Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
New York Pizza
Autor Wiadomość
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-03-26, 14:24   

Spróbowałem dzisiaj bagietek i nie ukrywam że są bardzo dobre ^^

Co mnie bardzo cieszy zamówione dwie bagietki i zgodzili się na dowóz ;]
Nie wiem czy sami pieczecie bagietki, ale są bardzo smaczne.
Mogę szczerze polecić, każdemu co jeszcze nie próbował.
0 UP 0 DOWN
 
New York Pizza 



Wiek: 24
Dołączyła: 07 Paź 2011

UP 1 / UP 8


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-03-26, 21:47   

Sami pieczemy ;-) Fajnie, że smakują :-)
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-03-27, 09:54   

A ja jestem bardzo zadowolona z mowej lokalizacji, bo łatwo jest mi tam zaparkować auto. Pizza na kawalki bardzo smaczna, a ostatnio skusiłam sie na calzone i tez polecam :) Pani szefowa (domyslam sie, ze to ona) bardzo mila, ale i inna Pani taka mlodziutka bardzo fajnie doradza i widać, że jest zorientowana w menu. Lubie jak ktoś mnie obsługuje z uśmiechem i nie ma dla neigo problemu jeśli zamawiam niestandardowe pozycje. Pewnie nie raz coś jeszcze u Was zamówie, ale musze się pilnować bo wiadomo, że pizza wcale fitt nie jest :)
1 UP 0 DOWN
 
dominik79 


Wiek: 44
Dołączył: 24 Lis 2007

UP 11 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-05, 18:54   

W dniu dzisiejszym zamówiliśmy niestety w NYP pizze z dowozem. Piszę "nestety", gdyż jestem głęboko rozczarowany produktem, który otrzymałem. Ciasto a'la suchy kapeć a ilość składników to minimalizm w czystej postaci. Do degustacji zasiadły 3 osoby - po pierwszym kęsie wymiękł mój 7 letni syn, żona odpuściła sobie po połowie pierwszego kawałka. Zbierając porozrzucane po 60cm pizzy składniki zdołałem wmusić w siebie niecałe 2 kawałki. Reszta wylądowała - ku rozpaczy psa - w kuble na śmieci. Jedynym plusem był szybki dowóz (bez paragonu) oraz smaczny sos.
Ps. Rok temu pizza smakowała nam o niebo lepiej
1 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-04-05, 19:26   

Bagietki - za$#te - rewelacja. Polecam na śniadanko i kolację.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-05, 19:56   

mi się dobre pizze trafiały do tej pory (teraz dieta) :D - zróbcie foto jak właścicielka pisała bo aż sam jestem ciekaw
0 UP 0 DOWN
 
dominik79 


Wiek: 44
Dołączył: 24 Lis 2007

UP 11 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-05, 21:01   

Pizza w śmieciach??! - Nie będę obrzydzał innych
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-05, 21:06   

dominik79, nie :-) jesli otwierasz pudełko i składników prawie nie ma a ciasto suche wtedy cyknij :-)
0 UP 0 DOWN
 
honorata8310 



Wiek: 113
Dołączyła: 26 Sie 2010

UP 5 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-05, 21:31   

Ostatnio jadłam w NYP tortille z kurczakiem. Nie polecam. Jeszcze tak okropnej tortilli nie jadłam. Polecam Mafię. Tam zawsze pysznie i dużo :)
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-04-06, 06:43   

Ja z kolei nikogo polecać nie będę, ale muszę z przykrością stwierdzić, że NYP powinna wyrzucić ze swojej oferty pizze. Nie wierzę również opiniom osób, które zachwalają pizzę z NYP bo wszystkie wypiekane są w ten sam sposób, ciasto robione jest z tych samych składników itd. Można powiedzieć, że po prostu akceptują stan rzeczy i smakuje im to co dostają a nie to co powinni dostać. Zresztą nie wnikam kto w czym gustuje.

Zakupiłem z kolegą jakiś czas temu dwie pizze na wynos późną porą. Owe pizze powędrowały do 2 różnych domów i skonsumowało je 5 osób gdzie różnica wieku była znacząca :) . Wszystkie osoby podczas spotkania, które miało miejsce następnego dnia stwierdziły jednoznacznie, że pizza im nie smakowała delikatnie mówiąc. Przypadek?

Szanuję osoby, które starają się prowadzić własny biznes i z pewnością celowo nie rzucam tutaj właścicielom kłód pod nogi. Powinni raczej wyciągnąć wnioski ze wszystkich negatywnych opinii dotyczących ich pizzy bo jest po prostu słaba. Ucieszyłem się jak NYP otworzyła się na rondzie bowiem mieszkam niedaleko. Zacierałem już ręce bo miałem pod nosem lokal czynny w weekend do późnych godzin wieczornych a spotkało mnie jedynie kolejne rozczarowanie.

Nie ma specjalnie czego bronić więc żadne argumenty nie przekonają mnie do tego, że ta pizza może być i jest dobra :) . Gdyby pizza chociaż trochę odstawała od niskich standardów to broniłaby się sama i nikt z pewnością nie narzekałby tutaj na forum.
1 UP 0 DOWN
 
New York Pizza 



Wiek: 24
Dołączyła: 07 Paź 2011

UP 1 / UP 8


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-06, 09:47   

Cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko zacząć NAM fotografować wszystkie pizze, które robimy i je gdzieś archiwizować. A co do suchego ciasta to nie ma takiej opcji, ponieważ nie używamy mrożonego. Znów brak słów i brak dowodów.
P/s - niezadowoleni klienci zazwyczaj proszą o zwrot pieniędzy a nie wyrzucają pizzy do kosza.
Ale być może się mylę.
0 UP 3 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-06, 11:59   

Było mi dane spróbować ostatnio pizzy z NY Pizza. Przyznam, że smaczna, świeża i ciasto w porządku. Także jak dla mnie - OK :)
Choć zamawialiśmy jedynie kawałki na sztuki , a nie całą pizzę - to taka forma nam odpowiadała.
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-04-06, 13:38   

Cytat:

Cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko zacząć NAM fotografować wszystkie pizze, które robimy i je gdzieś archiwizować. A co do suchego ciasta to nie ma takiej opcji, ponieważ nie używamy mrożonego. Znów brak słów i brak dowodów.
P/s - niezadowoleni klienci zazwyczaj proszą o zwrot pieniędzy a nie wyrzucają pizzy do kosza.
Ale być może się mylę.


Bez żadnych złośliwości obiektywnie stwierdzam, że ciasto macie za cienkie i suche. Być może ciężko w to uwierzyć skoro posiadasz aż tak głębokie przekonanie, że powinno być idealne. Gdy pizza trochę wystygnie, ale nadal jest ciepła z ciasta robi się kapeć jak zauważył ktoś powyżej. Dodam, że jestem fanem pizzy robionej na cienkim cieście więc posiadam punkt odniesienia. Co do ilości składników nie miałem żadnych zastrzeżeń, ale też nie zwróciłem szczególnej uwagi na kompozycję.

Niektórzy może zbyt dosadnie wyrażają własne niezadowolenie, ale musi być coś na rzeczy skoro pojawia się tyle negatywnych opinii. Myślę, że nie ma sensu unosić się tylko należałoby solidnie popracować nad recepturą. Niestety negatywne wrażenia opisane na forum to tylko kropla w morzu bo jedynie nieliczni zabierają tutaj głos.

Moją opinię możecie potraktować jako głos ludu, który domaga się smaczniejszej pizzy :] . Warto odnotować, że moja wypowiedź miała na celu zwrócenie Wam uwagi bowiem odcinam się od celowej złośliwości.
1 UP 0 DOWN
 
New York Pizza 



Wiek: 24
Dołączyła: 07 Paź 2011

UP 1 / UP 8


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-06, 15:21   

Faktycznie, nieliczni zabierają głos na forum. Ale niestety ze wszystkich pizzerii w Brzegu, ludzie "jadą" tylko po nas i po Delverze... Przypadek?? Jest to bardzo wkurzające. A najwięcej do powiedzenia mają przeważnie Ci, którzy nawet u nas nie jedli.
0 UP 1 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-04-06, 19:09   

Zjawisko, które opisałeś/aś z pewnością występuje bo nie brakuje zawistnych ludzi, którzy bez powodu psują wizerunek lokalom. Natomiast fakt, że ludzie najczęściej wypowiadają się w tym temacie i temacie DLV świadczy o tym, że przewija się u Was spora grupa ludzi. Można powiedzieć, że oba tematy żyją i są popularne na tym forum.
1 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: new, pizza, york


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu