Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Paznokcie Żelowe
Autor Wiadomość
Adelas5xP 
' I`ll be waiting. '



Wiek: 29
Dołączyła: 01 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z przed komputera.

Wysłany: 2012-01-19, 15:08   Paznokcie Żelowe

Witam i zapraszam serdecznie ! :)
do końca stycznia wszystkie stylizacje jedyne 25 zł :)

fotoblog: FOTOBLOG PAZNOKCIE

gg: 3181165
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-01-19, 17:36   

Te dwa zdjęcia na blogu to zupełnie do mnie nie przemawiają w wręcz chyba odwrotnie :/
Mam kilka pytań: od jakiego czasu zajmujesz się paznokciami , ile ich zrobiłaś i średnio jak długo się trzymają oraz na żelach jakiej firmy pracujesz ???? Gdzie znajduje się Twoje studio ????
Więcej zdjęć poproszę również :)
0 UP 0 DOWN
 
Adelas5xP 
' I`ll be waiting. '



Wiek: 29
Dołączyła: 01 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z przed komputera.

Wysłany: 2012-01-19, 23:18   

Wiadomo, ciągle się uczę, aktualnie czekam na nowe produkty więc jeszcze nie wiem jak będzie mi się na nich pracowało, pazurki wykonuję w domu :) jedyne co mogę dodać od siebie to to, że zawsze stosuję się do uwag klientki i jeżeli coś nie pasuje staram się to poprawić :) jeśli chodzi o trwałość to moje aktualne pobiły rekord - 5 tygodni :) więcej informacji priv, pozdrawiam

a, jeśli chodzi o zdjęcia to będzie się ich pojawiać coraz więcej także zapraszam do zwiedzania fbl :)
Ostatnio zmieniony przez Adelas5xP 2012-01-19, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-01-19, 23:36   

Pytania były za trudne ??????? bo prócz połowicznej odpowiedzi dotyczącej miejsca żadnych innych nie udzieliłaś. Nie wiesz jakiej firmy żele zamówiłaś czy jak ???? Wychodzi na to ,że dopiero zaczynasz i to zapewne na koleżankach itp nie wiem więc czy nie za wcześnie się ogłaszasz ,bo za kasę to już oczekuje się pewnego poziomu usług. Te 5 tyg to paznokcie wytrzymały gospodyni domowej z trójką dzieci czy koleżance ze szkolnej ławki ????
0 UP 0 DOWN
 
Adelas5xP 
' I`ll be waiting. '



Wiek: 29
Dołączyła: 01 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z przed komputera.

Wysłany: 2012-01-19, 23:44   

Napisałam, że MOJE wytrzymały 5 tygodni (nie oszczędzam ich ani troche) , nie będę na forum publicznym podawać swojego adresu zamieszkania, jak widać cena póki co jest niska właśnie dlatego, że nie mam jeszcze ogromnej wprawy, produkty firmy SunnyNails i Black Prince ;) a, i jeżeli chodzi o to 25 zł, to wydaje mi się że to jest adekwatna cena co do wartości materiałów i poświęconego czasu, przypuszczam że Pani się ze mną nie zgodzi, ale może ktoś inny skusi się żeby przekonać się na własnej skórze. Dodam jeszcze, że za punkt honoru stawiam sobie zadowolenie klientki, ale na forum tego udowadniać nie będę :)
Ostatnio zmieniony przez Adelas5xP 2012-01-20, 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-01-20, 00:13   

Niestety ale cena to nie wszystko. ważniejsza jest jakość, trwałość, estetyka wykonania i pomysłowość zdobień (nie tych naklejanych). Nic mnie tak nie doprowadzało do szału jak bieganie co kilka dni na poprawki ,bo znów coś nie tak (na szczęście to przeszłość). Jak dla mnie to na razie masz za małe doświadczenie nawet na 25 zł ale inni może się pokuszą i potem się wypowiedzą. Mogłabyś na bloga wrzucić jakieś własnoręcznie wykonane wzorniki zdobień byłby jakiś pogląd większy :) pozdrawiam

Na forum nie używamy zwrotów PAN PANI :)
Ostatnio zmieniony przez auri-star 2012-01-20, 00:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Adelas5xP 
' I`ll be waiting. '



Wiek: 29
Dołączyła: 01 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z przed komputera.

Wysłany: 2012-01-20, 00:21   

obiecuję że tak zrobię, wrzucę też przykłady 'samotniaków' na których będą widoczne wzory :) i ja również nie lubię gdy ktoś nie jest zadowolony z efektu dlatego wkładam w to całe serducho :D
0 UP 0 DOWN
 
Shadow 
:)



Wiek: 31
Dołączyła: 13 Sty 2007

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg / Opole

Wysłany: 2012-01-20, 14:37   

Skoro wkładasz w to całe serce to ja może nawet i zaryzykuje, bo z własnego doświadczenia wiem, że specjalne kursy to nie wszystko, a niektóre są całkiem ładne. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2012-01-20, 15:54   

Shadow napisał/a:
Skoro wkładasz w to całe serce to ja może nawet i zaryzykuje, bo z własnego doświadczenia wiem, że specjalne kursy to nie wszystko, a niektóre są całkiem ładne. :wink:


Masz rację!!
Moje doświadczenia z żelowymi paznokciami są tak różne, że mogłabym o tym napisać niezłe opowiadanie. Wg mnie kurs jest ważny po to, żeby nie zrobić krzywdy swojej klientce (np miałam kiedyś zjechane paznokcie bo dziewczyna "matowiła" je taką maszynką i musiała nieźle dać czadu bo zrobiła mi z nich masakrę), zapewne na kursie też jest o utrzymaniu porządku, czystości, środkach dezynfekcyjnych. Ta sama dziewczyna jednak zrobiła mi piękny wzorek, lecz cóż.... po tygodniu było po paznokciach...
Stylistka paznokci musi umieć to wszystko - od właściwego przygotowania się do pracy, właściwego przygotowania płytki paznokcia po umiejętność nałożenia żelu, zdobienie jego.
Osobiście robiłam paznokcie u kilku osób. Z kursami i bez. Polecić mogę i taką i taką osobę. Mogę też podpowiedzieć na kogo uważać i zarówno to osoba po kursie jak i bez.
Różnie to bywa obecnie ze stylizacją paznokci...

ps. sama się w to kiedyś bawiłam. Kupiłam sobie zestaw na allegro i myślałam, że będę mieć najpiękniejsze paznokcie w ówczesnej pracy. Owszem, tak było przez dwa, może trzy miesiące. Dlaczego? A to właśnie dlatego, że nie umiałam właściwie przygotować płytki paznokcia i prawidłowo nałożyć żel (których wypróbowałam kilka, od tanich do takich po 50 zł za 5 ml). Ale wzory... Były bardzo ładne. Ale cóż... Wkurzało mnie robienie paznokci co tydzień bo tyle wytrzymywał moje i dałam sobie spokój. Zestaw oddałam młodszej w rodzinie w prezencie i ona się męczy :D A ja pracuję w miejscu gdzie paznokcie dłuższe za opuszek na 3 mm nie wytrzymają długo, więc rozstałam się z żelami, powitałam zwykły lakier i też jest dobrze :)

Autorce tematu życzę powodzenia i nie daj się stłamsić tutaj nikomu, rób co uważasz za słuszne, uczymy się w końcu na własnych błędach :) Ktoś kto Ci nie ufa i tak do Ciebie nie zawita, ktoś kto będzie chciał spróbować na pewno się skusi i może zostanie stałym klientem. Czego Ci życzę! :) (Z całego serducha)
0 UP 0 DOWN
 
natii_natii 



Wiek: 34
Dołączyła: 30 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2012-01-20, 17:18   

Zgadzam się z moją przedmówczynią:) ja pazurami zajmuję się 6 lat i jak widzę dziewczyny ,które wykonują żele za 25 zł,to mnie cholera bierze!Aby prawidłowo i bezpiecznie dla klientki wykonać paznokcie nie wystarczą dobre chęci i zestaw startowy z allegro.Trzeba znać budowę,strukturę,choroby,które dyskwalifikują klientkę do wykonania takiego zabiegu.Cena niestety idzie z jakością w parze.
Moje prace do wglądu w podpisie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Adelas5xP 
' I`ll be waiting. '



Wiek: 29
Dołączyła: 01 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z przed komputera.

Wysłany: 2012-01-20, 22:12   

a ja dziękuję za wszystkie opinie, i te dobre i złe bo napewno dają do myślenia i biorę sobie je do serca :)
0 UP 0 DOWN
 
bozena 



Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lut 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-02-15, 16:08   

witam
skorzystam z okazji i zamieszczę link do mojego paznokciowego bloga,a chetne panie zapraszam,tel.607 567 264-pazurki robię w gabinecie,,ewa"na ul.piwowarskiej,pozdrawiam
www.pazurkibozeny.pinger.pl
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: paznokcie, zelowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu