Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Stowarzyszenia, Fundacje i Spółdzielnie - zaproszenie na szk
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-06-11, 10:05   Stowarzyszenia, Fundacje i Spółdzielnie - zaproszenie na szk



Byczyński Inkubator Gospodarki Społecznej jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne.


Byczyński Inkubator Gospodarki Społecznej
zaprasza na pierwsze spotkanie i szkolenie w Brzegu, związane z problematyką szeroko rozumianej ekonomii społecznej (działalność III sektora, tj. stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni i etc).

Pierwsze spotkanie ma na celu integrację środowisk związanych z działalnością w organizacjach pozarządowych oraz podniesienie kompetencji pracowników i członków organizacji w różnych aspektach ich funkcjonowania. Program spotkania i szkolenia w Brzegu został przygotowany w oparciu o wieloletnie doświadczenia pionierów ekonomii społecznej na Opolszczyźnie.

- Kto może (a przede wszystkim powinien) przybyć ?

Członkowie lub pracownicy organizacji III sektora, tj. stowarzyszeń, związków, fundacji i spółdzielni

- Gdzie?

Ośrodek Szkoleniowy przy Brzeskim Centrum Handlowym "MARKO" przy ul. Trzech Kotwic 11 (IVp, wejście od hali targowej "Marko" - mapka wkrótce)

- Kiedy?

16-17 czerwca w godz. 9.00-15.00

- A co w zamian za przybycie?

- kompetentna kadra
- klimatyzowana sala
- materiały szkoleniowe
- materiał promocyjny (w tym fantastyczny kubek z godłem Byczyny)
- spotkanie z pionierami
- kawa, ciacho i lunch
- certyfikat udziału w szkoleniu (bardzo przydatna rzecz :) )
- spotkania, rozmowy, kontakty
- inicjacja klubu wsparcia

Ilość miejsc BARDZO ograniczona!

Zapisy mailem: marketing.marko @tlen.pl (proszę usunąć spację przed znakiem --> @)

Kontakt telefoniczny: Jacek "Franco" Horęzga 604 15 24 36


Cytat:
Byczyński Inkubator Gospodarki Społecznej (BIGS) to instytucja szkoleniowo-doradcza wspierająca powstawanie nowych podmiotów w obszarze gospodarki społecznej od pomysłu do przygotowania dokumentów założycielskich i pozyskania środków finansowych niezbędnych do założenia i funkcjonowania nowego podmiotu.



Więcej: Byczyński Inkubator Ekonomii Społecznej

logo_male.jpg
Plik ściągnięto 5503 raz(y) 14,28 KB

Ostatnio zmieniony przez yasiu 2011-06-12, 14:33, w całości zmieniany 7 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-06-11, 10:12   

Czy stowarzyszenia w trakcie rejestracji mogą się pojawić?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-06-11, 10:16   

No tu jest problem, bo potrzebny jest KRS. Ale masz moje osobiste zaproszenie w charakterze "wolnego słuchacza" (nie otrzymasz certyfikatu najprawdopodobniej) :) . Nikogo nie wyrzucimy ;) . Proszę o wszelkie zgłoszenia na podanego maila, nawet nie spełniające wymogów "formalnych". Im prędzej, tym lepiej - ilość zgłoszeń może mieć wpływ na ostateczny charakter spotkania.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-06-11, 20:16   

Yasiu - a czy Twoje macierzysta OSP jest zarejestrowana? Podejrzewam, że tak. Możesz formalnie z ramienia OSP i przy okazji interesy forumowego stowarzyszenia reprezentować.
0 UP 0 DOWN
 
Brun0 



Wiek: 69
Dołączył: 20 Lut 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-12, 10:19   

Jaka szkoda, że nie ma mnie w tym czasie w kraju.
A może jakiś kurs .... korespondencyjny? ;)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-06-12, 12:36   

Franiu, przekażę informację Prezesowi OSP, również zwrócę się do Powiatowego o tym by rozesłał informację po jednostkach.

edit:
Przekazałem telefonicznie informację Prezesowi Zarządu Powiatowego OSP, zobligował się przekazać podległym mu jednostkom i powiadomić mnie która z nich zechce wziąć w tym udział. Wtedy wyślę Ci maila zbiorczego.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-06-12, 14:10   

O jany! Yasiu - nie szalej ;) . Samo szkolenie jest limitowane warunkami projektu, więc ilość miejsc nie jest nieograniczona, jak zaznaczyłem w pierwszym poście. Wręcz przeciwnie.

Natomiast korzystając z okazji, mam nadzieję na spotkanie się w jednym miejscu grupy działaczy, zebranie danych i przedstawienie planów na przyszłość.

Inaczej - ilość zgłoszeń, które napłyną na podanego wyżej maila do jutra, lub pojutrza, powinna wpłynąć na decyzje odnośnie całokształtu, niezależnie od 16godzinnego bloku szkoleniowego.

Szczegóły dogrywamy, a w zasadzie dogramy na ostatnią chwilę, w zależności od ilości zgłoszeń. Na chwilę obecną nie mam dostępu do firmowego maila i dopiero jutro sprawdzę ilość zgłoszeń.

Ale zgodnie z obietnicą, Yasiu jesteś na liście (o ile masz czas w godzinach pracy).

Dziś jeszcze ostatnie chwile luzu po wielu tygodniach.

Zachęcam też do udziału w bezpłatnym szkoleniu, wprowadzającym w tematykę funduszy europejskich i wykorzystaniu komputera przy zarządzaniu projektami. Pierwszeństwo mają osoby w wieku 45+, ale są też miejsca dla młodszych. Więcej tutaj: http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=25974
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-06-12, 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-06-15, 14:54   

Informuję o zamknięciu rekrutacji na panel szkoleniowy w ramach szkolenia objętego powyższymi postami - limit miejsc został wyczerpany.

Zapraszamy na kolejne szkolenia już wkrótce i na szkolenia dla osób pracujących i dla przedsiębiorców z sektora mikro i małych przedsiębiorstw w ramach projektu Akademia Rozwoju Umiejętności Europejskich. Więcej infomacji w wątku: KLIKNIJ TUTAJ !
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-06-15, 14:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-06-19, 14:26   

Yasiu - specjalnie dla Ciebie i forumowego stowarzyszenia zorganizowałem dodatkowy kubek promocyjny. Kiedy będziemy rozpijali piwczano (to za poradę odnośnie problemów z działem fotokonkursowym :P ), odbiorę zaległą smyczę ForumBrzeg (już nie pamiętam, za co przydzielona) i dostaniesz kubek ;) .

Materiały szkoleniowe też mam w nadwyżce. Na szkoleniu byli nawet przedstawiciele lewińskiego Stowarzyszenia Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych "Pomóżmy Im".
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fundacje, na, spoldzielnie, stowarzyszenia, szk, zaproszenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu