Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Brzeska PO...
Autor Wiadomość
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-10-07, 19:37   Brzeska PO...

... nie potrafi znaleźć ani jednego powodu, dla którego warto zagłosować właśnie na PO. W sumie się nie dziwię. 4 lata temu głos na PO miał odsunąć od władzy PiS. Dziś jedyną możliwą konfiguracją, w której prezes ze świtą i swoimi agentami będzie mógł znów wysyłać swoje służby do ludzi o 6 rano jest POPiS. Głosując na PO przybliżasz Jarosława K. do upragnionej przez niego władzy :wink:
http://www.panorama.info....z-ostatnich-dni















Tyle (czyli nic, zero argumentów, dlaczego warto głosować na PO) mieli do powiedzenia liderzy Platformy Obywatelskiej w powiecie brzeskim - radni Jacek Niesłuchowski i Krzysztof Puszczewicz
Ostatnio zmieniony przez Marcim B. 2011-10-07, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-10-07, 19:42   

A kto pytał?
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-10-07, 19:52   

Marcim B. napisał/a:
. nie potrafi znaleźć ani jednego powodu, dla którego warto zagłosować właśnie na PO.


Poniekąd i słusznie - brak takowych.
Są też powody aby NIE głosować na PO - kilkaset tysięcy przemielonych głosów za "referendum" w sprawie okręgów jednomandatowych. Głosy zebrano gdy PO była w opozycji.
Doszła do władzuchny i niszczarka dokonała reszty. :x
Za cynizm i lekceważenie - na mnie niech nie liczą.
PiS zupełnie nie wchodzi w rachubę - tu konsylium psychiatrów potrzebne... :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-07, 19:54   

Franiu, a to ma znaczenie kto pyta szefa PO w powiecie czy szefa Klubu PO w Radzie Miejskiej? Rozumiem, że dla różnych osób PO ma inną odpowiedź?
Ostatnio zmieniony przez Bartek T. 2011-10-07, 20:00, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-10-07, 20:10   

Bartek T. napisał/a:
Rozumiem, że dla różnych osób PO ma inną odpowiedź?

Pewnie tak. Dla jednych to jest "chetnie porozmawiamy", a dla innych "z Panstwem nie zamierzam miec nic wspolnego". Niespecjalnie mnie to dziwi, patrzac na "dokonania" i poziom Panoramy.

Z drugiej strony, rozbawil mnie sposob autopromocji autora watku ;-D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-10-07, 20:28   

Bartek T. napisał/a:
Franiu, a to ma znaczenie kto pyta szefa PO w powiecie czy szefa Klubu PO w Radzie Miejskiej? Rozumiem, że dla różnych osób PO ma inną odpowiedź?


Oczywiście nie potrafisz odpowiedzieć nawet na najprostsze pytanie, które brzmiało, przypomnę:

"A KTO PYTAŁ ?"

Nie wiem co gorsze. Brak odpowiedzi, czy bolszewickie wykręcanie się sianem... Idź już spać i nie przejmuj się. I tak nikt na Ciebie nie zagłosuje - zostałeś "ukrzyżowany", aby oczyścić drogę Wybrańcowi ;) .
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-07, 21:09   

Franiu. Uspokoję Cię: nie kandyduje nigdzie w tym roku i w najbliższy dwóch.
Co do pytania: pytali redaktorzy z PB w ilości dwóch. Przed spotkaniem Szef PO zrezygnował z wywiadu i powiedzenia dlaczego głosować na tę partię.
Po mojemu oznacza to tyle że szef partii e powiecie NIE WIE DLACZEGO NA TĘ PARTIĘ WARTO GŁOSOWAĆ.
Chylę czoła wobec szczerości :-)

Jeszcze jedno Franiu: gdyby np. o. Rydzyk dał mi np. 1/3 strony w swojej gazecie, bez cenzury i komentarza to skorzystałbym natychmiast, bojąc się, ze mu przejdzie.
Brzeskie struktury PO wykazały się kompletnym brakiem wyczucia politycznego. Nikt inny, żaden komitet nie wyłączając nie pałającego miłością Do PB Andrzeja Pulita skorzystał okazji do prezentacji. Poza PO. Bo co? Bo nie lubią redaktora naczelnego?
Gdybym był Franiem zapytałbym: gwałtu, rety, kryzys w brzeskim PO!
Ostatnio zmieniony przez Bartek T. 2011-10-07, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-10-09, 21:23   

Bartek T. napisał/a:
Gdybym był Franiem zapytałbym


Na szczęście nie jesteś i nigdy nie będziesz :) .

Bartek T. napisał/a:
Poza PO. Bo co? Bo nie lubią redaktora naczelnego?


A to nie do mnie pytanie, towarzyszu Tyczyński :) . Jak zwykle albo się Wam coś miesza od nadmiaru wrażeń, albo po prostu mnie przeceniacie :) . Poniekąd to miłe ;) .

Jak tam słupki? Krew w żyłach nie zawrzała? Może się jeszcze okaże, że progi tym razem były za wysokie... A wtedy cio?

Widzicie towarzyszu - ja mam ten komfort, że niezależnie od wyników wyboru, nadal będę tym samym Frankiem (przez zniewieściałą część mężczyzn tytułowany "Franiem"). Ale dla Was wyniki mogą się okazać początkiem nowego życia.

No i gdzie te 20% zapowiadane rok temu tutaj przez towarzysza konserwatora? ;)

A wracając do tematu - niecierpliwie wyglądam wyniku... :/
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-10-09, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-09, 21:28   

Franco Zarrazzo napisał/a:
A wracając do tematu - niecierpliwie wyglądam wyniku... :/


Co za głąb ... poczekał na sondaże powyborcze i rżnie głupa.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-10-09, 21:34   

Ojej :) . "Tajemniczy" krytyk nowej gazety się odezwał. A jak tam w redakcji? Ławeczki macie przyszykowane już?


Post nic nie wnoszący do tematu. Post zostanie usunięty
Ostatnio zmieniony przez ManiekBRG! 2011-12-11, 15:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-09, 21:37   

Franco Zarrazzo napisał/a:
A to nie do mnie pytanie, towarzyszu Tyczyński :) . Jak zwykle albo się Wam coś miesza od nadmiaru wrażeń, albo po prostu mnie przeceniacie :) . Poniekąd to miłe ;) .

Franiu, jak zwykle uważasz, ze każde pytanie o PO na tym forum jest kierowane do Ciebie. A to było pytanie teoretyczne. Generalnie wynikało to z kontekstu, no ale...
I jeszcze jedno: Ty naprawdę masz jakiś problem z tym "towarzyszeniem"! Pisze do mnie w liczbie mnogiej: nie wiem czy chodzi o pluralis majestatis czy o co? Jakieś przyzwyczajenia z poprzedniego systemu czy w PO takie zwyczaje obowiązują? Choć, jeśli chodzi o PO to radni z tego klubu na sesjach nie używają liczby mnogiej. Poza protokołem także się nie spotkałem... chyba wychodzą stare przyzwyczajenia.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-10-09, 21:44   

Bartek T. napisał/a:
Franiu, jak zwykle uważasz, ze każde pytanie o PO na tym forum jest kierowane do Ciebie. A to było pytanie teoretyczne.


Chyba RETORYCZNE? ;) . Poza tym zwróćcie uwagę, towarzyszu, że jednak sami się do mnie zwracacie:

Cytat:
Franiu. Uspokoję Cię:
Bartek T. napisał/a:
Jeszcze jedno Franiu:
Bartek T. napisał/a:
Gdybym był Franiem
Bartek T. napisał/a:
Franiu, jak zwykle


A przecież moja obecność w tym wątku rozpoczęła się jedynie od posta o treści całkowitej:

Cytat:
A kto pytał?


Który zresztą był pytaniem, adresowanym raczej do założyciela wątku, Towarzysza Totalna Klęska Barcickiego. Na które to jednak Towarzysz odpowiedział nieproszony.

Więc Towarzyszu Tyczyński, jak zwykle wydaje Wam się, że wszystko na tym Forum kręci się wokół Waszej osoby ;) .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-10-09, 21:50, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-09, 21:50   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Ojej :) . "Tajemniczy" krytyk nowej gazety się odezwał. A jak tam w redakcji? Ławeczki macie przyszykowane już?


Nie dość, że głąb to jeszcze naćpany.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-10-09, 21:52   

miroL napisał/a:
Nie dość, że głąb to jeszcze naćpany.


Ten na ławeczce?
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-09, 22:04   

Franco Zarrazzo napisał/a:
miroL napisał/a:
Nie dość, że głąb to jeszcze naćpany.


Ten na ławeczce?


Ty wiesz, że nie ma nic gorszego od typa, któremu pluje się w twarz, a on mówi, że deszcz pada? Człowieku mam w dupie tych, których nie lubisz i uważasz za swoich wrogów. Nie przesiaduję na żadnej ławeczce w żadnej redakcji. Czegoś ty się nawciągał?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeska, po...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu