 8. Astra Gaśnice (2)
2006/07 - 1. Gniotpol Basket Team (7); 2. Mysłek-Optident (4); 3. Piomar (7); 4. QRB Trafika (7); 5. WSH-E Basket (5); 6. Lewin Brzeski Team (2); 7. Astra (3); 8. Latający Cyrk Monthy Pytona (1); 9. OKiR Grodków (1); 10. Forumbrzeg.pl (2)
2007/08 - 1. Gniotpol Basket Team (8); 2. Mysłek-Optident (5); 3. WSH-E Basket (6); 4. Astra (4); 5. Lewin Brzeski Team (2); 6. QRB Trafika (8); 7. OKiR Grodków (2)
2008/09 - 1. Gniotpol Basket Team (9); 2. Dziewiątka (5); 3. QRB (9); 4. Mysłek - Optident (6); 5. Mera Team (3); 6. WSH-E Basket (7); 7. Debiutanci (1); 8. OKiR Grodków (3); 9. Slow Forza (1); 10. BTP Stal Brzeg (1); 11. Forumbrzeg.pl (3)
2009/10 – 1. Gniotpol Basket Team (10); 2. Dziewiątka (6); 3. QRB (10); 4. WSH-E Basket (8); 5. Duli-Mysłek (7); 6. Forumbrzeg.pl (4); 7. Blogvertising (1); 8. BTP Stal Brzeg (2)
2010/11 – 1. KingKomputery.pl (7); 2. Gniotpol Basket Team (11); 3. Best of Basketball (1); 4. Duli-Optident (8); 5. Bullets (2); 6. Lewin Brzeski Team (4); 7. SAJDR Niemodlin (1); 8. GTW (9); 9. Namysłów (1); 10. Brzeska Brygada Brzeg/Grodków (3)

Miejsca na podium
2001 – 1. Piomar (1-0-0); 2. Agawa Blue (0-1-0); 3. Unici (0-0-1)
2001/02 – 1. Piomar (2-0-0); 2. Niewiadoma X (0-1-0); 3. Art-Basket (0-0-1)
2002/03 – 1. Piomar (3-0-0); 2. University of Słowiańska (0-1-0); 3. Zalcman-Basket (0-0-2)
2003/04 – 1. Orbiliusz BC (1-1-0); 2. Piomar (3-1-0); 3. Zalcman-Basket (0-0-3)
2004/05 – 1. Orbiliusz BC (2-1-0); 2. Piomar (3-2-0); 3. Marand (0-0-1)
2005/06 – 1. Piomar (4-2-0); 2. Orbiliusz BC (2-2-0); 3. Mysłek-Optident (0-0-1)
2006/07 - 1. Gniotpol Basket Team (3-2-0); 2. Mysłek-Optident (0-1-1); 3. Piomar (4-2-1)
2007/08 - 1. Gniotpol Basket Team (4-2-0); 2. Mysłek-Optident (0-2-1); 3. WSH-E Basket (0-0-1)
2008/09 - 1. Gniotpol Basket Team (5-2-0); 2. Dziewiątka (0-1-0); 3. QRB (0-0-2)
2009/10 – 1. Gniotpol Basket Team (6-2-0); 2. Dziewiątka (0-2-0); 3. QRB (0-0-3)
2010/11 – 1. KingKomputery.pl (1-2-0); 2. Gniotpol Basket Team (6-3-0); 3. Best od Basketball (0-0-1)

Najlepszy zawodnik
2001 – Jacek Pociecha (Piomar, 1. raz)
2001/02 – Jacek Pociecha (Piomar, 2)
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 1)
2003/04 – Piotr Rosiński (Piomar, 1)
2004/05 – Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 1)
2005/06 – Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 2)
2006/07 - Maciej Stępień (Piomar, 2)
2007/08 - Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 3)
2008/09 - Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 4)
2009/10 – Paweł Pacuła (QRB, 1)
2010/11 – Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 1)

Najlepszy obrońca
2001 – Jacek Tokar (Unici, 1)
2001/02 – Marcin Wilk (Niewiadoma X, 1) i Piotr Rosiński (Piomar, 1)
2002/03 – Piotr Rosiński (Piomar, 2)
2003/04 – Marcin Wilk (Orbiliusz BC, 2)
2004/05 – Piotr Rosiński (Piomar, 3)
2005/06 – Piotr Rosiński (Piomar, 4)
2006/07 - Marcin Stefaniszyn (Mysłek-Optident, 1)
2007/08 - Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 1)
2008/09 - Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 2)
2009/10 – Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 3)
2010/11 – Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 4)

Najlepszy debiutant
2001/02 – Maciej Stępień (Art-Basket)
2002/03 – Krzysztof Pachołek (University of Słowiańska)
2003/04 – Marcin Wieczorek (Marand)
2004/05 – Tomasz Plutka (Orbiliusz BC)
2005/06 – Bartosz Tadla (Lewin Brzeski Team)
2006/07 - Wojciech Suchorowski (OKiR Grodków)
2007/08 - Tomasz Kubiak (Gniotpol Basket Team)
2008/09 - Adam Kaliciński (Dziewiątka)
2009/10 – Michał Kaliciński (Dziewiątka)
2010/11 – Michał Pustelnik (SAJDR Niemodlin)

Najlepszy rezerwowy
2004/05 – Zbigniew Guzak (Piomar, 1)
2005/06 – Łukasz Ostasz (QRB Trafika, 1)
2006/07 - Ryszard Dzwonek (QRB Trafika, 1)
2007/08 - Marek Soroka (Mysłek-Optident, 1)
2008/09 - Tomasz Kubiak (Gniotpol Basket Team, 1)
2009/10 - ----------
2010/11 - ----------

Największy postęp
2004/05 – Marcin Pawluk (Zalcman-Basket, 1)
2005/06 – Marcin Stefaniszyn (Forumbrzeg.pl, 1)
2006/07 - Maciej Stępień (Piomar, 1)
2007/08 - Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 1)
2008/09 - Paweł Ścigała (OKiR Grodków, 1)
2009/10 – Paweł Pacuła (QRB, 1)
2010/11 – Mateusz Wysocki (Bullets, 1)

Najlepszy trener
2004/05 – Jan Moskwiak (Orbiliusz BC, 1)
2005/06 – Arkadiusz Ulok (Piomar, 1)
2006/07 - -----------
2007/08 - -----------
2008/09 - -----------
2009/10 - -----------
2010/11 - -----------

Pierwsza piątka
2001 – Jacek Pociecha (Piomar, 1), Jacek Tokar (Unici, 1), Radosz Kołecki (Agawa Blue, 1), Piotr Rosiński (Piomar, 1), Daniel Weres (WKS Odra, 1)
2001/02 – Jacek Pociecha (Piomar, 2), Marcin Wilk (Niewiadoma X, 1), Piotr Rosiński (Piomar, 2), Maciej Stępień (Art-Basket, 1), Radosz Kołecki (Bar Agawa Blue, 2)
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 2), Piotr Rosiński (Piomar, 3), Krzysztof Pachołek (University of Słowiańska, 1), Paweł Pacuła (University of Słowiańska, 1), Sławomir Sikora (Marand, 1)
2003/04 – Piotr Rosiński (Piomar, 4), Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 1), Marcin Wilk (Orbiliusz BC, 2), Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 3), Grzegorz Jarosławski (Ściernik Ziemba, 1)
2004/05 – Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz BC, 2), Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 2), Piotr Rosiński (Piomar, 5), Jacek Pociecha (Piomar, 3), Marcin Wilk (Gaśnice Astra, 3)
2005/06 – Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 3), Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC, 1), Piotr Rosiński (Piomar, 6), Jacek Pociecha (Piomar, 4), Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 1)
2006/07 - Artur Zagórski (Mysłek-Optident, 1), Maciej Stępień (Piomar, 4), Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 4), Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 2), Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 2)
2007/08 - Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 5), Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 2), Marcin Wilk (Astra, 4), Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 3), Andrzej Rolski (Mysłek-Optident, 1)
2008/09 - Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 6), Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 3), Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 3), Dawid Frańczak (WSH-E Basket, 1), Andrzej Rolski (Mysłek-Optident, 2)
2009/10 – Paweł Pacuła (QRB, 2), Adam Kaliciński (Dziewiątka, 1), Tomasz Kubiak (Dziewiątka, 1), Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 4), Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 4)
2010/11 – Adam Adamczyk (Duli-Optident, 4), Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 5), Mariusz Gnatowicz (Best of Basketball, 1), Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 7), Wiktor Kowalczyk (GTW, 1)

Druga piątka
2001 – Dariusz Konstańciuk (Unici, 1), Marek Soroka (Piomar, 1), Piotr Nowicki (Art-Basket, 1), Paweł Florek (Niewiadoma X, 1), Algirdas Paulauskas (Emar Basket, 1)
2001/02 – Grzegorz Jarosławski (Niewiadoma X, 1), Marcin Kucharski (Niewiadoma X, 1), Andrzej Bień (WKS Odra, 1), Przemysław Kiełtyka (Belferek, 1), Michał Kończyło (Art-Basket, 1)
2002/03 – Marcin Kucharski (Team Sport, 2), Tomasz Pieszyński (Orbiliusz Bar Agawa, 1), Grzegorz Jarosławski (Team Sport, 2), Przemysław Sempik (Dwójka, 1), Artur Zagórski (Ściernik Ziemba, 1)
2003/04 – Zbigniew Guzak (Piomar, 1), Marek Soroka (Piomar, 2), Jacek Pociecha (Piomar 1), Krzysztof Pachołek (Orbiliusz Bar Agawa, 1), Sławomir Sikora (Dwójka, 1)
2004/05 – Marcin Wieczorek (Marand, 1), Maciej Stępień (Piomar, 1), Marcin Pawluk (Zalcman-Basket, 1), Artur Zagórski (Mysłek-Optident, 2), Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC, 2)
2005/06 – Marcin Wilk (Piomar, 1), Sławomir Sikora (QRB Trafika, 2), Maciej Stępień (Piomar, 2), Marcin Wieczorek (QRB Trafika, 2), Dawid Frańczak (WSH-E Basket, 1)
2006/07 - Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 1), Dawid Turkowski (Astra, 1), Piotr Rosiński (Piomar, 1), Jacek Pociecha (Piomar, 2), Paweł Pacuła (QRB Trafika, 1)
2007/08 - Paweł Pacuła (QRB Trafika, 2), Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 3), Dawid Turkowski (Astra, 2), Przemysław Sempik (WSH-E Basket, 2), Łukasz Marciniak (WSH-E Basket, 1)
2008/09 - Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 2), Grzegorz Łyczkowski (Dziewiątka, 1), Grzegorz Jarosławski (Gniotpol Basket Team, 3), Dawid Turkowski (Dziewiątka, 3), Paweł Pacuła (QRB, 3)
2009/10 – Mariusz Gnatowicz (Blogvertising, 1), Daniel Gaj (Dziewiątka, 1), Dawid Frańczak (WSH-E Basket, 2), Artur Zagórski (Mysłek-Optident, 3), Michał Kaliciński (Dziewiątka, 1)
2010/11 – Michał Pustelnik (SAJDR Niemodlin, 1), Wiktor Nowacki (Lewin Brzeski Team, 1), Artur Styła (KingKomputery.pl, 1), Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 3), Wojciech Raburski (Best of Basketball, 1)

Najlepsza piątka debiutantów
2008/09 – Grzegorz Rzeszut (Debiutanci, 1), Adam Kaliciński (Dziewiątka, 1), Mateusz Frańczak (Debiutanci, 1), Damian Nawrot (Slow Forza, 1), Michał Dubas (Mysłek-Optident, 1)
2009/10 - ----------
2010/11 - ----------

Najlepszy strzelec
2001 – Jacek Pociecha (Piomar, 1) 231
2001/02 – Jacek Pociecha (Piomar, 2) 349
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 1) 565
2003/04 – Grzegorz Jarosławski (Ściernik Ziemba, 1) 411
2004/05 – Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz BC, 2) 354
2005/06 – Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 1) 372
2006/07 - Maciej Stępień (Piomar, 2) 435
2007/08 - Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 1) 336
2008/09 - Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 2) 416
2009/10 – Paweł Pacuła (QRB, 1) 450
2010/11 – Bartosz Wańczyk (Duli-Optident, 1) 374

Najwięcej celnych rzutów za trzy punkty
2001/02 – Piotr Rosiński (Piomar, 1) 34
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 1) 73
2003/04 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 2) 51
2004/05 – Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz BC, 1) 48
2005/06 – Dawid Turkowski (Astra, 1) 59
2006/07 - Dawid Turkowski (Astra, 2) 78
2007/08 - Dawid Turkowski (Astra, 3) 47
2008/09 - Damian Nawrot (Slow Forza, 1) 56
2009/10 – Dawid Frańczak (WSH-E Basket, 1) 49
2010/11 – Dawid Turkowski (KingKomputery.pl, 4) 69

Najwięcej zbiórek
2009/10 – Grzegorz Rzeszut (WSH-E Basket, 1) 221
2010/11 – Wiktor Nowacki (Lewin Brzeski Team, 1) 259

Najwięcej asyst
2009/10 – Adam Adamczyk (Mysłek, 1) 68
2010/11 – Adam Adamczyk (Mysłek, 2) 104

Najwięcej przechwytów
2009/10 – Krzysztof Pachołek (Gniotpol, 1) 67
2010/11 – Krzysztof Pachołek (Gniotpol, 2) 54

Najwięcej bloków
2009/10 – Dariusz Bronowski (WSH-E, 1) 22
2010/11 – Wiktor Nowacki (Lewin Brzeski Team, 1) 38

Najwięcej „gwiazdek”
2001/02 – Jacek Pociecha (Piomar, 1) 9
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 1) 17
2003/04 – Piotr Rosiński (Piomar, 1) i Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 1) 9
2004/05 – Jacek Pociecha (Piomar, 2) 9
2005/06 – Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 2) 12
2006/07 - Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 3) 12
2007/08 - Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 1) i Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 4) 9
2008/09 - Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 2) 10
2009/10 - ----------
2010/11 - ----------

Najwięcej punktów EVAL
2009/10 – Krzysztof Pachołek (Gniotpol, 1) 387
2010/11 – Tomasz Pieszyński (Gniotpol, 1) 357

Zwycięzcy konkursu wsadów do kosza
2002/03 – Krzysztof Pachołek (University of Słowiańska, 1)
2003/04 – Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC, 1)
2004/05 – Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC, 2)
2005/06 – Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC, 3)
2006/07 - Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 4)
2007/08 - ----------
2008/09 - Marcin Laskowski (Mera Team, 1)
2009/10 – Tomasz Kubiak (Dziewiątka, 1)
2010/11 – Łukasz Michalski (Bullets, 1)

Zwycięzcy konkursu rzutów za trzy punkty
2002/03 – Dawid Turkowski (Orbiliusz Bar Agawa, 1)
2003/04 – Grzegorz Jarosławski (Ściernik Ziemba, 1)
2004/05 – Jacek Pociecha (Piomar, 1)
2005/06 – Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 1)
2006/07 - Dawid Turkowski (Astra, 2)
2007/08 - ---------
2008/09 - Grzegorz Jarosławski (Gniotpol Basket Team, 2)
2009/10 – Maciej Stępień (QRB, 1)
2010/11 – Mariusz Gnatowicz (Best of Basketball, 1)

Zwycięzcy konkursu umiejętności koszykarskich
2009/10 – Dawid Frańczak (WSH-E Basket, 1)
2010/11 – Paweł Ogrodnik (KingKomputery.pl, 1)

Najlepszy Typer
2010/11 – Paweł Ogrodnik

MVP finałów
2010/11 – Rafał Wojciechowski (KingKomputery.pl, 1)


NAJWIĘCEJ SEZONÓW
1. Ryszard Dzwonek 11 sezonów
. Grzegorz Jarosławski 11
. Tomasz Pieszyński 11
. Marek Soroka 11
. Radosław Sosnówka 11
6. Marcin Kucharski 10
. Paweł Pacuła 10
. Artur Zagórski 10
9. Adam Adamczyk 9
. Wojciech Drozd 9
. Mariusz Florków 9
. Paweł Kawecki 9
. Przemek Kielman 9
. Krzysztof Kołodziejczyk 9
. Łukasz Marciniak 9
. Wiktor Nowacki 9
. Krzysztof Pachołek 9
. Jacek Pociecha 9
. Maciej Stępień 9
. Tomasz Szwak 9
. Dawid Turkowski 9
. Marcin Wilk 9

NAJWIĘCEJ MECZÓW
1. Ryszard Dzwonek 179 meczów
2. Marek Soroka 173
3. Grzegorz Jarosławski 167
4. Łukasz Marciniak 166
5. Tomasz Pieszyński 161
6. Marcin Kucharski 154
7. Krzysztof Pachołek 147
8. Paweł Pacuła 146
9. Przemek Kielman 145
10. Paweł Kawecki 144
11. Adam Adamczyk 143
12. Wiktor Nowacki 139
13. Robert Dzikiewicz 138
. Radosław Sosnówka 138
15. Dawid Turkowski 137
16. Wojciech Drozd 132
17. Andrzej Rolski 129
. Artur Zagórski 129
19. Przemysław Sempik 125
20. Maciej Stępień 121

NAJWIĘCEJ PUNKTÓW
1. Tomasz Pieszyński 2786 punktów
2. Grzegorz Jarosławski 2689
3. Marcin Kucharski 2651
4. Maciej Stępień 2523
5. Łukasz Marciniak 2486
6. Adam Adamczyk 2303
7. Paweł Pacuła 2205
8. Piotr Rosiński 2051
9. Dawid Turkowski 1932
10. Andrzej Rolski 1896
11. Artur Zagórski 1849
12. Krzysztof Pachołek 1805
13. Jacek Pociecha 1720
14. Marcin Wilk 1693
15. Bartosz Wańczyk 1604
16. Dawid Frańczak 1471
17. Marek Soroka 1422
18. Wiktor Nowacki 1378
19. Przemysław Sempik 1238
20. Sławomir Sikora 1032

NAJWYŻSZA ŚREDNIA PUNKTÓW (minimum 10 rozegranych meczów)
1. Robert Chałupa 10 meczów/średnio 25,5 puktów
2. Michał Pustelnik 12/21,8
3. Maciej Stępień 121/20,9
4. Piotr Rosiński 104/19,7
5. Mariusz Gnatowicz 29/19,2
6. Marcin Wilk 96/17,6
7. Tomasz Pieszyński 161/17,3
8. Marcin Kucharski 154/17,2
9. Sławomir Sikora 61/16,9
10. Adam Kaliciński 45/16,7
11. Adam Adamczyk 143/16,1
. Grzegorz Jarosławski 167/16,1
13. Jacek Pociecha 110/15,6
14. Radosz Kołecki 20/15,3
. Wiktor Kowalczyk 14/15,3
16. Andrzej Ostrycharzyk 13/15,2
17. Paweł Pacuła 146/15,1
18. Łukasz Marciniak 166/15,0
19. Damian Nawrot 36/14,8
20. Andrzej Rolski 129/14,7

NAJWIĘCEJ PUNKTÓW W MECZU
1. Mariusz Gnatowicz 55 punktów
2. Maciej Stępień 51
3. Dawid Frańczak 49
. Dawid Turkowski 49
5. Adam Adamczyk 48
6. Grzegorz Jarosławski 46
7. Tomasz Madejczyk 44
. Mateusz Wysocki 44
9. Krzysztof Pachołek 42
10. Tomasz Kubiak 40
. Łukasz Marciniak 40
. Rafał Wojciechowski 40
13. Paweł Pacuła 39
. Piotr Rosiński 39
15. Tomasz Pieszyński 38
. Jacek Pociecha 38
. Artur Zagórski 38
18. Mateusz Frańczak 37
. Wiktor Nowacki 37
. Marcin Wilk 37

NAJWIĘCEJ TRAFIONYCH RZUTÓW ZA TRZY PUNKTY
1. Dawid Turkowski 357 razy
2. Maciej Stępień 344
3. Grzegorz Jarosławski 271
4. Piotr Rosiński 231
5. Łukasz Marciniak 212
6. Krzysztof Pachołek 171
7. Adam Adamczyk 149
8. Marcin Kucharski 144
9. Dawid Frańczak 137
. Jacek Pociecha 137
11. Przemysław Sempik 121
12. Marek Soroka 115
13. Bartosz Wańczyk 96
14. Grzegorz Chmiecik 93
15. Przemek Kielman 90
16. Tomasz Kubiak 79
. Paweł Pacuła 79
18. Wiktor Nowacki 73
19. Zbigniew Guzak 66
20. Radosław Sosnówka 65

NAJWIĘCEJ TRAFIONYCH RZUTÓW ZA TRZY PUNKTY W MECZU
1. Dawid Turkowski 13 razy
2. Maciej Stępień 11
3. Dawid Frańczak 9
4. Daniel Gaj 8
. Łukasz Marciniak 8
. Damian Nawrot 8
7. Adam Adamczyk 7
. Remigiusz Barg 7
. Grzegorz Jarosławski 7
. Tomasz Kubiak 7
. Jan Lewandowski 7
. Piotr Rosiński 7
. Radosław Sosnówka 7
. Wojciech Suchorowski 7
15. Tomasz Biernat 6
. Grzegorz Chmiecik 6
. Mateusz Frańczak 6
. Zbigniew Guzak 6
. Grzegorz Mikrut 6
. Olga Muraszkina 6
. Jacek Pociecha 6
. Michał Pustelnik 6
. Marek Soroka 6
. Mateusz Śliszewicz 6
. Bartosz Wańczyk 6

NAJWIĘCEJ PUNKTÓW EVAL (od 2009 roku)
1. Tomasz Pieszyński 675 puktów
2. Krzysztof Pachołek 636
3. Adam Adamczyk 628
4. Wiktor Nowacki 600
5. Paweł Pacuła 589
6. Łukasz Marciniak 519
7. Bartosz Wańczyk 458
8. Tomasz Kubiak 434
9. Marek Lewandowski 430
10. Grzegorz Rzeszut 427
11. Artur Zagórski 401
12. Marcin Kucharski 391
13. Mariusz Gnatowicz 386
14. Mateusz Wysocki 384
15. Maciej Stępień 345
16. Kamil Duliniec 343
. Robert Dzikiewicz 343
18. Wojciech Raburski 340
19. Grzegorz Jarosławski 313
20. Mateusz Dubas 312

NAJWIĘCEJ GWIAZDEK (do 2009 roku)
1. Marcin Kucharski 64 gwiazdek
2. Maciej Stępień 43
3. Piotr Rosiński 38
4. Jacek Pociecha 37
5. Tomasz Pieszyński 36
6. Paweł Pacuła 26
. Marcin Wilk 26
8. Adam Adamczyk 23
. Grzegorz Jarosławski 23
. Artur Zagórski 23
11. Krzysztof Pachołek 21
. Sławomir Sikora 21
13. Dawid Frańczak 20
. Marek Soroka 20
15. Łukasz Marciniak 16
. Andrzej Rolski 16
17. Przemysław Sempik 12
18. Daniel Gaj 11
. Grzegorz Łyczkowski 11
20. Dawid Turkowski 10
. Marcin Wieczorek 10

NAJCZĘŚCIEJ NA PODIUM
1. Tomasz Pieszyński 10 (7 razy pierwszy - 3 razy drugi - 0 razy trzeci)
. Marek Soroka 10 (4-3-3)
3. Krzysztof Kołodziejczyk 9 (5-2-2)
. Marcin Kucharski 9 (6-3-0)
. Krzysztof Pachołek 9 (6-3-0)
. Maciej Stępień 9 (1-1-7)
7. Grzegorz Jarosławski 8 (5-3-0)
. Jacek Pociecha 8 (4-2-2)
. Radosław Sosnówka 8 (5-3-0)
10. Robert Dzikiewicz 7 (5-2-0)
. Paweł Hofman 7 (3-2-2)
. Piotr Rosiński 7 (4-2-1)
13. Wojciech Drozd 6 (2-3-1)
. Zbigniew Guzak 6 (3-3-0)
15. Marcin Gazda 5 (2-2-1)
. Arkadiusz Kozera 5 (3-2-0)
. Paweł Pacuła 5 (0-1-4)
. Marcin Stefaniszyn 5 (0-2-3)
. Grzegorz Stefański 5 (4-1-0)
. Marcin Wilk 5 (2-1-2)

NAJWIĘCEJ MISTRZOSTW
1. Tomasz Pieszyński 7 razy
2. Marcin Kucharski 6
. Krzysztof Pachołek 6
4. Robert Dzikiewicz 5
. Grzegorz Jarosławski 5
. Krzysztof Kołodziejczyk 5
. Radosław Sosnówka 5
8. Jacek Pociecha 4
. Piotr Rosiński 4
. Marek Soroka 4
. Grzegorz Stefański 4
12. Bogdan Bednarz 3
. Michał Dębski 3
. Zbigniew Guzak 3
. Paweł Hofman 3
. Arkadiusz Kozera 3
. Konrad Matuła 3
18. Robert Chałupa 2
. Wojciech Drozd 2
. Marcin Gazda 2
. Marek Kłębicki 2
. Tomasz Kubiak 2
. Tomasz Niedźwiecki 2
. Ernesta Soroka 2
. Dawid Turkowski 2
. Marcin Wilk 2

NAJWIĘCEJ WICEMISTRZOSTW
1. Wojciech Drozd 3 razy
. Zbigniew Guzak 3
. Grzegorz Jarosławski 3
. Marcin Kucharski 3
. Krzysztof Pachołek 3
. Tomasz Pieszyński 3
. Marek Soroka 3
. Radosław Sosnówka 3
. Tomasz Szwak 3
10. Adam Adamczyk 2
. Robert Chałupa 2
. Tomasz Duliniec 2
. Kamil Duliniec 2
. Robert Dzikiewicz 2
. Daniel Gaj 2
. Marcin Gazda 2
. Paweł Hofman 2
. Krzysztof Hulewski 2
. Adam Kaliciński 2
. Filip Kołecki 2
. Krzysztof Kołodziejczyk 2
. Arkadiusz Kozera 2
. Grzegorz Łyczkowski 2
. Jan Moskwiak 2
. Bartosz Nawrot 2
. Jacek Pociecha 2
. Andrzej Rolski 2
. Piotr Rosiński 2
. Paweł Rosłan 2
. Marcin Stefaniszyn 2
. Dawid Turkowski 2
. Artur Zagórski 2

NAJWIĘCEJ TRZECICH MIEJSC
1. Maciej Stępień 7 razy
2. Paweł Pacuła 4
3. Ryszard Dzwonek 3
. Mariusz Grabowski 3
. Marcin Jakubowski 3
. Paweł Kawecki 3
. Przemek Kielman 3
. Michał Kończyło 3
. Marcin Nowicki 3
. Piotr Nowicki 3
. Marek Soroka 3
. Marcin Stefaniszyn 3
. Marek Suczilin 3
14. Krzysztof Bursa 2
. Dawid Frańczak 2
. Marek Harbut 2
. Paweł Hofman 2
. Krzysztof Kołodziejczyk 2
. Tomasz Kołodziejczyk 2
. Marcin Korda 2
. Jarosław Nesterowicz 2
. Łukasz Ogorzelec 2
. Marcin Pawluk 2
. Jacek Pociecha 2
. Bartosz Wańczyk 2
. Marcin Wilk 2

W ciagu 11 sezonów w BLK zagrało 475 zawodników, w tym:
- 25 kobiet
- 6 obcokrajowców (3 z Litwy, 2 z Rosji i 1 z Białorusi)
0 UP 0 DOWN
 
Michael 
Dżizas z kony ajlend


Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-02, 16:50   

mistrzostwo zdobyłem tylko raz :shock:
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-02, 17:07   

Michael napisał/a:
mistrzostwo zdobyłem tylko raz :shock:

Nie kłam, grałeś w Orbiliuszu :)
0 UP 0 DOWN
 
Michael 
Dżizas z kony ajlend


Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-03, 12:04   

Grałem na początku sezonu. Gdy przyszedł "Kołcz Kej" po drugim miesiącu zniknąłem :oops: Więc nie przyczyniłem się do mistrzostwa ani jedną minutą :-P
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-03, 12:06   

Michael napisał/a:
Grałem na początku sezonu. Gdy przyszedł "Kołcz Kej" po drugim miesiącu zniknąłem :oops: Więc nie przyczyniłem się do mistrzostwa ani jedną minutą :-P

do tej statystyki wystarczy 1 mecz w sezonie, w którym było mistrzostwo :)
0 UP 0 DOWN
 
Michael 
Dżizas z kony ajlend


Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-03, 12:13   

Hmmm? Liga przyznaje pierścienie i puchary. A dobrze pamiętam, kto był wtedy komisarzem ligi!!! To jego będę ścigał! I dodam,że nie był to ani ówczesny , ani David J. Stern :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 11, blk, lat, statystyce


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu