Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska-Niemcy.
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-10-26, 13:25   Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska-Niemcy.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska-Niemcy.

Jednym z pierwszych szczęśliwców, którym udało się kupić bilety był Krzysztof Czaplejewicz z Brzegu (na zdjęciu). Wejściówki na mecz, który zaplanowano na 12 listopada, sprzedawane są na stadionie w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (boczne wejście głównego gmachu). Bilety będą sprzedawane również jutro (środa) od godz. 14 do 18. Chętnych nie brakuje, zatem, aby kupić bilet, trzeba postać w kolejce.
- Warto postać w kolejce, bo mecz jest historycznym wydarzeniem w naszym mieście. Nie tylko dla kibiców, ale i wszystkich mieszkańców Brzegu – komentuje pan Krzysztof.
Jak informuje Opolski Związek Piłki Nożnej, przedsprzedaż odbywa się tylko i wyłącznie w brzeskim MOSiR. Ze względu na duże zainteresowanie meczem, nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w dniu rozegrania spotkania.

Mieszkańcy Brzegu, którzy składali zamówienie na bilety powinni odebrać je tylko i wyłącznie 25 i 26 października w punkcie sprzedaży na stadionie w Brzegu. W razie ich nie odebrania bilety zostaną przekazane do dalszej sprzedaży. Przedsprzedaż w Opolu prowadzona jest natomiast w biurze OZPN przy ul. Damrota 6, w godz. 7.30-15.00

Tomasz Dragan
Rzecznik UM w Brzegu

czaplejewicz1.JPG
Plik ściągnięto 200 raz(y) 146,17 KB

0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-10-26, 23:12   

W powyższym poście najbardziej interesuje mnie zbliżenie biletu. Czyli jest podział na trybuny, sektory i miejsca (nawet na takiej prowincji jak nasze miasteczko). Może ktoś pokusi się o zamieszczenie schematu stadionu, bo póki co (dla mnie) pełną abstrakcją jest wyobrażenie sobie tego obiektu (wewnątrz).
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-10-26, 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-10-27, 05:44   

Miejmy nadzieję, że atmosfera będzie przyjazna dla obu drużyn.
0 UP 0 DOWN
 
modelik 



Wiek: 53
Dołączył: 23 Sty 2011

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-10-27, 09:43   

Właśnie wróciłem ze stadionu. Biletów nie kupiłem. Można je kupić już tylko w Opolu. :cry:
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-27, 13:41   

modelik napisał/a:
Można je kupić już tylko w Opolu.
och nie!! :( A może ktoś będzie jechał do Opola i mógłby kupić większej grupie osób, bo pewnie takich spóźnialskich jest więcej... co?
ps. Diana, a Ty kupiłaś??
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-10-27, 23:17   

jadore napisał/a:
ps. Diana, a Ty kupiłaś??

Oczywiście, że nie kupiłam. Byłam dziś. W dodatku spotkałam jakiegoś pracownika, który zupełnie zbagatelizował moje zdenerwowanie i rozczarowanie brakiem biletów (wręcz wyczuwałam ironię), a potem nawet mnie ofukał za owo niezadowolenie - jak mnie znacie, to wiecie, że nie pozostałam mu dłużna. Oczywiście na końcu stwierdził, ze na nic nie ma wpływu - tak przecież najłatwiej. Ów typ odesłał mnie do Opola, ale jak dla mnie to koszty za duże jak na jeden bilet. Chyba, że zrobimy grupowe zamówienie i w koszt każdego biletu będzie doliczony koszt owego dojazdu (podzielony i rozbity jednostkowo).

jadore napisał/a:
A może ktoś będzie jechał do Opola i mógłby kupić większej grupie osób, bo pewnie takich spóźnialskich jest więcej... co?

To też opcja. Tylko czy znajdzie się taki altruista i czy Opole jeszcze ma bilety?
Pozostaje też liczyć na obecność 'koników' pod stadionem 12.11.

Reasumując: kolejny raz zostaliśmy zrobieni w chu***!

Nigdzie nie zostało oficjalnie zapowiedziane wcześniej, że bilety będą sprzedawane tylko przez dwa dni a tak właśnie było - ów typ z MOSiRu zakomunikował mi to. Teraz znów utwierdzam się w przekonaniu, że 'porządki' w PZPNie trzeba było zrobić nie tylko w Ekstraklasie, ale też (a może przede wszystkim) na prowincji. Póki co łatwiej kupić bilet 'na płytę' na koncert przez eventim niż na mecz we własnym mieście.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-10-28, 01:48, w całości zmieniany 5 razy  
0 UP 0 DOWN
 
olo_brzeg 
olo



Wiek: 45
Dołączył: 04 Lut 2007

UP 8 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-27, 23:45   

chmurkolistna napisał/a:
To też opcja. Tylko czy znajdzie się taki altruista i czy Opole jeszcze ma bilety?
Pozostaje też liczyć na obecność 'koników' pod stadionem 12.11.

Dzisiaj kumpel kupił dla mnie i dla siebie bilety w Opolu także przypuszczam że do jutra bedą.
Wygogluj sobie "ozpn opole" tam znajdziesz telefon i zapytaj sie czy są jeszcze dostępne.
Na koników bym nie liczył bo bilety masz na daną osobę i wchodzisz za okazaniem dowodu a nie na okaziciela.
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-27, 23:48   

Kto późno przychodzi, sam sobie szkodzi. Informacja o tym kiedy i gdzie sprzedawane będą bilety od jakiegoś czasu była na stronie OZPNu jak i na stronie Brzegu. Szczerze mówiąc nie wiem skąd to info, że dziś bilety też miały być sprzedawane (wiem że tak jest w tekście powyżej, nie wiem dlaczego). Informacje o tym, że wejściówki idą jak woda nie były jednak przesadzone.
Inną sprawą jest sam sposób dystrybucji i ilość biletów, wg. mnie pozostawiające wiele do życzenia, no ale..."winnych" jak zwykle pewnie nie będzie.
0 UP 0 DOWN
 
jezu880 



Wiek: 43
Dołączył: 14 Cze 2007

UP 108 / UP 84


Skąd: Ciemnogród

Wysłany: 2011-10-27, 23:55   

Jestem w szoku! Tyle biletów zeszło, mimo, że jaśnie nam panujący Pan Premier jeszcze miesiąc temu, przekonywał wszystkich, że normalni ludzie nie chodzą na stadiony w Polsce. Wierząc premierowi, można jasno powiedzieć, że w Brzegu jest spory odsetek ludzi nienormalnych. Wręcz hooliganów!

mulder napisał/a:
Miejmy nadzieję, że atmosfera będzie przyjazna dla obu drużyn.

Nie może być atmosfery przyjaznej dla obu drużyn, ponieważ kibice z Niemiec dostali tylko jeden sektor :D


Moderowany przez Tymcio:
Na forum używamy opcji EDYTUJ.
Ostatnio zmieniony przez Tymcio 2011-10-28, 02:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-10-28, 00:03   

Masta Eis napisał/a:
Kto późno przychodzi, sam sobie szkodzi. Informacja o tym kiedy i gdzie sprzedawane będą bilety od jakiegoś czasu była na stronie OZPNu jak i na stronie Brzegu.

Nie odwiedzam tych stron, aby być tak oblataną w temacie.

Masta Eis napisał/a:
Informacje o tym, że wejściówki idą jak woda nie były jednak przesadzone.

Ciekawe, do mnie nic takiego nie dotarło.

Masta Eis napisał/a:
Inną sprawą jest sam sposób dystrybucji i ilość biletów, wg. mnie pozostawiające wiele do życzenia, no ale..."winnych" jak zwykle pewnie nie będzie.

Standard. Wszyscy się tylko z uśmieszkiem poklepią i przyklepią sobie ogólny sukces.

olo_brzeg napisał/a:
Dzisiaj kumpel kupił dla mnie i dla siebie bilety w Opolu także przypuszczam że do jutra bedą.
Wygogluj sobie "ozpn opole" tam znajdziesz telefon i zapytaj sie czy są jeszcze dostępne.

Powiedzmy, że mogę zadzwonić, zarezerwować i potencjalnie pojechać, ale na zasadach opisanych powyżej, tylko po 1-2 bilety to szkoda zachodu. Może jakieś bardziej grupowe zamówienie?
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-10-28, 00:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-28, 00:41   

chmurkolistna napisał/a:
Masta Eis napisał/a:
Kto późno przychodzi, sam sobie szkodzi. Informacja o tym kiedy i gdzie sprzedawane będą bilety od jakiegoś czasu była na stronie OZPNu jak i na stronie Brzegu.

Nie odwiedzam tych stron, aby być tak oblataną w temacie.

Masta Eis napisał/a:
Informacje o tym, że wejściówki idą jak woda nie były jednak przesadzone.

Ciekawe, do mnie nic takiego nie dotarło.


"Te" strony, to zabrzmiało jakby to były nie wiadomo jak "specjalistyczne" strony. Ogólnie chyba dobrze wiedzieć co się dzieje w mieście, ale to może tylko mi się tak wydaje 8) Żeby była jasność: nie znam się na nodze zbytnio, ale drogą dedukcji - skoro jest OZKosz to z piłką nożną też coś musi być :wink:
A co do biletów...było na NTO, Wybiórczej, Radiu Opole i pewnie kilku innych. Ale to tak jak ze stroną Brzegu, może mi się tylko wydaje, że warto wiedzieć co w opolskiej trawie piszczy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-10-28, 00:53   

Masta Eis napisał/a:
A co do biletów...było na NTO, Wybiórczej, Radiu Opole i pewnie kilku innych.

Nie czytam tych tytułów i owego radia nie słucham.

Masta Eis napisał/a:
"Te" strony, to zabrzmiało jakby to były nie wiadomo jak "specjalistyczne" strony. Ogólnie chyba dobrze wiedzieć co się dzieje w mieście, ale to może tylko mi się tak wydaje

"Te" strony czyli wymienione w poście - w domyśle - aby nie powtarzać obu nazw użyłam słowa, które je wskaże i zastąpi. A ponoć to kobiety doszukują się wszędzie aluzji. :shock:
Poza tym informacje o sprzedaży biletów były podawane tutaj. Co do orientowania się to dla mnie (osobiście) Forum Brzeg wystarczy jako źródło informacji o tym, co się w mieście dzieje.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-10-28, 00:57, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-28, 01:25   

Wybacz chmurkolistna, , ale nie czytasz tych tytułów, nie słuchasz tego radia, nie wchodzisz na te strony - nie dziwota, że "nigdzie nie ma informacji". Może mieli do Ciebie zadzwonić i zaproponować Ci bilety? :D
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-10-28, 01:44   

Deathwing napisał/a:
ale nie czytasz tych tytułów, nie słuchasz tego radia,

Wybacz ale tysiąc razy wolę inne tytuły i inne rozgłośnie radiowe.

Deathwing napisał/a:
nie dziwota, że "nigdzie nie ma informacji". Może mieli do Ciebie zadzwonić i zaproponować Ci bilety?

Nie zadzwonić, bo numeru telefonu nie rozdaję na prawo i lewo - cenię sobie prywatność tych dziewięciu cyfr. Przeczytaj uważnie - napisałam, że informacja o sprzedaży biletów była na Forum Brzeg i nie potrzebuję potwierdzać jej w dwóch innych miejscach. Nie muszę żyć tym wydarzeniem do tego stopnia, aby śledzić ciągle newsy na ten temat. Podstawowe informacje wystarczą.

Swoją drogą wysprzedać bilety w dwa dni w ciągu kilku zaledwie godzin sprzedaży i to nie przez serwery gdzie dostęp wszystkich jest jednoczesny, a w trybie tradycyjnej kolejki to hmm...bardzo ciekawe. To ile tych biletów było? 200? 300?
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-10-28, 01:55, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-28, 14:15   

Żeby nie przedłużać i tak już jałowej dyskusji...Twoja sprawa chmurkolistna czego słuchasz, co czytasz itd. Skoro bazujesz tylko na Forum - Twoja sprawa. Nie za bardzo tylko wiem, skąd ten bulwers. Zasady sprzedaży jakie są takie są, ale info o tym było wcześniej - wystarczyło mieć rękę na pulsie bez siedzenie 24/7 na tym czy innym portalu. Niestety, nie obrażając nikogo, pewne rzeczy na forum pojawiają się długo po fakcie a jednak media lokalne zazwyczaj czuwają.
Podsumowując: pozdrawiam, mam nadzieję (jeśli nadal jesteś zainteresowana meczem), że dostaniesz bilety w Opolu, jeśli nie zawsze zostaje TVP Sport. Chyba że tej stacji też nie oglądasz :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: biletow, mecz, na, polskaniemcy., ruszyla, sprzedaz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu