Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Szkoła grafiki we Wrocławiu
Autor Wiadomość
AgiJot 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-17, 13:43   Szkoła grafiki we Wrocławiu

Od razu mówie to nie spam! Daję ten post bo często pada pytanie o wybór szkoły lub kursu. Z całą odpowiedzialnością piszę iż nie jestem pracownikiem tej szkoły lecz jej absolwentką, a takie info zawsze komuś może być przydatne. Szczegółowe info o kierunkach znajdziecie na stronie szkoły, ja zapodaje tylko wstępną prezentacje:
Policealne Studium Promocja we Wrocławiu : zapraszam do zapoznania się z prezentacjami na facebooku, youtube,a także bezpośrednio na stronę szkoły. Jestem absolwentką tej szkoły. Co zyskałam? Porządną wiedzę z dziedziny grafiki, reklamy. Szkoła ma uprawnienia szkoły publicznej. Nauka kończy się egzaminem państwowym z tytułem technik organizacji reklamy.
Co ją wyróżnia spośród innych szkół we Wrocławiu?
- Kadra dydaktyczna : doktoranci z ASP, Akademi Ekonomicznej, Uniwersytetu Wrocławskiego.
- Szkoła nastawiona na kierunki artystyczne: fotografia reklamowa, grafika komputerowa ze specjalizacjami projektowanie stron www, animacje komputerowe.
- W innych szkołach znajdziesz tysiąc innych kierunków w tej tylko - sztuki wizualne.
- Położenie w centrum - łatwy dojazd, bliskość rynku.
- Konkurencyjne ceny - grafika komputerowa to zawód z przyszłością więc powstające szkoły często się cenią
- Szkoła istnieje na rynku wrocławskim już ponad 10 lat więc ma swoją renomę i wciąż niemal niezmienioną kadrę!
- Bardzo miła i przyjazna atmosfera o której mówią często absolwenci i uczniowie.
Dlaczego ja wybrałam tą szkołę?
Szukałam takiej szkoły, która da mi porządne podstawy jeśli chodzi o grafikę, nie stać mnie było w tamtym czasie na podjęcie długoterminowych studiów. Trafiłam do tej szkoły z polecenia. Nie chciałam przysłowiowego papierka lecz porządnej wiedzy.Potrzebowałam praktycznego podejścia do tematu designu.Gdyby nie moje zapytanie na pewnym forum pewnie bym nic nie wiedziała o tej szkole a to świadczy o tym iż szkoła nie potrzebuje nachalnej reklamy.
Polecam bo być może komuś przyda się wiedza na temat istnienia tej szkoły a może przekażecie ją dalej. Pozdrawiam Aga
szkoła na facebooku
Prezentacja na youtube prezentacja na tubie
Oraz adres szkoły
W razie pytań o szkołe służe pomocą gg 17999416
0 UP 0 DOWN
 
maQoo 



Wiek: 37
Dołączył: 30 Mar 2008

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-17, 16:50   

Haha no popatrz Wrocław atakuje ;) Ja jestem uczniem tej szkoły i również bardzo polecam. Z reszta co będę gadał - można przyjść jako wolny słuchacz i zobaczyć jak i czego się tam uczy :) Na pewno się Wam spodoba - polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
AgiJot 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-17, 18:48   

:D Bałam się że zobaczę krytykę postu a tu proszę :lol:
Miło mi widzieć poparcie inicjatywy. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grafiki, szkola, we, wroclawiu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu