Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
poszukuje bucików
Autor Wiadomość
aga76 


Wiek: 47
Dołączyła: 27 Maj 2010

UP 3 / UP 11



Wysłany: 2011-03-28, 14:08   poszukuje bucików

witam poszukuje bucików dla corki 26,płaszczyka,wiosennej kurteczki jesli ktos miałby do oddania z góry bardzo dziekuje kont .pw
0 UP 0 DOWN
 
kluq 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Lis 2009

UP 1 / UP 0



  Wysłany: 2011-05-01, 16:31   

Poszukuje ich Pani dla córki z powodu biedy czy żeby je potem sprzedać na hali targowej ???? Rozumie ,że ubranka które Pani podarowałam rzekomo dla córki jakimś cudem same trafiły na stół jednej z Pań handlujących na targowisku.Jeżeli prosimy ludzi o pomoc i z niej korzystamy to nie zachowujemy się w ten sposób. Rzeczy za małe czy takie które nie przypadły do gustu należało oddać za darmo kolejnym potrzebującym czy to za pośrednictwem opieki społecznej czy caritasu. Podobnie jest z książeczkami o które jeszcze nie dawno Pani prosiła a dzisiaj widziałam wystawione w dziale "ogłoszenia drobne"
1 UP 0 DOWN
 
aga76 


Wiek: 47
Dołączyła: 27 Maj 2010

UP 3 / UP 11



Wysłany: 2011-05-01, 16:57   

ksiazeczki ktore wystawiłam sa po mojej córeczce,a juz sie nimi nie interesuje nie dostałam ich a zakupiłam od jednej z forumowiczek,a te małe kupowałam systematycznie :( nie wiem o co chodzi z ubrankami bo nie raz juz tez ogłaszałam ze oddaje za małe nigdy nie sprzedawałam,moje ogloszenia były na forum ze ODDAJE.Pozatym byłam za wszystko Pani wdzieczna,i jak Pania spotkałam mała ubrana w odziez od Pani.Rzeczy za małe oddałam ostatnio przez forum
Ostatnio zmieniony przez aga76 2011-05-01, 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kluq 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Lis 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-05-01, 21:32   

Nie twierdzę ,że sprzedaje Pani wszytko jak leci podarowane przez ludzi ale na własne oczy widziałam "swoje ubranka" i na pytanie do sprzedającej skąd je ma wyczerpująco mi odpowiedziała więc nie ma mowy o pomyłce. Ja pracuję niemalże na tym targowisku więc jestem tam systematycznie a własne rzeczy nie trudno poznać tym bardziej ,że większość pochodzi z obcego rynku. Nie mam zamiaru się tu roztrząsać nad tą nieciekawą sytuacją , bo napisałam już wszystko co było do napisania. Jeśli o wdzięczność chodzi to nie pomaga się dla wdzięczności a dla pomagania samego w sobie.
0 UP 0 DOWN
 
kup ciuszki 


Wiek: 25
Dołączyła: 30 Paź 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-10-30, 14:19   Kup ciuszki

Polecam internetowy sklepik z używanymi i nowymi rzeczami dla dzieciaków. Niedrogo, wysyłka dwa razy w tygodniu. kupciuszki kropka pl
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bucikow, poszukuje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu