Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WOŚP 2012 Brzeg oficjalny program
Autor Wiadomość
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2012-01-12, 16:23   

BOGR.Brzeg napisał/a:
dowiadywac sie za jaki teren odpowiadamy i za których ludzi bedacych uczestnikami WOSP-u.


Czyli co, ktoś pada na ziemie metr od wyznaczonego terenu i nie reagujecie? Spoko... :oops:

BOGR.Brzeg napisał/a:
Odpowiedz potwierdzajaca udział w WOSP-ie- wysłalismy 15 grudnia o godz 9.22
szefowej brzeskiego sztabu.


Cóż, odpowiedz z prywatnej firmy przyszła szybciej. Nie mi to roztrząsać jak się dogadywaliście z szefową sztabu.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2012-01-12, 16:26   

ptak82 napisał/a:
Czyli co, ktoś pada na ziemie metr od wyznaczonego terenu i nie reagujecie? Spoko...


popadasz z jednej skrajności w drugą...

ptak82 napisał/a:
Cóż, odpowiedz z prywatnej firmy przyszła szybciej. Nie mi to roztrząsać jak się dogadywaliście z szefową sztabu.


a nie sądzisz, że wystarczy o tym poinformować ?
0 UP 0 DOWN
 
angell* 


Wiek: 30
Dołączyła: 01 Gru 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-12, 16:27   

Mam pytanie , nie dotyczące Waszej dyskusji. Kiedy odbędzie się spotkanie wolontariuszy w sprawie zaświadczenia ile pieniędzy zebraliśmy i wgl? Dzięki za odpowiedź .
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2012-01-12, 16:30   

Pan_Pasztet napisał/a:
popadasz z jednej skrajności w drugą...


Pan_Pasztet, ja wpadam. Zapytałem, czy miało być czerwoną linia namalowane tu reagujecie a tu olewacie :D

Pan_Pasztet napisał/a:
a nie sądzisz, że wystarczy o tym poinformować ?


A to nie do mnie z takimi pretensjami.
0 UP 0 DOWN
 
BOGR.Brzeg 


Wiek: 74
Dołączył: 10 Sty 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-12, 16:43   

ptak82 napisał/a:

Czyli co, ktoś pada na ziemie metr od wyznaczonego terenu i nie reagujecie? Spoko... :oops:


zapoznaj sie z ustawa o organizowaniu imprez masowych i nie masowych. Inaczej tego nie zrozumiesz.
Skąd przypuszczenia o braku naszej reakcji? Gdybys był strazakiem i zauwazylbys ogien metr od siebie poszedlbys dalej? :oops:

ptak82 napisał/a:
Cóż, odpowiedz z prywatnej firmy przyszła szybciej. Nie mi to roztrząsać jak się dogadywaliście z szefową sztabu.


Jak się dogadywaliśmy opisane jest dokładnie w naszym oswiadczeniu. Gdybys to pismo przeczytał chociaz raz napewno obyłoby się bez niektorych zbednych komentarzy.

Skoro nastapiły zmiany tj. przed 15 grudnia 2011 równiez wypadaloby nas o tym poinformowac.
0 UP 0 DOWN
 
zibi 


Wiek: 46
Dołączył: 12 Gru 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-12, 17:53   

ptaku powinieneś znać ustawę o imprezach masowych od A do Z, przecież organizowałeś jak pamiętam Feel The Summer. Taki off-top będzie w tym roku ? :evil:

angell* napisał/a:
Mam pytanie , nie dotyczące Waszej dyskusji. Kiedy odbędzie się spotkanie wolontariuszy w sprawie zaświadczenia ile pieniędzy zebraliśmy i wgl? Dzięki za odpowiedź .


Szefowa do odpowiedzi !! W ubiegłym roku już znaliśmy ile zebraliśmy już o godzinie 8:00 następnego dnia.

Pani Szefowo spieszymy się spieszymy z tym kebabem, chętni ciekawi wyników tegorocznej zbiórki :twisted: :twisted: :twisted: :evil:
Ostatnio zmieniony przez zibi 2012-01-12, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2012-01-12, 20:13   

zibi, D...n, tzn zibi ups... prawie bym się wygadał. Następnym razem pomyśl, że łamiesz regulamin forum.

I co Ty przypinasz tu jaką imprezę masową. A nawet jak to gdzie, wskaż gdzie coś było nie według ustawy bo bredzisz Panie B.. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Świerzak 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Sty 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-12, 23:09   

Bogr Brzeg a bardziej joanna27 napisał:

"...bo zakadanie kolejnego konta na forum jest nie zgodne z regulaminem a tym bardziej nie etyczne!..."

widocznie wiesz ile mam kont bo jestes wszechwiedząca

Bogr Brzeg napisał:

"...1. Oświadczamy, iż BOGR nie wykonywał prezentacji karetki Falck.
Jesli twierdzisz ze bylo inaczej zwroc sie do zarzadu Firmy Falck oraz zwroc uwage na plakat WOSP-owy."

ja nie napisałem że BOGR wykonywał prezentacje karetki FALC tylko:

"ale dziwne jest że czołowi działacze BOGR nagle zjawili sie z karetką firmy FALC"

a to różnica, bo nawiazane to było do tego że znowu prezes z prezesową biora pieniadze a członkowie za darmo pracują

BOGR napisał:
" BOGR nigdy nie obstawiał żadnej imprezy, za którą dostał korzyśc majątkową. "

ja napisałem:

" Znowu jak to w zwyczaju prezes wraz z członkinią zarządu biorą kase za prace członków BOGRu?
tak jak to ma miejsce na innych imprezach jak Dni Brzegu czy Dni Skarbimierza, gdzie główni ratownicy i członkowie zarządu BOGR siedzą i zajmują sie swoimi prywatnymi sprawami a młodzi członkowie bez uprawnień chodzą po terenie imprezy i reklamują grupe?

i nie chodziło mi tutaj o to że BOGR jako grupa bierze pieniadze za obstawianie imprezy tylko o to ze prezes i prezesowa biorą pieniadze a członkowie grupy pracuja nie dostając za to nic, żadnych pieniędzy i że żadne pieniądze nie sa przekazane z tego tytułu przez nikogo na STOWARZYSZENIE.
Bo przecież BOGR to Stowarzyszenie o czym mozna było przeczytac w statucie na byłej stronie choc niektórzy uważają to Stowarzyszenie za prywatną firme.

BOGR napisał:

"Zabronic przyjśc na organizowane imprezy przez miasto itp. mogą tylko rodzice naszych czlonków i napewno to nie jestes Ty."

A jeśli chodzi o to kto moze zabronić a kto nie nieletnim członkom Stowarzyszenia na udział w imprezie to napewno tylko rodzice,
ale czy rodzice tych nieletnich wiedza że na imprezach typu Dni Brzegu, Dni Skarbimierza czy w Krzyżowicach ich dzieci chodziły i pracowały za darmo a ich szefowie czyli Prezes i reszta zarządu dostawali za to pieniądze?
Wątpie w to.

A jesli chodzi o naduzycia to wydaje mi sie ze bardziej były one ze strony zarzadu wykorzystujacego członków stowarzyszenia do własnych celów zarobkowych o czym ci członkowie nie wiedzieli nawet.

BOGR napisał:

"3. Członkowie BOGR-u są przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy ale nigdy nie zdarzyło się, aby wykonywali jakiekolwiek czynności medyczne!"

nie wątpie że są przeszkoleni bo co to byłaby za grupa i dobrze że nie zdarzyło sie aby wykonywali jakiekolwiek czynności medyczne.

BOGR napisał:

"To że dbamy, aby nikt nie był głodny to chyba nie przestępstwo a dobry uczynek."

no napewno to dobry uczynek i łaska wielkiego zarządu pana prezesa i pani prezesowej.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2012-01-12, 23:22   

A ja zwracam się z prośbą o wydzielenie odpowiednich postów do off-topic.
0 UP 0 DOWN
 
BOGR.Brzeg 


Wiek: 74
Dołączył: 10 Sty 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-12, 23:45   

A grupa zwraca się z prośbą o zabezpieczenie postów napisanych przez niedoszłego prezesa BOGRU, poniewaz sprawa trafia na prokuraturę.

Tak bezpodstawne zarzuty o wykorzystywaniu dzieci do pracy to po prostu skandal, za który odpowiesz.

Pozdrawiamy Pana!
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2012-01-13, 00:57   

Ja mam pytanie do BOGR, bo z postów tutaj zamieszczonych i oficjalnego oświadczenia tak by wynikało:
Czy kierownictwo WOŚPu umyślnie zrobiło "pod górkę" BOGRowi i rzeczywiście świadomie ryzykowało życie ludzi?
Jeśli nie, to skąd cała ta afera? Przecież każdemu może się zdarzyć błąd, czy nie można było wyjaśnić tego na miejscu dogadać się co do zakresu działania, a potem robić swoje?
Ostatnio zmieniony przez A.Mason 2012-01-13, 00:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2012-01-13, 19:21   

Zawsze da się dogadać ale sądzę, że potrzeba też trochę dobrej woli paru osób ze sztabu...

Swoją drogą czy posty nie zostają przeniesione do off topicu z tego względu, że dotyczą moderatorów ?

tak jak była mowa wcześniej proszę o zabezpieczenie postów jeżeli nie zostaną sprostowane pewne stwierdzenia na poczet dowodu w sprawie pomówienia.


ps. gratuluję poczucia humoru na facebooku ;) piszcie sobie oświadczenia i strzelajcie focha...
osoby ze sztabu wolą umawiać się na wódkę niż odpowiedzieć na zadane pytania np. odnośnie rozliczenia... czy oświadczenia (modne ostatnio) w sprawie BOGRU... sztabu...
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2012-01-13, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2012-01-13, 19:44   

Pan_Pasztet napisał/a:
ps. gratuluję poczucia humoru na facebooku ;) piszcie sobie oświadczenia i strzelajcie focha...
osoby ze sztabu wolą umawiać się na wódkę niż odpowiedzieć na zadane pytania np. odnośnie rozliczenia... czy oświadczenia (modne ostatnio) w sprawie BOGRU... sztabu...


Wybacz Bartku,ale mam mamę i tatę-nie potrzebuję jeszcze Ciebie ,który będzie mnie kontrolował. Umawianie się na wódkę jest tylko i wyłącznie naszą prywatną sprawą, której nie masz prawa mieszać z jakimikolwiek wośpowymi kwestiami.
Nikogo z Nas nie interesuje z kim Ty pijesz, ile i z jakiej okazji. Będę wdzięczna jeżeli pójdzie to w dwie strony.
A poczucie humoru, faktycznie-mamy dobre :) .

Temat wośpu,a HGR-u jest dla Nas zamknięty. Rozliczenie pojawiło się w poniedziałek rano-facebook. Nie mieliśmy obowiązku umieszczania zebranej kwoty na forum.

/edit: wykorzystywanie informacji z prywatnych profili nie jest dobrym sposobem na próbę oczerniania Nas :) .
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2012-01-13, 19:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2012-01-13, 20:17   

pisanie nieprawdziwych informacji na forum także nie jest dobrym sposobem oczerniania Nas ;)

nigdzie nie występowaliśmy jako HGR a BOGR a to zasadnicza różnica... chociażby z punktu prawnego.

Panna Nikt napisał/a:
Nikogo z Nas nie interesuje z kim Ty pijesz, ile i z jakiej okazji. Będę wdzięczna jeżeli pójdzie to w dwie strony.


ale obiecuje, że wypije wasze zdrowie ;)

szkoda tylko, że brak waszego oficjalnego stanowiska w zaistniałej sprawie... a mo,zna było wszystko wyjaśnić...


i nie ma tu żadnej złośliwości z mojej strony... i życzę miłego dnia :)
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2012-01-13, 21:03   

Pan_Pasztet napisał/a:
pisanie nieprawdziwych informacji na forum także nie jest dobrym sposobem oczerniania Nas ;)


Nie mam pojęcia. Zarówno na fejsie jak i na forum nie wypowiadałam się na temat całej akcji. Jeżeli dalej masz na myśli komentarze na fejsie-była to czysta ironia,nie poruszająca zaistniałej sytuacji,a jedynie zachowania.

Pan_Pasztet napisał/a:
nigdzie nie występowaliśmy jako HGR a BOGR a to zasadnicza różnica... chociażby z punktu prawnego.


Mój błąd,wybacz. Po prostu nie odróżniam jednego,od drugiego,ale to jedynie kwestia braku zainteresowania Waszą organizacją z mojej strony.

Pan_Pasztet napisał/a:
szkoda tylko, że brak waszego oficjalnego stanowiska w zaistniałej sprawie... a mo,zna było wszystko wyjaśnić...

Wszystko już jest jasne :) .
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2012-01-13, 21:05, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2012, brzeg, oficjalny, program, wosp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu