Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-03-10, 12:46
Opolska Liga Juniorów 2006/07 (BTP, Olimpia)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 15:02   Opolska Liga Juniorów 2006/07 (BTP, Olimpia)

Terminarz rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów

I kolejka - 26 sierpnia

Polonia Pogórze - Start Namysłów
Polonia Głubczyce - Koksownik Zdzieszowice
Plon Skoroszyce - LZS Domaszkowice
Ruch Zdzieszowice - RTS Koźle Rogi
Rodło Opole - TOR Dobrzeń
Unia Krapkowice - Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno - Odra Opole
MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg

II kolejka - 30 sierpnia
Start Namysłów - BTP Piast Brzeg

Odra Opole - MKS Kluczbork
Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno
TOR Dobrzeń - Unia Krapkowice
RTS Koźle Rogi - Rodło Opole
LZS Domaszkowice - Ruch Zdzieszowice
Koksownik Zdzieszowice - Plon Skoroszyce
Polonia Pogórze - Polonia Głubczyce

III kolejka - 2 września
Polonia Głubczyce - Start Namysłów
Plon Skoroszyce - Polonia Pogórze
Ruch Zdzieszowice - Koksownik Zdzieszowice
Rodło Opole - LZS Domaszkowice
Unia Krapkowice - RTS Koźle Rogi
OKS Olesno - TOR Dobrzeń
MKS Kluczbork - Olimpia Lewin Brzeski
BTP Piast Brzeg - Odra Opole


IV kolejka - 9 września
Start Namysłów - Odra Opole
Olimpia Lewin Brzeski - BTP Piast Brzeg
TOR Dobrzeń - MKS Kluczbork
RTS Koźle Rogi - OKS Olesno
LZS Domaszkowice - Unia Krapkowice
Koksownik Zdzieszowice - Rodło Opole
Polonia Pogórze - Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce - Plon Skoroszyce

V kolejka - 13 września
Plon Skoroszyce - Start Namysłów
Ruch Zdzieszowice - Polonia Głubczyce
Rodło Opole - Polonia Pogórze
Unia Krapkowice - Koksownik Zdzieszowice
OKS Olesno - LZS Domaszkowice
MKS Kluczbork - RTS Koźle Rogi
BTP Piast Brzeg - TOR Dobrzeń
Odra Opole - Olimpia Lewin Brzeski


VI kolejka - 16 września
Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski

TOR Dobrzeń - Odra Opole
RTS Koźle Rogi - BTP Piast Brzeg
LZS Domaszkowice - MKS Kluczbork
Koksownik Zdzieszowice - OKS Olesno
Polonia Pogórze - Unia Krapkowice
Polonia Głubczyce - Rodło Opole
Plon Skoroszyce - Ruch Zdzieszowice

VII kolejka - 23 września
Ruch Zdzieszowice - Start Namysłów
Rodło Opole - Plon Skoroszyce
Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce
OKS Olesno - Polonia Pogórze
MKS Kluczbork - Koksownik Zdzieszowice
BTP Piast Brzeg - LZS Domaszkowice
Odra Opole - RTS Koźle Rogi
Olimpia Lewin Brzeski - TOR Dobrzeń

VIII kolejka - 30 września
Start Namysłów - TOR Dobrzeń
RTS Koźle Rogi - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Domaszkowice - Odra Opole
Koksownik Zdzieszowice - BTP Piast Brzeg
Polonia Pogórze - MKS Kluczbork
Polonia Głubczyce - OKS Olesno
Plon Skoroszyce - Unia Krapkowice
Ruch Zdzieszowice - Rodło Opole

IX kolejka - 7 października
Rodło Opole - Start Namysłów
Unia Krapkowice - Ruch Zdzieszowice
OKS Olesno - Plon Skoroszyce
MKS Kluczbork - Polonia Głubczyce
BTP Piast Brzeg - Polonia Pogórze
Odra Opole - Koksownik Zdzieszowice
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Domaszkowice
TOR Dobrzeń - RTS Koźle Rogi

X kolejka - 14 października
Start Namysłów - RTS Koźle Rogi
LZS Domaszkowice - TOR Dobrzeń
Koksownik Zdzieszowice - Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Pogórze - Odra Opole
Polonia Głubczyce - BTP Piast Brzeg
Plon Skoroszyce - MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice - OKS Olesno
Rodło Opole - Unia Krapkowice

XI kolejka - 21 października
Unia Krapkowice - Start Namysłów
OKS Olesno - Rodło Opole
MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice
BTP Piast Brzeg - Plon Skoroszyce
Odra Opole - Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski - Polonia Pogórze
TOR Dobrzeń - Koksownik Zdzieszowice
RTS Koźle Rogi - LZS Domaszkowice

XII kolejka - 28 października
Start Namysłów - LZS Domaszkowice
Koksownik Zdzieszowice - RTS Koźle Rogi
Polonia Pogórze - TOR Dobrzeń
Polonia Głubczyce - Olimpia Lewin Brzeski
Plon Skoroszyce - Odra Opole
Ruch Zdzieszowice - BTP Piast Brzeg
Rodło Opole - MKS Kluczbork
Unia Krapkowice - OKS Olesno

XIII kolejka - 4 listopada
OKS Olesno - Start Namysłów
MKS Kluczbork - Unia Krapkowice
BTP Piast Brzeg - Rodło Opole
Odra Opole - Ruch Zdzieszowice
Olimpia Lewin Brzeski - Plon Skoroszyce
TOR Dobrzeń - Polonia Głubczyce
RTS Koźle Rogi - Polonia Pogórze
LZS Domaszkowice - Koksownik Zdzieszowice

XIV kolejka - 11 listopada
Start Namysłów - Koksownik Zdzieszowice
Polonia Pogórze - LZS Domaszkowice
Polonia Głubczyce - RTS Koźle Rogi
Plon Skoroszyce - TOR Dobrzeń
Ruch Zdzieszowice - Olimpia Lewin Brzeski
Rodło Opole - Odra Opole
Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg
OKS Olesno - MKS Kluczbork

XV kolejka - 18 listopada
MKS Kluczbork - Start Namysłów
BTP Piast Brzeg - OKS Olesno
Odra Opole - Unia Krapkowice
Olimpia Lewin Brzeski - Rodło Opole
TOR Dobrzeń - Ruch Zdzieszowice
RTS Koźle Rogi - Plon Skoroszyce
LZS Domaszkowice - Polonia Głubczyce
Koksownik Zdzieszowice - Polonia Pogórze
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-09-16, 19:41, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 10:26   BTP Piast Brzeg i Olimpia Lewin Brz. 2006/07 - mecze i newsy

KADRY ZESPOŁÓW

BTP PIAST BRZEG

Bramkarze: Mateusz Pietrzak, Paweł Krzciuk, Piotr Ścibór
Obrońcy: Mateusz Raczkowski, Tomasz Rudyk, Piotr Młotkowski, Damian Gawlak, Andrzej Orawiec, Krzysztof Tarnowski
Pomocnicy: Przemysław Kwiatkowski, Paweł Boczarski, Marcin Kucharski, Bartosz Kruk, Wojciech Czechowski, Mateusz Gruszka, Jarosław Hałas, Wojciech Chołuj
Napastnicy: Grzegorz Obiegły, Grzegorz Chmielewski, Tomasz Zdżuj, Rafał Kucyniak, Marcin Piontkowski, Jakub Nowicki, Mateusz Szwed
Trener: Bartosz Kowalski

Ubyli: Kamil Bucyk, Andrzej Kamiński (LZS Skarbimierz)
Przybyli: Bartosz Kruk (Burza Lipki), Mateusz Pietrzak, Rafał Kucyniak (LZS Skarbimierz), Damian Gawlak (Pogoń Łosiów), Wojciech Czechowski (LZS Popielów)

OLIMPIA LEWIN BRZESKI
Bramkarze:
Tomasz Rutkowski, Jarosław Kielar, Sebastian Litwinowicz
Obrońcy: Marek Kita, Maciej Ściepłek, Paweł Kobylarski, Marcin Woszczyk, Damian Woyda, Damian Paczek
Pomocnicy: Mateusz Sobczyk, Maciej Janek, Mariusz Maliński, Mateusz Stec, Bartosz Hiszpański, Piotr Zieliński
Napastnicy: Kamil Tramsz, Karol Chdorowski, Rafał Zelek
Trener: Adam Dziasek

Ubyli: Daniel Wolny (Amica Wronki)
Przybyli: Bartosz Hiszpański, Rafał Zelek (obaj LZS Skorogoszcz), Karol Chodorowski (LZS Michałów)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-08-27, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 10:29   

I KOLEJKA

W pierwszym meczu nowego sezonu Olimpia Lewin Brzeski, która była rewelacją poprzednich rozgrywek, zremisowała bezbramkowo w Krapkowicach z Unią.

Unia Krapkowice - Olimpia Lewin Brzeski 0:0
Olimpia:
Tomasz Rutkowski - Marek Kita, Maciej Ściepłek, Paweł Kobylarski, Marcin Woszczyk, Mateusz Sobczyk (Bartosz Hiszpański), Maciej Janek (Piotr Zieliński), Mariusz Maliński, Mateusz Stec (Rafał Zelek), Kamil Tramsz, Karol Chodorowski; trener Adam Dziasek
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 31
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-08-27, 12:27   

MKS Kluczbork- BTP Piast Brzeg 3:0
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 16:09   

Od porażki zaczęli nowy sezon juniorzy Brzeskiego Towarzystwa Piłkarskiego Piast Brzeg. W mocno zmienionym składzie młodzi brzescy piłkarze nie sprostali MKS-owi Kluczbork.
Przez ponad godzinę podopieczni Bartosza Kowalskiego utrzymywali wynk bezbramkowy, jednak nie zdołali wywalczyć choćby jednego punktu. Rywale w ciagu 30 minut strzelili trzy bramki i to oni zainkasowali trzy punkty.

MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg 3:0 (0:0)
1:0 (62); 2:0 (82); 3:0 (85)
Piast: Mateusz Pietrzak - Mateusz Raczkowski, Tomasz Rudyk, Piotr Młotkowski, Damian Gawlak, Przemysław Kwiatkowski (79, Wojciech Czechowski), Paweł Boczarski, Marcin Kucharski (60, Mateusz Gruszka), Bartosz Kruk, Grzegorz Obiegły (50, Tomasz Zdżuj), Grzegorz Chmielewski (65, Rafał Kucyniak(; trener Bartosz KOwalski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 17:10   Opolska Liga Juniorów - wyniki i tabele 2006/07

I KOLEJKA

Polonia Pogórze - Start Namysłów 4:1
Polonia Głubczyce - Koksownik Zdzieszowice 1:3
Plon Skoroszyce - LZS Domaszkowice 1:0
Ruch Zdzieszowice - RTS Koźle Rogi 4:2
Rodło Opole - TOR Dobrzeń 4:0
Unia Krapkowice - Olimpia Lewin Brzeski 0:0
OKS Olesno - Odra Opole 4:3
MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg 3:0

1. Rodło Opole 1 3 4:0
2. Polonia Pogórze 1 3 4:1
3. MKS Kluczbork 1 3 3:0
4. Ruch Zdzieszowice 1 3 4:2
5. Koksownik Zdzieszowice 1 3 3:1
6. OKS Olesno 1 3 4:3
7. Plon Skoroszyce 1 3 1:0
8. Unia Krapkowice 1 1 0:0
Olimpia Lewin Brzeski 1 1 0:0
10. Odra Opole 1 0 3:4
11. LZS Domaszkowice 1 0 0:1
12. RTS Koźle Rogi 1 0 2:4
13. Polonia Głubczyce 1 0 1:3
14. Start Namysłów 1 0 1:4
15. BTP Piast Brzeg 1 0 0:3
16. TOR Dobrzeń 1 0 0:4
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-04, 15:08   

II KOLEJKA

Start Namysłów - BTP Piast Brzeg 1:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 2:0
Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno 1:3
TOR Dobrzeń - Unia Krapkowice 2:0
RTS Koźle Rogi - Rodło Opole 0:2
LZS Domaszkowice - Ruch Zdzieszowice 2:1
Koksownik Zdzieszowice - Plon Skoroszyce 4:0
Polonia Pogórze - Polonia Głubczyce 0:1
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-04, 15:10   

III KOLEJKA

Polonia Głubczyce - Start Namysłów 1:0
Plon Skoroszyce - Polonia Pogórze 0:0
Ruch Zdzieszowice - Koksownik Zdzieszowice 0:4
Rodło Opole - LZS Domaszkowice 2:2
Unia Krapkowice - RTS Koźle Rogi 0:0
OKS Olesno - TOR Dobrzeń 1:1
MKS Kluczbork - Olimpia Lewin Brzeski 9:1
BTP Brzeg - Odra Opole 2:2


1. Koksownik Zdzieszowice 3 9 11:1
2. Rodło Opole 3 7 8:2
3. OKS Olesno 3 7 8:5
4. MKS Kluczbork 3 6 12:3
5. Polonia Głubczyce 3 6 3:3
6. Polonia Pogórze 3 4 4:2
7. Odra Opole 3 4 7:6
8. LZS Domaszkowice 3 4 4:4
9. TOR Dobrzeń 3 4 3:5
10. Plon Skoroszyce 3 4 1:4
11. Ruch Zdzieszowice 3 3 5:8
12. Start Namysłów 3 3 2:5
13. Unia Krapkowice 3 2 0:2
14. RTS Koźle Rogi 3 1 2:6
BTP Brzeg 3 1 2:6
16. Olimpia Lewin Brzeski 3 1 2:12
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-11, 19:00   

IV KOLEJKA

Start Namysłów - Odra Opole 0:3
Olimpia Lewin Brzeski - BTP Piast Brzeg 0:2
TOR Dobrzeń - MKS Kluczbork 3:0
RTS Koźle Rogi - OKS Olesno 1:2
LZS Domaszkowice - Unia Krapkowice 4:0
Koksownik Zdzieszowice - Rodło Opole 2:1
Polonia Pogórze - Ruch Zdzieszowice 3:2
Polonia Głubczyce - Plon Skoroszyce 3:0

1. Koksownik Zdzieszowice 4 12 13:2
2. OKS Olesno 4 10 10:6
3. Polonia Głubczyce 4 9 6:3
4. Rodło Opole 4 7 9:4
5. Odra Opole 4 7 10:6
6. LZS Domaszkowice 4 7 8:4
7. Polonia Pogórze 4 7 7:4
8. TOR Dobrzeń 4 7 6:5
9. MKS Kluczbork 4 6 12:6
10. BTP Piast Brzeg 4 4 4:6
11. Plon Skoroszyce 4 4 1:7
12. Ruch Zdzieszowice 4 3 7:11
13. Start Namysłów 4 3 2:8
14. Unia Krapkowice 4 2 0:6
15. RTS Koźle Rogi 4 1 3:8
16. Olimpia Lewin Brzeski 4 1 2:14
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-14, 15:44   

V KOLEJKA

Plon Skoroszyce - Start Namysłów 3:1
Ruch Zdzieszowice - Polonia Głubczyce 0:1
Rodło Opole - Polonia Pogórze 2:1
Unia Krapkowice - Koksownik Zdzieszowice 0:6
OKS Olesno - LZS Domaszkowice przełożony
MKS Kluczbork - RTS Koźle Rogi 4:1
BTP Piast Brzeg - TOR Dobrzeń 1:1
Odra Opole - Olimpia Lewin Brzeski 5:2


1. Koksownik Zdzieszowice 5 15 19:2
2. Polonia Głubczyce 5 12 7:3
3. Odra Opole 5 10 15:8
4. Rodło Opole 5 10 11:5
5. OKS Olesno 4 10 10:6
6. MKS Kluczbork 5 9 16:7
7. TOR Dobrzeń 5 8 7:6
8. LZS Domaszkowice 4 7 8:4
9. Polonia Pogórze 5 7 8:6
10. Plon Skoroszyce 5 7 4:8
11. BTP Piast Brzeg 5 5 5:7
12. Ruch Zdzieszowice 5 3 7:12
13. Start Namysłów 5 3 3:11
14. Unia Krapkowice 5 2 0:12
15. RTS Koźle Rogi 5 1 4:12
16. Olimpia Lewin Brzeski 5 1 4:19
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-17, 21:11   

II KOLEJKA

Start Namysłów - BTP Piast Brzeg 1:0 (0:0)

1:0 (68)
Piast: Mateusz Pietrzak - Mateusz Raczkowski (70, Rafał Kucyniak), Tomasz Rudyk, Piotr Młotkowski, Damian Gawlak, Marcin Kucharski (50, Przemysław Kwiatkowski), Jarosław Hałas (80, Mateusz Gruszka), Paweł Boczarski, Bartosz Kruk, Grzegorz Chmielewski (54, Grzegorz Obiegły), Tomasz Zdżuj (65, Marcin Piontkowski); trener Bartosz Kowalski

Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno 1:3
Bramka dla Olimpii: Rafał Zelek
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-17, 21:15   

III KOLEJKA

BTP Piast Brzeg - Odra Opole 2:2 (0:2)

0:1 (12); 0:2 (15); 1:2 - Rafał Kycyniak (75); 2:2 - Paweł Boczarski (85)
Piast: Mateusz Pietrzak - Damian Gawlak, Tomasz Rudyk, Piotr Młotkowski, Mateusz Raczkowski (80, Wojciech Chołuj), Bartosz Kruk, Przemysław Kwiatkowski (55, Marcin Kucharski), Paweł Boczarski, Marcin Piontkowski (25, Jarosław Hałas), Grzegorz Chmielewski (30, Tomasz Zdżuj), Grzegorz Obiegły (58, Rafał Kucyniak); trener Bartosz Kowalski

MKS Kluczbork - Olimpia Lewin Brzeski 9:1
Bramka dla Olimpii:
Kamil Tramsz
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-17, 21:18   

IV KOLEJKA

Olimpia Lewin Brzeski - BTP Piast Brzeg 0:2 (0:1)

0:1 - Rafał Kucyniak (24); 0:2 - Tomasz Rudyk (76)
Piast: Mateusz Pietrzak - Piotr Młotkowski, Tomasz Rudyk, Mateusz Raczkowski (85, Wojciech Czechowski), Damian Gawlak, Bartosz Kruk, Paweł Boczarski, Marcin Kucharski (65, Przemysław Kwiatkowski), Jarosław Hałas (83, Mateusz Gruszka), Rafał Kucyniak (60, Grzegorz Chmielewski), Grzegorz Obiegły (50, Marcin Piontkowski); trener Bartosz Kowalski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-17, 21:23   

V KOLEJKA

BTP Piast Brzeg - TOR Dobrzeń Wlk. 1:1 (1:1)

0:1 (11); 1:1 - Rafał Kucyniak (21)
Piast: Mateusz Pietrzak - Mateusz Raczkowski, Piotr Młotkowski, Tomasz Rudyk, Damian Gawlak, Bartosz Kruk, Marcin Kucharski (56, Marcin Piontkowski), Paweł Boczarski, Jarosław Hałas (70, Przemysław Kwiatkowski), Grzegorz Obiegły (46, Tomasz Zdżuj), Rafał Kucyniak (68, Grzegorz Chmielewski); trener Bartosz Kowalski

Odra Opole - Olimpia Lewin Brzeski 5:2
Bramki dla Olimpii:
Kamil Tramsz, Rafał Zelek
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-17, 21:30   

VI KOLEJKA

RTS Kozie Rogi - BTP Piast Brzeg 3:1 (2:1)

1:0 (13); 2:0 (16); 2:1 - Paweł Boczarski (33); 3:1 (71)
Piast: Mateusz Pietrzak (75, Paweł Krzciuk) - Mateusz Raczkowski (75, Wojciech Czechowski), Tomasz Rudyk, Piotr Młotkowski, Damian Gawlak (63, Marcin Piontkowski), Przemysław Kwiatkowski (46, Grzegorz Obiegły), Paweł Boczarski, Bartosz Kruk, Jarosław Hałas, Tomasz Zdżuj, Grzegorz Chmielewski (46, Marcin Kucharski); trener Bartosz Kowalski

Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski 5:0
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200607, btp, juniorow, liga, olimpia, opolska


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu