Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Urzędnik w Brzegu zatrzymany
Autor Wiadomość
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-11-04, 08:27   Urzędnik w Brzegu zatrzymany

...podczas przyjmowania łapówki.
Taką wiadomość podała przed momentem TVP INFO.

No - PO powinno coś z tymi swoimi łapówkarzami zrobić w naszym mieście. :mrgreen:
Dedykuję nijakiemu J.J - ma temacik o korupcji i łapówkarstwie pod boczkiem.
0 UP 0 DOWN
 
MTM 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 38
Dołączył: 02 Sie 2006

UP 3 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-04, 11:06   

http://www.radio.opole.pl...ym-uczynku.html
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 11:12   

To ktoś z wydziału, którego naczelnikiem jest ktoś z LSD ?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-04, 13:19   

Tak, i ktoś ze Starostwa gdzie starostą jest ktoś z PiS i ktoś kto mieszka i pracuje w województwie rządzonym przez PO.
Franiu, krynico mądrości, powiedz nam, maluczkim jaki to ma związek ze sprawą z jakiej partii są inni ludzie, którzy nie mieli żadnego związku ze sprawą? Jak, Ty o wielki, postąpiłbyś jako przełożony pracownika biorącego łapówkę: przed tym wydarzeniem? dodam, pracownika, który dotąd przez lata pracował bez zastrzeżeń.
Napisz, na pewno masz jakiś pomysł - skorzystamy wszyscy.
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2011-11-04, 13:23   

a to dopiero początek zabawy w starostwie ;D

PS. dot postu Bartka T. ---> Panie Bartku prosta droga jak w świetle oficjalnym w obecnej chwili wywalić. A nie oficjalnie podzielić się, dobrem materialnym lecz teraz to druga opcja nie wchodzi już w rachubę. A partia nie ważna - kto skąd lecz kto z kim ;D
Ostatnio zmieniony przez Ironman 2011-11-04, 13:27, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 13:35   

Bartek T. napisał/a:
Franiu, krynico mądrości, powiedz nam, maluczkim jaki to ma związek ze sprawą z jakiej partii są inni ludzie, którzy nie mieli żadnego związku ze sprawą?


Trudna sprawa. Ale myślę, że drogę mogą ci wskazać słowa twojego sekretarza i partyjnego kolegi:

Marcim B. napisał/a:
Tego jeszcze nie wiemy, ale organizatorzy tacy właśnie są.


Bartek T. napisał/a:
Jak, Ty o wielki, postąpiłbyś jako przełożony pracownika biorącego łapówkę: przed tym wydarzeniem? dodam, pracownika, który dotąd przez lata pracował bez zastrzeżeń.


Pracowałem z nim kiedyś. Porządny człowiek był. Nie wiem, co mu się stało.

EDIT:

Całość cytowanej wypowiedzi towarzyszaz Barcickiego:

Marcim B. napisał/a:
Tego jeszcze nie wiemy, ale organizatorzy tacy właśnie są. Jeżeli ktoś zamierza się z takimi ludźmi po stolicy przespacerować, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że poglądy ONR, NOP, MW itd. podziela.


Co tedy mówi nam towarzysz Barcicki? Kto z łapówkarzem siedzi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ... [w miejsce kropek wstaw dopowiedzienie, które Ci się nasuwa].
Takiego sposobu interpretowania świata uczy nas lewicowa propraganda i oszołomstwo.

Przepraszam Radnego Bublewicza, za jego partyjnych kolegów, którzy doprowadzili go to tego miejsca.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-11-04, 13:44, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 14:05   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Co tedy mówi nam towarzysz Barcicki?

Franiu. Wiem, że często nie nadążasz i masz problemy ze zrozumieniem prostego przekazu, ale żeby się tym chwalić...
Najbardziej mi się w tobie jednak podoba ta skłonność do obrażania się. Znów skarżyłeś się modom?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 14:09   

Marcim B. napisał/a:
Najbardziej mi się w tobie jednak podoba ta skłonność do obrażania się. Znów skarżyłeś się modom?


Yasiu - czy możesz towarzyszowi Barcickiemu odpowiedzieć zgodnie z prawdą? W moim imieniu?

Mam dziwne wrażenie, że czeka mnie "seria bolesnych procesów"... Przyszłość pokaże, kto gdzie i komu "naskarżył".
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-11-04, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-04, 14:15   

Cytat:
Przepraszam Radnego Bublewicza, za jego partyjnych kolegów, którzy doprowadzili go to tego miejsca.

A od kiedy to uzurpujesz sobie prawo do występowania w imieniu członków SLD? I co to ma w ogóle wspólnego z SLD? Zastępca Naczelnika czyli rzeczonego Edwarda Bublewicza nigdy do SLD nie należał.

Franiu, ponawiam pytanie: co wspólnego ze sprawą łapówki o którą oskarżony jest Zastępca Naczelnika Wydziały Budownictwa ma przynależność partyjna Naczelnika Wydziału Budownictwa?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 14:22   

Bartek T. napisał/a:
co wspólnego ze sprawą łapówki o którą oskarżony jest Zastępca Naczelnika Wydziały Budownictwa ma przynależność partyjna Naczelnika Wydziału Budownictwa?


A co mi do tego? Zadałem publicznie pytanie osobie piastującej mandat społecznego zaufania i piastującej jednocześnie stanowisko urzędnicze o to, co ma do powiedzenia w kwestii zatrzymania, o którym donosi portal, na którym też pisujesz. Gdyby to umknęło Twojej uwadze, to wg mojego stanu wiedzy, mandat otrzymał z listy, na której widniały znaczki organizacji nazywanej w skrócie SLD. Ciąg skojarzeń. Ty jesteś w prezydium Rady Miasta, ty masz mandat społecznego zaufania, ciebie wybrano również z tej listy. Odpowiesz?

Zamiast jego odpowiedzi, lub zacytowania jego stanowiska w sprawie rzekomego nadużycia stanowiska przez jego podwładnego, doczekałem się twojej interwencji.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-04, 14:35   

Franco Zarrazzo napisał/a:
To ktoś z wydziału, którego naczelnikiem jest ktoś z LSD ?


Cytat:
A co mi do tego?


Widzisz, czasami jak się Ciebie pociągnie za język to sam sobie potrafisz trafnie odpowiedzieć :)

Ja nie interweniowałem tylko zadałem Ci proste pytanie bo moim zdaniem zwyczajnie próbujesz z sobie tylko znanego powodu połączyć dwa fakty: oskarżenia o łapówkarstwo jednej osoby z przynależnością partyjną innej osoby. I jak się okazało miałem rację - nie chodziło o zabranie głosu w sprawie tylko o próbę zamieszania członka SLD w całą sprawę z nim nie związaną.

A tak na temat to osobiście mam mieszane uczucia co do samej idei prowokacji: czy to wykonanej przez media (a właściwie z ich udziałem) czy przez służby. Oczywiście zachowanie jest naganne, ale nasuwa się pytanie: czy gdyby nie prowokacja to też miałoby miejsce? Słyszę zewsząd, że to porządny człowiek, że sumienny pracownik, że nigdy nie było podejrzeń... Tak się zastanawiam nad intencjami autora prowokacji: co miał na celu? Praworządność? A może ten konkretny urzędnik był jakąś przeszkodą. Mam nadzieję, że dochodzenie wyjaśni wszystkie wątki.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-04, 14:43   

Bartek T. napisał/a:
Słyszę zewsząd, że to porządny człowiek, że sumienny pracownik, że nigdy nie było podejrzeń...


No i to jest właśnie zastanawiające. Ja jestem zdania, że "kasa" niejednego zeszmaci. Niezależnie od "znaczka". Zdarza się. Można co prawda statystki przejrzeć i dojść do różnych wniosków, ale... pax na dziś?
0 UP 0 DOWN
 
zb1 



Wiek: 55
Dołączył: 25 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-04, 20:58   

To ten sam Pan Leszek , który w Brzegbudzie przed laty pracował...
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-05, 08:20   

Kolejna afera w Starostwie! To oznacza totalny brak nadzoru ze strony najwyzszych urzędników Starostwa, albo kolesiowe układy i "zaufanie". Ktoś już kiedys pisał ze Starostwa, że ma bardzo duże zaufanie do swoich podwładnych, ale nie na tym polega zarządzanie! Ludzi trzeba po prostu kontrolować, tak jak władzę. Inaczej czują się bezkarni, no chyba, że mają przyzwolenie. Coś mi się wydaje, że to nie jest ostatnia afera ...
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-05, 08:28   

HALO! Gdzie jesteś Kowalczyku! Gdzie jest PANORAMA??? Dlaczego nie krzyczysz o aferze w Starostwie? Boisz się o swoją dupcię czy zburzenie układów? Jako "dziennikarz" masz OBOWIĄZEK informowania społeczeństwa brzeskiego, co się faktycznie stało. Do boju, NIE BÓJ SIĘ !!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, urzednik, zatrzymany


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu