Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Zamknięty przez: Devon
2012-04-23, 13:09
Brzeska Regionalna - Największy nakład czy największa ściema
Autor Wiadomość
złotko 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Gru 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-06, 13:52   Brzeska Regionalna - Największy nakład czy największa ściema

Witam.
Chciałbym przestrzec potencjalnych reklamodawców przed oszustami z Brzeskiej Regionalnej. Jeszcze chyba we wrześniu zgłosiłem się do nich w celu wykupienia reklamy. Prowadzę działalność w Oławie ale zależy mi również na reklamie na terenie Brzegu. Specjalista ds. Obsługi Klienta Sebastian B. (tak się tytułował) miał problem z wyliczeniem konkretnej kwoty. Poprawiałem Pana Sebastiana i w końcu ustaliliśmy konkretną cenę. Projekt dostali gotowy. Okłamywali mnie z tygodnia na tydzień, że "już w przyszły piątek będzie reklama". Pieniądze wpłaciłem na ich konto i nawet wystawili mi fakturę przed wykonaniem usługi !!! Do dzisiejszego dnia reklama się nie ukazała. Dzwoniłem kilka razy i prosiłem aby zwrócili mi pieniądze. Nie mam ani reklamy ani pieniędzy ...
UWAŻAJCIE NA TĄ GAZETĘ
P.s. Wyślę im pismo z żądaniem zwrotu wpłaconych pieniędzy. Mam nadzieję, że poskutkuje.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-06, 17:24   

:oops:
No i stało się. "NAJWIĘKSZY NAKŁAD ! NAJWIĘKSZY ZASIĘG !" :mrgreen:
... ale żeby w ten sposób ? Ciekawe o jaką kasę chodzi i czy to tylko pojedynczy przypadek.
Redaktorze naczelny macie coś na swoją obronę ?
Specjalisto ds. obsługi klienta doczekamy się jakiegoś komentarza ?
0 UP 0 DOWN
 
fish 



Wiek: 73
Dołączyła: 18 Sie 2011

UP 68 / UP 77



Wysłany: 2011-12-06, 20:39   

A gdzie tą gazetę można dostać,bo pytałam w kilku kioskach i nie mają?
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-12-06, 22:39   

fish napisał/a:
A gdzie tą gazetę można dostać,bo pytałam w kilku kioskach i nie mają?


Niby dlaczego mają mieć, jeżeli nakład jest zaklepany w 150% i dostępny za legitymacją oraz do czytania w miejscach odosobnionych? :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Gnidka 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Gru 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-07, 07:16   

Przecież to "naczelny" WT zajmował się strona finansowa gazety... a co do dostępności to się zgadzam ze dziwna sprawa skoro NAJWIĘKSZY NAKŁAD W POWIECIE...
0 UP 0 DOWN
 
whilly 
Nie jedź na kacu!



Wiek: 35
Dołączył: 08 Sty 2009

UP 4 / UP 1


Skąd: OB / OP

Wysłany: 2011-12-07, 13:24   

No no no .... 180 punktów mają :P "PREZES" WT tak mówił "ja mam tylu klientów na reklamę, że nie muszę szukać" "ja nie będę za ludźmi chodził bo sami przychodzą" jak widać tak przychodzą, że gazetę 1 udało mi się dostać i to było barrrdzo dawno temu. Z tego co słyszałem to gazeta już padła.


nic dziwnego chłopaki mieli chrapkę na własna gazetę... i bardzo dobrze... ale niestety Kowalcz** (ppb) zawsze spada na 4 łapy. I BĘDZIE SPADAŁ NA 4 ŁAPY! Bo jest na swój sposób cwany...
Ostatnio zmieniony przez whilly 2011-12-07, 13:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
złotko 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Gru 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-09, 12:48   

informuje że w dniu 8 grudnia właściciel gazety osobiście zwrócił mi pieniądze
Po rozmowie z właścicielem gazety można przypuszczać, że za całe zamieszanie odpowiedzialny jest jego pracownik, który prowadził ze mną wszystkie rozmowy dotyczące reklamy
Ostatnio zmieniony przez złotko 2011-12-09, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2011-12-09, 20:03   

A co miał Ci powiedzieć musiał przecież wyjść z twarzą i popchał piłkę dalej standardowe zachowanie spotykane często w handlu :P
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-09, 20:43   

złotko napisał/a:
informuje że w dniu 8 grudnia właściciel gazety osobiście zwrócił mi pieniądze

Jednak istnieją dobrzy ludzie na tym świecie :-P


złotko napisał/a:
Po rozmowie z właścicielem gazety można przypuszczać, że za całe zamieszanie odpowiedzialny jest jego pracownik, który prowadził ze mną wszystkie rozmowy dotyczące reklamy

Nie ma to jak trafić na specjalistę ds. obsługi klienta :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2011-12-14, 09:40   

Może w końcu właściciel gazety się wypowie na temat działania tej gazety oraz poczynań o których mowa ? No chyba że nie ważna jest dla niego opinia własnego biznesu hmmm
0 UP 0 DOWN
 
salamandra 


Wiek: 35
Dołączyła: 19 Kwi 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-14, 14:18   

Hahaha właściciela gazety nic nie interesuje. Ma na wszystko wyjeb*** a zwłaszcza na zaległe wypłaty... hehe można by o tym długo dyskutować.. ŻENADA
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2011-12-14, 21:07   

Może warto opowiedzieć, żeby każdy wiedział jak sytuacja się przedstawia przynajmniej nie będzie domysłów i niestworzonych historii.
0 UP 0 DOWN
 
salamandra 


Wiek: 35
Dołączyła: 19 Kwi 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-05, 13:37   

Cóż.... Pan Naczelny po moim ostatnim poście strasznie się oburzył... Wypisując maile abym krótko mówiąc się zamknęła... Pfff... Jakbym zaczeła się rozpisywac na temat działania tej pseudogazety i pseudanaczelnego to nie wiedziałabym od czego w sumie zacząć... Wystarczy powiedzieć to że sam nie potrafi załatwiać swoich spraw więc wysyła swojego ojca. Jak to powiedział pan A. - on jest taki biedny i znerwicowany itp. itd.... Noramalnie nic tylko współczuć... Brak słów. No ale to przeciez nie on jest wszystkiemu winny... Przecież to przyjaciele się od niego odwrócili - jak to pisał pan W.T. w jednym swoich maili... Nic tylko żałować... Można jeszcze powiedzieć o zaległych wypłatach, których przed płaceniem sie wymiguje najróżniejszymi wymówkami... A jak juz w sumie łaskawie odbierze telefon w sprawie zaległej kasy możemy usłyszec - NIE MAM CZASU NA TAKIE PIRDOŁY... więc wszystko w temacie..
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-01-05, 16:31   

salamandra napisał/a:
Cóż.... Pan Naczelny po moim ostatnim poście strasznie się oburzył... Wypisując maile abym krótko mówiąc się zamknęła... Pfff... Jakbym zaczeła się rozpisywac na temat działania tej pseudogazety i pseudanaczelnego to nie wiedziałabym od czego w sumie zacząć... Wystarczy powiedzieć to że sam nie potrafi załatwiać swoich spraw więc wysyła swojego ojca. Jak to powiedział pan A. - on jest taki biedny i znerwicowany itp. itd.... Noramalnie nic tylko współczuć... Brak słów. No ale to przeciez nie on jest wszystkiemu winny... Przecież to przyjaciele się od niego odwrócili - jak to pisał pan W.T. w jednym swoich maili... Nic tylko żałować... Można jeszcze powiedzieć o zaległych wypłatach, których przed płaceniem sie wymiguje najróżniejszymi wymówkami... A jak juz w sumie łaskawie odbierze telefon w sprawie zaległej kasy możemy usłyszec - NIE MAM CZASU NA TAKIE PIRDOŁY... więc wszystko w temacie..


Potwierdzam - Teraz Pan szef unika kontaktu, nie odbiera telefonów i z tego co wiem za granice ucieka. A pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Znajomy wmawia, że koledzy i przyjaciele się od niego odsunęli.

Nawet usunął ze znajomych z fejsa :mrgreen: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
cocosquad 



Wiek: 43
Dołączyła: 31 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-06, 00:30   

my też dodamy że najlepszą reklamę zleciliśmy... Wyszła prawie w 3D ;) ani reklamy ani pieniędzy...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeska, czy, najwieksza, najwiekszy, naklad, regionalna, sciema


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu