Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2007-03-10, 00:06
Klasa A grupa II 2006/07
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-07, 15:54   Klasa A grupa II 2006/07

Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II

I kolejka - 20 sierpnia

LZS Dąbrówka Górna - Wiking Opole
Skalnik II Radoszowice - Czarni Korfantów
Rodło Opole - Olimpia Lewin Brzeski
TOR II Dobrzeń - LZS Popielów
LZS Kępa - LZS Malerzowice
LZS Przywory - Stal Osowiec
Sokół Niemodlin - LZS Brynica

II kolejka - 27 sierpnia
Wiking Opole - LZS Brynica
Stal Osowiec - Sokół Niemodlin
LZS Malerzowice - LZS Przywory
LZS Popielów - LZS Kępa
Olimpia Lewin Brzeski - TOR II Dobrzeń
Czarni Korfantów - Rodło Opole
LZS Dąbrówka Górna - Skalnik II Radoszowice

III kolejka - 3 września
Skalnik II Radoszowice - Wiking Opole
Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna
TOR II Dobrzeń - Czarni Korfantów
LZS Kępa - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Przywory - LZS Popielów
Sokół Niemodlin - LZS Malerzowice
LZS Brynica - Stal Osowiec

IV kolejka - 10 września
Wiking Opole - Stal Osowiec
LZS Malerzowice - LZS Brynica
LZS Popielów - Sokół Niemodlin
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Przywory
Czarni Korfantów - LZS Kępa
LZS Dąbrówka Górna - TOR II Dobrzeń
Skalnik II Radoszowice - Rodło Opole

V kolejka - 17 września
Rodło Opole - Wiking Opole
TOR II Dobrzeń - Skalnik II Radoszowice
LZS Kępa - LZS Dąbrówka Górna
LZS Przywory - Czarni Korfantów
Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Brynica - LZS Popielów
Stal Osowiec - LZS Malerzowice

VI kolejka - 24 września
Wiking Opole - LZS Malerzowice
LZS Popielów - Stal Osowiec
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Brynica
Czarni Korfantów - Sokół Niemodlin
LZS Dąbrówka Górna - LZS Przywory
Skalnik II Radoszowice - LZS Kępa
Rodło Opole - TOR II Dobrzeń

VII kolejka - 1 października
TOR II Dobrzeń - Wiking Opole
LZS Kępa - Rodło Opole
LZS Przywory - Skalnik II Radoszowice
Sokół Niemodlin - LZS Dąbrówka Górna
LZS Brynica - Czarni Korfantów
Stal Osowiec - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Malerzowice - LZS Popielów

VIII kolejka - 8 października
Wiking Opole - LZS Popielów
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Malerzowice
Czarni Korfantów - Stal Osowiec
LZS Dąbrówka Górna - LZS Brynica
Skalnik II Radoszowice - Sokół Niemodlin
Rodło Opole - LZS Przywory
TOR II Dobrzeń - LZS Kępa

IX kolejka - 15 października
LZS Kępa - Wiking Opole
LZS Przywory - TOR II Dobrzeń
Sokół Niemodlin - Rodło Opole
LZS Brynica - Skalnik II Radoszowice
Stal Osowiec - LZS Dąbrówka Górna
LZS Malerzowice - Czarni Korfantów
LZS Popielów - Olimpia Lewin Brzeski

X kolejka - 22 października
Wiking Opole - Olimpia Lewin Brzeski

Czarni Korfantów - LZS Popielów
LZS Dąbrówka Górna - LZS Malerzowice
Skalnik II Radoszowice - Stal Osowiec
Rodło Opole - LZS Brynica
TOR II Dobrzeń - Sokół Niemodlin
LZS Kępa - LZS Przywory

XI kolejka - 29 października
LZS Przywory - Wiking Opole
Sokół Niemodlin - LZS Kępa
LZS Brynica - TOR II Dobrzeń
Stal Osowiec - Rodło Opole
LZS Malerzowice - Skalnik II Radoszowice
LZS Popielów - LZS Dąbrówka Górna
Olimpia Lewin Brzeski - Czarni Korfantów

XII kolejka - 5 listopada

Wiking Opole - Czarni Korfantów
LZS Dąbrówka Górna - Olimpia Lewin Brzeski
Skalnik II Radoszowice - LZS Popielów
Rodło Opole - LZS Malerzowice
TOR II Dobrzeń - Stal Osowiec
LZS Kępa - LZS Brynica
LZS Przywory - Sokół Niemodlin

XIII kolejka - 11 listopada
Sokół Niemodlin - Wiking Opole
LZS Brynica - LZS Przywory
Stal Osowiec - LZS Kępa
LZS Malerzowice - TOR II Dobrzeń
LZS Popielów - Rodło Opole
Olimpia Lewin Brzeski - Skalnik II Radoszowice
Czarni Korfantów - LZS Dąbrówka Górna
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-09-17, 11:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 18:23   Klasa A grupa II - wyniki i tabele 2006/07

I KOLEJKA

Piomar Przywory - Stal Osowiec 2:0
LZS Dąbrówka Górna - Wiking Opole 1:0
Skalnik II Gracze - Czarni Korfantów 4:0
Rodło Opole - Olimpia Lewin Brzeski 1:9
TOR II Dobrzeń Wlk. - LZS Popielów 3:2
Rudatom Kępa - LZS Malerzowice 3:0
Sokół Niemodlin - LZS Brynica 2:0

1. Olimpia Lewin Brz. 1 3 9:1
2. Skalnik II Gracze 1 3 4:0
3. Rudatom Kępa 1 3 3:0
4. Piomar Przywory 1 3 2:0
. Sokół Niemodlin 1 3 2:0
6. TOR II Dobrzeń Wlk. 1 3 3:2
7. LZS Dąbrówka G. 1 3 1:0
8. LZS Popielów 1 0 2:3
9. Wiking Opole 1 0 0:1
10. Stal Osowiec 1 0 0:2
. LZS Brynica 1 0 0:2
12. LZS Malerzowice 1 0 0:3
13. Czarni Korfantów 1 0 0:4
14. Rodło Opole 1 0 1:9
0 UP 0 DOWN
 
robak 

Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-21, 20:34   

to byl mecz ,kazdy wie ze olimpia awansuje zapraszam na forum www.olimplb.fora.pl
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-28, 17:02   

II KOLEJKA

Wiking Opole - LZS Brynica 1:2
Stal Osowiec - Sokół Niemodlin 4:1
LZS Malerzowice - LZS Przywory 0:2
LZS Popielów - LZS Kępa 1:1
Olimpia Lewin Brzeski - TOR II Dobrzeń 2:2
Czarni Korfantów - Rodło Opole 1:4
LZS Dąbrówka Górna - Skalnik II Radoszowice 0:2

1. Skalnik II Radoszowice 2 6 6:0
2. LZS Przywory 2 6 4:0
3. Olimpia Lewin Brzeski 2 4 11:3
4. LZS Kępa 2 4 4:1
5. TOR II Dobrzeń 2 4 5:4
6. Stal Osowiec 2 3 4:3
7. Sokół Niemodlin 2 3 3:4
8. LZS Brynica 2 3 2:3
9. LZS Dąbrówka Górna 2 3 1:2
10. Rodło Opole 2 3 5:10
11. LZS Popielów 2 1 3:4
12. Wiking Opole 2 0 1:3
13. LZS Malerzowice 2 0 0:5
14. Czarni Korfantów 2 0 1:8
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-04, 15:18   

III KOLEJKA

Skalnik Radoszowice - Wiking Opole 12:3
Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna 3:2
TOR II Dobrzeń - Czarni Korfantów 10:0
LZS Kępa - Olimpia Lewin Brzeski 0:4
LZS Przywory - LZS Popielów 2:2
Sokół Niemodlin - LZS Malerzowice 1:2
LZS Brynica - Stal Osowiec 0:2

1. Skalnik Radoszowice 3 9 18:3
2. Olimpia Lewin Brzeski 3 7 15:3
3. TOR II Dobrzeń 3 7 15:4
4. LZS Przywory 3 7 6:2
5. Stal Osowiec 3 6 6:3
6. Rodło Opole 3 6 8:12
7. LZS Kępa 3 4 4:5
8. Sokół Niemodlin 3 3 4:6
9. LZS Dąbrówka Górna 3 3 3:5
10. LZS Brynica 3 3 2:5
11. LZS Malerzowice 3 3 2:6
12. LZS Popielów 3 2 5:6
13. Wiking Opole 3 0 4:15
14. Czarni Korfantów 3 0 1:18
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-11, 19:35   

IV KOLEJKA

Wiking Opole - Stal Osowiec 2:0
LZS Malerzowice - LZS Brynica 1:3
LZS Popielów - Sokół Niemodlin 1:5
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Przywory 0:1
Czarni Korfantów - LZS Kępa 5:3
LZS Dąbrówka Górna - TOR II Dobrzeń 2:3
Skalnik Radoszowice - Rodło Opole 3:4

1. TOR II Dobrzeń 4 10 18:6
2. LZS Przywory 4 10 7:2
3. Skalnik Radoszowice 4 9 21:7
4. Rodło Opole 4 9 12:15
5. Olimpia Lewin Brzeski 4 7 15:4
6. Sokół Niemodlin 4 6 9:7
7. Stal Osowiec 4 6 6:5
8. LZS Brynica 4 6 5:6
9. LZS Kępa 4 4 7:10
10. LZS Dąbrówka Górna 4 3 5:8
11. LZS Malerzowice 4 3 3:9
12. Wiking Opole 4 3 6:15
13. Czarni Korfantów 4 3 6:21
14. LZS Popielów 4 2 6:11
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-18, 15:36   

V KOLEJKA

Rodło Opole - Wiking Opole 4:1
TOR II Dobrzeń - Skalnik Radoszowice 6:0
LZS Kępa - LZS Dąbrówka Górna 3:2
LZS Przywory - Czarni Korfantów 3:0
Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 0:1
LZS Brynica - LZS Popielów 1:0
Stal Osowiec - LZS Malerzowice 0:0

1. TOR II Dobrzeń 5 13 24:6
2. LZS Przywory 5 13 10:2
3. Rodło Opole 5 12 16:16
4. Olimpia Lewin Brzeski 5 10 16:4
5. Skalnik Radoszowice 5 9 21:13
6. LZS Brynica 5 9 6:6
7. Stal Osowiec 5 7 6:5
8. LZS Kępa 5 7 10:12
9. LZS Popielów 5 5 10:8
10. LZS Malerzowice 5 4 3:9
11. LZS Dąbrówka Górna 5 3 7:11
12. Sokół Niemodlin 5 3 5:12
13. Wiking Opole 5 3 7:19
14. Czarni Korfantów 5 3 6:24
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-25, 17:17   

VI KOLEJKA

Wiking Opole - LZS Malerzowice 1:3
LZS Popielów - Stal Osowiec 0:1
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Brynica 7:0
Czarni Korfantów - Sokół Niemodlin 1:3
LZS Dąbrówka Górna - LZS Przywory 0:3 v.o.
Skalnik Radoszowice - LZS Kępa 0:1
Rodło Opole - TOR II Dobrzeń 2:2

1. LZS Przywory 6 16 13:2
2. TOR II Dobrzeń 6 14 26:8
3. Olimpia Lewin Brzeski 6 13 23:4
4. Rodło Opole 6 13 18:18
5. Stal Osowiec 6 10 7:5
6. LZS Kępa 6 10 11:12
7. Skalnik Radoszowice 6 9 21:14
8. LZS Brynica 6 9 6:13
9. LZS Malerzowice 6 7 6:10
10. Sokół Niemodlin 6 6 8:13
11. LZS Popielów 6 5 10:9
12. LZS Dąbrówka Górna 6 3 7:14
13. Wiking Opole 6 3 8:22
14. Czarni Korfantów 6 3 7:27
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-02, 16:21   

VII KOLEJKA

TOR II Dobrzeń - Wiking Opole 6:2
LZS Kępa - Rodło Opole 6:1
LZS Przywory - Skalnik Radoszowice 2:1
Sokół Niemodlin - LZS Dąbrówka Górna 5:0
LZS Brynica - Czarni Korfantów 2:2
Stal Osowiec - Olimpia Lewin Brzeski 3:0
LZS Malerzowice - LZS Popielów 0:4

1. LZS Przywory 7 19 15:3
2. TOR II Dobrzeń 7 17 32:10
3. Olimpia Lewin Brzeski 7 13 23:7
4. Stal Osowiec 7 13 10:5
5. LZS Kępa 7 13 17:13
6. Rodło Opole 7 13 19:24
7. LZS Brynica 7 10 8:15
8. Skalnik Radoszowice 7 9 22:16
9. Sokół Niemodlin 7 9 13:13
10. LZS Popielów 7 8 14:9
11. LZS Malerzowice 7 7 6:14
12. Czarni Korfantów 7 4 9:29
13. LZS Dąbrówka Górna 7 3 7:19
14. Wiking Opole 7 3 10:28
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-09, 17:57   

VIII KOLEJKA

Wiking Opole - LZS Popielów 1:0
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Malerzowice 3:1
Czarni Korfantów - Stal Osowiec 3:3
LZS Dąbrówka Górna - LZS Brynica 1:0
Skalnik Radoszowice - Sokół Niemodlin 4:2
Rodło Opole - LZS Przywory 1:4
TOR II Dobrzeń - LZS Kępa 1:1

1. LZS Przywory 8 22 19:4
2. TOR II Dobrzeń 8 18 33:11
3. Olimpia Lewin Brzeski 8 16 26:8
4. Stal Osowiec 8 14 13:8
5. LZS Kępa 8 14 18:14
6. Rodło Opole 8 13 20:28
7. Skalnik Radoszowice 8 12 26:18
8. LZS Brynica 8 10 8:16
9. Sokół Niemodlin 8 9 15:17
10. LZS Popielów 8 8 14:10
11. LZS Malerzowice 8 7 7:17
12. LZS Dąbrówka Górna 8 6 8:19
13. Wiking Opole 8 6 11:28
14. Czarni Korfantów 8 5 12:32
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-23, 17:59   

IX KOLEJKA

LZS Kępa - Wiking Opole 1:2
LZS Przywory - TOR II Dobrzeń 0:1
Sokół Niemodlin - Rodło Opole 4:5
LZS Brynica - Skalnik Radoszowice 1:1
Stal Osowiec - LZS Dąbrówka Górna 2:3
LZS Malerzowice - Czarni Korfantów 4:2
LZS Popielów - Olimpia Lewin Brzeski 1:2
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-10-23, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-23, 18:01   

X KOLEJKA

Wiking Opole - Olimpia Lewin Brzeski 0:2

Czarni Korfantów - LZS Popielów 1:2
LZS Dąbrówka Górna - LZS Malerzowice 3:3
Skalnik Radoszowice - Stal Osowiec 0:0
Rodło Opole - LZS Brynica 1:1
TOR II Dobrzeń - Sokół Niemodlin 5:3
LZS Kępa - LZS Przywory 2:1

1. TOR II Dobrzeń 10 24 39:14
2. Olimpia Lewin Brzeski 10 22 30:9
3. LZS Przywory 10 22 20:7
4. LZS Kępa 10 17 21:17
5. Rodło Opole 10 17 26:33
6. Stal Osowiec 10 15 15:11
7. Skalnik Radoszowice 10 14 27:19
8. LZS Brynica 10 12 10:18
9. LZS Popielów 10 11 17:13
10. LZS Malerzowice 10 11 14:22
11. LZS Dąbrówka Górna 10 10 14:24
12. Sokół Niemodlin 10 9 22:27
13. Wiking Opole 10 9 13:31
14. Czarni Korfantów 10 5 15:38
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-10-23, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 15:04   

XI KOLEJKA

LZS Przywory - Wiking Opole 5:1
Sokół Niemodlin - LZS Kępa 2:2
LZS Brynica - TOR II Dobrzeń 0:5
Stal Osowiec - Rodło Opole 1:1
LZS Malerzowice - Skalnik Radoszowice 1:5
LZS Popielów - LZS Dąbrówka Górna 0:0
Olimpia Lewin Brzeski - Czarni Korfantów 11:0
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 15:05   

XII KOLEJKA

Wiking Opole - Czarni Korfantów 1:3
LZS Dąbrówka Górna - Olimpia Lewin Brzeski 1:2
Skalnik Radoszowice - LZS Popielów 1:0
Rodło Opole - LZS Malerzowice 6:2
TOR II Dobrzeń - Stal Osowiec 2:2
LZS Kępa - LZS Brynica 3:2
LZS Przywory - Sokół Niemodlin 4:2
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 15:08   

XIII KOLEJKA

Sokół Niemodlin - Wiking Opole 3:2
LZS Brynica - LZS Przywory 2:5
Stal Osowiec - LZS Kępa 3:3
LZS Malerzowice - TOR II Dobrzeń 3:2
LZS Popielów - Rodło Opole 3:3
Olimpia Lewin Brzeski - Skalnik Radoszowice 1:1
Czarni Korfantów - LZS Dąbrówka Górna 3:1

1. LZS Przywory 13 31 34:12
2. Olimpia Lewin Brzeski 13 29 44:11
3. TOR II Dobrzeń 13 28 48:19
4. LZS Kępa 13 22 29:24
5. Rodło Opole 13 22 36:39
6. Skalnik Radoszowice 13 21 34:21
7. Stal Osowiec 13 18 21:17
8. LZS Malerzowice 13 14 20:35
9. LZS Popielów 13 13 20:17
10. Sokół Niemodlin 13 13 29:35
11. LZS Brynica 13 12 14:31
12. LZS Dąbrówka Górna 13 11 16:29
13. Czarni Korfantów 13 11 21:51
14. Wiking Opole 13 9 17:42
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200607, grupa, ii, klasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,52 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu