Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-22, 23:19
[21-27.08.2006] Camera Alta Ripa - Brzeg w obrazie i słowie
Autor Wiadomość
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-04, 09:43   [21-27.08.2006] Camera Alta Ripa - Brzeg w obrazie i słowie

Wakacyjny projekt "Camera Alta Ripa – Brzeg w obrazie i słowie"

Stowarzyszenie Żywych Poetów w Brzegu ogłasza nabór dzieci i młodzieży w wieku 10-16 lat na wakacyjny projekt fotograficzno-komputerowy „Camera Alta Ripa – Brzeg w obrazie i słowie”, który odbędzie się w dniach 21 – 27 sierpnia 2006. Projekt będzie obejmował warsztaty z zakresu obsługi aparatu cyfrowego, a także komputerowe, w których uczestnicy zapoznają się z programami graficznymi. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt do 17 sierpnia 2006.

KONTAKT:

Joanna Warda: e-mail: ezola@wp.pl
tel. 0501050236

Olga Pogorzelska: e-mail: olga-1983@go2.pl
tel. 0608161582
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-08-04, 09:46, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-13, 13:08   

Przypominam, że 17 sierpnia upływa termin zgłoszeniowy tych bezpłatnych warsztatów. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do udziału w tym przedsięwzięciu :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-17, 17:39   

Akcja Stowarzyszenia Żywych Poetów


Stowarzyszenie Żywych Poetów w ramach projektu Camera Alta Ripa zaprasza wszystkich brzeżan na akcję fotograficzną "Mieszkam w Brzegu", która odbędzie się 24 sierpnia w godzinach 11:00 - 18:00 w Rynku.
Warszawski fotograf wykona zdjęcia portretowe wszystkim chętnym. Zainteresowani proszeni są o przyniesienie fotografii przodka, z którą będą pozowali do zdjęcia. Akcja będzie przeprowadzana nieodpłatnie.

Źródło: brzeg.pl
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-21, 06:26   

Na tym Forum wielokrotnie przewijają się rozmowy na temat tego, że Brzeżanie pracują poza swoim miejscem zamieszkania. Że dojeżdżają. Dlaczego notorycznie większość godnych uwagi imprez dla mieszkańców Brzegu organizowana jest w tygodniu pracy i w godzinach niedostępnych dla dojeżdżających? Z ostatnich wymienię chociażby urodzinowy koncert Maestro Masura, prelekcję ze slajdami z wyciecki po Chinach /na którą większość aktywnych forumowiczów nie mogła się udać z racji pracy poza Brzegiem/, teraz ten projekt ze zdjęciami ... pomiędzy 11-tą a 18-tą. Słów brakuje... Dla kogo się robi te imprezy?
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 13:50   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Dla kogo się robi te imprezy?


Dla uczni i studentów, którzy mają teraz wakacje i nie muszą dorabiac za granicą.
Dla tych co mogą w ramach swej pracy w tym uczestniczyć (np. Pan Burmistrz i Radni).
Dla tych, którzy zostaną tam oddelegowani (przez powyższych)
Dla bezrobotnych.

Czy kogoś pominąłem ?
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 18:36   

alferx napisał/a:
Czy kogoś pominąłem ?


- dla pracowników drugiej i trzeciej zmiany
- dla tych, którzy pracują całkiem normalnie 8 h
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-21, 19:56   

Brzeski napisał/a:

- dla pracowników drugiej i trzeciej zmiany
- dla tych, którzy pracują całkiem normalnie 8 h


Znaczy dla urzędników... projekt fotograficzny skończy sie tym, że panorama brzeżan będzie przedstawiała urzędasów, bezrobotnych i... cyganow? <ROTFL>
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 20:22   

Inez napisał/a:
Akcja Stowarzyszenia Żywych Poetów


Stowarzyszenie Żywych Poetów w ramach projektu Camera Alta Ripa zaprasza wszystkich brzeżan na akcję fotograficzną "Mieszkam w Brzegu", która odbędzie się 24 sierpnia w godzinach 11:00 - 18:00 w Rynku.
Warszawski fotograf wykona zdjęcia portretowe wszystkim chętnym. Zainteresowani proszeni są o przyniesienie fotografii przodka, z którą będą pozowali do zdjęcia. Akcja będzie przeprowadzana nieodpłatnie.

Źródło: brzeg.pl


na tym postaram sie być :)

a co wyżej napisane

Cytat:
Wakacyjny projekt "Camera Alta Ripa – Brzeg w obrazie i słowie"


to dla dzieci w wieku 10 do 16 lat :P
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 21:13   

Inez napisał/a:
Zainteresowani proszeni są o przyniesienie fotografii przodka, z którą będą pozowali do zdjęcia.


Praktycznie to jest najważniejsze w uczestnicwie w projekcie "Mieszkam w Brzegu"

Tak naprawde zdjęcia, które będzie wykonywał warszawski fotograf będą szkoła i pokazem dla uczestników warsztatów (10-ciu dzieciaków 10-16 lat, m.in mojej Agi). Zdjecia te równiez będa materiałem do ćwiczenia fotomontazy dla tych dzieciaków - "zdjęcie z przodkiem".

Propozycja wzięcia udziału w tej akcji jest raczej dla młodzieży która może to potraktować ją jako wakacyjną atrakcję - ciekawostkę fotograficzną. A co do mojej aluzji na temat urzedników państwowych to oczywiście nieprawda, bo tak mi się wydaje, że ci panowie w tym nie wezmą udziału.

A jeżeli ktoś to przegapi, to nie ma sprawy. Można się umówić pod jakąś białą ścianą, psrtyknąć sobie po focie, zeskanować paru przodków i tyłków (skoro każdy przód ma tył, to każdy przodek ma tyłek) :) . Pobawić się programem graficznym i będziemy mieć to samo - nawet lepiej, bo robione własnoręcznie - większa satysfakcja ;)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-22, 06:59   

Inez napisał/a:

Warszawski fotograf wykona zdjęcia portretowe wszystkim chętnym. Zainteresowani proszeni są o przyniesienie fotografii przodka, z którą będą pozowali do zdjęcia. Akcja będzie przeprowadzana nieodpłatnie.


Warsztaty to jedno. Zdjęcie z przodkiem jest adresowane do WSZYSTKICH CHĘTNYCH. Ja jestem chętny, ale niestety nie mogę - nie mam mnie w tych godzinach w Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 11:01   

ja jestem teraz bezrobotna to może przyjdę z przedkiem i dam się zdjąć :)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 13:23   

zwróce uwage w przyszłym orku dziewczynom żeby napisały, że dla wszystkich chętnych oraz przebywających w tym czasie poza praca oraz rozlicznymi innymi codziennymi obowiązkami na mieście... :)

dla ułatwienia dodam, że na pogotwoie literackie w niedzielę o 16 tez mało kto przychdozi. ostatnio to nawet straznik nas wyprosił przed 16tą :)

Wszystkim dogodzic sie nie da i nie taka rola tych warsztatów. Od dogadzania wszystkim mamy przecież sejm, nie?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-23, 07:17   

Radek W. napisał/a:
zwróce uwage w przyszłym orku dziewczynom żeby napisały, że dla wszystkich chętnych oraz przebywających w tym czasie poza praca oraz rozlicznymi innymi codziennymi obowiązkami na mieście... :)


<LOL> Tak serio, to liczyłem na to /po reklamie, jaką zrobiłeś podczas spotkania na Pogotowiu Literackim/, że jednak ten punkt programu będzie realizowany podczas weekendu. Tym bardziej, że weekend ma zgromadzić Brzeżan pod wizytówką miasta - Zamkiem Piastowskim /Jarmark/.

Radek W. napisał/a:
dla ułatwienia dodam, że na pogotwoie literackie w niedzielę o 16 tez mało kto przychdozi. ostatnio to nawet straznik nas wyprosił przed 16tą :)


A ja pozolę sobie przypomnieć, że pierwsze dwa pogotowia nie odbyły się /pomijam okoliczności/, chociaż jednak ktoś potrzebujący pierwszej pomocy się doczołgał pod Galerię :P

Radek W. napisał/a:
Wszystkim dogodzic sie nie da i nie taka rola tych warsztatów. Od dogadzania wszystkim mamy przecież sejm, nie?


Z tym się zgodzę, ale chyba źle zrozumiałem to, co mówiłeś w Galerii w dniu swoich urodzin - myślałem, że ma powstać fotopanorama brzeżan i dlatego ostro wyrażam swoją dezaprobatę dla terminu organizacji tego punktu warsztatów. Bo chciałbym być urzeczywisatniony na takiej panoramie, ale ten termin, podobnie jak masie dojeżdżających ludzi, mi nie leży.

Pozdroksy na nowy dzień
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-08-23, 07:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-08-23, 08:12   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Zdjęcie z przodkiem jest adresowane do WSZYSTKICH CHĘTNYCH. Ja jestem chętny, ale niestety nie mogę - nie mam mnie w tych godzinach w Brzegu

I masz problem, ale nie wciskaj, że to jest problem organizatorów.

Jesteś największym malkontentem na tym forum i tobie żadna pora nigdy nie będzie pasowała.

Proponuję, żebyś podał wszystkim do publicznej wiadomości swój plan zajęć na każdy dzień w roku, rozesłał to do wszystkich mieszkańców (potencjalnie każdy może zorganizować taką akcję jak dziewczyny do projektu Camera Alta Ripa) i wtedy może ktoś cię zadowoli!
A że np. masz czas po godz. 20, kiedy słoneczko poszło spać?
Trudno, zamiast zdjęć w plenerze będą fotki w studio, a twojego przodka oświetlimy lampą błyskową.
A że akcja trwa tylko osiem godzin i ta pora PASUJE jakimś 20 tysiącom mieszkańców Brzegu (wliczając w to tych 19 950 osób, które mają podobne akcje w d....)? Co tam, dla Franco przeniesiemy ją na 22.00 (najlepiej do Relaksu).

Już raz apelowałem na tym forum: niech każdy zada sobie proste pytanie: ile razy mógł pójść na jakąś akcję, wystawę, koncert, rajd turystyczny itp., ale nie zrobił tego tylko dlatego, że mu się nie chciało?
99 procent ludzi nie chodzi na takie imrezy nie z tego powodu, że im terminy nie pasują, tylko dlatego, że ich to nie interesuje, mają to gdzieś, są zmęczeni, wolą oglądać tv (właściwe podkreślić).

Ja w czwartek wrócę z pracy ok. 15-16 i jeżeli nie pójdę na tę akcję, to tylko z własnej winy. Nie będę obwiniał o to organizatorów.

PS.
Zamiast oszołomy powinieneś napisać "Malkontenci wszystkich krajów łączcie się". Tylko łączcie się gdzie indziej, bo tu od narzekań forum już puchnie.

Miłej dyskusji.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-23, 14:48   

zmiany w programie były do ostatniej chwili, niestety. termin a scislej jego zmiana (bo poczatkowo te z miał byc inny) został podyktowany w sumie przez fundacje udostepniająca czlowieka i aparaty dla dzieciaków a głowne sprawczynie imprezy, kiedy rozmawialiśmy o ich priorytetach decydując sie na wsparcie projektu wyraxnie powiedziały że chodzi przede wszystkim o aktywizacje dzieciaków.

I tyle moge powiedzieć. O fotopanroamie mowiłem ale chodziło mi o ile sie nie myle o trochę cos innego i miałem nadzieje że uda sie umiescic przy warsztatach grupę dzieci starszych, takich po trzydziestce:) Niestety jak sie cos robi społecznie to sie napotyka na rozne przeszkody i gra sie takimi kartami jakie sie ma w rece.

Był na przykład tez pomysł żeby zamówic fotografa wielkoformatowego, platformę na wysiegniku i zrobic zdjęcie wszystkich brzeżan. No i wiele innych pomsyłów.

Ale mozna tyle ile można
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 08, 2006, 2127, alta, brzeg, camera, obrazie, ripa, slowie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu