Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Bardzo fajny i tani sklep turystyczny :)
Autor Wiadomość
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-09-25, 12:32   Bardzo fajny i tani sklep turystyczny :)

Pewnie nie jeden z Was robi zakupy w Decathlonie prawda? nie jest za drogi, całkiem nieźle wyposażony, tylko tyle, że nie ma w nim zbyt dużego wyboru marek produktów - prawie wszystko to Quechua... A co ja odkryłam wczoraj?? Pojechaliśmy z mężem do Intersportu do Katowic, bo tylko tam mieli tabletki do uzdatniania wody! jak dla mnie to skandal! żeby w żadnym sklepie turystycznym ich nie mieli! a byłam już chyba w co najmniej 15-tu sklepach, w niektórych nawet nie słyszeli o czymś takim jak tabletki do uzdatniania.. dla mnie to był szok.. A Intersport sprowadził je chyba tylko dlatego, że pracownicy sklepu wybierali się w takie rejony na wakacje, że tabletki były im niezbędne, więc postanowili że sprowadzą, no i tym sposobem je kupiłam! :D Przy okazji odwiedziliśmy inny sklep, kiedyś staliśmy już pod jego drzwiami ale nie weszliśmy do środka, bo jakoś nie było nam wtedy nic ze sprzętu turystycznego potrzebne.. Sklep zwie się Koodza, jest to ta sama grupa co Decathlon, ale co jest najlepsze CENY SĄ 3 RAZY NIŻSZE!! serio!! myślałam, że zwariuję jak porównałam sobie chociażby na przykładzie skarpetek trekkingowych.. już miałam w ręce w Decathlonie skarpetki za 67 zł!! a w Koodzy kupiłam identyczne za 19 zł (za dwie pary) :D i kolejne dwie pary bardzo podobnych za 10 zł.. i tylko mnie szlag trafił jak sobie pomyślałam ile już razy przepłaciłam w Decathlonie... Mojemu mężowi bardzo podobały się okulary przeciwsłoneczne, w Decathlonie kosztowały zdaje się ponad 60 zł i szkoda mu było na nie kasy, a w Koodzy kupił takie same za 29 zł :) więc jak widać różnica jest ogromna!! W dodatku jak kupuje się dwie takie same rzeczy, to prawie przy każdym produkcie cena drugiej rzeczy jest jeszcze niższa!


Koodza to nie jest outlet, sprzedawane są tam bieżące kolekcje! w ten sam dzień byłam też w Decathlonie i podawane przeze mnie przykłady cen są aktualne i z tego samego dnia!

Tekst przekopiowałam ze swojego bloga :) wczoraj byłam w opisywanym sklepie na zakupach i szczerze wszystkim polecam! jeśli ktoś szykuje się na jakiś większy wyjazd i musi skompletować więcej sprzętu, czy chociażby zaopatrzyć się w wędki i akcesoria wędkarskie to naprawdę opłaca się do tego sklepu pojechać!

http://www.koodza.pl/
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-09-25, 17:48   

colutea napisał/a:
Pojechaliśmy z mężem do Intersportu do Katowic, bo tylko tam mieli tabletki do uzdatniania wody!
a nie lepiej zainwestować w filtr do wody (turystyczny) ?
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-09-25, 18:09   

Taki filtr chyba nie zabija bakterii i pierwotniaków z tego co kojarzę? a jeśli tak, to pewnie jest cholernie drogi, na razie za dużo kasy zainwestowaliśmy w sprzęt żeby pozwolić sobie na dodatkowe większe wydatki ;) do Katowic mam blisko, a tabletki to koszt tylko 40zł, data ważności do 2015, mam nadzieję, że się nie zmarnują ;)
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-09-25, 18:31   

cena to fakt a z bakteriami to różnie - najlepsze filtry ( z tego co słyszałem to najlepsze są te ze srebrem- kiedyś jak puszczali Cejrowskie pokazali taki) masz tu link do jednego z nich http://www.e-biwak.pl/kat..._l_165_784.html
Co do tabletek - też bywa różnie - na większości forów pisze że trzeba uważać bo można sobie zdrowie zepsuć ale fachowcem nie jestem (zarówno w sprawie filtrów jak i tabletek)
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-09-25, 18:40   

Wiesz, jakby liczyć na to, że tabletki czy filtr wyczyszczą wodę z kałuży, to można by się zapewne nieźle przejechać ;) ja je chcę mieć na wszelki wypadek, chociażby po to, żeby sobie zdezynfekować wodę z kranu, którą tubylcy normalnie piją i im nie szkodzi, ale europejczykom już tak, bo nie są przyzwyczajenie do mikroorganizmów, które się w niej znajdują :) a w górach używałam ich do odkażania wody ze strumyka, tak na wszelki wypadek, mimo że wyglądała na czyściutką wodę ze źródełka :) lepiej dmuchać na zimne..
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-09-25, 18:44   

colutea, Deszczuweczkę zbierajcie :P
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-09-25, 18:51   

Yyyy ale na Saharze chyba nie za często pada deszcz :P
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-09-25, 19:00   

colutea, mówisz masz Bear Grylls wyciska wodę z odchodów słonia (wersji z wielbłądami nie pokazano :P )
http://www.youtube.com/watch?v=dJKD6ZTtFhw
Smacznego :D
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-09-25, 19:10   

Dziękuję bardzo :P mam nadzieję, że nie będę musiała skorzystać :-P
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-09-25, 19:12   

colutea, tu masz wersję "od siebie" - ty możesz mieć problem ale mąż nie powinien
http://www.youtube.com/watch?v=4U_xmfSwYSw
Bear nauczy cie jak przeżyć :D
0 UP 0 DOWN
 
Monika33 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Sty 2013

UP 0 / UP 2



Wysłany: 2013-01-08, 15:44   

Ja natomiast ostatnio miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego przewodnika turystycznego. Chłamu nie chcę, gdyż polegam na nich w podróży, więc musi być konkretny, a dobrych wydawnictw w okolicy nie znalazłam. Zmuszona byłam poszukać w internecie i natrafiłam na fajny sklep, z bardzo szerokim asortymentem. No i w napływie emocji kupiłam aż trzy, a co tam, może kiedyś pojadę do Afryki.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-02-20, 17:19   

Fajnie, ale szkoda że tylko w Katowicach. A marki faktycznie decathlonowe. Na pierwszym planie moje buty zimowe, które w Deca kupiłam 2-3 lata temu za 199,99zł, a tu w Koodza za 99,99zł są. Ciekawie.
0 UP 0 DOWN
 
AnetkaQ 


Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2013

UP 0 / UP 2



Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 2013-08-01, 03:07   

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
0 UP 0 DOWN
 
surokatka 



Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lip 2013

UP 5 / UP 13



Wysłany: 2014-05-15, 08:33   

W decathlonie często można natrafić na fajne promocje oraz odszukać przydatne akcesoria do sportów jakie uprawiamy. Sama zakupiłam tam już wiele rzeczy przydatnych do biegania i jazdy na rowerze.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-05-15, 16:24   

potwierdzam a przy paru sztukach można potargować nawet cenę :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bardzo, fajny, sklep, tani, turystyczny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu