Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
witam po raz pierwszy
Autor Wiadomość
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-24, 12:20   

pierwszy raz przeczytałem ten temat i to mnie przerażaac3, wyjechałeś spodobałoi się tobie to tam zostań do usranej śmierci żyj sobie spokojnie w tym kraju...ja tu zostane i postaram się coś w moim(naszym)kraju coś zmienić aby było lepiej aby moje przyszłe dzieci były ze mnie dumne i z naszego kraju naszej ojczyzny......
piszesz że zebranie się kilku osób i pogranie w piłke to zła inicjatyewa?? się z tym śmiem nie zgodzić to jest super organizowanie czasu dla nas mamy co robić spotykamy się rozmawiamy lepiej niech ta grupa ludzi spotyka się pod monopolem :?:

a akcja "sprzątania" co tobie to przeszkadza :?: poszli i pokazali że każdy może posprzątać podnieść papierek i wywalić do kosza

to jest chyba dobre chyba że uważasz że lepiej to zostawić wyjechać żyć sobie i mieć wylewke na wszystko.......
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-07-24, 12:30   

smiesni sa dla mnie ludzie ktorzy pisza co trzeba zrobic...czemu takie osoby tylko mowia a sami nic nie zrobia :?:
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 13:57   

WAPNIAK napisał/a:
smiesni sa dla mnie ludzie ktorzy pisza co trzeba zrobic...czemu takie osoby tylko mowia a sami nic nie zrobia


no wlasnie chce to zrobic wlaczyc sie w ta cala akcje tylko jak przeczytalem na forum i prosze od samego poczatku o pomoc nikt tej pomocy nie potrafi mi udzielic
Yasiu wyslal mi link z problemem odnosnie jego auta i dziury w drodze to nie jest inicjatywa forum tylko walka o odszkodowanie za straty
mialem ten sam problem i tez walczylem i dostalem to co chcialem - czy to mozna nazwac tez walka o lepsze jutro miasta??
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 14:04   

warlike napisał/a:
pierwszy raz przeczytałem ten temat i to mnie przerażaac3, wyjechałeś spodobałoi się tobie to tam zostań do usranej śmierci żyj sobie spokojnie w tym kraju...ja tu zostane i postaram się coś w moim(naszym)kraju coś zmienić aby było lepiej aby moje przyszłe dzieci były ze mnie dumne i z naszego kraju naszej ojczyzny......


jak bys uwaznie przeczytal to bys wiedzial ze chce wrocic bo duzo zostawilem tam i tez kiedys walczylem z ustrojem Brzegu i naprawde dostalem po dupie nie raz za ta walke .Moglbym teraz za przykladem franco drzec szaty i sie odwadniac z placzu ze mnie obrazasz bo nie znasz sytuacji i tak dalej
masz absolutne prawo wyrazac swoja opinie a ja mam wrecz obowiazek wyjasnic Ci ze to nie jest tak bo nie jestem z nikad i tez walczylem tylko wtedy nikt mnie nie sluchal a teraz poprzez grupe ludzi ktorzy chca cos zrobic mozna wiecej osiagnac ...
warlike napisał/a:
a akcja "sprzątania" co tobie to przeszkadza poszli i pokazali że każdy może posprzątać podnieść papierek i wywalić do kosza


a czy ja napisalem ze mi przeszkadza?? wyrazilem swoja opinie ze taka forma nie uzyska sie nic w UM
warlike napisał/a:
to jest chyba dobre chyba że uważasz że lepiej to zostawić wyjechać żyć sobie i mieć wylewke na wszystko.......


wiec widzisz wyjechalem jest mi dobrze i w zasadzie nie musze nawet zagladac na to forum bo i po co jezeli tak sadzisz ale tutaj musze Cie wyprowadzic z bledu po raz kolejny pisze ze chce sie zaangazowac w ta idee ale jak dalej bede stawiany jako on i my to sobie odpuszcze bo dojde do slusznych wnioskow ze moze jednak wole pic piwo nad oceanem i ogladac delfiny niz zajmowac sie Brzegiem czy to tak trudno pojac ?
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-24, 14:04   

WAPNIAK napisał/a:
smiesni sa dla mnie ludzie ktorzy pisza co trzeba zrobic...czemu takie osoby tylko mowia a sami nic nie zrobia :?:


Robili, ale im nie wyszło tak jakby chcieli, bo prawdopodobnie bariera administracyjno-prawna na której złamali sobie głowy nie pękła, więc wykazali się wielkim heroizmem spakowali manatki i teraz zyją w lepszym wielkim świecie prubując uświadamiać nas w jakim bagnie zyjemy.

ac3 napisał/a:
no wlasnie chce to zrobic wlaczyc sie w ta cala

Tylko że te rady to raczej wyśmiewanie się z każdej najmniejszej inicjatywy. A konkretnych rad dalej brak. Tylko "to co robicie to złe, ja bym to zrobił inaczej ale wam nie powiem, bo wy zyjecie w PL i nie zrozumiecie tego, bo w GB nie mieszkacie 2 lataja JA". Niestety tak odbieram Twoje wypowiedzi ac3.

ac3, Ty masz jednak zasadniczy problem. Tęsknisz za Brzegiem, ale ponieważ jest tu dalej taki sam syf jak za czasów gdy go opuszczałeś zatem nie wracasz. Irytujesz się i masz pretensję że inni tak słabo działają by się tu polepszyło. My robimy tutaj porządek dla siebie a nie dla tych co wyjechali by mogli wrócic do czystej i normalnej Polski.

Zatem agitacje w temacie zmian w brzeskich układach są tu bezskuteczne. Jak pisałem nie jesteśmy "ruchem wyzwolenia brzegu", lubimy się spotykać pogadać a najmniej o polityce. Wymieniamy poglądy na temat co nam się tu podoba a co nie.

Skoncentrowałes się tylko i wyłącznie na swoim temacie - jak polepszć życie w Brzegu.
Tobie się nie podobało to wyjechałeś. Nam się podoba i chcemy by było DLA NAS lepiej.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-24, 14:07   

ac3 napisał/a:
WAPNIAK napisał/a:
smiesni sa dla mnie ludzie ktorzy pisza co trzeba zrobic...czemu takie osoby tylko mowia a sami nic nie zrobia


no wlasnie chce to zrobic wlaczyc sie w ta cala akcje tylko jak przeczytalem na forum i prosze od samego poczatku o pomoc nikt tej pomocy nie potrafi mi udzielic
Yasiu wyslal mi link z problemem odnosnie jego auta i dziury w drodze to nie jest inicjatywa forum tylko walka o odszkodowanie za straty
mialem ten sam problem i tez walczylem i dostalem to co chcialem - czy to mozna nazwac tez walka o lepsze jutro miasta??


Niektórzy ludzie tutaj pracują bez możliwości przerwy na kawę a do tego przez weekend byli na weselu i poprawinach, o czym nieomieszkali poinformować. "Nie potrafi" a "zrobi to w wolnej chwili", to dwie zupełnie inne sprawy. Generalnie sam określiłes się z prośba o pomoc do Yasia - Yasiu pracuje. A do tego po godzinach czasami tez ochotniczo gdzieś tam jeszcze. Alfer, Inez, Qiero - też pracują albo wyjechali. Spokojnie.
Póki co nasunęła mi się inna propozycja. Myślę, że adekwatna do i dla Ciebie, ale z gory zaznaczam, że zupełnie póki co wyłączona z walki z tym, z czym zawsze walczyliśmy i pleniliśmy /a przynajmniej oficjalnie/. Jest forumowe radio Brzeg, póki co w internecie. Oczywiście dopiero się rozwija, oczywiście są dużo większe aspiracje niż obecne możlwości. Pomijam już kwestie wspomożenia finansowego wykupienia usługi umożliwiającej odsłuch audycji przez więcej niż 20 osób na raz, to przecież jesteś muzycznie bardzo ok jeśli chodzi o pewien gatunekj muzyki, zresztą byłeś DJ i etc. Radio prowadzi z tego co wiem nabór na prowadzących, póki co zapodawany jest jeden rodzaj muzyki. Jestes dobry technicznie i muzycznie, znasz muzykę innego pokolenia duuuuużo lepiej ode mnie - moim zdaniem /podkreślam MOIM/ radio, aby się rozwijać powinno trafić do wszystkich forumowiczów, nie tylko słuchających rapu houseu czy jak to tam się zowie. Nikt nie wykluczał, że będą też audycje na żywo, informaje bieżące. A przeciez moga być też wieści z emigracji - co Ty /a w zasadzie Forumowicze/ na to?
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 14:17   

moze Panie Franco jezeli mamy polemizowac dalej odpowiadaj na moje pytania bo ich caly czas unikasz zaslaniajac sie szumem malo istotnych wypowiedzi w stylu ze wykroczenia itd i lista jaki jestes zly
To nie jest moim celem juz ci wyjasnilem i nie chce sie chwalic rtym co zrobilem dla ogolu bo zaraz znowu albo nie bedziesz pamietal albo nie mam na to potwierdzenia w papierach albo ....
I tak mozemy w kolko nie chce mi sie juz prowadzic tczej dyskusji bo ona do niczego nadal nie prowadzi
Faktem jest ze dla obserwatora z boku nie wszystko jest jasne bo duzo pozostaje w domyslach i tylko My o tym wiemy
Nadal traktujesz rozmowe wybiurczo (post o syfiastej polsce ) czyli brak odpowiedzi z twojej strony na post kolegi gruntuje mnie w przekonaniu ze mam racje
coz jednak mam napisac przez chwile w pracy liczylem swoje tzw dobre uczynki dla miasta i wiesz co doszukalem sie kilku naprawde mocnych wlacznie z uratowanie zycia ale nie chce tego opisywac na forum to sa takie sprawy dla mnie bardzo wazne a moga byc zle zrozumiane i zle ocenione nawet przez Twoja osobe
czemu nie odpisuje na inne tematy bo nie mam czasu polemizuyje na tym watku czasami wskocze gdzies zeby zobaczyc ale brakuje mi czasu nie posiadam tego komfortu zeby siedziec tylko przed kompem
Jak podkreslam juz 4 raz bede sie zapoznawal z poszczgolnymi watkami ktore sa istotne dla poprawy nie dla forum(spotkania) z oczywistych powodow
Czasami slowa krytyki pomagaja i trzeba je racjonalnie przedyskutowac a nie zamykac te forum i dzielic na naszych i intruzow ktorym sie cos nie podoba
Mam jeszcze naprawde szczera intencje zeby cos zrobic ale przy takim podejsciu grupowiczow jak Twoje nie uda sie to teraz ja moge powiedziec ze role sie odwrocily W@y jestesci urzednikami a ja petentem ktory z gruntu jest zly i trzeba go stuknac na opamietanie w glowe
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-24, 14:21   

ac3 napisał/a:


jak bys uwaznie przeczytal to bys wiedzial ze chce wrocic bo duzo zostawilem tam i tez kiedys walczylem z ustrojem Brzegu i naprawde dostalem po dupie nie raz za ta walke .Moglbym teraz za przykladem franco drzec szaty i sie odwadniac z placzu ze mnie obrazasz bo nie znasz sytuacji i tak dalej


Nie sądzę, żebym jakoś specjalnie darł szaty. Po prostu jak sam widzisz Twoje posty chyba niezamierzenie wywołały taki a nie inny skutek. Rekacje kilku ludzi są jakie są. Dlatego zrozum to i przestań się unosić. Ja nie sądzę (chociaż może się mylę), żebym poza krytykowanie Twoich wypowiedzi krytykował specjalnie Ciebie osobiście, co Tobie chyba się nie udało w relacji ze mną. Zostawmy to już.

Potwierdzam, że AC3 jest moim powiedzmy to neutralnie "znajomym". Spędziliśmy wiele czasu razem robiąc wspólnie rózne rzeczy, czasami wbrew sobie. Oboje /troje/ stykaliśmy się zawsze z kumoterstwem, nasza walka o lepsze jutro po prostu z góry była skazana na niepowodzenie. Ale próbowaliśmy. Na swój sposób jesteśmy do siebie podobni - bardzo nerwowi, wybuchowi przeczuleni na "urządniczość" i układy a także ignorancję. Oboje mamy prawie te same poglądy, chociaż dość często się kłocimy. Ostatnio przestaliśmy się do siebie odzywać właśnie przez... piłkę nożną, bo ja kibicowałem jakiemuś meczowi druzyny naszej reprezentacji, a AC3 coś tam powiedział, co mi krew rozgrzało do hihihi czerwoności... znaczy jeszcze większej, niż normalnie :) .

Oboje mielismy doczynienia z sanepidem, ZUSem /pamiętasz podpisy Anna Dż. ???:P?, Skarbówką, UM, Centrum kultury i szlag wie czym jeszcze. Zawsze ZAWSZE się okazywało, że interes urzędniczy jest ważniejszy, niż dobro miasta, przedsiębiorcy czy jakiejkolwiek inicjatywy. A próby krytyki kończyły się kolejnym krzyżykiem przy nazwisku i wytykaniem, choćby na sesji Rady Miasta poprzez zmyślanie jakiś nigdy nie istniejących faktów. Oczywiście te sprawy mogą mieć wiele różnych odcieni, można je róznorako odnosić lub opisywać, ale tak się sprawa ma najogólniej, żeby nie pisac za dużo rzeczy.

Proponuję zakończyć dyskusję na temat krytyki akcji Centrum, po raz kolejny powrócić do temu drużyny Forum Brzeg /bo tym teraz żyje aktywna część Forum/ i dać siana z dyskusjami w tematach, na które jeden drugiego raczej nie przekona.

Pozdrawiam i naprawdę bez osobistych urazów. Chociaż dyskusja mogła się wydawać ostra, to taka czasami powinna być. CZasami też staje się oczyszczająca.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-07-25, 08:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 14:24   

Franco Zarrazzo napisał/a:
co Ty /a w zasadzie Forumowicze/ na to?


jestem caly za ale znowu jestem zmuszony prosic o informacje tak techniczne jak i organizacyjne i tyle
ALBO MOZE NIE NIE BEDE NIKOGO IRYTOWAL PROSZE PRZECZYTAC MOJ OSTATNI POST STRONA 8
Ostatnio zmieniony przez ac3 2006-07-24, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-24, 14:36   

ac3 napisał/a:

Nadal traktujesz rozmowe wybiurczo (post o syfiastej polsce ) czyli brak odpowiedzi z twojej strony na post kolegi gruntuje mnie w przekonaniu ze mam racje


Hmm już nie pamiętam, ale słyszałem to tyle razy, w tym tez od Ciebie, że takie posty nie robią na mnie wrażenia, dopóki krytykują państwo a nie KRAj czyli OJCZYZNĘ. Zresztą na tym wątku podkreśliłem kilkukrotnie, że nikt nie mówi, że żyjemy w doborbycie. Wszyscy wiemy jak jest, nie trzeba nas uświadamiać jakoś specjalnie, może czasami przypominać pewne istotne fakty, bo bardzo często czas leczy i zasklepia rany. Po prostu na niektórych ludziach one goja się bardzo wolno albo wcale i jątrzą się długimi latami. Szczególnie gdy rany te są zadane w perfidny sposób orężem nasączonym jakimś jadem "czyczymtam".
Jeszcze raz odpowiadam że wiem i że nie ukrywam tego, że w Polsce żyje się źle i że jest syf. Jako jeden ze śródków zaradczych wybrałem walkę BEZPOŚREDNIĄ z tym syfem poprzez "skautowe" podniesienie go z ulicy czy tez trawnika, co jak sam podkreśliłeś boli Ciebie póki co najbardziej. Tak jak napisał Alfer - nie jesteś przekonuijący - nie unoś się, bo szkoda każdego wojownika, ale nie obalaj na dzień dobry tego co się dokonuje samo przez się lub w ramach akceptacji mniej lub bardziej dziwnych pomysłow. Celowo próbujesz nie widzieć motywacji i integracji ludzi róznego pokolenia i środowisk przy piłce nożnej? W akcji sprzątania? Przy ogniskach? Przy "pitu pitu" o przysłowiowej Dupie Maryny?
Urzędasy od dawna już co najmniej "nie lubią" Forum za brak pokory i to już jest efekt, owoc pracy i niekoniecznie mojej, chociaż niewątpliwie dolałem ostatnio oliwy do kilku ognisk, o czym świadczą posty nicków powstających tylko do obrażania mnie albo krytyki tego co robię, np r1r /takie moje niechciane dziecko, jestem źródłem, z którego on wypłynął/.

Itede...
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-07-25, 08:38, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-24, 14:38   

ac3 napisał/a:
Franco Zarrazzo napisał/a:
co Ty /a w zasadzie Forumowicze/ na to?


jestem caly za ale znowu jestem zmuszony prosic o informacje tak techniczne jak i organizacyjne i tyle


No to już osoby bardziej kompetente - ja zaraz wychodzę. Trochę poczekaj. Zdaje się, że wątek radiowy jest ukryty.

Pozdro

F.
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 14:46   

alferx napisał/a:
Tylko że te rady to raczej wyśmiewanie się z każdej najmniejszej inicjatywy. A konkretnych rad dalej brak. Tylko "to co robicie to złe, ja bym to zrobił inaczej ale wam nie powiem, bo wy zyjecie w PL i nie zrozumiecie tego, bo w GB nie mieszkacie 2 lataja JA". Niestety tak odbieram Twoje wypowiedzi ac3


prosze do tego watku przytoczyc adekwatny cytat ?
alferx napisał/a:
My robimy tutaj porządek dla siebie a nie dla tych co wyjechali by mogli wrócic do czystej i normalnej Polski.

zdajesz sobie chyba sprawe ze to demagogia ,slogan
alferx napisał/a:
Skoncentrowałes się tylko i wyłącznie na swoim temacie - jak polepszć życie w Brzegu.


Tobie się nie podobało to wyjechałeś. Nam się podoba i chcemy by było DLA NAS lepiej.

tez o tym pisalem nie moge i nie chce angazowac sie w zycie towazyskie tego forum bo mnie tam nie ma
i tak skoncentrowalem sie wlasnie na tej "walce" bo to mnie interesuje a nie ogniska czy pilka nozna czy to zle jak by bylo odwrotnie to ktos mogl by mi miec za zle
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-24, 15:11   

ac3 napisał/a:
alferx napisał/a:
Tylko że te rady to raczej wyśmiewanie się z każdej najmniejszej inicjatywy. A konkretnych rad dalej brak. Tylko "to co robicie to złe, ja bym to zrobił inaczej ale wam nie powiem, bo wy zyjecie w PL i nie zrozumiecie tego, bo w GB nie mieszkacie 2 lataja JA". Niestety tak odbieram Twoje wypowiedzi ac3


prosze do tego watku przytoczyc adekwatny cytat ?


Odpowiadam :
1. ODNOŚNIE WYŚMIEWANIA
ac3 napisał/a:
skauting wyrazajacy sie sprzataniem miasta to pomylka


ac3 napisał/a:
Franco Zarrazzo napisał/a:
Przecież nikt Cię nie zmuszał do przyjazdu do Brzegu i "sprzątania" z nami. A jakoś najwyraźniej to Cię boli najbardziej. Nie kumam za bardoz dlaczego? To nie jest Niewidzialna Ręka ani pochód 1-wszo majowy - nikt nie biegał tam z transparentem "FORUM" Brzeg.


mnie to nie boli tylko przedstawiam swoje subiektywne odczucia i nawet jak bym byl na miejscu nie wziol bym udzialu w czyms tak banalnym bo szkoda by bylo mi czasu na takie dzialania pozbawione logiki dzialania


Franco Zarrazzo napisał/a:
Drużyna Piłkarska Forum Brzeg od Zarrazz potrzebuje sponsora na koszulki, proporczyki, gadżety reklamowe, piłki, siatki, kosiarki do trawy, wykupienie terenu pod boisko, koszulki dla kibiców, Bojowy Wóz Propagandowe, koszty reprezentacji i reklamy, wyjazdy na mecze etc... etc. Czy to dobra inicjatywa?
Bo moim zdaniem tak :D



i to jest zdrowa inicjatywa aby poprawic cokolwiek w Brzegu ????? my sie cghyba nie rozumienmy co to da ze kilku kolegow bedzie gralo w pilke z napisami firmowymi ???? to jakas paranoja albo szukasz sponsora do swojego - waszego hobby albo do dzialan zqwiazanych z poprawieniem sytuacji miasta Brzeg ?
trzeba byc realista a nie dzialaczem sp[ortowym w takim wydaniu bo tio nic nie poprawi


Skomentuję. Zainteresowanie sportem młodziezy = mniej chuliganów, narkomanów i innych patologi wynikających z brakiem innych zajęc.


2. ODNOŚCIE DOBRYCH RAD I DOBRYCH INICJATYW

Niestety nie mam co zacytować, bo ich nie napisałeś

3. ODNOŚNIE RÓŻNIC MYŚLANIA

ac3 napisał/a:
zawsze pozostaje paradoks z kim bym nie rozmawial ze jestescie Wy tam w PL i my za granica ale zwroc prosze uwage ze przy takich przemianach (czytaj syfie historycznym w PL) wyjezdzala inteligencja i ludzie przedsiebiorczy ktorzy wracali i robili o wiele wiecej z kilku powodow
1 bo inny kraj nauczy go jak zyc nie w postkomunie
2 bo przywiozl doswiadczenia ktorych nie nabedzie w ojczyznie
3 bo ma pieniadze ktore moze wydac dla ojkczyzny ktora mu tego nie dala


4. ODNOŚNIE MIESZKANIA W AGNGLII

ac3 napisał/a:
tutaj zyje ponad 2 lat chodze po urzedach instytucjach ...
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-24, 15:14   

Jeszcze raz powtórzę :

FORUM NIE JEST "RUCHEM ODBUDOWY BRZEGU" czy "BOJÓWKĄ ANTYURZĘDOWĄ".

Niestety nie pomożemy Ci wysprzataniu tego syfu w sposób jaki sobie wyobrażasz.
Sorki, nie ten adres.

--
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-07-24, 15:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 15:34   

alferx napisał/a:
Jeszcze raz powtórzę :

FORUM NIE JEST "RUCHEM ODBUDOWY BRZEGU" czy "BOJÓWKĄ ANTYURZĘDOWĄ".

Niestety nie pomożemy Ci wysprzataniu tego syfu w sposób jaki sobie wyobrażasz.
Sorki, nie ten adres.


nie odbieram tego jako wysmiwanie tylko logiczny tok myslenia caly czas rozmowa oscyluje w temacie sprzatania i ruszenia z posad betonu urzedniczego
reszte pozwole sobie zapisac w nastepnym poscie
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: pierwszy, po, raz, witam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu