Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
[13.08.2011] Kino Plenerowe na dziedzińcu Zamku Piastów Śląs
Autor Wiadomość
Kurt Shout 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Paź 2008

UP 23 / UP 3



Wysłany: 2011-08-10, 11:55   [13.08.2011] Kino Plenerowe na dziedzińcu Zamku Piastów Śląs

Serdecznie zapraszamy na plenerowy seans filmu
VICKY CRISTINA BARCELONA
w reżyserii Woody'ego Allena

13 sierpnia 2011, godz. 21.30
wstęp wolny!!!

Organizatorzy: Brzeski Klub Filmowy, Brzeskie Centrum Kultury
Partnerzy: Starostwo Powiatu Brzeskiego, Urząd Miasta Brzeg, Zamek Piastów Śląskich, Stowarzyszenie Żywych Poetów
Projekty Graficzne: Paweł Maszewski
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-08-15, 09:49   

Jakieś małe sprawozdanie? Jak się udało? Jaka frekwencja? Jaki sposób prezentacji - tradycyjny nośnik czy cyfrowy? Jaki ekran?
0 UP 0 DOWN
 
adix55 


Wiek: 29
Dołączył: 18 Maj 2010

UP 2 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-08-15, 10:42   

Powiem że byłem i frwkwencja była całkiem spora, wszystko myślę się udało, jedyne co mogło przeszkadzac to... mała ilość miejsc :) Ekran był powieszony na scianie(Po wejściu głównym wejściem po prawej stronie), całekiem spory jak na Brzeg i jakość obrazu była bardzo dobra, dzwięk w sumie też. W mieście powinno być tak częściej np. co weekend i z lepszymi produkcjami choć ta nie była najgorsza :) Więc kino plenerowe uznaję za dobry pomysł. Widać to po frekwencji, jak i zainteresowaniu :) Na lato pomysł świetny!
0 UP 0 DOWN
 
Kurt Shout 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Paź 2008

UP 23 / UP 3



Wysłany: 2011-08-15, 12:01   

Frekwencja naprawdę dobra. Szczerze powiedziawszy to nie sądziliśmy, że przyjdzie aż tak dużo osób (rano lało jak z cebra i myśleliśmy, że to odstraszy ludzi od plenerowego seansu). Była to pierwsza próba kina plenerowego (btw z tego co nam wiadomo ostatnia tego typu impreza w Brzegu odbyła się jakieś 30 lat temu). Wszystko było dla nas jedną wielką zagadką. Teraz, po pokazie, jesteśmy bogatsi o wiele doświadczeń. Następnym razem (bo następny raz z pewnością będzie) przygotujemy znacznie więcej krzeseł - zwłaszcza, że dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego w Brzegu, mamy do dyspozycji 300 sztuk. Pomyślimy nad repertuarem, może uda się też troszkę poprawić dźwięk.
Czekamy na wasze opinie i sugestie, z pewnością weźmiemy je pod uwagę. Szukamy też ludzi, którzy chcieliby pomóc przy następnych seansach.

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszym fanpagem www.facebook.com/brzeskiklubfilmowy (można podyskutować, rzucić jakąś ciekawą propozycję oraz wziąć udział w konkursach).

A tak na koniec serdeczne dzięki dla Starostwa Powiatu Brzeskiego, Urzędu Miasta Brzeg, Brzeskiego Centrum Kultury, Muzeum Piastów Śląskich oraz PSB Mrówka. Dzięki temu, że każdy dołożył swoje kilka groszy (i nie koniecznie chodzi o finanse) udało się zrobić bardzo pozytywną imprezę.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-08-15, 12:40   

Kurt Shout napisał/a:
(btw z tego co nam wiadomo ostatnia tego typu impreza w Brzegu odbyła się jakieś 30 lat temu)


O ile mnie pamięć nie myli, to osobiście w amfiteatrze coś puszczałem z 16 mm (chyba). Mogę mylić z projekcjami na sali BDKu. HAIR chyba na 100% był prezentowany.

Kino objazdowe organizowałem w 1995-1996 - plenerowe próby też były, formalnego pokazu ostatecznie chyba nie.

Czy nie jest tajemnicą, jaką technikę projekcji stosujecie i na jakim sprzęcie? 35mm czy cyfrowa już jakaś?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 13.08.2011, dziedzincu, kino, na, piastow, plenerowe, slaskich, zamku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu