Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Hotel dla psów w okolicach Brzegu
Autor Wiadomość
Piotr S. 
Nadszyszkownik



Wiek: 51
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 3 / UP 7


Skąd: /dev/null

Wysłany: 2011-04-08, 12:39   Hotel dla psów w okolicach Brzegu

Witam,
szukam hotelu dla dużych psów w okolicach Brzegu. Coś wygooglowałem, jednak pytam jeszcze na forum.
0 UP 0 DOWN
 
monika_wiki 



Wiek: 48
Dołączyła: 30 Lis 2009

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-08, 19:37   

Znam hotel bardzo dobry ale nie w okolicach Brzegu niestety ale tylko w tym hotelu zostawiłabym swoje psy http://www.psihotel.info.pl/Pages/NaszHotel.aspx
0 UP 0 DOWN
 
Piotr S. 
Nadszyszkownik



Wiek: 51
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 3 / UP 7


Skąd: /dev/null

Wysłany: 2011-04-09, 11:01   

Wszystko fajnie z tym hotelem w Brzeźnie, ale nie pasuje lokalizacja.
0 UP 0 DOWN
 
daria 
z.o.ł.z.a.



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Paź 2007

UP 1 / UP 1


Skąd: Kościerzyce/Brzeg

Wysłany: 2011-04-09, 11:09   

W Mirkowie koło Wrocławia jest bardzo fajny hotel, http://www.hotel-pupil.pl...a201f66c3971c8f . :D No i ogólnie jest bliżej niż ten w kujawsko-pomorskim :mrgreen: Ale przyznam Monice, warunki mają bomba!

W Brzegu ciężko...słyszałam o kliku osobach które przyjmowały psy odpłatnie na warunki domowe psy, ja też tak przyjmuję. Oczywiście nie zawsze mam taką możliwość w związku z własnymi planami i tym że czasem po prostu może mnie nie być w domu. Warunki typowo domowe, bez kojców, długie spacery po lasach, z faktu że nie znam psa, tylko na smyczy...co by mi nie zwiał :) . Obecnie mam w domu 3 springer spaniele angielskie i kota syberyjskiego, dlatego też przyjmuję tylko takie psy które nie mają problemów w kontaktach z innymi zwierzętami. Pies musi posiadać komplet szczepień, odrobaczeń i być zabezpieczony na pchły, kleszcze ze względu na to że mieszkam na wsi, a kleszczy na łąkach tutaj nie brakuje...już teraz jest ich od groma :? Wyżywienie zapewnia właściciel, ze względu na to że każdy pies może mieć inną dietę, często gęsto specjalistyczną a przez zmianę karmy nie chcę mu zaszkodzić. Opieka weterynaryjna przez weterynarza prowadzącego psa, lub jeśli nie ma to znaczenia dla właściciela to przez tego, którego z którego usług ja korzystam. Jeśli chodzi o mnie prowadzę domową, zarejestrowaną hodowlę springer spanieli angielskich, szkolę się i współpracuję z fundacją "Psi Ratownicy" z Wrocławia gdzie uczestniczyłam (i uczestniczę) w warsztatach szkoleniowych z zakresu: dogoterapii, podstaw posłuszeństwa, prac wodnych, węchowych i agility.

Jeśli jednak zależy Ci na typowym hotelu, klatkowym, czy też takim w którym pies będzie miał swój osobny pokój to polecam hotel w Mirkowie :)

moja strona: www.zlesnejgromady.pl
0 UP 0 DOWN
 
awentia 


Wiek: 45
Dołączyła: 02 Cze 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-02, 06:45   

Witam, co do Hotelu to polecam ten http://www.chataleona.republika.pl/ , 20km od Brzegu Sprawdzony dodatkowo szkolą psy.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, dla, hotel, okolicach, psow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu