Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Gwałtu, rety co się dzieje! Kryzys w brzeskim SLD ?
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-09-22, 13:44   Gwałtu, rety co się dzieje! Kryzys w brzeskim SLD ?

Żegluga po wirtualnym oceanie informacji wiarygodnych, mniej wiarygodnych lub wiarygodnych "ot tak sobie", potrafi zaprowadzić w rejony, w których poczytać możemy co nieco o kondycji pewnego ugrupowania oraz o dziwnych zmianach, jakie zaobserwowano w zachowaniu jednego z naszych ulubionych Forumowiczów:
Cytat:

Nie sądzi pani, że przewodniczący brzeskiego SLD jest solistą i „gra" na siebie?

To nie jest łatwe pytanie... W przeszłości jako przewodnicząca koła SLD pozytywnie postrzegałam p. Bartłomieja i - przypomnę - to ja rekomendowałam jego kandydaturę na szefa SLD w mieście. Długo byłam przekonana o słuszności wyboru wierząc w kontynuację wytyczonej przez nas linii, właśnie w kierunku ludzi, a nie polityki. Teraz to się zmieniło, nie tylko w naszym mieście, ale w całym kraju. Nie chciałabym za bardzo oceniać w kategoriach: dobrze - źle, ale przychodzi mi na myśl powiedzenie, że „punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Walka typu - ile miejsc?, kto?, gdzie?, jaki procent w wyborach? - przesłania członkom partii główny cel, czyli pracę na rzecz ludzi


Więcej na witrynie "tajemniczego" badacza meandrów wszelakich - L.T.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-09-22, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2011-09-22, 15:14   

Ciekawe co w temacie rzekną felietoniści fanofamy?
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-22, 17:41   

Od Miernego Biernego "fekalietonisty" nie należy oczekiwać żadnej inteligentnej odpowiedzi.
O totalnej degrengoladzie i upadku SLD, także brzeskiego, wszyscy wiemy od dawna. Jedynie Pan Janusz Gil trzyma jeszcze poziom, o Bartku napisała Pani Kużdżał, reszta SLDowskiej młodzieży to całkowita "porażka". Młodzi "towarzysze" prezentują intelektualne dno i elementarne braki dobrego wychowania. Po odejściu Grzegorza Omelana stoczyli się zupełnie. Jak słusznie zauważa Pani Elżbieta- brzeskie SLD idzie na dno.
W tej sytuacji brzeskim lewakom pozostało tylko jedno wyjście:

http://www.youtube.com/watch?v=oEUjtS83itw
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-22, 19:06   

riccardo napisał/a:
Ciekawe co w temacie rzekną felietoniści fanofamy?

Tylko tyle, że wasza radość jest przedwczesna i opiera się na daleko idącej nadinterpretacji tego, co Ela Kużdżał powiedziała.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-22, 19:17   

Marcim B. napisał/a:
riccardo napisał/a:
Ciekawe co w temacie rzekną felietoniści fanofamy?

Tylko tyle, że wasza radość jest przedwczesna i opiera się na daleko idącej nadinterpretacji tego, co Ela Kużdżał powiedziała.


"a świstak siedzi i zawija je w te sreberka" :P
Jak mówią "uderz w stół, a nożyce się odezwą".


Niech się Mierny Bierny nie martwi. Sami doskonale sobie poradzimy z egzegezą słów Elżbiety Kużdżał. :evil: Niech się lepiej Towarzysz Barcicki weźmie za dystrybucję kaszanki, zgodnie z partyjnymi zaleceniami:
http://www.tvn24.pl/12690...,wiadomosc.html
:-P
0 UP 1 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-09-22, 20:26   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Niech się lepiej Towarzysz Barcicki weźmie za dystrybucję kaszanki, zgodnie z partyjnymi zaleceniami:


Znaczy się - Towarzysze z PiS wytoczyli ostatnią swoją krew na kaszankę swojego kołalicyjanta? :D
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-09-22, 23:48   

Franek, jaki kryzys?
Kampania wyborcza w toku, a piszą o mnie którym nie startuje. Ogonek w Kurierze rozwodzi się nade mną, Tomczuk na portalu prowadzi wywiad z radną SLD i pyta o mnie, "koledzy" z PiS a teraz z PO zakładają tematy na forum o mnie i SLD - żyć nie umierać!
Ja bym powiedział, że kryzys jest w PO - pies z kulawą nogą o PO w Brzegu nie pisze. Jest Platforma, czy jej nie ma? Ktoś o PO w Brzegu słyszał?
Dla partii podobnie jak dla osób publicznych nie ma nic gorszego jak nie pisanie o nich.
Szkoda, że nie pisałeś o kryzysie kiedy radny PO startujący z "jedynki" w zeszłorocznych wyborach poparł oficjalnie kandydata z innego komitetu. Ale w brzeskiej PO "kryzysy" to norma.
Więc zdrowia życzę i proszę o więcej :)

P. S. Piszesz o kryzysie w SLD. Z onetu dowiedziałem się, że minister z PO był w Brzegu. To prawda? Nigdzie nie ma informacji, ani na portalach brzeskich, ani opolskich o gazetach w Brzegu nie wspominając. To prawda? Byłeś?
Rozumiem, że to było tajne spotkanie skoro wszyscy o tym milczą.
Ostatnio zmieniony przez Bartek T. 2011-09-23, 00:07, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-09-23, 04:53   

Bartek T. napisał/a:
To prawda? Byłeś?


1. Nie wiem, czy prawda, bo nie byłem - nie mam "za"-parcia (w przeciwieństwie do Ciebie) na zbieranie zdjęć z politykami z wierchuszki i tworzenie sobie potem witryny oznajmiającej światu "Patrzcie! Leszek Miler mnie obłapia!" ;)

2. Dostałem powiadomienie, że ma być;

3, Gdybyś nie zauważył: jeśli jestem członkiem, to zwykłym, szeregowym, w przeciwieństwie do Ciebie i towarzysza Barcickiego. Zresztą o tym, że "jestem", przypomina mi najczęściej grono wiernych miłośników Platformy, dbającej o szeregi jej członków - osobiście nigdy nie byłem zaangażowany za głęboko w tę tzw. "politykę". Przewodniczący powinien Wam podziękować, bo dzięki Wam na Forum Brzeg jest niezmiernie głośno o niej ;) .

4. Poza tym temat dotyczy Kryzysu w SLD, a nie kryzysu w innych partiach. Znowu nie zauważyłeś? Ustosunkujesz się do sugestii, artykułowanych w wywiadzie ?

Cytat:
Dla partii podobnie jak dla osób publicznych nie ma nic gorszego jak nie pisanie o nich.


Cieszę się, że szydło wychodzi z worka i oznajmiasz nam, na czym Ci naprawdę zależy. Ja jednak wolę być mniej publiczny i robić coś, co przynosi komuś namacalną i realną korzyść, czy też pomoc.

Przy okazji - uważasz się za "osobę publiczną? Wg jakich kryteriów?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-09-23, 05:10, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-23, 07:03   

Franco Zarrazzo napisał/a:
temat dotyczy Kryzysu w SLD, a nie kryzysu w innych partiach

O kryzysie i "odpuszczaniu" wyborów mówił tylko Tomczuk. Zapytaj go, co miał na myśli. W SLD kryzysu ni ma :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-23, 08:00   

"Dla partii podobnie jak dla osób publicznych nie ma nic gorszego jak nie pisanie o nich. "
Gdybym nie wiedział, że to napisał Bartek, byłbym przekonany, że taka "mądrość" wyszła z ust Frytki albo innej Joli Rutowicz. Fakt- o SLD sporo się pisze, zwłaszcza w kronikach sądów i prokuratur. Czy o to Bartkowi chodziło? :wink:
A co do wypocin Miernego Biernego , trudno się z Nim nie zgodzić, że nie ma kryzysu w brzeskim SLD. Przecież w Brzegu nie ma żadnego SLD- Pani Kużdżał mówi w pierwszym akapicie wywiadu wyraźnie, że SLD istnieje w Brzegu tylko teoretycznie. W rzeczywistości SLD w Brzegu nie ma . Bartek i Mierny Bierny to takie "polityczne zombie". :evil:
A o brzeskiej PO pisał nie będę, bo nigdy o czymś takim jak "brzeska Platforma" nie słyszałem.
0 UP 1 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2011-09-23, 09:26   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Od Miernego Biernego "fekalietonisty" nie należy oczekiwać żadnej inteligentnej odpowiedzi.
O totalnej degrengoladzie i upadku SLD, także brzeskiego, wszyscy wiemy od dawna. Jedynie Pan Janusz Gil trzyma jeszcze poziom, o Bartku napisała Pani Kużdżał, reszta SLDowskiej młodzieży to całkowita "porażka". Młodzi "towarzysze" prezentują intelektualne dno i elementarne braki dobrego wychowania. Po odejściu Grzegorza Omelana stoczyli się zupełnie. Jak słusznie zauważa Pani Elżbieta- brzeskie SLD idzie na dno.
W tej sytuacji brzeskim lewakom pozostało tylko jedno wyjście:

http://www.youtube.com/watch?v=oEUjtS83itw


Co trzyma p. Janusz ? haha chyba p. Macieja za kieszeń wartą 8-9 tys zł miesięcznie bo takie ma wynagrodzenie w Powiecie z tego co mnie pamięć nie myli ? wolne żarty a od kiedy SLD to taki kumpel PiS ? (chyba tylko w Brzegu) Ale jak to ktoś już tu wyżej wspomniał nie liczy się nic oprócz własnego interesu a ten chyba tu widać gołym okiem ?
Ostatnio zmieniony przez Ironman 2011-09-23, 09:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-09-23, 12:38   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Cieszę się, że szydło wychodzi z worka i oznajmiasz nam, na czym Ci naprawdę zależy. Ja jednak wolę być mniej publiczny i robić coś, co przynosi komuś namacalną i realną korzyść, czy też pomoc.

Franiu, to ja także coś zrobię choć wątpię żeby to jakieś wymierne korzyści przyniosło. Wytłumaczę Ci czym jest partia polityczna: otóż jest to twór, który ma za zadanie jak najlepiej wypadać w wyborach i w efekcie dojść do władzy. Pochodną tego jest "istnienie" partii politycznej w świadomości wyborców. Ani ja ani Ty nic na to nie poradzimy. Rozumiem, że cisza wokół PO jest celowa? Żeby wyborcy nie przypomnieli sobie czasami kampanii i obietnic kandydatów PO? :P
Jak widzisz nie boję się i nie ukrywam się przed wyborcami nawet po wyborach, czego nie można powiedzieć o radnych innych partii w tym tej do której należysz - a tak było ich mnogo w kampanii...
W tej chwili jestem trochę bardziej zajęty niż zwykle pracą w Radzie bo trwają wybory Młodzieżowej Rady Miasta za które jestem odpowiedzialny i robię to całkowicie non profit, właśnie po to, żeby przyniosło to jakieś wymierne korzyści.

Franco Zarrazzo napisał/a:
Przy okazji - uważasz się za "osobę publiczną? Wg jakich kryteriów?

Nie wg kryteriów a wg przepisów.
Art. 115 § 13 Kodeksu Karnego - startowałeś w wyborach, chciałeś być radnym i nie wiesz z czym to się wiąże?

I na koniec raz jeszcze powtórzę - skoro o nas piszą to znaczy, że jesteśmy :) \
Franiu - pisz jak najwięcej!
Ostatnio zmieniony przez Bartek T. 2011-09-23, 12:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
fish 



Wiek: 73
Dołączyła: 18 Sie 2011

UP 68 / UP 77



Wysłany: 2011-09-23, 19:09   

Widzę,że szczególnie dwóch panów z innych partii bardzo interesuje SLD. Maja prawo z tym,że ja uważam (jak to baba) iż szczególnie ludzi wykształconych obowiązuje minimum kultury. Pisanie "intelektualne dno" czy "elementarne braki dobrego wychowania" świadczy o tym,iż brak tu tej kultury i trzeba te słowa odnieść do ich autora p.Jastrzębskiego.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2011-09-23, 19:22   

Bartek T. napisał/a:
Franiu - pisz jak najwięcej!
Tak jest Fhanciszku, piszcie ile wlezie, najlepiej ... na Berdyczów! :D
fish napisał/a:
szczególnie ludzi wykształconych obowiązuje minimum kultury
Wykształconych tak, mniej wykształconych obowiązuje widocznie "antropologia" kultury. :D
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2011-09-23, 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-09-23, 21:28   

fish napisał/a:
Widzę,że szczególnie dwóch panów z innych partii bardzo interesuje SLD. Maja prawo z tym,że ja uważam (jak to baba) iż szczególnie ludzi wykształconych obowiązuje minimum kultury. Pisanie "intelektualne dno" czy "elementarne braki dobrego wychowania" świadczy o tym,iż brak tu tej kultury i trzeba te słowa odnieść do ich autora p.Jastrzębskiego.


Jaśnie oświecona wiosna kultury raczy spojrzeć na swoje posty powitalne na tymże Forum :) . Faktycznie - przejaw "bardzo wysokiej kultury".

Bartek T. napisał/a:
Nie wg kryteriów a wg przepisów.
Art. 115 § 13 Kodeksu Karnego - startowałeś w wyborach, chciałeś być radnym i nie wiesz z czym to się wiąże?


Tylko że cytowane przez towarzyszy przepisy mówią chyba o funkcjonariuszu publicznym. Pytałem raczej o
Cytat:
"osobę publiczną"
.

Jak zwykle nie doczytałeś.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-09-23, 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, co, dzieje, gwaltu, kryzys, rety, sie, sld


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu