Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Oskarżeni w sprawie wyborczej korupcji w Głubczycach
Autor Wiadomość
Kurt Shout 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Paź 2008

UP 23 / UP 3



Wysłany: 2011-11-04, 12:23   Oskarżeni w sprawie wyborczej korupcji w Głubczycach

Prokuratura Rejonowa w Głubczycach skierowała do sądu kolejny akt oskarżenia w sprawie korupcji wyborczej w Głubczycach, jaka miała mieć miejsce w trakcie wyborów samorządowych w listopadzie 2010 roku.

reszta newsa na stronce NTO:
http://www.nto.pl/apps/pb...IAT07/982396299
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 12:30   

No cóż. News newsem, ale myślałem, że akurat Ty, Kurt, niezależnie od tego, z jakiej listy startowałeś, będziesz trzymał fason i nie pakował się w to nasze forumowe towarzystwo wzajemnej wymiany uprzejmości politycznych ;) .

Robisz dobrą robotę, nie psuj sobie wizerunku. Przyda Ci się w przyszłości (a może i partia skorzysta ;) ).

Sorki za refleksję.

A jeszcze - tak na marginesie - czy to znaczy, że nawzwa "red" ma jednak odcień światopoglądowo-polityczny? ;)

Jak tam nastroje w Starostwie? Szkoda Leszka - porządny facet był. Ciekawe, co mu odbiło. Mamona niejednego prawego człowieka skrzywi (nawet na lewo).
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-11-04, 12:31, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-04, 13:14   

Typowa mentalość Kalego: jak Franio umieścić link o aferach w innych partiach to być dobrze. Jak ktoś inny umieszcza link o aferze w PO to być zły i psuć sobie wizerunek.

A jak tam nastroje w PO w świetle postawionych zarzutów radnemu tej partii? Może trzeba by się przyjrzeć radnym także w Brzegu - wszak to niedaleko.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 13:25   

Bartek T. napisał/a:
A jak tam nastroje w PO w świetle postawionych zarzutów radnemu tej partii? Może trzeba by się przyjrzeć radnym także w Brzegu - wszak to niedaleko.


A nie wiem :) . Ja tam tylko szanuję założyciela niniejszego wątku za to co robi prospołecznie i jakoś nijak mi się nie widzi, abyście jeszcze jego musieli zmuszać do tego kinderbalu. Ty masz bliżej do radnych, nawet z góry patrzysz na nich ;) . Popytaj.
Co prawda nikt mnie siłą. wg ulubionych skojarzeń towarzysza Barcickiego, "na członka nie wciągał" do PO, to jednak cała ta partyjniackość źle mi się widzi. Zepsuliście Yasia, zepsuliście kilku innych porządnych ludzi.

Towarzysz Sikora mi ostatnie jakieś piwa wyliczał - mogę tutaj zauważyć, że Kurt też chyba kilka ode mnie "dostał". Nie za znaczek partyjny. Za kilka innych spraw ;) .

Do Bartka: "There still is a time... brother" - takim hasłem się kiedyś pewien film kończył ;) .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-11-04, 13:30, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: glubczycach, korupcji, oskarzeni, sprawie, wyborczej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu