Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-03-10, 12:46
Liga Okręgowa 2006/07 (BTP, Pogoń)
Autor Wiadomość
kancik 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-07-24, 20:25   Liga Okręgowa 2006/07 (BTP, Pogoń)

Kolejka 1 - 12 sierpnia

LZS Widawa Lubska - Piast Brzeg
Odra II Opole - Start Siołkowice Stare
Unia Kolonowskie - Start Dobrodzień
Hetman Byczyna - ZKS Górażdże
Pogoń Łosiów - Polonia Domaszowice
Orzeł Źlinice - Silesius Kotórz Mały
Małapanew Ozimek - LZS Mechnice
LZS Grodziec (k. Ozimka) - Skalnik Tarnów Opolski

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Piast Brzeg - Skalnik Tarnów Opolski
LZS Mechnice - LZS Grodziec (k. Ozimka)
Silesius Kotórz Mały - Małapanew Ozimek
Polonia Domaszowice - Orzeł Źlinice
ZKS Górażdże - Pogoń Łosiów
Start Dobrodzień - Hetman Byczyna
LZS Widawa Lubska - Odra II Opole
Unia Kolonowskie - Start Siołkowice Stare

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Odra II Opole - Piast Brzeg
Unia Kolonowskie - LZS Widawa Lubska
Hetman Byczyna - Start Siołkowice Stare
Pogoń Łosiów - Start Dobrodzień
Orzeł Źlinice - ZKS Górażdże
Małapanew Ozimek - Polonia Domaszowice
LZS Grodziec (k. Ozimka) - Silesius Kotórz Mały
Skalnik Tarnów Opolski - LZS Mechnice


Kolejka 4 - 26 sierpnia

Piast Brzeg - LZS Mechnice
Silesius Kotórz Mały - Skalnik Tarnów Opolski
Polonia Domaszowice - LZS Grodziec (k. Ozimka)
ZKS Górażdże - Małapanew Ozimek
Start Dobrodzień - Orzeł Źlinice
LZS Widawa Lubska - Hetman Byczyna
Odra II Opole - Unia Kolonowskie
Pogoń Łosiów - Start Siołkowice Stare


Kolejka 5 - 2 września

Unia Kolonowskie - Piast Brzeg
Hetman Byczyna - Odra II Opole
Pogoń Łosiów - LZS Widawa Lubska
Orzeł Źlinice - Start Siołkowice Stare
Małapanew Ozimek - Start Dobrodzień
LZS Grodziec (k. Ozimka) - ZKS Górażdże
Skalnik Tarnów Opolski - Polonia Domaszowice
LZS Mechnice - Silesius Kotórz Mały 3 września

Kolejka 6 - 9 września

Piast Brzeg - Silesius Kotórz Mały
Polonia Domaszowice - LZS Mechnice
ZKS Górażdże - Skalnik Tarnów Opolski
Start Dobrodzień - LZS Grodziec (k. Ozimka)
LZS Widawa Lubska - Orzeł Źlinice
Odra II Opole - Pogoń Łosiów
Unia Kolonowskie - Hetman Byczyna
Małapanew Ozimek - Start Siołkowice Stare


Kolejka 7 - 16 września

Hetman Byczyna - Piast Brzeg
Pogoń Łosiów - Unia Kolonowskie
Orzeł Źlinice - Odra II Opole
Małapanew Ozimek - LZS Widawa Lubska
LZS Grodziec (k. Ozimka) - Start Siołkowice Stare
Skalnik Tarnów Opolski - Start Dobrodzień
LZS Mechnice - ZKS Górażdże 17 września
Silesius Kotórz Mały - Polonia Domaszowice


Kolejka 8 - 23 września

Piast Brzeg - Polonia Domaszowice
ZKS Górażdże - Silesius Kotórz Mały
Start Dobrodzień - LZS Mechnice
LZS Widawa Lubska - LZS Grodziec (k. Ozimka)
Odra II Opole - Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice
Hetman Byczyna - Pogoń Łosiów
Skalnik Tarnów Opolski - Start Siołkowice Stare


Kolejka 9 - 30 września

Pogoń Łosiów - Piast Brzeg
Orzeł Źlinice - Hetman Byczyna
Małapanew Ozimek - Unia Kolonowskie
LZS Grodziec (k. Ozimka) - Odra II Opole
Skalnik Tarnów Opolski - LZS Widawa Lubska
LZS Mechnice - Start Siołkowice Stare 1 października
Silesius Kotórz Mały - Start Dobrodzień
Polonia Domaszowice - ZKS Górażdże


Kolejka 10 - 7 października

Piast Brzeg - ZKS Górażdże
Start Dobrodzień - Polonia Domaszowice
Start Siołkowice Stare - Silesius Kotórz Mały
LZS Widawa Lubska - LZS Mechnice
Odra II Opole - Skalnik Tarnów Opolski
Unia Kolonowskie - LZS Grodziec (k. Ozimka)
Hetman Byczyna - Małapanew Ozimek
Pogoń Łosiów - Orzeł Źlinice


Kolejka 11 - 14 października

Orzeł Źlinice - Piast Brzeg
Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów
LZS Grodziec (k. Ozimka) - Hetman Byczyna
Skalnik Tarnów Opolski - Unia Kolonowskie
LZS Mechnice - Odra II Opole 15 października
Silesius Kotórz Mały - LZS Widawa Lubska
Polonia Domaszowice - Start Siołkowice Stare
ZKS Górażdże - Start Dobrodzień


Kolejka 12 - 21 października

Piast Brzeg - Start Dobrodzień
Start Siołkowice Stare - ZKS Górażdże
LZS Widawa Lubska - Polonia Domaszowice
Odra II Opole - Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie - LZS Mechnice
Hetman Byczyna - Skalnik Tarnów Opolski
Pogoń Łosiów - LZS Grodziec (k. Ozimka)
Orzeł Źlinice - Małapanew Ozimek


Kolejka 13 - 28 października

Małapanew Ozimek - Piast Brzeg
LZS Grodziec (k. Ozimka) - Orzeł Źlinice
Skalnik Tarnów Opolski - Pogoń Łosiów
LZS Mechnice - Hetman Byczyna 29 października
Silesius Kotórz Mały - Unia Kolonowskie
Polonia Domaszowice - Odra II Opole
ZKS Górażdże - LZS Widawa Lubska
Start Dobrodzień - Start Siołkowice Stare


Kolejka 14 - 4 listopada

Piast Brzeg - Start Siołkowice Stare
LZS Widawa Lubska - Start Dobrodzień
Odra II Opole - ZKS Górażdże
Unia Kolonowskie - Polonia Domaszowice
Hetman Byczyna - Silesius Kotórz Mały
Pogoń Łosiów - LZS Mechnice
Orzeł Źlinice - Skalnik Tarnów Opolski
Małapanew Ozimek - LZS Grodziec (k. Ozimka)


Kolejka 15 - 11 listopada

LZS Grodziec (k. Ozimka) - Piast Brzeg
Skalnik Tarnów Opolski - Małapanew Ozimek
LZS Mechnice - Orzeł Źlinice 12 listopada
Silesius Kotórz Mały - Pogoń Łosiów
Polonia Domaszowice - Hetman Byczyna
ZKS Górażdże - Unia Kolonowskie
Start Dobrodzień - Odra II Opole
Start Siołkowice Stare - LZS Widawa Lubska[/b]
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-09-17, 10:38, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-07, 16:08   BTP Piast Brzeg i Pogoń Łosiów 2006/07 - mecze i newsy

KADRY ZESPOŁÓW

BTP PIAST BRZEG

Bramkarze:
Mirosław Boczarski, Kamil Smuga
Obrońcy: Artur Adasik, Mirosław Woroniecki, Piotr Grzyb, Marek Zagórski, Mateusz Błaszczyk, Kamil Mazurkiewicz, Mariusz Zuzek
Pomocnicy: Mariusz Świtoń, Paweł Kwiatkowski, Michał Pawluk, Wojciech Kaszub, Tomasz Drobniak, Łukasz Bonar, Janusz Fabijaniak, Bartosz Sierakowski, Stefan Karnatowski
Napastnicy: Norbert Czapka, Mateusz Posyniak, Tomasz Rabanda, Tomasz Raczyński, Łukasz Wolański, Marcin Galant

Trener: Zbigniew Świerczek

Przyszli: Mirosław Boczarski, Artur Adasik, Tomasz Drobniak, Mariusz Świtoń (z Burzy Lipki), Tomasz Rabanda (ze Startu Siołkowice), Paweł Kwiatkowski (powrót z Victorii Dobrzyń), Mateusz Błaszczyk, Michał Pawluk, Łukasz Wolański, Marcin Galant (z juniorów)
Odeszli: Krzysztof Łubowski (powrót do Fortuny Głogówek), Damian Sewiło (powrót do Victorii Chróścice), Damian Adamczak (kontuzja)


POGOŃ ŁOSIÓW

Bramkarze:
Krystian Wietrzyński, Piotr Baranowski, Tomasz Gabruk
Obrońcy: Gabriela Baranowski, Kazimierz Wróblewski, Artur Soboń, Mariusz Kompanicki, Artur Uchwał, Paweł Gredys, Krzysztof Chruszczewski, Mariusz Skorupa
Pomocnicy: Roman Krawczyk, Krzysztof Chłopek, Tomasz Grabowski, Jarosław Hraca, Paweł Chłopek, Sebastian Gawlak, Wiesław Listowski
Napastnicy: Łukasz Szymański, Zenon Białek, Sylwester Mączyński, Władysław Chłopek

Trener: Dariusz Chołyński

Przyszli: Mariusz Skorupa, Wiesław Listowski (Z Orlika Michałów), Sebastian Gawlak (powrót z Victorii Dobrzyń)
Nikt nie odszedł
0 UP 0 DOWN
 
DżumA 

Wiek: 42
Dołączył: 10 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole

  Wysłany: 2006-08-10, 16:02   HERB DRUŻYNY

Czy jest możliwość załatwienia herbów powyżej wspomnianych drużyn ??? Chciałbym zamieścić emblematy na stronie www.lzs-mechnice.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez DżumA 2006-08-10, 16:05, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-10, 16:04   Re: HERB DRUŻYNY

DżumA napisał/a:
Czy jest możliwość załatwienia herbów powyżej wspomnianych drużyn ??? Chciałbym zamieścić emblematy na stronie www.lzs-mechnice.prv.pl
Obrazek

btp znajdziesz tu
http://www.piastbrzeg.republika.pl/
a Pogoń nie wiem
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-08-12, 19:57   

LZS Widawa 0:5 BTP Brzeg dla BTP strzelali : Rabanda x 2 , Kaszub , Czapka , Bonar

BTP : Mirosław Boczarski ( 80' Kamil Smuga) - Artur Adasik , Mirosław Woroniecki , Kamil Mazurkiewicz ( 70' Stefan Karnatowski ) , Mariusz Zuzek ( 80' Tomasz Drobniak ) - Janusz Fabijaniak , Mariusz Świtoń , Wojciech Kaszub , Łukasz Bonar - Norbert Czapka ( 70' Mateusz Posyniak ) , Tomasz Rabanda
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 46
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-08-12, 20:14   

Gratulacje dla Piasta!
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-08-12, 21:19   

We wtorek mecz u siebie przeciwnikiem BTP bedzie ubiegloroczny czwartoligowie Skalnik Tarnów Opolski zapraszam ... godzine podam jak sam sie dowiem :-P

Pogoń Łosiow równiez udanie rozpoczeła sezon wygrywajac 2 : 0 z druzyna Polonia Domaszowice ...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 54
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-12, 22:01   

Wrzucajcie mecze naszych drużyn w Kalendarz imprez - proszę...
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-08-12, 22:21   

takie jedno małe pytanie ... a wyjazdowe tez zamieszczac :?:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 54
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-12, 22:46   

Hmm nie wiem sam... ale te lokalne tak. Bo ja czasami z chęcią zajrzę, a nigdy nie pamiętam... Może niech się reszta wypowie?
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 45
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-08-13, 18:35   

jeśli z daleka moge to uważam że powinny być-nawet te wyjazdowe!!!
pozdro
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 54
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-13, 19:03   

Ja po przemyśleniu popieram Dreda. Pełen kalendarz imprez sportowych naszych lokalnych drużyn i to nie tylko w piłce nożnej. Wyjazdy, "na swoim", towarzyskie etc. Należy powoli budować w społeczeństwie świadomość takich spotkań. Powoli może coś się zakorzeni i być może kiedyś z jednym autokarem zawodników wyjedzie drugi autokar kibiców?
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 45
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-08-13, 19:38   

Franco Zarrazzo napisał/a:
i być może kiedyś z jednym autokarem zawodników wyjedzie drugi autokar kibiców?
i to właśnie jest zajefajne
pare razy byłem z CUKERKAMI-wiem wiem,niektórzy powiedzą że Cukiereczki to pierwsza liga,ale czy na niższych szczeblach nie ma emocji,rywalizacji???
POZDRAWIAM i czytam kalendarz ;-)
:evil: :wink: :evil:
Ostatnio zmieniony przez sedzia DRED 2006-08-13, 19:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-08-17, 16:15   

BTP Brzeg 2 : 0 Skalnik Tarnów Opolski
bramki : Świtoń , Karnatowski

BTP : Mirosław Boczarski - Artur Adasik , Mirosław Woroniecki , Kamil Mazurkiewicz , Mariusz Zuzek - Janusz Fabijaniak ( 83' Stefan Karnatowski ) , Mariusz Świtoń , Wojciech Kaszub , Łukasz Bonar - Norbert Czapka ( 83' Mateusz Posyniak ) , Tomasz Rabanda
0 UP 0 DOWN
 
kancik 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2006-08-17, 16:16   

ZKS Górażdże - Pogoń Łosiów 1-2
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200607, btp, liga, okregowa, pogon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu