Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
[29.06.2011r] II Otwarte Mistrzostwa Wrocławia
Autor Wiadomość
bushi 



Wiek: 31
Dołączył: 06 Mar 2011

UP 4 / UP 10



  Wysłany: 2011-05-13, 08:38   [29.06.2011r] II Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

II Otwarte Mistrzostwa Wrocławia
w Karate Tradycyjnym
www.centrumkarate.com

1. Data: 29.06.2010 r.

2. Wspólny trening 1000 – 1200 prowadzony przez sensei Jarosława Mejera 6 dan z Torunia

3. Eliminacje i finały 1200 – 1500

4. Miejsce: Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 12 we Wrocławiu
ul. Janiszewskiego 14

5. Konkurencje i kategorie wiekowe:

- dzieci do lat 8:
1. Kata indywidualne dziewcząt i chłopców, eliminacje i finał kata Heian 1-5.
- dzieci 9 - 10 lat:
Kata indywidualne dziewcząt i chłopców, eliminacje i finał kata Heian 1-5.
- kadeci 11 - 12 lat:
1. Kata indywidualne dziewcząt i chłopców, eliminacje i finał kata Heian 1-5.
2. Jiyu ippon kumie dziewcząt i chłopców od 6 do1 kyu, (atak z kamae: kizamizuki jyodan, gyakuzuki chudan, gyakuzuki jyodan, kizami maegeri, maegeri, kontratak go-no-sen lub sen no sen gyakozuki).
- junior młodszy 13- 15 lat:
1. Kata indywidualne dziewcząt i chłopców, eliminacje kata Heian 1-5, finał- kata dowolne.
2. Jiyu ippon kumie dziewcząt i chłopców od 6 do 1 kyu kyu, (atak z kamae: kizamizuki jyodan, gyakuzuki chudan, gyakuzuki jyodan, kizami maegeri, maegeri, kontratak go-no-sen lub sen no sen gyakozuki).
- juniorzy 16 - 18 lat:
1. Kata indywidualne dziewcząt i chłopców, eliminacje kata Heian 1-5, finał- kata dowolne.
2. Jiyu ippon kumie dziewcząt i chłopców od 6 do 1 kyu kyu, (atak z kamae: kizamizuki jyodan, gyakuzuki chudan, gyakuzuki jyodan, kizami maegeri, maegeri, kontratak go-no-sen lub sen no sen gyakozuki).
- seniorzy:
1. Kata indywidualne dziewcząt i chłopców, eliminacje kata Heian 1-5, finał- kata dowolne.
2. Jiyu ippon kumie dziewcząt i chłopców od 6 do 1 kyu kyu, (atak z kamae: kizamizuki jyodan, gyakuzuki chudan, gyakuzuki jyodan, kizami maegeri, maegeri, kontratak go-no-sen lub sen no sen gyakozuki).



W każdej kategorii wiekowej występuje podział: 9-7 kyu, 6-4 kyu, 3-1 kyu
W konkurencjach poniżej 4 osób, zawodnicy będą przeniesieni do innych kategorii według stopni lub wieku!


6. Startowe: 35 zł za udział w zawodach wraz z treningiem.

7. Przepisy sędziowskie według ITKF,(oceny systemem chorągiewkowym).

8. Każdy zawodnik powinien posiadać aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie
NW – klubowe lub indywidualne.

9. Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymują medale i dyplomy, natomiast
pozostali uczestnicy mistrzostw słodką niespodziankę.

10. Zgłoszenia zawodników należy dokonać najpóźniej do 10.06.2010 r
e-mail: arek.bukala@wp.pl lub telefonicznie 601-723-168.

Serdecznie zapraszamy!


Zajęcia karate odbywają się

w poniedziałki i w piątki od godz. 17.30

Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu
ul. Jana Pawła II 28
(sala gimnastyczna w budynku szkoły)

tel.66-06-80-259


www.centrumkarate.com,
www.karate.pl



// Proszę o zapoznanie się z REGULAMINEM i stosowanie się do niego na przyszłość - poprawiono temat.

.

IIOMW.jpg
Plik ściągnięto 59 raz(y) 116,18 KB

Ostatnio zmieniony przez ManiekBRG! 2011-06-06, 22:29, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
bushi 



Wiek: 31
Dołączył: 06 Mar 2011

UP 4 / UP 10



  Wysłany: 2011-05-31, 10:30   Sukces brzeskiego karateki

Sukces brzeskiego karateki

Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław po raz drugi zorganizował i przeprowadził II Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym, które rozegrane zostały 29.05.2011 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 we Wrocławiu. W Mistrzostwach wzięło udział 81 karateków z 5 Klubów. W śród nich byli:
Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław sekcja z Wrocławia oraz sekcja z Brzegu,
Klub Karate Tradycyjnego „KOBU” sekcja z Wrocławia oraz sekcja z Oleśnicy,
Dolnośląska Akademia Karate Tradycyjnego z Wrocławia,
Klub Karate Tradycyjnego „BUDOKAN” z Opola,
Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego.
Przed Turniejem odbył się wspólny dwugodzinny trening dla wszystkich uczestników, który prowadził sensei Jarosław Mejer 6 DAN z Akademickiego Klubu Karate Tradycyjnego w Toruniu, (sędzia klasy międzynarodowej, instruktor klasy międzynarodowej, karateka z 35 letnim doświadczeniem). Po treningu o godzinie dwunastej oficjalnie otwarto zawody. Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: KATA (układy formalne) i KUMITE (walki indywidualne) z podziałem na kategorie wiekowe i stopnie uczniowskie (kyu). Natomiast umiejętności młodych karateków oceniali sędziowie w następującym składzie: sędzia główny Mistrzostw Pan Jarosław Mejer 6 DAN, Pan Krzysztof Mazepa 2 DAN, Pan Piotr Kuś 1 DAN, Pani Anna Koper 1 DAN oraz Pan Michał Dziurowski 1 DAN. Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymali medale oraz dyplomy natomiast wszyscy pozostali uczestnicy Mistrzostw słodką niespodziankę. Doskonale zaprezentował się nasz zawodnik z Brzegu Kamil Skarżyński (3 kyu –brązowy pas) z Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław, który w kategorii wiekowej (16-18 lat ) zdobył 2 brązowe medale w kata i kumite.
Po konsultacji sędziów najlepszą zawodniczką Mistrzostw została Marta Małkiewicz z Klubu Karate Tradycyjnego„KOBU” Wrocław, natomiast najlepszym zawodnikiem Kamil Małachowski z Głuchołaskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Oboje zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez Pana Piotra Walusa, właściciela firmy Pentagon.
Zajęcia karate odbywają się w poniedziałki i w piątki od godz. 17.30 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzegu ul. Jana Pawła II 28 (sala gimnastyczna w budynku szkoły) tel.66-06-80-259 www.centrumkarate.com
Kacper Mizikowski

Wyniki końcowe:

Kategoria do 8 lat chłopców (9 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Olaf Dereś „KOBU” Wrocław
II miejsce – Jakub Walczak „KOBU” Wrocław
III miejsce – Łukasz Nawocki „KOBU” Wrocław

Kategoria do 8 lat dziewcząt (9 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Weronika Giblak „KOBU” Wrocław
II miejsce – Kornelia Liwak „KOBU” Wrocław
III miejsce – Aleksandra Skorna „KOBU” Wrocław




Kategoria do 8 lat chłopców (8-7 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Jakub Kiszczak GKKT Głuchołazy
II miejsce – Michał Leśniak DAK Wrocław
III miejsce – Mikołaj Kiełbowski CKTW Wrocław

Kategoria 9-10 lat chłopców (8-7 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Michał Zarychta CKTW Wrocław
II miejsce – Patryk Kapłon DAK Wrocław
III miejsce – Jan Hublart CKTW Wrocław

Kategoria 9-10 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Mikołaj Kaim „KOBU” Wrocław
II miejsce – Jakub Małachowski GKKT Głuchołazy
III miejsce – Paweł Nawocki „KOBU” Wrocław

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (8-7 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Jagoda Wesołowska CKTW Wrocław
II miejsce – Anna Bagińska „KOBU” Wrocław
III miejsce – Marta Giblak „KOBU” Wrocław

Kategoria 9-10 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Joanna Ślęzak DAK Wrocław
II miejsce – Natalia Żegleń GKKT Głuchołazy
III miejsce – Agata Maślej CKTW Wrocław

Kategoria 11-12 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Kacper Gąsior „KOBU” Wrocław
II miejsce – Marcin Szczygieł „KOBU” Wrocław
III miejsce – Jerzy Nikandrow GKKT Głuchołazy

Kategoria 11-12 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE
I miejsce – Kacper Gąsior „KOBU” Wrocław
II miejsce – Mikołaj Kaim „KOBU” Wrocław
III miejsce – Patryk Brygadzin DAK Wrocław

Kategoria 11-12 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Marta Małkiewicz „KOBU” Wrocław
II miejsce – Aleksandra Jakubowska CKTW Wrocław
III miejsce – Natalia Kluczna CKTW Wrocław



Kategoria 11-12 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE
I miejsce – Marta Małkiewicz „KOBU” Wrocław
II miejsce – Joanna Ślęzak DAK Wrocław
III miejsce – Natalia Żegleń GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat chłopców (8-7 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Michał Opczyński CKTW Wrocław
II miejsce – Wojciech Szarek CKTW Wrocław
III miejsce – Mariusz Kardysz CKTW Wrocław

Kategoria 13 - 15 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Bartosz Piskorski „KOBU” Wrocław
II miejsce – Kacper Móll „KOBU” Wrocław
III miejsce – Krzysztof Jędrzejczak „KOBU” Wrocław

Kategoria 13 - 15 lat chłopców (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE
I miejsce – Kacper Móll „KOBU” Wrocław
II miejsce – Krzysztof Jędrzejczak „KOBU” Wrocław
III miejsce – Bartosz Piskorski „KOBU” Wrocław

Kategoria 13 - 15 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Kamil Małachowski GKKT Głuchołazy
II miejsce – Bartosz Gąsior „KOBU” Wrocław
III miejsce – Mateusz Brzeźniak DAK Wrocław

Kategoria 13 - 15 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE
I miejsce – Kamil Małachowski GKKT Głuchołazy
II miejsce – Bartosz Gąsior „KOBU” Wrocław
III miejsce – Mateusz Brzeźniak DAK Wrocław

Kategoria 13 - 15 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Julia Surmacz „KOBU” Wrocław
II miejsce – Marlena Nowakowska GKKT Głuchołazy
III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy

Kategoria 13 - 15 lat dziewcząt (6-4 kyu):
Konkurencja KUMITE
I miejsce – Marlena Nowakowska GKKT Głuchołazy
II miejsce – Julia Surmacz „KOBU” Wrocław
III miejsce – Joanna Reszczyk GKKT Głuchołazy





Kategoria 16 – 18 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Mateusz Piskorski „KOBU” Wrocław
II miejsce – Paweł Dybiec DAK Wrocław
III miejsce – Kamil Skarżyński CKTW Brzeg

Kategoria 16 – 18 lat chłopców (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE
I miejsce – Mateusz Piskorski
II miejsce – Paweł Dybiec DAK Wrocław
III miejsce – Kamil Skarżyński CKTW Brzeg

Kategoria seniorzy (8-4 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Wojciech Wesołowski CKTW Wrocław
II miejsce – Maciej Sadowski DAK Wrocław
III miejsce – Marek Kaim „KOBU” Wrocław

Kategoria seniorzy (8-4 kyu):
Konkurencja KUMITE
I miejsce – Krzysztof Pilichowski GKKT Głuchołazy
II miejsce – Maciej Sadowski DAK Wrocław
III miejsce – Marek Kaim „KOBU” Wrocław

Kategoria seniorzy (3-1 kyu):
Konkurencja KATA
I miejsce – Janusz Łydka GKKT Głuchołazy
II miejsce – Janusz Stalmach GKKT Głuchołazy
III miejsce – Jarosław Drożdżyński GKKT Głuchołazy

Kategoria seniorzy (3-1 kyu):
Konkurencja KUMITE
I miejsce – Janusz Łydka GKKT Głuchołazy
II miejsce – Dariusz Pacierpnik DAK Wrocław
III miejsce – Jarosław Drożdżyński GKKT Głuchołazy
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 29.06.2011r, ii, mistrzostwa, otwarte, wroclawia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu