Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Gwałtu, rety co się dzieje! Kryzys w brzeskim SLD ?
Autor Wiadomość
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-03-07, 11:04   

Trudno cos powiedzieć o poziomie Trybuny Ludu, znanego pisma lewicy, bo owa Trybuna juz dawno "zdechła", pies z kulawą nogą nie chciał jej kupować.Żródełko się Towarzyszowi kapusiowi nie podoba? Zapodaję więc inne żródełko o masowym i przymusowym odchudzaniu sie członków SLD. Wkrótce dotknie to także brzeskich SLDowców :evil:
"Kilka dni temu w prasie pojawiła się informacja, jakoby Kalisza przy stole przydybał inny odchudzający się człowiek lewicy, Józef Oleksy. Polityk stwierdził dyplomatycznie, że takiego zdarzenia sobie nie przypomina. - Wiecie państwo doskonale, że Józef Oleksy ma tendencję do mówienia na podstawie swoich wyobrażeń, ale nie mogę powiedzieć, że Oleksy kłamał. Ja sobie takiej sytuacji nie przypominam, różnie mogło być - tłumaczył dziennikarzom."(Newsweek)
http://polska.newsweek.pl...,88639,1,1.html

Kalisz zaprzeczył też, że jest coś w przytaczanym przez prasę stwierdzeniu, że gdy Kwaśniewski chudnie to znak, że wraca do wielkiej polityki. - On doskonale jeździ na nartach i chudnie dla zdrowia - mówił o byłym prezydencie poseł SLD.

Rok, dwa, dieta, lewatywy i powstanie w Brzegu powiedzonko-"Szczupły jak Tyczyński" :wink:
Z pozdrowieniami dla Bartka T. :P
Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2012-03-07, 11:14, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-03-07, 11:30   

Lewica , także brzeska, chyba szykuje się do ofensywy:
"Tusza Aleksandra Kwaśniewskiego jest sprawą polityczną. Jeśli prezydent przybiera na wadze, to znaczy, że lewica jest w impasie. Gdy chudnie – coś szykuje, od razu pojawia się ruch w interesie. Tym razem sprawa musi być poważna, bo Kwaśniewski od kilku miesięcy przestrzega katorżniczej diety – żadnego mięsa, zamiast tego kasza, warzywa na parze, no i czasem ryba, ale tylko w ostateczności, podczas lunchu na mieście – i chudnie w oczach. Podobno zrzucił już 14 kg.

Mało tego, na terapię namówił też Józefa Oleksego i Ryszarda Kalisza. Cała trójka odchudza się w klinice, która oferuje swoim pacjentom dietę dopasowaną do indywidualnego kodu metabolicznego i specjalistyczne zabiegi: hydrokolonoterapię (wypłukiwanie z jelita grubego złogów i toksyn; po jednej takiej superlewatywie traci się parę kilogramów) i vacumed (technologia opracowana dla kosmonautów, polega na smaganiu ciała specjalnymi falami; podobno daje efekt 40-kilometrowego marszu).


Scena sprzed kilku tygodni: wieczór, restauracja La Boheme. Między stołami szusuje Kalisz. – A ty co? Dietę masz i tak jesz? – zachodzi go od tyłu Oleksy. Kalisz wygląda jak mały chłopiec przyłapany na wyjadaniu czekoladek: – Ale wiesz… to tylko raz. Kilka dni później, klinika Vimed. Oleksy rozmawia ze swoją dietetyczką: – Pani doktor, muszę donieść na Kalisza. Byłem na przyjątku i widziałem go, jak jadł. "(Wprost)
Prawdopodobnie wkrótce z brzeskich marketów zacznie znikać w ogromnych ilościach niegazowana woda imineralna i zielona sałata. Będzie to znak, że brzescy Towarzysze szykują się do kolejnych wyborów. Drżyjcie lewacy z nadwagą- jesteście u wrót p[olitycznej śmierci. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-03-07, 13:35   

Trudno, nie każdy może być tak szczupły jak ten pan, co to dla PICu chciał zostać posłem z Brzegu. :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-03-07, 20:02   

Cenzura powraca. Właśnie nadeszło ostrzeżenie od samego Grzesia N.

napieral.jpg
Plik ściągnięto 38 raz(y) 19,36 KB

Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2012-03-07, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-03-07, 20:11   

Wznosi się doktor na najwyższe wyżyny swego intelektu. Uwaga na brzozy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-03-07, 20:14   

oj to się Wiszący u Klamki KRUSu zdenerwował. już po dzisiejszej lewatywie?
0 UP 1 DOWN
 
fish 



Wiek: 73
Dołączyła: 18 Sie 2011

UP 68 / UP 77



Wysłany: 2012-03-08, 13:13   

Panie doktorze mialam Pana za poważnego człowieka,po co Pan tu produkuje się ze swymi antypatiami partyjnymi? Uważam że powinien pan podawać propozycje dla pomrawy naszej służby zdrowia,walczyć o to by gabinetu Panu nie likwidowali. Trochę powagi :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-03-08, 14:21   

fish napisał/a:
propozycje dla pomrawy


Zważywszy na posty JJ i powyższy cytat, wygląda na to, że oto nadchodzi....


CZAS PRZECZYSZCZENIA :D :D:D.

Martwi mnie kondycja Marcina B. Zawsze był nadaktywny i nadproduktywny w tematach okołofekaliowych oraz okołoodbytowych. Jak tam zdrówko, towarzyszu?

A i towarzysz funkcjonariusz też jakoś dziwnie reaguje... Wygrzebuje wątki, o których dawno słuch zaginął ;) . Musiało rzeczywiście w kiszkach zalegać ;)

<LOL>

...
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2012-03-08, 14:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-03-08, 14:42   

Droga fish, tu na Forum nie jestem żadnym doktorem tylko, jak piszą o mnie niektórzy, moherem, pisiorem, katolibanem, faszystą , itd. itp.
Nie zamierzam być specjalnie poważny, doskonale się bawię widząc upadek SLD, także w Brzegu i to, jak rozpaczliwych metod chwytają się liderzy tej partyjki, ze sławetnymi lewatywami włącznie. :wink:
A co do walki- jedyne z czym zamierzam tu walczyć to wtórny analfabetyzm brzeskich SLDowców. Kilka przykładów- "rechabilitacja", "naszym forumowiczką" itp. Mam niezły ubaw, gdy pouczają mnie tu brzescy Towarzysze, którzy prostego zdania po polsku nie potrafią napisać bez błędów ortograficznych.
A co do Poradni- to nie jest moja Poradnia lecz wszystkich mieszkańców naszego powiatu. Dzięki staraniom Dyrektora Grochowskiego poradnia ruszy ponownie końcem marca, w większym wymiarze czasu. :P
Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2012-03-08, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-03-08, 14:57   

Cytat:
A co do walki- jedyne z czym zamierzam tu walczyć to wtórny analfabetyzm brzeskich SLDowców. Kilka przykładów- "rechabilitacja", "naszym forumowiczką" itp


Pewnikiem jest to wpływ tajemniczej "aury centaura" ;) .
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-03-08, 15:15   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Droga fish, tu na Forum nie jestem żadnym doktorem tylko, jak piszą o mnie niektórzy, moherem, pisiorem, katolibanem, faszystą , itd. itp.
Zapomniałeś jeszcze o jednym, ongiś napisałeś coś w stylu - "z kim przystajesz takim się stajesz" i nazwałeś Marcina świnią, bo... hoduje świnie. Ty jesteś urologiem i zajmujesz się układem moczowo-płciowym, więc masz jeszcze ciekawsze przydomki. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-03-08, 15:22   

Po pierwsze, przysłowie brzmi "Z kim przestajesz, takim się stajesz", nie "przystajesz" - odsyłam Przedpiscę ponownie do szkoły podstawowej. Naprawdę warto. Jest faktem, że MB zajmuje się świniami, ja ludźmi. I tyle.
A dla przedpiscy mam tylko jedną odpowiedź:
mianownik - forumowiczki
dopełniacz- forumowiczek
celownik- forumowiczkom
biernik- forumowiczki
narzędnik- z forumowiczkami
miejscownik- o forumowiczkach
wołacz- o forumowiczki!
I to ostatnie zdanie jakie napisalem do Przedpiscy. Nie mam zwyczaju prowadzić dialogu z analfabetami
0 UP 1 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-03-08, 15:56   

Po pierwsze, cytowałem Ciebie i napisałem "coś w stylu", a więc nie chodziło mi o dokładny cytat. Po drugie, bardziej sprecyzowałem Twoją wypowiedź, która była czystym chamstwem, pokazałeś nią jak gardzisz ludźmi ciężko pracującymi. Taka osoba w pełni zasługuje na takie przymiotniki. Jakim jesteś specjalistą można sprawdzić na stronach poświęconych lekarzom, opinie o Tobie:
"miałem kamienie w układzie moczowym ,do tego lekarza chodziłem z 3 razy w ciągu 3 miesięcy na każdej wizycie pomimo przedstawionych wyników badań twierdził że jest wszystko w normie i na zabieg trzeba czekać,ból był nie do zniesienia więc postanowiłem zasięgnąć porady u innego specjalisty.Dzięki bogu. bo dwa dni po wizycie u drugiego lekarza który zobaczył moje wyniki byłem już w szpitalu na zabiegu .nie polecam tego lekarza nikomu"

czy:

"Diagnozę postawił zaraz po badaniu usg, natomiast nie zaproponował żadnego leczenia, kazał przyjśc następny raz, to wtedy zobaczy się, jakie kroki należy powziąć. Nie chce wysłuchać pacjenta, który przyszedł po poradę, tylko cały czas mówi o swojej praktyce lekarskiej i z kim on współpracuje. Podważa autorytet innych lekarzy oraz innych klinik i szpitali. Łasy na pieniądze. Odradzam."

Marcin w przeciwieństwie do Ciebie porządnie wykonuje swoją pracę, a patrząc na powyższe opinie bałbym dać Ci do zbadania nawet świnię.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-03-08, 21:18   

sikork napisał/a:
Marcin w przeciwieństwie do Ciebie porządnie wykonuje swoją pracę, a patrząc na powyższe opinie bałbym dać Ci do zbadania nawet świnię.


Gdyby jakość pracy oceniać ilością anonimowych komentarzy w necie, to owe dwa anonimy krytykujące JJ są kroplą w morzu krytyki osoby, pisaniny i stanu gospodarstwa niejakiego Marcina B ;) .
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-03-08, 21:26   

Post zostal ukryty, poniewaz naruszal regulamin forum
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2012-03-08, 21:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, co, dzieje, gwaltu, kryzys, rety, sie, sld


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu