Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
BRZEG NA FOTOGRAFII
Autor Wiadomość
Fenris 
Vae Victis



Wiek: 44
Dołączył: 24 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-05, 19:24   BRZEG NA FOTOGRAFII

Zakładam nowy temat , proponuje tutaj wrzucać bardziej przemyślane zdjęcia naszego miasta , małe eksperymenty i wszytko co można wyczarować bawiąc się szkiełkiem i światłem


może by kiedyś stworzyć album fotograficzny ze zdjęć forumowiczów ;)

DSC_4159 T małe.jpg
zdjęcie dodałem też w innym wątku, jednak nim także rozpocznę ten
Plik ściągnięto 100 raz(y) 112,57 KB

Ostatnio zmieniony przez Fenris 2011-04-05, 19:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-04-05, 19:30   

Fenris napisał/a:
bardziej przemyślane zdjęcia naszego miast


Bądź konsekwentny - założyłeś temat pt. "Brzeg na FOTOGRAFII" :P . Proponuję małą korektę: "Tutaj wrzucamy bardziej przemyślane FOTOGRAFIE naszego miasta" ;) .
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-04-05, 22:07   

Generalnie z idea zalozenia watku zgodzilbym sie, ale jesli kazdy tutaj moze wrzucic swoje zdjecie i uprzec sie, ze to co wrzuca, to sa fotografie, to juz pojawi sie problem.

W przypadku publikujacych zdjecia w watku "Pare zdjec Brzegu", zdarzaja sie tam prace roznego poziomu, ale tworzenie nowego watku i rozroznienia - tu fotografie, a tam fotki i zdjecia - moim zdaniem jest sztuczne, nie na miejscu i chyba bezsensowne. Zgadzam sie, ze "fotografia" ma nieco powazniejszy wydzwiek niz "zdjecie", ale czy jestescie w stanie zdefiniowac roznice inaczej niz na zasadzie wlasnych odczuc? Ja nie za bardzo.
Patrzac na pierwszy post w tym watku i domyslajac sie intencji autora, wydaje mi sie, ze znacznie rozsadniejszym byloby mowienie o "fotografiach (pretendujacych do miana) >>artystyczne<<". Tudziez "ambitne". Choc to tez rodzi kolejne problemy definicyjne.

A moze zamiast tworzyc nowy watek dublujacy poprzedni, stworzymy jeden osobny watek zamkniety, bedacy swoista galeria bez mozliwosci komentowania, w ktorym bedziemy (moderatorzy) wrzucac najlepsze i najwartosciowsze zdjecia z watku "Pare zdjec Brzegu"?
Nie mam jeszcze pomyslu w jaki sposob stworzyc metode selekcji, na szybko - wypowiadajacy sie w watku pisaliby "uwazam, ze zdjecie x powinno trafic do Galerii" i w przypadku braku sprzeciwu moderator "kopiowalby" zdjecie do galerii. I podobnie w druga strone, w watku "Pare zdjec Brzegu" moznaby sie bylo wypowiedziec, ze jakies zdjecie powinno zostac usuniete z galerii...
0 UP 0 DOWN
 
Fenris 
Vae Victis



Wiek: 44
Dołączył: 24 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-06, 12:50   

pomysł całkiem dobry
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, fotografii, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu