Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-22, 23:33
Śmiertelny wypadek w Michałowicach
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-31, 10:09   

Logika jest taka, że Yasiu opisał swój punkt widzenia jako osoby bezpośrednio biorącej udział w akcji. Nie krytykował nic i nikogo, zrobił to bezstronnie. Natomiast jak zwykle pojawiają się urażeni obrońcy nie wiem kogo i czego, zakładają jednego nicka tylko po to, aby udowodnić swoją mądrość. Logika jest taka, że był to jeden zwykły, standartowy /przepraszam za niewyszukane słowo/ wypadek, z którym Brzeg sobie nie mogł poradzić. I prosze nie wyciągać tutaj jakiś drastycznych wizji zdeżeń autobusu z tirem czy co.

W ogóle "Dzień Dobry" sie mówi, przynajmniej za pierwszym razem...
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-31, 10:23   

yasiu napisał/a:
Najpierw wywieziono ofiary z auta dostawczego. Uwaga karetki w Brzegu nie były dostępne w 100% więc musiała przyjechać karetka aż z oddalonego o 35 km Namysłowa.


faktycznie można by było napisać

yasiu napisał/a:
Najpierw wywieziono ofiary z auta dostawczego. Uwaga, ponieważ w Brzegu nie było wystarczającej liczby karetek by przewieść wszystkie poszkodowane osoby w wypadku więc musiała przyjechać karetka aż z oddalonego o 35 km Namysłowa.


Ale łatwiej jest się czepić jednego zdania i kontynuowac dyskusję nie na temat.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-31, 10:35   

W akcji uczestniczyłem zresztą jestem też na zdjęciach, więc chyba widać po której stronie byłem, zrobiłem tylko kilka po akcji a resztę moja dziewczyna która nie chce się pod nimi podpisywać z imienia i nazwiska to po pierwsze.


Po drugie nie używaj takich zwrotów w moją stronę, bo to ty pokazałeś, że nie grzeszysz rozumem.


Po trzecie http://www.nto.pl/apps/pb...WIAT05/60717025

Tutaj masz idealnie opisany przypadek powiatu Breskiego i ich karetek. Niewinię za to Brzegu tylko człowieka który to nadzoruje. Wypadek potwierdził że faktycznie tych karetek jest za mało. Ze służb ratowniczych w Brzegu najgorsza jest właśnie sytuacja karetek i to jest niepodważalne.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-31, 10:51   

yasiu napisał/a:

Po trzecie http://www.nto.pl/apps/pb...WIAT05/60717025


Bardzo dobry artykulik. W kontekście rozstrzygniętego ostatnio konkursu na hasło reklamowe BCM, które teraz brzmi tak: "Jesteśmy po to, aby pomagać". /za Panoramą Powiatu Brzeskiego/.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-31, 14:05   

ostatnie zdanie z artykułu
"Mieszkańcy: - Szkoda, że w NFZ i brzeskim szpitalu widzą tylko cyfry, a nie potrzeby ludzi..."

niestety prawdziwe ciągłe oszczędzanie a ludzie umierają........
0 UP 0 DOWN
 
szymcioo 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-31, 21:51   

Witam czytam to wszystko i sie z tego smieje bo co nie którzy nie mają o tym wszystkim zielonego pojęcia a sie na ten temat wypowiadaja. Pracuje w tym i prawda jest taka ze nie jest tu winne pogotowie które jest samodzielne czy Brzeskie Centrum Medyczne które nie ma nic do pogotowia tylko Starostwo Powiatowe to tam trzeba szukac winnych bo to oni decydują w wiekszości o tym ile w naszym powiecie bedzie karetek. Wierzcie mi ze jesli chodzi o sprzet jakim dysponujemy teraz to jest on na wysokim poziomie kazdy by chciał zeby było jak najlepiej ale my zwykli ludzie nie mamy tu nic do powiedzenia powtarzam o tym decyduje w wiekszosci STAROSTWO. Moze faktycznie czepiłem sie tego zdania i zacząłem nie potrzebną kłutnie ale uraziło to wielu pracowników pogotowia w tym tez mnie bo naprawde robilismy wszystko co moglismy aby uratowac tych ludzi. POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW POGOTOWIA FALCK W BRZESKIM POWIECIE:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-31, 22:35   

szymcioo napisał/a:
Witam czytam to wszystko i sie z tego smieje bo co nie którzy nie mają o tym wszystkim zielonego pojęcia ... CIACH ....ale uraziło to wielu pracowników pogotowia w tym tez mnie bo naprawde robilismy wszystko co moglismy aby uratowac tych ludzi. POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW POGOTOWIA FALCK W BRZESKIM POWIECIE:!:


Jejku ale tutaj nikt naprawdę nie negował kompetencji pracowników Pogotowia Falck. Przeczytaj uważnie jeszcze raz cały wątek. Po prostu stwierdzono fakty, a na koniec zacytowano wypowiedź jakiegoś mieszkańca Brzegu zdegustowanego całą sytuacją.

Pozdrawiam Wszystkich Pracowników Pogotowa FALCK również! Tym bardziej, że zdażało mi się korzystać... niestety. I czasami wzywać też. Jeszcze raz podkreślam, że stwierdzaliśmy zaistniałą sytuację a nie kompetencje. Nie próbuj proszę wmanipulować komuś słów, których nie wypowiedziano. Brzeg nie jest gotowy na takie sytuacje, a czy to wina Starostwa, Burmistrza, Premiera, Prezydenta czy Rządu /któregokolwiek/, to inna sprawa. Jeśli możesz, to przytocz jakieś fragmenty z ustaw określających ilośc karetek na dany powiat czy gminę czy jak to tam wygląda.

Pozdro i spoko.

F.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-31, 22:39   

Jeżeli chodzi o pracowników to przepraszam i to bardzo jeżeli tak to odczytaliście.

Nie miałem na myśli was, że wy jesteści odpowiedzialni za to, broń boże WAS.

Za to że brkuje karetek nie obwiniam sanitariuszy, lekarzy czy też innych osób pracujących na tych stanowiskach.

Jeżeli chodzi o ratownictwo to sam jestem ratownikiem i dokładnie wiem jak to wygląda. Wiem że my możemy robić wszystko ale ogranicza nas góra która nie zdecyduje się opłacić np większej ilości sprzętu. To im zwracałem uwagę a nie pracownikom Pogotowia.


Jeszcze raz przepraszam jeżeli ktoś źle odczytał to co napisałem.
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-02, 20:31   

POPROSTU BRZESKI SZPITAL MA OGRANICZENIA W PALIWIE BO MA ZA DUŻE DŁUGI
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-08-02, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
szymcioo 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-07, 21:55   

wzp14 ale ty jestes pajac!!!
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-08, 19:46   

spokój :) szymcioo, :wink:
Ostatnio zmieniony przez Devon 2006-08-08, 19:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bandzial 

Wiek: 37
Dołączył: 25 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Oława

Wysłany: 2006-09-25, 23:19   

Wielka i głeboka rozpacz , żę zgineli młodzi ludzie , współczucia dla ich rodzin . Asz szkoda słów , na te wasze kłutnie i osądznaie innych , co by było gdyby , nie jesteście pewni na 100% jak to było , kto zawinił . POmyślcie choć trochę , jak się czują bliscy zmarłych , a wy jeszcze się tak okropnie wypowiadacie . Agnieszka trzymaj się . Kto ma choć odrobinę serca niech zapali świeczkę :( (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*).
(czy policja , już ustaliła przyczyny tragedii jak ktoś wie , prosiłbym o wiadomość , z góry dzięki) :(
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: michalowicach, smiertelny, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu