Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
nokia 500
Autor Wiadomość
wikimiki 
koko



Wiek: 49
Dołączył: 25 Lip 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2011-12-06, 11:41   nokia 500

witam mam problem z darmową nawigacja w tym telefonie,mam wgrane wszystko co jest potrzebne ze strony noki zsynchronizowane i nie mam pojecia jak uruchomic ta darmowa nawigacje.jezeli ktoś ma taki telefon i umie to włączyc to prosze o kontakt.tel.504099747.z góry dziekuje. jezeli ktos mi pomoże zaprosze na browara.
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2011-12-06, 23:23   

darmowa nawigacja po GPRS pewnie i minutki albo złotówki zżera... chyba że się coś zmieniło ostatnio w tym temacie.
0 UP 0 DOWN
 
darkosS 


Wiek: 48
Dołączył: 21 Sty 2013

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-01-21, 12:09   

Żeby bezpłatna nawigacja zaczęła działać w Nokii 500 musi mieć połączenie z internetem ,a za to już trzeba zapłacić , niestety - taka ona darmowa !
0 UP 0 DOWN
 
malinabrzeg 



Wiek: 42
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 7 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-01-21, 20:41   

Do samego używania nie trzeba Internetu na 100%. Odinstaluj cały program i mapy restart telefonu pobierz samą aplikację przez komputer lub z poziomu telefonu przez sklep Nokia. W telefonie musisz mieć kartę pamięci bo program do poprawnego działania musi mieć mapy właśnie na karcie nie wiedzieć czemu. A same mapy najlepiej pobierz z poziomu telefonu łącząc wcześniej telefon z routerem wifi. Po instalacji wszystkiego w ustawieniach wybierz tryb ofline i wszystko. Wielokrotnie korzystałem z nawigacji właśnie w noki 500 i w N8. Owszem można łączyć się z Internetem ale wtedy program pobiera na bieżąco informacje o ruchu drogowym i wypadkach na zaplanowanej trasie i tyle. Nokia 500 to kolejne pokolenie noki która korzysta z map zainstalowanych w urządzenia a nie ciągnie po GPRS. Można zupełnie za darmo wrzucić nawet mapę Borneo i z niej korzystać za darmo. Owszem starsze Nokie korzystał z GPRS ale nie 500.
Ostatnio zmieniony przez malinabrzeg 2013-01-21, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 500, nokia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu