Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Odwołane zajęcia w ZSZ1 !
Autor Wiadomość
adix55 


Wiek: 29
Dołączył: 18 Maj 2010

UP 2 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-09-13, 16:44   

Przypominam że:


Jutro zajęcia w szkole odbywają się normalnie!
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-09-13, 18:26   

Berni co za świnia...kurde...w necie rzeczywiście można wszystko znaleźć :shock:
0 UP 0 DOWN
 
wyimaginowany 


Wiek: 42
Dołączył: 13 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-09-13, 18:33   

windbag napisał/a:
;)


Widzę twórczą wypowiedź. Coś na poziomie dziecka z podstawówki.
A dodatkowo post pod postem. Ano tak, niektórzy mają znajomości wśród moderatorów...

Gdzież jest nasz moderator Maniuś, który daje ludziom tabliczki?
Czyżby gdzieś zniknął i nie miał zamiaru szybko wrócić na forum?
0 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2011-09-13, 18:39   

Mój poziom to kreskówki, Cóż wymagać ....


A dla moderatora i tych co rozumieją a nie rozumią :) oznaczało nic więcej tylko, że wszystko jest OK i sprawcy złapani.

Ale jak pisałem, mam poziom tylko do kreskówek ..
Ostatnio zmieniony przez windbag 2011-09-13, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2011-09-13, 19:07   

lord napisał/a:
Berni co za świnia...kurde...w necie rzeczywiście można wszystko znaleźć :shock:


że ja jestem świnią?
0 UP 0 DOWN
 
wyimaginowany 


Wiek: 42
Dołączył: 13 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-09-13, 19:29   

Cytat:
Mój poziom to kreskówki, Cóż wymagać ....

Odpowiedź godna osoby, która podaje się za nauczyciela. I tacy ludzie uczą przedmiotów zawodowych na Słowiańskiej...

Nie zapominajmy, że w internecie nie istnieje coś takiego jak anonimowość.
Dla przykładu: Na stronie fotosik.pl istnieje konto windbag, Brzeg.
http://www.fotosik.pl/u/windbag
Widzimy tam zdjęcia ze Słowiańskiej, te same co na ZSZ1Brzeg.wodip.pl. Podczas rozpoczęcia tylko jedna osoba osoba robiła zdjęcia Nikonem D90.

Więc kim jest tajemniczy windbag, który robi z siebie dziecko? Uczniowie ZSZ powinni się domyślić.

Szkoda tylko, że musi się sztucznie odmładzać wpisując zaniżony wiek na forum. To już nie te lata :D
Ostatnio zmieniony przez wyimaginowany 2011-09-13, 19:31, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-09-13, 19:42   

Berni napisał/a:
Berni co za świnia...kurde...w necie rzeczywiście można wszystko znaleźć :shock:


że ja jestem świnią?
nie nie sorry źle mnie zrozumiałeś - chodziło mi o tego typa od
"specjalnych" ofert. Jeszcze raz przepraszam
Ostatnio zmieniony przez lord 2011-09-13, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
szaszlyk24 


Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2010

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-09-13, 21:45   

wyimaginowany napisał/a:
Cytat:
Mój poziom to kreskówki, Cóż wymagać ....

Odpowiedź godna osoby, która podaje się za nauczyciela. I tacy ludzie uczą przedmiotów zawodowych na Słowiańskiej...

Nie zapominajmy, że w internecie nie istnieje coś takiego jak anonimowość.
Dla przykładu: Na stronie fotosik.pl istnieje konto windbag, Brzeg.
http://www.fotosik.pl/u/windbag
Widzimy tam zdjęcia ze Słowiańskiej, te same co na ZSZ1Brzeg.wodip.pl. Podczas rozpoczęcia tylko jedna osoba osoba robiła zdjęcia Nikonem D90.

Więc kim jest tajemniczy windbag, który robi z siebie dziecko? Uczniowie ZSZ powinni się domyślić.

Szkoda tylko, że musi się sztucznie odmładzać wpisując zaniżony wiek na forum. To już nie te lata :D


Krótko mówiąc ktoś został zdemaskowany :)
0 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2011-09-13, 22:00   

mamusiu.......... wyszedło na to, że tylko ON nie wiedział .....
gratuluję spostrzegawczości
Ostatnio zmieniony przez windbag 2011-09-13, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-09-13, 22:08   

Jak donoszą media sprawcy zostali zatrzymani. Za "głupi żart" jaki zrobili grozi im kara do 3 lat więzienia bo są pełnoletni. Ciekawie rozpoczną dorosłe życie.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-09-13, 23:01   

Bartek T. napisał/a:
Za "głupi żart" jaki zrobili grozi im kara do 3 lat więzienia bo są pełnoletni. Ciekawie rozpoczną dorosłe życie.

Jak trafią do więzienia to ich dalsze, dorosłe życie będzie już naznaczone i przesądzone.
Lepiej delikwentom zrobi praca społeczna na rzecz ZSZ 1, czy praca społeczna w ogóle (na rzecz miasta - powiedzmy) i przykładowo dozór kuratora. Będą mieli możliwość przemyślenia swoich czynów, podczas gdy więzienie tylko wzbudzi w nich agresje i pobudzi do obmyślania innych "głupich żartów."

To są jeszcze bardzo młodzi ludzie - 19latkowie - dorosłym, a raczej dojrzałym nie stajemy się nagle w dniu 18tych urodzin, czy w chwili otrzymania dowodu osobistego. To jest proces. Durne pomysły 19latkom często potrafią strzelać do głowy, nawet jeszcze 21latkom, potem jakoś to przechodzi. Może to moje własne obserwacje i doświadczenia ale sprawdzają się.

I nie zrozumcie mnie źle - nie bronię sprawców zdarzenia. Postąpili głupio, lekkomyślnie, wiele osób przez to jest poszkodowanych, bezsensownie zmarnowali czas i fundusze Policji, Straży i Pogotowia (na interwencje i działania), nie mówiąc o chaosie w Szkole i uczniowskim rozgoryczeniu. Oczywiście tego wszystkiego mogłoby nie być. Nie bronię sprawców - jednak, z całym szacunkiem, nie wierzę w resocjalizacyjną funkcję (polskich) więzień - co najwyżej w recydywę można tam wpaść.

To jednak tylko moje zdanie. Wiem, zakrzyczycie mnie zaraz, bo chęć czystej zemsty za to, co się stało weźmie górę. W sumie nie zdziwię się tym (normalna sprawa) - może jednak już "na spokojnie" pojawią się inne wnioski.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-09-13, 23:13, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2011-09-13, 23:13   

Nikt ich nie zamknie. Pierwszy raz karani, dobra opinia ze szkoły i z środowiska. Zawiasy to już góra.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-09-13, 23:16   

Cytat:
Nikt ich nie zamknie. Pierwszy raz karani, dobra opinia ze szkoły i z środowiska. Zawiasy to już góra.

No chyba, że tak.
Tak bardzo na prawie i procedurach sądowych nie znam się.
Te 3lata powiały grozą.

...ale potencjalna praca społeczna na rzecz ZSZ1 dobrze im zrobi.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-09-13, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
trzeźwy_mistrz 


Wiek: 40
Dołączył: 13 Wrz 2011

UP 0 / UP 0


Skąd: Tak

Wysłany: 2011-09-14, 14:27   

Ciekawe gdzie podziewał się drugi z panów, tudzież jeden z forumowych moderatorów gdy trwał szkolny apel? Czyżby nie miał jaj przeprosić jak jego kolega i schował się do mysiej nory ze strachu? :wink:

Aaaa no tak, przecież on ma jaja tylko wtedy gdy wstawia komuś piękną czerwoną tabliczkę do posta :D

windbag dobra opinia ze szkoły? Czy do tej opini wliczane były głosy uczniów lub w ogóle osób poszkodowanych w tym zajściu? Kiedy ta opinia była wystawiona? Przed czy po zajściu tej sytuacji? Coś naciągana ta "dobra" opinia.
Ostatnio zmieniony przez trzeźwy_mistrz 2011-09-14, 14:30, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2011-09-14, 14:55   

Heh, ja się nie będę ukrywał pod jakimiś nowymi kontami.

każdy czasem robi jakieś głupie rzeczy za młodu, czasem możemy wspominać je z uśmiechem czasem nie.

Życie i tak już mają lekko zrąbane. Pytanie był Pan karany? odpowiedź - Tak. i po pracy.

kilka słów ciśnie mi się na usta ale złamałbym regulamin więc powiem tylko powodzenia w dorosłym życiu z tak debilnymi pomysłami.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: odwolane, zajecia, zsz1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu