Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2011-04-26, 08:19
Bojkot GAZETY WYBORCZEJ!
Autor Wiadomość
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-23, 10:44   

A właściwie dlaczego bojkotować jedynie Gazetę Wyborczą? Bo jej naczelny ma inne pochodzenie? A ileż to mamy dzisiaj polskich produktów? Chodzimy do polskich sklepów? Patrzymy w polskie telewizory? W kieszeniach mamy polskie komórki? Jakaś paranoja! Czasami zdarza się, że instrukcja nie jest nawet polskojęzyczna.
Bojkotujmy Biedronkę, Nokię, Fiata, Mercedesa czy dziennik Fakt.
A może chodzi wyłącznie o pochodzenie Redaktora Naczelnego?
W kraju gdzie jest ok 80% chrześcijan, gdzie czci się Boga Żydowskiego pochodzenia, gdzie kult Matki Boskiej, która była Żydówką może jedynie równać się z kultem w Brazylii - buduje się jej sanktuaria i urządza tam pielgrzymki, jednocześnie nienawidzi się Żydów. Wyłącznie przez ich pochodzenie.
Paranoja.
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2011-04-23, 12:54   

Ja bojkotuje (tzn. nie kupuje i nie czytam) GW nie dlatego że Michnik jest jej naczelnym czy z innych "okołożydowskich" powodów które tu przytoczyliscie, bojkotuje ją bo jej po prostu nie lubie w całej szerokości począwszy od formatu który jest niewygodny, poprzez tendencyjne teksty polityczne a skończywszy na nudnych tematach kulturalnych. Po prostu szkoda mi tych 2 zł czy ile tam ona kosztuje teraz. Ale nikogo do tego nie namawiam bo to jest głupota i tyle, jeśli ludzie chcą to czytać prosze bardzo nie chcą to nie...
0 UP 0 DOWN
 
p4 


Wiek: 107
Dołączył: 25 Kwi 2011

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-04-25, 12:48   

Paranoją są ludzie uważających się za patriotów, a którzy z patriotyzmem mają niewiele wspólnego. Tu nie chodzi o pochodzenie, tu chodzi o działanie ze szkodą dla Polski. "Gadzinówa" (napisane dużą literą tylko i wyłącznie ze względu na zasady języka polskiego), od x czasu prowadzi tak wiele widocznych działań przeciwko narodowi polskiego, że tylko skrajny kret, tego nie widzi (kraj x-milionów magistrów!). Ale cóż, jedziemy:
* Do 1997 roku, AK w gadzinówie była przedstawiana, jako banda BANDYTÓW, którzy doprowadzili do zniszczenia Warszawy
* Książki żydowskiego pseudohistoryka "grassa" mają nic wspólnego z prawdą historyczną. Mimo to, gadzinówa promuje je na ogromną skale, jako "rzetelne" i te ukazujące polski antysemityzm. Swoją drogą polecam poczytać dzienniki/autobiografie kresowiaków, jak pewne mniejszości zachowywały się z wejściem niemców/rosjan na tereny Polski. I pewną mniejszość (Warszawa/Łódź/Lwów), strasznie zawiódł jeden z powyższych totalitaryzmów.
* Promowanie koszulek "NIE PŁAKAŁEM PO PAPIEŻU" - bez komentarza
* Doprowadzenie do obrad "zdradzieckiego stołu", mimo, że pare tygodni wcześniej na spotkaniu wszystkich organizacji antykomunistycznych (w tym "Solidarności Walczącej"), gdzie ustalono, że z komuchami SIĘ NIE DYSKUTUJE/PAKTUJE. Oczywiście spotkanie zainicjowane przez grupę szechtera.
* Listy w latach sześdziesiątych podpisywane przez SZ., które atakowały uwczesne władze, że są zbyt DELIKATNE i nie mają nic wspólnego z komunizmem.
* Atakowanie każdej oznaki PATRIOTYZMU, zarówno na stadionach, jak i w życiu publicznym. Przykład? Wrocław, 11.11.2011. Gówno wyborcze rozdaje przechodnim gwizdki, by gwizdali na uczestników marszu patriotycznego.

Dalej wymieniać?
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2011-04-25, 15:12   

Bartek T. napisał/a:
A właściwie dlaczego bojkotować jedynie Gazetę Wyborczą? Bo jej naczelny ma inne pochodzenie? A ileż to mamy dzisiaj polskich produktów? Chodzimy do polskich sklepów? Patrzymy w polskie telewizory? W kieszeniach mamy polskie komórki? Jakaś paranoja! Czasami zdarza się, że instrukcja nie jest nawet polskojęzyczna.
Bojkotujmy Biedronkę, Nokię, Fiata, Mercedesa czy dziennik Fakt.
A może chodzi wyłącznie o pochodzenie Redaktora Naczelnego?
W kraju gdzie jest ok 80% chrześcijan, gdzie czci się Boga Żydowskiego pochodzenia, gdzie kult Matki Boskiej, która była Żydówką może jedynie równać się z kultem w Brazylii - buduje się jej sanktuaria i urządza tam pielgrzymki, jednocześnie nienawidzi się Żydów. Wyłącznie przez ich pochodzenie.
Paranoja.

Sądzę, że post p4 dobitnie wszystkim wyjaśnił sens bojkotu "Wybiórczej" (i wszystkich pozostałych tytułów prasowych wydawanych przez "Agorę"). Prywatnie nie interesuje mnie, czy Pan Michnik/Szechter ma pochodzenie żydowskie, meksykańskie lub marsjańskie. Istotne jest jednak jego zachowanie. Osobiście uważam, że postawa redaktora naczelnego GW jest szkodliwa dla dobrego wizerunku Polski i Polaków w świecie, stąd jak największej rzeszy osób powinno się naświetlić wszelką kłamliwą oraz antypolską działalność "Agory".
Pzdr,

Michał Lemberg

P.S.1: Polska jest krajem wielu paradoksów. Faktycznie poziom klerykalizacji i (pseudo)religijności jest wysoki (podobnie jak w państwach Ameryki Łacińskiej). Co do samego chrześcijaństwa - no comment. Polecam "Antychrysta" i "Tako rzekł Zaratustra" Friedricha Nietzschego.
P.S.2: Dlaczego, jak znajdzie się ktoś, kto skrytykuje GW lub (jakieś) osoby pochodzenia żydowskiego, to od razu przyczepia mu się, niczym przez aklamację, miano "antysemity"? Czyż to nie jest chore? Pomyślcie... System działa(!) - nie widzicie tego?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-25, 16:48   

W Polsce mamy kilka gazet/rozgłośni czy portali, które - mówiąc delikatnie - mają co najmniej dziwny światopogląd. Kompletnie nie zgadzam się i uważam za szkodliwą działalność o. Rydzyka i TV Trwam, ale nie zamierzam pisywać maili do żadnych firm że przestanę kupować ich produkty bo nie zgadzam się z tym co sączy się z głośników :)
Polska to wolny kraj i każdy - w granicach prawa - może pisać sobie w gazetach co chce i mówić w radiu co chce.

Bawi mnie natomiast retoryka - żywcem zdjęta z Prezesa Kaczyńskiego - że kto nie jest z nami jest przeciwko nam, nie jest patriotą, na pewno ma żydowskie korzenie i donosił do SB oraz oczywiście czytuje teraz GW :)

Nic nikomu nie przyprawiam, nie użyłem nawet słowa antysemita. Nie wiem o jakim systemie mowa. Stwierdziłem po prostu fakty i brak konsekwencji oraz logiki.
0 UP 0 DOWN
 
p4 


Wiek: 107
Dołączył: 25 Kwi 2011

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-04-25, 17:19   

Skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia i powielasz "bardzo oryginalne, świadczące o głębokiej inteligencji i indywidualnym procesie myślenia" hasełka ala "Pan prezes, antysemita i rasista" to myślisz, że jest sens rozmawiać z przedstawicielami plebsu? Wróć do literatury metra i ciesz się "nonkonformistycznym" stylem życia...
Ostatnio zmieniony przez p4 2011-04-25, 17:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-04-25, 18:00   

p4 napisał/a:
Skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia


ty za to masz :wink: Takich bzdetów, jak twoje to nawet w w "Waszym Dzienniku" nie drukują. Nie mam nic przeciwko wolności słowa, ale odrobina odpowiedzialności za słowa by się przydała. To tak z uśmiechem do państwa moderatorów i prokuratorów.
0 UP 0 DOWN
 
jezu880 



Wiek: 43
Dołączył: 14 Cze 2007

UP 108 / UP 84


Skąd: Ciemnogród

Wysłany: 2011-04-25, 18:47   

Widzę, że co niektórzy nie do końca zrozumieli dlaczego prowadzony jest bojkot GW. Gadzinówka ta prowadzi zażartą wojnę ze środowiskami narodowymi w Polsce, a ostatnio bezpardonowo atakuje kibiców piłkarskich, wrzucając bezczelnie wszystkich do jednego worka(spora część kibiców usiłuje myśleć samodzielnie, co poniektórych musi boleć). Bojkot ten jest naturalną odpowiedzią na nieustanne ataki prowadzone przez Agorę. Jeżeli ktoś pisze tutaj o jakimś antysemityzmie to albo jest zupełnym ignorantem, albo marnym prowokatorem. Chyba nikt myślący nie lubi, jak się z niego robi debila...a jak widać niektórym to się podoba(albo mają w tym jakiś biznes)...
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2011-04-25, 19:29   

Bartek T. napisał/a:
W Polsce mamy kilka gazet/rozgłośni czy portali, które - mówiąc delikatnie - mają co najmniej dziwny światopogląd. Kompletnie nie zgadzam się i uważam za szkodliwą działalność o. Rydzyka i TV Trwam, ale nie zamierzam pisywać maili do żadnych firm że przestanę kupować ich produkty bo nie zgadzam się z tym co sączy się z głośników :)
Polska to wolny kraj i każdy - w granicach prawa - może pisać sobie w gazetach co chce i mówić w radiu co chce.

Bawi mnie natomiast retoryka - żywcem zdjęta z Prezesa Kaczyńskiego - że kto nie jest z nami jest przeciwko nam, nie jest patriotą, na pewno ma żydowskie korzenie i donosił do SB oraz oczywiście czytuje teraz GW :)

Nic nikomu nie przyprawiam, nie użyłem nawet słowa antysemita. Nie wiem o jakim systemie mowa. Stwierdziłem po prostu fakty i brak konsekwencji oraz logiki.

1. Przecież nie każę ani nikogo nie namawiam do wysyłania maili. Podany został tylko skrajny przykład (z którego osobiście nie skorzystałem) bojkotowania środowiska związanego z GW.
2. Czy w imię wolności słowa można wiecznie kłamać i oczerniać Polaków?
3. Nie jestem zwolennikiem PiS-u, już o tym pisałem na forum.
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2011-04-25, 19:33   

Marcim B. napisał/a:
p4 napisał/a:
Skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia


ty za to masz :wink: Takich bzdetów, jak twoje to nawet w w "Waszym Dzienniku" nie drukują. Nie mam nic przeciwko wolności słowa, ale odrobina odpowiedzialności za słowa by się przydała. To tak z uśmiechem do państwa moderatorów i prokuratorów.

Widzę, że kończą się argumenty i rozpoczyna się straszenie prokuraturą. "Poszło Wam w pięty", drodzy czytelnicy "Agory".
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-04-25, 19:39   

Marcin "Totalna Porażka" Barcicki jak najbardziej powinien kupować Gazetę Wyborczą, a właściwie powinien ją zaprenumerować. Świetnie do tej "gazety" pasuje, w końcu pisało tam i pracowało wielu wybitnych SBckich kapusiów i donosicieli, że wymienię najbardziej znanych: Andrzeja Szczypiorskiego i Lesława Maleszkę. MB będzie się doskonale czuł w tym delatorskim środowisku.
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-04-25, 19:44   

Wszystkim oszołomom poprawności politycznej podaję przykłady patriotyzmu, którego, jak widać, nasi zachodni sąsiedzi jakoś się nie wstydzą:

1. http://www.104.6rtl.com/s...t-top-oder-flop
Szczególnie polecam drugie zdjęcie z ogromnym napisem WIR SIND DAS VOLK. WIR SIND EIN VOLK. Czy ktoś z Was wyobraża sobie taki pomnik w Polsce przy tych stadach antynarodowych baranów?

2. http://www.youtube.com/watch?v=I4QUIUhtFjk
O, już sobie wyobrażam to zbiorowe beczenie post-ubeckich kozłów gdyby ś.p. Prezydent, jako zwierzchnik Sił Zbrojnych taki marsz urządził. Wiecie czemuście beczeli tak na marsz z pochodniami pod Pałac Prezydencki? Bo tchórze jesteście, nic więcej tylko tchórzliwe d. wołowe jesteście, własnego cienia się boicie bo macie dusze niewolników i niewolnictwem zeżarte mózgi jak ci, co przed Legionami okiennice zatrzaskiwali a potem najwięcej korzystać z wolności chcieli.
Najbardziej boicie się ewentualnej śmieszności, że w jewropie was wyśmieją, że wstyd wam być Polakiem boście tchórze i nic więcej a lęk przed śmiesznością to najgorszy z rodzajów tchórzostwa bo boicie się nie tego co realnie wam grozi a własnych małych kompleksów, własnego prymitywizmu i własnej tępoty.

To Wam chciałem powiedzieć z okazji świąt Wielkiej Nocy.
Wesołego Alleluja :D
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-04-25, 19:56   

A wyborczą czytać należy, mądrze, ze świadomością, że to gazeta Polsce i Polakom wroga ale czytać należy - dzieckiem byłem, kiedy ś.p. ojciec dał mi do czytania Krótki kurs historii WKP(b) - nie po to, żeby komunistę ze mnie zrobić ale żebym widział z czym przyjdzie mi mieć do czynienia.
Śmieszy mnie zawsze rozmowa z ludźmi, którzy wiele mają do powiedzenia na temat narodów, których języka nie znając nie znają też ich prasy propagandowej bo w tej prasie odkrywają też swoje słabe punkty a jak walczyć z kimś jeśli się jego słabych punktów nie zna?

Czytać - ale NIE KUPOWAĆ!
Od czegoś w końcu jest ten internet? :wink:
Ostatnio zmieniony przez Gaderep 2011-04-25, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
FLYMedia 


Wiek: 41
Dołączył: 25 Kwi 2011

UP 0 / UP 0


Skąd: Polska

Wysłany: 2011-04-25, 20:20   

nie czytam gazet - wszystko co ważne można znaleźć w Internecie.

czytam gazeta.pl obok tvn24.pl i wielu innych serwisów.

to czy ktoś jest Żydem, Muzułmaninem czy Świadkiem Jehowy, ma poglądy Pisowskie, Sldowsie ( ale jest w stanie sensownie ze mną porozmawiać ) guzik [ sorki Damian ] mnie obchodzi.


_ jak widać po wcześniejszych postach należy stworzyć osobny wątek do wzajemnego obrażania się.

tak na marginesie autorowi postu - serwisów internetowych związanych z gazetą jest znacznie więcej.

polecam lekturę KLIK TUTAJ
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-04-25, 20:28   

FLYMedia napisał/a:
"Poszło Wam w pięty", drodzy czytelnicy "Agory".
_________________

Rzadko czytuję z powszechnie znanych powodów, ale nawoływanie do bojkotu z powodów rasistowskich jest ohydne. Wolę prawie prawdziwych Żydów od Naprawdę Polskich Patriotów. Takich np. jak ci w palce przez owsiki kąsanych :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bojkot, gazety, wyborczej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu