Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Centrum Edukacji Ars Logo
Autor Wiadomość
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-01, 19:50   Centrum Edukacji Ars Logo

Z wielka przyjemnością zapraszam Państwa do powstającego w Brzegu Centrum Edukacji Ars Logo.
Głównym zadaniem placówki będzie praca z dziećmi w wieku przedszkolnym. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dzieckiem, zajęcia logopedyczne oraz naukę języka angielskiego dla przedszkolaków.
Naszym zamiarem jest utworzenie miejsca, w którym najmłodsi brzeżanie będą mogli atrakcyjnie spędzać czas.

Opieka nad dzieckiem o charakterze prywatnego przedszkola z pewnością zaciekawi wielu rodziców. Do dyspozycji posiadamy kilka sal tematycznych i co najważniejsze kadrę z przygotowaniem pedagogicznym.

Ogromnie cieszy mnie fakt, iż wspólpracują z nami brzescy pedagodzy, nauczyciele cieszący się sympatią dzieci.

Przyjmujemy również zapisy na zajęcia popołudniowe, m.in. terapię logopedyczną ,język angielski, rytmikę.

Szczegółowe informacje pod nr tel 501 185 585
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-08-01, 20:10   

A można prosi o więcej szczegółow? Gdzie bedzie to Centrum? Kto bedzie prowadził terapie logopedyczna? Jakie koszty?
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-01, 20:16   

Terapia logopedyczna będzie prowadzona przez logopedę o specjalności neurologopedy / z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pracy z dziećmi /

Zajęcia logopedyczne stanowią ofertę dla dzieci uczęszczających do Centrum Edukacji/ w ramach opieki nad dzieckiem/ w wymiarze 2h tygodniowo, tj. 4 x 30 min.

Istnieje oczywiście możliwość uczęszczania na w/w zajęcia w godz. popołudniowych. Koszt terapii logopedycznej uzależniony jest od częstotliwości wizyt bądź porad.
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-01, 20:19   

Jak przystało na " Centrum ..." siedzibę mamy w centrum miasta. / ul/ Chrobrego- Lekarska/
0 UP 0 DOWN
 
Atylla 
illuminatus



Wiek: 38
Dołączył: 01 Kwi 2010

UP 12 / UP 16



Wysłany: 2011-08-01, 21:25   

Centrum Edukacji Ars Logo napisał/a:

Opieka nad dzieckiem o charakterze prywatnego przedszkola


Czyli Przedszkole czy kolejny Klub? Bo znowu mała niejasność ;)

Centrum Edukacji Ars Logo napisał/a:
Jak przystało na " Centrum ..." siedzibę mamy w centrum miasta. / ul/ Chrobrego- Lekarska/


Czyżby lokal po dawnej siedzibie "Skrzata" ? ;)
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-01, 21:45   

odpowiadam- Opieka nad dzieckiem o charakterze prywatnego przedszkola .

Naszym założeniem jest realizowanie programu edukacji przedszkolnej. Pragniemy zapewnić wszechstaronny rozwój każdemu dziecku: rozwijać jego zdolności i umiejętności , ale także pomóc rodzicom i dziecku w pokonywaniu trudności z zakresu rozwoju psychofizycznego.

JeSli jesteście Państwo zainteresowani naszym Centrum, proszę o kontakt telefoniczny.
0 UP 0 DOWN
 
Atylla 
illuminatus



Wiek: 38
Dołączył: 01 Kwi 2010

UP 12 / UP 16



Wysłany: 2011-08-02, 08:05   

Atylla napisał/a:

Centrum Edukacji Ars Logo napisał/a:

Opieka nad dzieckiem o charakterze prywatnego przedszkola


Czyli Przedszkole czy kolejny Klub? Bo znowu mała niejasność ;)


Centrum Edukacji Ars Logo napisał/a:
odpowiadam- Opieka nad dzieckiem o charakterze prywatnego przedszkola .


Gramy w pomidora czy co? ;)
Ja proszę tylko o sprecyzowanie formy swojej działalności - czy jest to placówka oświatowa wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych - czyli Przedszkole, Punkt Przedszkolny, Zespół Przedszkolny;
czy też zwykła działalność gospodarcza - czyli Klub Malucha?
Jeśli decyduje się Pani na informowanie (reklamowanie) swojej działalności na forum to nie powinna Pani unikać odpowiedzi na podstawowe pytania :)
Opis działalności, który Pani podała jest co najmniej niejasny i może wprowadzać w błąd osoby zainteresowane :)

Atylla napisał/a:

Centrum Edukacji Ars Logo napisał/a:
Jak przystało na " Centrum ..." siedzibę mamy w centrum miasta. / ul/ Chrobrego- Lekarska/


Czyżby lokal po dawnej siedzibie "Skrzata" ? ;)


I, jeśli to nie problem - proszę o dokładniejsze namiary ;)
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-02, 08:27   

Jest to działalność gospodarrcza, w zakresie której prowadzimy szereg działań edukacyjnych.

Oferujemy nie tylko opiekę nad dzieckiem, ale również zajęcia dydaktyczne i specjalistyczne. Wszyscy pracownicy posiadają wykształcenie pedagogiczne, realizujemy program edukcjyjny.

Działaność przebiega dwubiegunowo: zajęcia stale/ w godz.7.00- 17.00/ z dziećmi w wieku3-4 lata oraz zajęcia popołudniowe dla wszystkich chetnych dzieci w wieku przedszkolnym.


W Centrum Edukacji obowiązują jednolite stroje :) bluzy z herbem Ars Logo

Jeszcze raz podaję kontakt tel. 501 185 585


Pozdrawiam serdecznie wszystkich dociekliwych
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-09, 09:16   

Otwarcie Centrum Edukacji cieszy się dużym zainteresowaniem, odpowiadając więc na liczne prośby o podanie cen- przedstawiam cennik zajęć i opieki nad dzieckiem w godz. 7.00 - 17.00

Czesne miesięczne
/ w przypadku zapisania dziecka do 10 września/ wynosi 500 zł, czesne to obowiazywać będzie przez cały rok szkolny, dodatkowo jeden miesiąc /lipiec lub sierpień/ nie wymagamy jakiejkolwiek odpłatności

W czesne wliczone są:
- ubezpieczenie,
- wszyskie zajęcia dodatkowe / zaj.logopedyczne, nauki j. angielskiego, rytmika/
- jednolite stroje - bluzy z herbem Centrum Edukacji

Nie pobieramy tzw.wpisowego

Karnety godzinowe 1h- 5zł


Zapraszamy na dzień otwarty Centrum Edukacji, który odbędzie się 20 sierpnia w godz 11.00- 15.00
0 UP 0 DOWN
 
Atylla 
illuminatus



Wiek: 38
Dołączył: 01 Kwi 2010

UP 12 / UP 16



Wysłany: 2011-08-16, 11:25   

Przeszedłem się po mieście - mnóstwo plakatów, a na nich napis:
"Prywatne Przedszkole"

Sama Pani przyznała, iż nie jesteście placówką edukacyjną wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Niepublicznych :shock:
a zwykłą firmą sprawującą opiekę nad dziećmi typu Klub Malucha.

Czy używanie na plakatach nazwy "Przedszkole Prywatne" nie jest aby nadużyciem i celowym wprowadzaniem w błąd potencjalnych klientów?

Prywatne Przedszkole musi spełnić szereg rygorystycznych wymagań sanitarnych, PPOŻ, BHP, kadrowych i wiele wiele innych co jest gwarancją bezpieczeństwa i poziomu oraz skutkuje wpisem placówki do wspomnianego rejestru.

Dlaczego kolejna osoba wstydzi się przyznać do tego, że jej placówka przedszkolem nie jest i wykorzystuje niewiedze ludzi odnoście przepisów? :shock:
0 UP 0 DOWN
 
mysza 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-16, 11:56   

Tak siedzę i czytam i stwierdziłam, że jednak się odezwę ponieważ śmiać mi się chce z takich ludzi co szukają dziury w całym, po co się czepiać kogoś kto próbuje coś otworzyć w Brzegu, wszyscy wiemy jakie są realia przedszkoli w Brzegu, osoba chce pomóc nam rodzicom , a Wy szukacie dziury w całym, moim zdaniem oferta jest bardzo fajna i ciekawa i osobiście bardzo chętnie skorzystam z zajęć z moim synkiem, plusem jest to że dzieci tam uczeszczające nie będą się tylko bawić ale uczyć. Ceny są przystępne, za godzinę w sali zabaw płaci się 6-8 zł, a tutaj 5 zł i dziecko może się czegos nauczyć. Miałam okazjie spotkać się osobiście z właścicielka, jest to przemiła osoba, zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Atylla 
illuminatus



Wiek: 38
Dołączył: 01 Kwi 2010

UP 12 / UP 16



Wysłany: 2011-08-16, 13:01   

mysza napisał/a:
Tak siedzę i czytam i stwierdziłam, że jednak się odezwę ponieważ śmiać mi się chce z takich ludzi co szukają dziury w całym, po co się czepiać kogoś kto próbuje coś otworzyć w Brzegu,


Ja się nie czepiam - świetnie, że coś nowego w Brzegu powstaje. Przeciwny jestem natomiast oszukiwaniu ludzi.

Różnica pomiędzy Przedszkolem a Klubem Dziecięcym to jak różnica między Lekarzem a Znachorem.

Nazywajmy rzeczy po imieniu - uniknie się nieprzyjemnych sytuacji i rozczarowań.
Przepisy jasno regulują kwestie opieki nad dziećmi - radzę do nich zajrzeć i później się wypowiadać.
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-17, 08:08   

Na wspomnianych -mnóstwie plakatów -jest napisane; Opieka nad dzieckiwm w wieku 3-4 lat
0 UP 0 DOWN
 
Centrum Edukacji Ars Logo 


Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-17, 08:24   

Przepraszam, ale muszę jeszcze dopisać do powyższego postu.

Na banerze widnieje napis pryw.przedszkole,
na kilkudziesięciu plakatach : Opieka nad dzieckiem w wieku3- 4 lat.

Nie uważam, by ktokolwiek zainteresowany ofertą czuł się oszukany. Rozmawiałam z kilkudziesięcioma osobami /czyt. Rodzicami/ i żadna z nich nie mówiła o rozczarowaniach czy nieporozumieniach.

Wręcz przeciwnie- jednogłośnie stwierdzano, że oferta Centum jest atarkcyjna pod względem doboru zajęć . Zapisy na "Sobotnie cykle edukacyjne " właściwie już się zakończyły.

Rodzice brzeskich maluchów bardzo świadowie podejmują decyzję odnośnie wyboru placówek. Myślę że nie potrzebują " wsparcia" w celu wyjaśniania nazewnictwa.
Ich decyzje są weryfikowane i wnikliwie analizowane.

Mogę tylko zapewnić , że nikt z nich nie jest wprowadzany w błąd.


Jeszcze raz mam przyjemność zaprosić Państwa na dzień otwarty 20.08.2011, g.11- 15

oraz na Sobotnie cykle edukacujne dla dzieci w wieku 4- 6 lat / tematyka - W Krainie Baśni, Liczaki- matematyczne zagadki, Mitologia dla najmłodszych i wiele innych/
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2011-08-17, 12:07   

A można prosić o imię i nazwisko pani logopedy-właścicielki tego Centrum? Może być na PW :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ars, centrum, edukacji, logo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu