Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Polityk SLD skazany
Autor Wiadomość
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-07, 06:56   Polityk SLD skazany

Kolejny wysokiej rangi polityk SLD skazany- tym razem za wyjątkowe okrucieństwo wobec zwierząt.
http://expressilustrowany...000000-strona=4

A oto wyrok
http://www.tvn24.pl/1,1698732,druk.html

I kolejny SLDowiec "uczciwy inaczej":

http://www.poranny.pl/app...ITYKA/507189756

Lewicowy Spiderman
http://wyborcza.pl/1,76842,3123429.html
Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2011-09-07, 07:41, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2011-09-07, 08:09   

A może napisać Ci Jacku ile pieniędzy dałem lekarzom w formie łapówek?A może jakie możliwości proponowali za pieniądze?Nie uogólniaj-nie wszyscy lekarze( nie) biorą,choć mają możliwości,nie wszyscy politycy kradną ,oszukują etc.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-07, 08:15   

Yoorku, z tą informacją powinieneś natychmiast udać się do prokuratury. Jest godzina 8.12 więc prokuratura jest już czynna. Nie zwlekaj. Pamiętaj, że zarówno ten kto bierze łapówkę , jak i ten kto daje, popełnia przestępstwo. Jeżeli wiesz o popełnieniu przestępstwa, powinieneś natychmiast powiadomić o tym odpowiednie instytucje. Inaczej jest to zwyczajne pomówienie.
Natomiast co do SLD- wszystkie partie w Polsce razem wzięte nie miały tylu skazanych polityków wysokiej rangi co SLD. Wystarczy przejrzeć gazety z czsów kiedy SLD było u włądzy, by poczytać o licznych posłach, prezydentach miast, radnych itp. z SLD skazanych za przestępstwa kryminalne, często o charakterze korupcyjnym, ale nie tylko. Tylko SLD ma posłów i wysokiej rangi samorządowców którzy siedzieli w więzieniu- Długosz, jagiełło, Pogan , Dolata....
Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2011-09-07, 08:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-09-07, 08:27   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Natomiast co do SLD- wszystkie partie w Polsce razem wzięte nie miały tylu skazanych polityków wysokiej rangi co SLD.


Na takiej samej zasadzie - "wszyscy lekarze to malwersanci i łapówkarze".

Proszę o przedstawienie dowodów w postaci potwierdzonej statystyki sądowej.
Brak takich dowodów będę rozumiał jako zwykłe oszczerstwa i pomówienia - do czego już przywykłem ze strony jedynie "prawych i sprawiedliwych".
Dowody Acan - DOWODY w postaci źródeł sądowych z odpowiednią statystyką.
Nie przedstawisz - będę nazywał Szanownego kłamcą i mitomanem - pasi?
:evil:

PS. Forma statystyki może być ujęta w tabelki:
UW -
KLD -
AWS z podziałem na kliki -
PO -
SLD -
PSL -
PiS - (prawda - tu same "kryształowe") -
I tak dalej -
Ostatnio zmieniony przez oldstaszek 2011-09-07, 08:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-07, 08:35   

Bawią mnie te histeryczne reakcje gumofilca.
Widocznie old jest już tak stetryczły, że utracił kontakt z rzeczywistością. Czytanie ze zrozumieniem też już mu nie wychodzi. Nigdzie nie napisałem "Wszyscy SLDowcy to przestępcy" . Uważam że brzescy lewacy np. Jamusz Gil czy Bartek Tyczyński to ludzie uczciwi. Natomiat wrzuciłem tu kilka przykładów polityków skazanych za przestępstwa kryminalne. Wystarczy przejrzeć gazety za ostatnie 10 lat, by się przekonać, że w tej konkurencji bezapelacyjnie prowadzą chłopcy z SLD.
Podaję przykłady wysokiej rangi polityków, za przestępstwa kryminalne skazanych na wyroki bezwzględnego więzienia- Pęczak, Jagiełło, Długosz , Dolata, Pogan- wszyscy z SLD. Takiej listy nie ma żadna inna partia. O SLDowcach skazanych na wyroki w zawieszeniu długo można opowiadać.
Ostatnio zmieniony przez Jacek Jastrzębski 2011-09-07, 08:51, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-09-07, 09:34   

Lewica zawsze miała dość specyficzny stosunek do cudzego mienia wyrosły z uczuć zawiści i pożądania. Różnica między nacjonalizacją a przestępczym zaborem mienia jest jedynie w literze prawa podczas gdy faktycznie jest czynem niemalże tożsamym. W sensie moralnym struktury lewicowe i struktury mafijne to twory wyrosłe na jednej pożywce najprymitywniejszych ludzkich instynktów więc co tu się dziwić?
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-09-07, 10:51   

Zamiast komentarza:
"Uderz w budę i masz psi jazgot."

Dla wywołującego temat - nie czytasz co napisałeś(chyba że jakieś dziecko pisze pod dyktando nieczytatemu i niepisatemu).
Mam powtórzyć cytat? :-P
Gumofilc to synonim takich jak ty - gościu, i nie szukaj kumpli w mojej osobie próbując dopisać swoje cechy. Rozumiem że psia potrzeba towarzystwa to naturalne ale źle trafiłeś... :evil:
Ostatnio zmieniony przez oldstaszek 2011-09-07, 10:55, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-09-07, 10:55   

Gaderep napisał/a:
Lewica zawsze miała dość specyficzny stosunek do cudzego mienia wyrosły z uczuć zawiści i pożądania. Różnica między nacjonalizacją a przestępczym zaborem mienia jest jedynie w literze prawa podczas gdy faktycznie jest czynem niemalże tożsamym. W sensie moralnym struktury lewicowe i struktury mafijne to twory wyrosłe na jednej pożywce najprymitywniejszych ludzkich instynktów więc co tu się dziwić?


Dobrze Acan scharakteryzował tych dzisiejszych "s"tyropianowch "yntylygentuf" - "czarne na wierzchu, czerwone w środku a łączy je biały pasek pod szyją".
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-09-07, 11:39   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
wrzuciłem tu kilka przykładów polityków skazanych za przestępstwa kryminalne

I jeszcze nie uniewinnionych. Pewnie większość z nich się oczyści, bo padli zapewne ofiarą politycznych prowokacji, jak posłanka Ostrowska -
"Piotr M. przeprosił na sali sądowej byłą posłankę, a ta się popłakała. I tłumaczył, dlaczego ją obciążał: - Przez siedem miesięcy w areszcie siedziałem ze skazanymi za zabójstwa. Gdy dowiedzieli się, że jestem policjantem, musiałem walczyć o życie. Moja sytuacja za kratami była gorsza niż zwykłego pedofila. Wykorzystała to prokuratura i wywierała naciski. W końcu - za obietnicę wyjścia z aresztu na święta - zgodziłem się ześwinić i obciążyłem panią Ostrowską. Celowo i świadomie zeznałem w prokuraturze nieprawdę. Byłem brakującym ogniwem do uknucia intrygi. Zostałem instrumentalnie wykorzystany do zniszczenia jej życia. Z tym piętnem będę żył do końca."
http://www.przeglad-tygod...-na-prokuratora
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-09-10, 05:38   

Okrucieństwo wobec zwierząt to polska tradycja, zatem w każdej partii są z pewnością ludzie podobni temu człowiekowi, co go nie usprawiedliwia oczywiście.
0 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2011-09-10, 08:09   

Maciej Wąsik-były szef CBA,kandydat PiS do Sejmu,zatankował 50 litrów paliwa,odjechał ,nie płacąc.(Super Expres).Mój komentarz-Pisowcy mistrzami kompromitacji.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: polityk, skazany, sld


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu