Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: KtOŚ
2011-03-26, 10:41
Praca magisterska.
Autor Wiadomość
Przeem 



Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-24, 12:59   Praca magisterska.

Poszukuję osoby z pow. brzeskiego zajmującej się pomocą przy pisaniu prac magisterskich.
Osoby zainteresowane proszę o informację na skrzynkę prywatną. Pomoc w napisaniu wiąże się z gratyfikacją.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-24, 15:38   

Przeem napisał/a:
Poszukuję osoby z pow. brzeskiego zajmującej się pomocą przy pisaniu prac magisterskich.


O musisz sprecyzować, bo jeśli chodzi o weryfikację, poprawki, korekta, edycja itp. to nie wiedzę problemu i mogę zadeklarować swoje wsparcie. Jeśli jednak szukasz kogoś do napisania pracy, to nie tędy droga i zastanów się na swoim wpisem, choć nie mi osądzać etyczność Twojego postępowania.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-03-24, 21:38   

1) nie ten dział
2) Założyciela tematu proszę o PW z informacją do jutra do godziny 20:00 czy temat dotyczy pomocy w korekcie i doradzeniu w pisaniu pracy czy napisaniu za niego
3) jeśli pomoc w korekcie temat zostanie
4) jeśli napisanie, to temat ląduje w koszu z kilku powodów.
0 UP 0 DOWN
 
windbag 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Lut 2009

UP 74 / UP 41



Wysłany: 2011-03-25, 09:32   

A mnie się kiedyś wydawało, że od korekty pracy magisterskiej czy licencjackiej jest promotor.
0 UP 0 DOWN
 
kontrakt 



Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010

UP 46 / UP 22



Wysłany: 2011-03-25, 10:35   

chmurkolistna napisał/a:
Nie to, żebym popierała owo działanie, ale takie rzeczy są obecnie bardzo częste i nie da się z nimi walczyć - znaczy można próbować, tylko po co uprawiać 'donkichoterię'?

Bazgranie sprayem po budynkach też jest bardzo częste, powinniśmy przejść nad tym do porządku dziennego, żeby nie uprawiać "donkichoterii"?

chmurkolistna napisał/a:
Istnieje luka prawna, która otwiera furtkę dla tych sytuacji. Ożywiona dyskusja na ten temat była na zajęciach z ochrony własności intelektualnej - jeśli osoba pisząca pracę na zamówienie zrzeka się praw (świadomie robiąc to za wynagrodzeniem), to ów produkt należy do osoby, która go zamówiła

Obecnie uczelnie nakazują wklejenie na końcu pracy dyplomowej oświadczenia, lub podpisania go przy oddawaniu pracy, o treści rozpoczynającej się mniej więcej: "Oświadczam, że pracę niniejszą przygotowałem/am samodzielnie, jestem jej jedynym autorem....". Wówczas to co mówisz nie ma zastosowania, jest to nielegalne.

chmurkolistna napisał/a:
Jak ktoś nie czuje się silny na tyle, aby podołać danemu zadaniu, to niech lepiej w ogóle za nie się nie bierze.

I o to chodzi. Ale niestety wciąż będą powstawać nowe szkoły prywatne, praktycznie bez kadry dydaktycznej, z ogromem dziwnych kierunków....
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-03-25, 21:22   

kontrakt napisał/a:
Bazgranie sprayem po budynkach też jest bardzo częste, powinniśmy przejść nad tym do porządku dziennego, żeby nie uprawiać "donkichoterii"?

A znasz jakiś konkretny sposób na skuteczną walkę z tym? Do tej pory chyba nie wymyślono.

kontrakt napisał/a:
Obecnie uczelnie nakazują wklejenie na końcu pracy dyplomowej oświadczenia, lub podpisania go przy oddawaniu pracy, o treści rozpoczynającej się mniej więcej: "Oświadczam, że pracę niniejszą przygotowałem/am samodzielnie, jestem jej jedynym autorem....". Wówczas to co mówisz nie ma zastosowania, jest to nielegalne.

No i? Jakoś nikogo to nie zraża. Najpierw ktoś musi udowodnić, że ta praca jest napisana przez inną osobę, a w tym oświadczeniu bardziej chodzi o wykrycie plagiatu, fragmentów publikacji/prac już istniejących w pracy bez podawania źródła.

kontrakt napisał/a:
Ale niestety wciąż będą powstawać nowe szkoły prywatne, praktycznie bez kadry dydaktycznej, z ogromem dziwnych kierunków....

Niestety tak jest i będzie. Jakby daleko nie patrzeć to i po sąsiedzku taka się znajdzie.

windbag napisał/a:
A mnie się kiedyś wydawało, że od korekty pracy magisterskiej czy licencjackiej jest promotor.

Dobrze Ci się wydaje - normalnie nadal tak jest.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-03-25, 21:26, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-03-25, 21:55   

Pisanie prac licencjackich, magisterskich czy dyplomowych to sama przyjemność , oczywiście jeżeli wiesz o czym piszesz. :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: magisterska., praca


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu