Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: ManiekBRG!
2011-06-05, 08:49
Dentysta od bólu zęba na książeczkę!pomocy
Autor Wiadomość
zryter 



Wiek: 40
Dołączył: 17 Maj 2010

UP 10 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-03, 07:45   Dentysta od bólu zęba na książeczkę!pomocy

Witam.strasznie mnie napiera ząb dzwonie do 4 dentystów a oni mi mówią że tylko prywatnie...proszę was o pomoc!jakis namiar na dentyste który przyjmie mnie z bólem...opuchłem cały.POMOCY PROSZĘ.
0 UP 0 DOWN
 
aczytowazne 
Jołek^^



Wiek: 30
Dołączyła: 06 Gru 2008

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-03, 09:57   

Może tutaj spróbuj? dr. Tadeusz Bracki tel. 602 359 895
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-06-03, 16:10   

Zostaje jedynie pogotowie dentystyczne. Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale chyba jest koło Olejarni, za salą.
0 UP 0 DOWN
 
kruku445 
Po prostu kruku.



Wiek: 30
Dołączył: 09 Kwi 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-03, 16:23   

Nie dzwon do nikogo tylko po prostu idz do dentysty i stań w kolejce jak każdy inny pacjent. Idziesz państwowo więc dentysta MUSI Cię przyjąć jak masz ból zęba.
Ostatnio zmieniony przez kruku445 2011-06-03, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kasiadom1 


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009

UP 12 / UP 10



Wysłany: 2011-06-03, 16:23   

508259499 jest to nr tel na pogotowie dentystyczne e koło olejarni
0 UP 0 DOWN
 
zryter 



Wiek: 40
Dołączył: 17 Maj 2010

UP 10 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-03, 21:14   

kruku445 napisał/a:
Nie dzwon do nikogo tylko po prostu idz do dentysty i stań w kolejce jak każdy inny pacjent. Idziesz państwowo więc dentysta MUSI Cię przyjąć jak masz ból zęba.

szkoda że każdy dentysta dzwoniąc do niego mówił,że na książeczkę nie przyjmuje...z bólem i opuchlizną...nic! jedyna dentystka na ul.jana pawła tam gdzie koło pzw!do wyrwania a np.doktur z piłsudzkiego z bólem nie przyjął,ale prywatnie za 100zł to chętnie!to co to ma być?dobrze,że nie umarłem...allah za pomoc...już połapane,a pogotowie dentystyczne działa od 18 do otwarcie gabinetów...kiedyś byłem...polecam jak chcecie miec "NIC ŚMIESZNEGO"...sowiety:P
wiertło stawało mi w zębach...
0 UP 0 DOWN
 
kontrakt 



Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010

UP 46 / UP 22



Wysłany: 2011-06-04, 16:17   

kruku445 napisał/a:
Nie dzwon do nikogo tylko po prostu idz do dentysty i stań w kolejce jak każdy inny pacjent. Idziesz państwowo więc dentysta MUSI Cię przyjąć jak masz ból zęba.

No nie wiem, jeśli dany dentysta nie ma umowy z NFZ to musi kogokolwiek przyjmować? To nie jest sytuacja zagrożenia życia czy coś... No ale jak wiadomo akurat stomatologia w Polsce, a przynajmniej w Brzegu ostro kuleje - nie płacisz - nie leczysz.

Cytat:
kiedyś byłem...polecam jak chcecie miec "NIC ŚMIESZNEGO"...sowiety:P
wiertło stawało mi w zębach...

No jednak jestem zdania, że gdyby naprawdę bolał Cię ten ząb to byś tam zwyczajnie poszedł, a nie wybrzydzał. Prawdziwy ból zęba jest na tyle nie do wytrzymania, że już się nie patrzy czy u dentysty będzie boleć, tylko łapie każdej możliwej okazji...może sobie tylko dziąsło szczoteczką podrażniłeś? :D
Na marginesie - też byłem na pogotowiu, Pani jest bardzo miła, gabinet jesden z nowocześniejszych w jakich byłem - choć bez fajerwerków. Pogotowie jak pogotowie - zrobią Ci tylko żeby nie bolało - więc: albo usuną zęba, albo rozwiercą (otworzą - jeśli np jest plomba a pod nią boli) i włożą tam jakąś tabletkę, albo wypiszą antybiotyk jeśli jest to stan zapalny - a później najczęściej i tak trzeba iść do "zwykłego" stomatologa.

Swoją drogą jakiś czas temu czytałem, że takie pogotowie w naszym województwie jest tylko w dwóch miastach - Brzegu i Opolu lub Kędzierzynie-Koźlu....cała reszta nam zazdrości;)
0 UP 0 DOWN
 
zryter 



Wiek: 40
Dołączył: 17 Maj 2010

UP 10 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-04, 23:26   

No jednak jestem zdania, że gdyby naprawdę bolał Cię ten ząb to byś tam zwyczajnie poszedł, a nie wybrzydzał. Prawdziwy ból zęba jest na tyle nie do wytrzymania, że już się nie patrzy czy u dentysty będzie boleć, tylko łapie każdej możliwej okazji...może sobie tylko dziąsło szczoteczką podrażniłeś? :D
pogotowie dentystyczne działa od godziny 18 do otwarcia gabinetu..to tyle w tym temacie
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2011-06-05, 11:41   

zryter napisał/a:
No jednak jestem zdania, że gdyby naprawdę bolał Cię ten ząb to byś tam zwyczajnie poszedł, a nie wybrzydzał. Prawdziwy ból zęba jest na tyle nie do wytrzymania, że już się nie patrzy czy u dentysty będzie boleć, tylko łapie każdej możliwej okazji...może sobie tylko dziąsło szczoteczką podrażniłeś? :D


pogotowie dentystyczne działa od godziny 18 do otwarcia gabinetu..to tyle w tym temacie


Proponuję nauczyć się cytowania tekstu. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
zryter 



Wiek: 40
Dołączył: 17 Maj 2010

UP 10 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-05, 11:55   

proponuje pisać na temat,a nie udzielać się ze swoimi mądrościami :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bolu, dentysta, ksiazeczkepomocy, na, od, zeba


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu