Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz Polska - Niemcy w Brzegu !
Autor Wiadomość
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-14, 15:19   

Masta Eis napisał/a:
Wspomniane "zagłuszanie" spikera... Taka jego rola, że musi reagować w ten a nie inny sposób na zachowania publiki, niemniej jednak okrzyki "gdzie jest orzeł" wg mnie nie powinny być zagłuszane :x Jak widać cenzura działa

Nie, no wiadomo, że taka jego rola i robota. A nasza - kibiców rola i wola to wznosić okrzyki. ;) Przynajmniej spiker miał co robić, publika też i ciągły doping gwarantowany!. ;)

Orzełek - no cóż - osobna kwestia. Może poprzez takie protestowanie (przy każdej meczowej okazji) Orzeł wróci na koszulki. Jak już zostało napisane w (linkowanym) artykule - sami piłkarze zaczynają śmielej o tym mówić.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-11-14, 15:26, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-14, 16:11   

chmurkolistna napisał/a:
Cytat:
(...) kibice skandowali "gdzie jest orzeł?" oraz hasła obraźliwe dla PZPN. Za każdym razem spiker starał się ich zagłuszyć informując, która jest minuta (...)

Starał się, starał, ale i tak mu to zagłuszanie niezbyt wychodziło. :)

To ja chyba na innym meczu w sobotę byłem: jeden gość niedaleko mnie jakieś trzy razy na początku meczu krzyknął "j***ć PZPN" - wiem bo siedział niedaleko. Ani razu nikt mu nie zawtórował więc więcej tego nie krzyczał. O Orła nie słyszałem żeby ktokolwiek się upominał - pewnie dlatego, że polscy reprezentanci mieli go na piersi.
Poza tym wspaniały mecz, świetna atmosfera, dobra organizacja. Przyszedłem pół godziny przed meczem i wejście zajęło mi jakieś 10 - 15 min.
Jedynym minusem jaki zaobserwowałem to brak ciepłych napojów w obu namiotach firmy cateringowej. Z tym, że byłą to firma zewnętrzna, która nie pomyślała, że w listopadzie może być zimno więc sprzedawali tylko zimne napoje.
Byli kibice niemieccy - dość spora grupa, która nie bała się manifestować swoich barw narodowych czy skandować swoje hasła.

Szacun dla gościa z wielkim bębnem - za to, że chciało mu się tachać i za to, że "wybębniał" rytm kibicom niemieckim i polskim :)

P. S. Co do komentatora/spikera to tak rzadko się odzywał, że zapominałem, że w ogóle jest.
Ostatnio zmieniony przez Bartek T. 2011-11-14, 16:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-14, 18:07   

Bartek T. napisał/a:
To ja chyba na innym meczu w sobotę byłem: jeden gość niedaleko mnie jakieś trzy razy na początku meczu krzyknął "j***ć PZPN" - wiem bo siedział niedaleko. Ani razu nikt mu nie zawtórował więc więcej tego nie krzyczał. O Orła nie słyszałem żeby ktokolwiek się upominał - pewnie dlatego, że polscy reprezentanci mieli go na piersi.


W takim razie chyba rzeczywiście byłeś na innym meczu, bo hasło "Gdzie jest Orzeł?" i przyśpiewka "PZPN, PZPN, ..." były kilkukrotnie powtarzane przez grupę kibiców na trybunie B, która prowadziła doping i starała się rozruszać cały stadion (niestety z mizernym skutkiem). Spiker odzywał się tylko w tych momentach, zagłuszając ich.
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2011-11-14, 19:02   

Dokładnie, Bartek T. chyba rzeczywiście był na innym meczu bo niestety musiałem oglądać spotkanie w telewizji gdzie bodajże 3 razy słyszałem przyśpiewkę na PZPN dość głośno a raz głośno Gdzie jest Krzyż ;) znaczy Orzeł :D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2011-11-14, 19:23   

A mi się raz podobało...trybuny zaczęły :PZPN, PZPN...
i nagle ktoś głośno krzykną: JEST
i zamiast dokończyć piosenkę wszyscy zaczęli się śmiać :-P


Co do okrzyku "Gdzie jest Orzeł" to na tym meczu trochę głupio to wyszło bo U-20 gra w starych strojach z Orłem.

A tak swoją drogą to firma Nike wydała dziś oświadczenie, że w procesie realizacji projektu koszulki zgłaszali do PZPNu że lepsza opcja będzie z godłem bo bez niego koszulka może być źle odebrana. Niestety to PZPN zatwierdza projekt i zgłasza sugestie jak również informuje jaki znak ma się na niej znajdować.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-11-14, 20:09   

Wygląda więc na to, że każdy zwraca uwagę podczas meczu na to co dla niego jest ważne. Widocznie ja nie zwracałem uwagi na krzyki z trybun o PZPNie. Bardzo natomiast podobała mnie się gra :)
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2011-11-14, 22:16   

No cóż, ja niestety nie byłem na meczu, bo nie udało mi się kupić biletów (zajęcia nie pozwoliły), ale z tego co się dowiadywałem, to wiele osób, które przyszły nawet po bilety się na nie nie załapały...
Na przyszłość może OZPN dałby więcej biletów na mecze w Brzegu do sprzedaży w Brzegu , a nie w Opolu...
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-11-14, 22:28   

Tymcio, ale bilety były :) ... nawet rozdawano wolne przed samym końcem 1 połowy ;)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-14, 23:02   

Roberto930 napisał/a:
W takim razie chyba rzeczywiście byłeś na innym meczu, bo hasło "Gdzie jest Orzeł?" i przyśpiewka "PZPN, PZPN, ..." były kilkukrotnie powtarzane przez grupę kibiców na trybunie B,

Bartek T., chyba faktycznie był na innym meczu, albo VIPowska trybuna ma specjalne wygłuszenie niewygodnych okrzyków. :-P Wspomniane hasełka padały gęsto właśnie z trybuny B - tam było coś na kształt 'żylety'. Na trybunie A przy sektorze F też spora grupa 'ultrasów' skandowała hasła. Nawet w kolejce przed bramą odbywało się chóralnie śpiewanie.

warlike napisał/a:
Co do okrzyku "Gdzie jest Orzeł" to na tym meczu trochę głupio to wyszło bo U-20 gra w starych strojach z Orłem.

No tak, ale z drugiej strony wiadomo było o co chodzi, dlaczego ten protest i przede wszystkim do kogo.

Cytat:
Jedynym minusem jaki zaobserwowałem to brak ciepłych napojów w obu namiotach firmy cateringowej. Z tym, że byłą to firma zewnętrzna, która nie pomyślała, że w listopadzie może być zimno więc sprzedawali tylko zimne napoje.

Bartek T., ma roszczenia jak Niemcy na imprezach masowych - jedzonko i napitek najważniejsze. Poskakać, pokibicować - byłoby Ci od razu cieplej. Emocje Cię nie grzały? Poza tym widziałam dwoje dzieci z czymś gorącym (wyglądało na herbatę) w styropianowych kubeczkach. Chyba, Bartku, faktycznie byłeś na innym meczu. :-P
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-11-14, 23:07, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-11-15, 00:16   

chmurkolistna napisał/a:
? Poza tym widziałam dwoje dzieci z czymś gorącym (wyglądało na herbatę) w styropianowych kubeczkach.

w stoiskach nie było ani ciepłych napojów ani niegazowanych bo pytałem ;)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-15, 00:37   

KtOŚ napisał/a:
w stoiskach nie było ani ciepłych napojów ani niegazowanych bo pytałem

Ktoś przemycił termos? Nie żeby mnie to zdziwiło.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-11-15, 00:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
CZERA 
(L)egia Forever



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 39
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 8 / UP 16


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2011-11-15, 06:22   

chmurkolistna napisał/a:
Wspomniane hasełka padały gęsto właśnie z trybuny B - tam było coś na kształt 'żylety'

Wiesz wogóle co to jest Żyleta?
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2011-11-15, 07:36   

KtOŚ napisał/a:
Tymcio, ale bilety były :) ... nawet rozdawano wolne przed samym końcem 1 połowy ;)


Przed końcem 1 połowy...:P A co przed jej początkiem ? :) Były informacje, że sprzedaży w dzień meczu nie będzie, więc uznałem, że nie warto jechać, żeby nie odbić się od furtki.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-11-15, 12:12   

Tymcio napisał/a:
A co przed jej początkiem ?


logika się kłania ;) bilety były dostępne w przerwie, to były dostępne przed przerwą i przed meczem :p
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2011-11-15, 16:09   

Oj ;P Mam 5 km do Brzegu ;P Nie wiedziałem, że tak będzie, a nie chciałem specjalnie jechać rowerem, żeby się wrócić w razie niepowodzenia :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, mecz, niemcy, polska


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu