Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
witam po raz pierwszy
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-23, 21:42   

yasiu napisał/a:

Z pewnych źródeł których nie mogę ujawnić wiem że urzędnicy czytają forum !


Dowodzą tego też posty w wątkach krytykujących pracę urzęników, a nawet moje wczorajsze rozmowy pod Ratuszem na temat promocji Jarmarku Średniowiecznego.
Czytają. I dalibóg popularności to w urzędach nikomu z nas nie przysparza....
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-23, 21:56   

yasiu napisał/a:
ac3, Mam nadzieję że wyjaśniliśmy sobie że działamy :wink:



Co do młodych ludzi w NTO ukazał się świetny artykuł:

http://www.nto.pl/apps/pb...055/0/FRONTPAGE


tak z tego felietonu wynika ze i tak zalezy wszystko od madrych decyzji urzednikow zeby to wszystko ruszyc i jak im sie tego nie uswiadomi to bedzie kiepsko
problem polega na tym ze miasto Brzeg nie posiada infrastruktury bo
1 lotnisko zostalo sprzedane i ograbione (moim zdaniem to najwiekszy blad w historii Brzegu)
2 stara obwodnica zostala praktycznie odcieta od glownej drogi opole wroclaw reszta swiata
3 Odra dla zeglugi juz nie istnieje
4 tym samym brak duzych zakldow produkcyjnych ktore stworzyly by infrastrukture dla malych przedsiebiorstw
Nie obwijajmy w bawelne Brzeg zostal odciety od infrastruktury przemyslowej gdzie inwestorzy patrza na to w pierwszej kolejnosci
i jeszcze jedna sprawa wieczny beton w UM i UG gdzie robia problemy dla inwestorow
nam kilka watkow z moich czasow na temat inwestycji w miescie i moge jezeli nikogo nie zanudze napisac w innym watku
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-07-24, 07:35, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-23, 22:12   

ac3 napisał/a:

Yasiu nie zebym sie czepial ale to co mi wyslales dotyczy twojego pojazdu i odszkodowania o ktore walczyles mialem identyczna sytacje dano temu i wygralem
ja chcialem zobaczyc dzialania ktore poprzedzilo spotkanie i ustalenie ze jest problem do rozwiazania i piszecie pismo ...
o to mi chodzilo nie o prywate ????


Osobiście licze na to, że pokażesz nam pisma podpisane przez Ciebie /do AC3/ i potwierdzone, że wpłynęły do Urzędu, z ktorych by wynikało, że zwracałeś urzędom uwagę np na stan czystości w mieście Brzegu albo że w urzędach jest beton ew dotyczących innych poruszanych spraw. Sprzedaży Czerwonych Koszar, doprowadzania do fingowanej ruiny własności miasta aby potem ją wyprzedać i etc.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-23, 22:13   

ac3, czy normalnym jest kraj, gdzie płaci się podatki zdrowotne, ale pieniędzy tych nie ma.
Gdzie ludzie musza prosić o pomoc innych ludzi, bo państwo nie ma pieniędzy na operację ?

Własnie się pojawił na tym forum post :
http://www.forumbrzeg.pl/...p?p=35010#35010

To jest Posla właśnie, kraj w którym nie ma co liczyć na państwo nawet jeżeli chodzi o ratowanie życia.

Na kogo auto posta chce liczyć na tym forum? Na 15 latków, którzy oddadza swe marne kieszonkowe. Na 18-20 latków którzy kombinuja jak dorobić na wakacje na następny rok studiów. Na nielicznych zarabiających którzy sami mają problemy finansowy. A może liczy na emigrantów którzy się tu pojawili i sypną funtami (o czym sam pisałeś, że tak polacy podchodzą to ludzi, którzy wracają po latach z emigracji)

To Brzeg. Miato wielkiego bezrobocia, miasto turystyczne, w którym brak dobrej klasy hotelu. Gdzie życie po 21.00 umiera. Miasto urzedników, których nie obchodzi los przeciętnego Kowalskiego.
Kto z obecnych na forum pomoże? 1-3 osoby po parę złotych? MAX. I nie dlatego że nie chcą - po prostu większości brzeżan nie stać na taką pomoc.

Ten kraj jest chory. Chore prawo, administracja, moralność, kultura i zachowania.
Nie musze wyjażdzać do Anglii by o tym wiedzieć.

I jeszcze napisze historyjkę, bo napisałes gdzieś wcześniej, że policjant z pałą ściga obszczymurków, zamiast robić coś innego.

Otórz był sobie porządny młody pan policjant, pełen zapału i oddany społeczęństwu. Kazano mu interweniować na każdy akt wandalizmu w mieście. Pewnego wieczora na patrolu zwinął na komendę obszczymurka który opróżniał się na największy brzeski zabytek a mianowicie Zamek Piastów Sląskich.
Był zadowolony z pierwszej akcji i szczęśliwy że uratował od zniszczenia obiekt historyczny. Przekonany był również że da przykład innym obszymurkom w mieście , że nie należy tak postępować. Po kilku minutach na komendzie pojawił się jego przełożony. Młody dostał zjebki, obszczymurek został wypuszczony. Okazało się że był to syn pewnego bardzo wpływowego brzeżanina.
Teraz przechodząc po rewirze widzi młodych lejących na Zamek i .... nieinterweniuje. A gdy pojawia się tam wcześniej złapany obszczymurek chowa sie by nie został zauważony, bo nie raz "pociągnął z niego łacha" (nawet obraza czy pobicie policjanta w mundurze syna wływowego brzeżanina jest dopuszczalna).

Jak oceniasz pracę brzeskiej Policji?
Jak by wyglądała praca Policji, gdyby ten młody był komendantem ? Czy nie była by normalna? Ale młody nim nie będzie - jest za młody.

W Brzegu rządzą od wielu lat te same osoby (zamieniają się tylko stołkami), których średnia wieku jest grubo po 50-ce. Nie ma młodych (nie dopuszcza się ich, albo tych co wiadomo że nie zaszkodzą - "ci swoi")
W Brzegu trzeba zmian na wszystkich stołkach i najlepiej ludźmi z zewnątrz, którzy zniszczą pajęczynę - teraz to już tęczowa, bo są w niej wszystkie kolory : czerwony, zielony, niebieski, czarny.

Ale forum nie jest od robienia rewolucji politycznej, administracyjnej, samorządowej czy jakiejś tam. Forum nie udziela się w jakąkolwiek działalnośc partyją, pozarządową.. Forum nie ma na celu rozliczania podmiotów administracji państwowej w Brzegu. No i ma zamiaru wyręczać w obowiązdkach urzedników.

Uważam, że posty pisane tutaj sa czytane przez pracowników różnych organów administracji państwowej. Może któryś z włodarzy przemyśli jakiś poruszony temat i również popatrzy na problem z innej strony zgodnie z tym co sam napisałeś :
Cytat:
to jest jak z kanarkiem w klatce lub rybka w akwarium, jezeli nie wiesz co jest poza twoim swiatem to ten zastany jest the best


Myślę, że urzędnicy widzą swój świat, swoje miasto przez swój urząd i swoje stolki. Nie widza go od strony problemów szarego mieszkańca. Podobnie jest z polskimi politykani. Oni widzą SWOJE problemy, nie wiedza problemów POLAKÓW.

--
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-07-23, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-23, 22:21   

alferx napisał/a:


Jak oceniasz pracę brzeskiej Policji?
Jak by wyglądała praca Policji, gdyby ten młody był komendantem ? Czy nie była by normalna? Ale młody nim nie będzie - jest za młody.


Jestem bardzo ciekawy rozwinięcia tego wątku i odpowiedzi na niego...

alferx napisał/a:

Ten kraj jest chory. Chore prawo, administracja, moralność, kultura i zachowania.
Nie musze wyjażdzać do Anglii by o tym wiedzieć.


Tak własnie jest. I dlatego czasami zamiast pisać kolejne pismo, na które nikt nie zwróci uwagi, albo co najwyżej z poirytowaniem pokiwa głową, wybiera się bardziej drastyczne środki przekazu moralnego niepokoju. Np ubranie się w garnitur i przedefilowanie z workami na śmieci przez pełne sobotniego ruchu ludzi ulice centrum miasta. 10 000 pism nie wywarło by na ludziach takiego wrażenia, jak grupa kilku ludzi w różnym wieku po prostu zbierająca papierki. Jedną z reakcji usłyszaną na ulicy wtedfy było "Wy zrobicie wszystko, aby pokazać, że urzędnicy nic nie robią". Dla samego tego warto było iść i zbierać te papierki, bo efekty samego zbierania oczywiście po kilku godzinach przestały istnieć. Pewnikiem urzędnicy wzięli nadgodziny i wyszli specjalnie rozsypywać śmieci po ulicach... ;)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-07-23, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-23, 22:35   

I jeszcze jedno - akcja pod Ratuszem jest opisana tak najogólniej tu:

http://www.forumbrzeg.pl/...der=asc&start=0

Chociaz przewijała się w innych wątkach. Mniej więcej zdefiniowano tam, co nas boli, jakie sa cele i dlaczego to robimy. Jakoś nikt tam nie deklarował się z wyręczaniem urzędników w ich pracy...
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 05:25   

alferx napisał/a:
czy normalnym jest kraj, gdzie płaci się podatki zdrowotne, ale pieniędzy tych nie ma.
Gdzie ludzie musza prosić o pomoc innych ludzi, bo państwo nie ma pieniędzy na operację ?


to straszne choc nie pociesz Cie tutaj tez ludzie zbieraja poprzez fundacje na takie przypadki choc o ile czesciej w PL sa to zbiorki nie na tak drastyczne wypadki czasami brakuje elementarnych spraw

alferx napisał/a:
To Brzeg. Miato wielkiego bezrobocia, miasto turystyczne, w którym brak dobrej klasy hotelu. Gdzie życie po 21.00 umiera. Miasto urzedników, których nie obchodzi los przeciętnego Kowalskiego.


niestety pisze o tym od poczatku ze dzialania w tej materi zeby cos poruszyc w stwardnialej masie miasta musza byc specjalne nie tylko pokazowe

alferx napisał/a:
Myślę, że urzędnicy widzą swój świat, swoje miasto przez swój urząd i swoje stolki. Nie widza go od strony problemów szarego mieszkańca. Podobnie jest z polskimi politykani. Oni widzą SWOJE problemy, nie wiedza problemów POLAKÓW.


oni je dokladnie widza tylko wybieraja to co dsla nich jest bardziej odpowiednie i co jest latwiejsza i bardziej lobbistyczna droga
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 05:29   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Tak własnie jest. I dlatego czasami zamiast pisać kolejne pismo, na które nikt nie zwróci uwagi, albo co najwyżej z poirytowaniem pokiwa głową, wybiera się bardziej drastyczne środki przekazu moralnego niepokoju


nie zgodze sie czekam na odpowiedz Yasia co z tymi pismami bo jezeli tak to wyglada jak wyglada do tego momentu...ale czekam i postaram sie odpowiedziec nie znam wszystkich faktow
Franco sam pisales ze nic innego nie mozna zrobic jak pokazywac ze sie cos chce wymagac ale to nie tylko w formie artystycznej jak dobrze wiesz a pisalem to w poscie do Yasia jezeli sie wymaga to trzeba uzyc Ich broni czyli wymagac odpoowiedzi ...wiesz to doskonale masa pism zostala napisana do organu miasta :)
Ostatnio zmieniony przez ac3 2006-07-24, 05:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 05:52   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Osobiście licze na to, że pokażesz nam pisma podpisane przez Ciebie /do AC3/ i potwierdzone, że wpłynęły do Urzędu, z ktorych by wynikało, że zwracałeś urzędom uwagę np na stan czystości w mieście Brzegu albo że w urzędach jest beton ew dotyczących innych poruszanych spraw. Sprzedaży Czerwonych Koszar, doprowadzania do fingowanej ruiny własności miasta aby potem ją wyprzedać i etc.


nie wiem jezeli to do mnie ten post? jesli w ta strone pojdzie dyskusja czy ma sens bo zaczyna to juz zakrawac na fanatyzm i ....nie wazne
poprostu zeby nawet myslec o dzialaniu musze poznac sprawe czyli czy i co bylo robione w tym kierunku
pojawilo sie forum (i tutaj poklony w kierunku tworcow) i sa ludzie ktorzy chca cos zrobic podoba mi sie ta idea bo jak sam wiesz mialem kiedys jak i Ty probowalem walczyc z systemem ale wtedy nie bylo zwolennikow tej walki
teraz moze sie to udac moze tylko w kilku % ale to moze spelnienie ambicji z przed kilku lat i wieksze mozliwosci
ale nie bede nikogo pytal dlaczego sprzedal czerwone koszary ...
Francio twoje niuzasadnione ataki juz mnie mecza fajnie bylo przez 10 postow wczesniej ale jak mam sie porykac z takimi impertynencjami z twojej strony to przestane na nie reagowac i traktowac jako natreta
przepraszam ale tak jest pytam wrecz metodycznie kogos(Yasiu) kto wie wiecej i dzieki niemu moge sobie wyrobic opinie na temat podjetych dzialan a Ty trzymasz sie fanatycznie twierdzenia " a co ty zrobiles ac3 ?" no wiec mam znowu w punktach wykrzyczec??? jak czegos nie zrozumiales to przeczytaj ten post jeszcze raz
ide do pracy i bede myslal i docen to ze nie musze tego robic a jednak chce i chcialbym zebys to docenil
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez ac3 2006-07-24, 05:56, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-24, 07:17   

Napisałeś posta nie do Yasia, tylko napisałeś go na FORUM BRZEG. Czyli do wszystkich. Moja reakcja jest taka a nie inna, i rozgranicz proszę impertynencję /bo za taką to raczej uważam teksty typu "odbiło ci"/ od zadawania konkretnych pytań o konkretne sprawy. Kilkanaście tygodni temu była tutaj jazda, bo zapytałem kogoś o kompetencje, w tamtym wypadku fotograficzne. Ktoś się zachował bardzo podobnie. Nie ważne jest to co ja wiem i to co Ty zaczynasz od początku wywlekać z prywatnych rozmów. Sam napisałeś, że nikt tu nas nie zna, ani naszej przeszłości /z wyjątkami/.
Jeszcze dwa tygodnie temu /a może tydzień/ pojawiła się tu osoba, która napisała w 2 dni 100 MEGAPOSTÓW o tym co powinniśmy zrobić a co nie. Jak myślisz, jakie wywarła wrażenie? Jakie efekty przyniosło jej działanie? Poszukaj postów Marek Kajdas.
Zarzucasz mi niezrozumienie tego co piszesz, ale sam jakby nie rozumiesz, co do Ciebie napisało kilka osób. Powtarzam: podaj proszę konkretne i zdrowe w Twoim mniemaniu propozycje albo po prostu napisz że nie wiesz jak to ma wyglądać, ale "tak Ci się powiedziało".
Przedstawiono Ci też, że cele Forum są realizowane i nikt tu nie deklarowal się do walki z urzędami poprzez jakieś pisma - zwracanie uwagi urzędnikom nastepuje właśnie zgodnie z celami wytyczonymi przez jego założyciela, przedstawionymi w zacytowanym przeze mnie kilkanaście postów wyżej wątku. I tyle. Odgranicz prywatę od zachowania na forum, bo to dwie zupełnie różne sprawy. Forum jest DYSKUSYJNE, a dyskusja nie oznacza "huuuraaaaa brawo" na każde zawołanie, w tym wypadku Ciebie, tylko czasami nawet ostrą wymiane zdań w kwestii różnic w poglądach. To nie ja ani nikt tutaj nie zaczął krytykować Ciebie i Twojego postępowania. Twoje wejście miało od razu znamiona "To jest beeeee zróbce tak" etc. Dlaczego sie dziwisz, że ktoś się unosi ambicją, honorem czy czym tam? Dlaczego się dziwisz, że skoro mówisz "robicie źle, zróbcie tak" ktoś się pyta "To pokaż jak, powiedz co i pokaż co Ty robiłeś" ??? To zwykłe i do tego NORMALNE ludzkie odruchy i tak powinno być. Kupowanie kota w worku albo jakiś bliżej nieokreślonych deklaracji pomocy "Zdrowym inicjatywom" nie jest celem Forum.

Powtarzam raz jeszcze - skoro wymagasz a wręcz DOMAGASZ się i nawet żądasz jakiś działań ze strony Forum, stań się bardziej przekonujący. Nie obrażaj ludzi, ich działań, tym bardziej, gdy wywołują one taki a nie inny skutek tu czy tam.

A i jeszcze do postu Joanny w kwestii dokonywania wyborów. Niestety MOIM ZDANIEM nie pójscie na wybory jest również dokonaniem wyboru, właśnie takiego. Czyli wyborem sytuacji, w tym wypadku obecnej. Afiszowanie się "Sorki, ja nie wybierałam" to konformizm a manifestowanie swoich poglądów w sposób "Wyście wybierali - wymagajcie" to już moim zdaniem kpina. Wszyscy mogli wybierać, a jak nie było kogo, to tworzyć komitety wyborcze i kreować ludzi zgodnych ze swoimi poglądami na "pierdzistołków". Tu nie ma niewinnych osób. I myślę, że się wszyscy z tym zgodzimy.

I naprawdę bez osobistych urazów - to emocje na Forum powodowane takim a nie innym stylem i charakterem pewnych wypowiedzi, których nie podzielam i mało tego, poczuwam je jako atak na inicjatywy Forumowiczów, z naciskiem na te, którym ja hołduję.

Miłej pracy

Franco
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-07-24, 07:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-24, 07:39   

ac3 napisał/a:


niestety pisze o tym od poczatku ze dzialania w tej materi zeby cos poruszyc w stwardnialej masie miasta musza byc specjalne nie tylko pokazowe


Niestety dalej nie rozumiesz - jednym z głownych celów tamtej akcji było przełamywanie barier a także element wychowawczy - celowe oderwanie się od urzędników i zwrócenie uwagi na fakt, że gospodarzenie zaczyna się od zrobienia porządku wokół własnej dupy. Jak to robię Niemcy, Anglicy, Holendrzy i masa innych cywilizowanych narodów. Akcja NIE BYŁA adresowana do urzędników - miała inne priorytety. To wynik dyskusji gdzieś tam, spowodowanej wypowiedziami krytykującymi burmistrza jako osoby jakby jedynej odpowiedzialnej za to wszystko, co widać. To kontra właśnie takiemu zachowaniu gdzie "śmiecę bo płacę podatki i trzeba wymagać". To próba zwrócenia uwagi nie urzędasom /chociaż też/, ale ogółowi społeczeństwa, że źle się dzieje dlatego, bo od dziecka wpajane są nam takie a nie inne zachowania. M.in też takie, jak zachowanie opisane przez AlferaX w kontekście policjatna i syna wysokopostawionego /Oby spadł z hukiem/ urzędasa.
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 10:22   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Niestety dalej nie rozumiesz - jednym z głownych celów tamtej akcji było przełamywanie barier a także element wychowawczy - celowe oderwanie się od urzędników i zwrócenie uwagi na fakt, że gospodarzenie zaczyna się od zrobienia porządku wokół własnej dupy. Jak to robię Niemcy, Anglicy, Holendrzy i masa innych cywilizowanych narodów.


to Ty nie wiesz o czym piszesz byles choc w jednym z tych wymienionych krajow i widziales rozmawiales z ludzmi ???
ty widze tylko stajesz w opozycji ja zadaje konkretne pytania dlatego napisalem jezeli nie rozumiesz czytaj x 2
i jakiej wlasnej dupy nie rozumie wiec malymi kroczkami idz i rob porzadek na trawniku przed swoim blokiem i pamietaj ze w ten sposob moze odbierasz malo intratne ale jednak miejsce pracy jakiejs osobie ktora powinna robic to za pieniadze i dlatego trzeba najpierw uswiadomic to sobie
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 10:33   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Jeszcze dwa tygodnie temu /a może tydzień/ pojawiła się tu osoba, która napisała w 2 dni 100 MEGAPOSTÓW o tym co powinniśmy zrobić a co nie. Jak myślisz, jakie wywarła wrażenie? Jakie efekty przyniosło jej działanie? Poszukaj postów Marek Kajdas


na pewno poszukam tej osoby i zobacze jak ona do tego podchodzi i nie wazne jest wrazenie tylko skutek jaki wywola

jezeli bede mial dostateczna wiedze co juz zostalo zrobione w tym kierunku na pewno napisze jak ja top widze nie mam nadal zadnych racjonalnych przeslanek

i jesscze jedno kiedys za czasu wielkiego bumu na CB radio gdzie czlowiek by nie pojechal zawsze byl jeden tzw kanalowy ktory wszystkich przez radio uswiadamial i pouczal co i jak nalezy mowic itd taki eterowy ciec - tobie Panie franco nie wiele brakuje do tego stanu gdzie bym do kogos nie napisal czepiasz sie co napiszesz o koledze ktory napisal ze polska to syf ???
nic nie napiszesz bo co swoj ? w tej samej piaskownicy lepicie babki hmmm?
straszny z Ciebie straznik moralnosci sie zrobil analizowalem wszystkie watki z tej dyskusji zarywajac noc i stwierdzam ze baladzisz jak bede mial chwile to moge zlepic the best of the best ....
teraz tez zarywam przerwe na kawe zeby pisac i nie wynika to z checi dopiekania sobie na wzajem tylko z checi zrobienia czegos
jak tak walczysz o to zebym cos pokazal dokumenty na potwierdzenia mojej walki z systemem oswiadczam ze nie mam i tylko My w 3 wiemy jak bylo a inni moga sie domyslac na potrzeby tego forum juz zapomniales jak bylo masz nowa piaskownice i nowe zabawki i wszystko co bylo sie nie liczy ???
i to dopiero jest smutne i zaluje ze nie moga inni tego wszystkioego przesledzic
to wejscie w prywate jest nieuniknione tylko trzeba zachowac umiar
przeanalizowalem tez posty na temat sprzatania pod ratuszem i tez o tym napisze
wracam do pracy aby moc znowu sprawdzic konto lup pita jak napisales
bede czytal nastepnego posta na lunch czyli okolo 15 waszego czasu :(
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-24, 10:38   

ac3 napisał/a:


to Ty nie wiesz o czym piszesz byles choc w jednym z tych wymienionych krajow i widziales rozmawiales z ludzmi ???
ty widze tylko stajesz w opozycji ja zadaje konkretne pytania dlatego napisalem jezeli nie rozumiesz czytaj x 2
i jakiej wlasnej dupy nie rozumie wiec malymi kroczkami idz i rob porzadek na trawniku przed swoim blokiem i pamietaj ze w ten sposob moze odbierasz malo intratne ale jednak miejsce pracy jakiejs osobie ktora powinna robic to za pieniadze i dlatego trzeba najpierw uswiadomic to sobie


Te kraje podaje się jako przykłady wychowania gospodarności od dziecka. Niestety nic nie zrozumiałeś z akcji Centrum. Osobiście nie widzę powodu, dla ktorego miałbyś krytykowac jakiekolwiek z naszych posunięć. Osobiście tez nie widzę powodu, dla którego ktoś z Forum ma Ci odpowiadać, ale to już sprawa indywidualna każdego użytkownika bądź admina.

Nikt nikomu tu miejsca pracy nie odbiera - przekręcasz fakty - te miejsca pracy istnieją, bo idą na nie fundusze z budżetu. To, że są egzaekwowane tak jak widać, to inna sprawa.
Gratuluję - do listy moich wykroczeń przeciwko miastu dodałeś właśnie "Zabieranie pracy bezrobotnym". Czekam na dalsze oskarżenia :D . A kiedy opublikujesz, bądź opublikujecie ich pełną listę?

I jeszcze jedno - dopoki piszesz na Forum, piszesz to publicznie i każdy ma prawo do oceny takiej a nie innej wypowiedzi albo zachowania wg własnego zdania. To co nazywasz fanatyzmem, jest zwykłą reakcją na fanatyczne próby tępienia tego, co postrzegasz jako "zabieranie miejsc pracy" albo "wyręczania urzędników".

Pytaniem "Czy byłem w jakimś z tych krajów?'" jakby zabierasz mi prawo do wypowiadania się na ten temat. Czyli robisz to, co jeszcze przedtem krytykowałes w moim zachowaniu. W związku z tym ja Ci zabieram prawo krytykowania inicjatyw, których cele są zupełnie inne, niż to próbujesz je przedstawić i wykreować siebie jako zbawcę tego miasta i Forum Brzeg. Nie brałeś udziału, nie czytałeś postów, nie znasz ludzi. NIE KRYTYKUJ. I po raz kolejny proszę o podanie przykładów "Zdrowych Inicjatyw". Odpowiesz w końcu na tę część pytania? Jeśli piłka nożna w grupie, łażenie po mieście z workami na śmieci czy jak to tam nazwiesz, spotykanie się ludzi przy kartach, walka o odszkodowanie za zniszczony na ulicach samochód jest beee, to jakie są zdrowe inicjatywy?

Przeczytaj ze 3 razy, może zrozumiesz.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-24, 10:46   

ac3 napisał/a:


i jesscze jedno kiedys za czasu wielkiego bumu na CB radio gdzie czlowiek by nie pojechal zawsze byl jeden tzw kanalowy ktory wszystkich przez radio uswiadamial i pouczal co i jak nalezy mowic itd taki eterowy ciec - tobie Panie franco nie wiele brakuje do tego stanu gdzie bym do kogos nie napisal czepiasz sie co napiszesz o koledze ktory napisal ze polska to syf ???(


No i w ten sposób lista wykroczeń się powiększyła. Sorki - piszesz cały czas na jednym wątku i od dłuższego czasu jest to dyskusja między nami dwoma, którą jak znam ludzi,mało kto śledzi. Nie widziałem Cię na innych wątkach, nie poruszałeś innych spraw. Po prostu próbujesz kreować taki a nie inny mój wizerunek, do tego coraz częściej mnie obrażając, albo próbując to robić. A do tego mam wrażenie, że robisz to świadomie i celowo. Nie rozumiesz nic, a do tego przecież możesz włączyć ingorowanie użytkownika, czyli np mnie. Ale z racji tego, że krytykujesz bezlitośnie i przeinaczasz to, co ktoś zrobił, nie widze powodów, dla których miałbym nie reagować. Bo te sprawy dotyczą też mnie.

Jeśli nie rozumiesz, przeczytaj 3 albo więcej razy.

Na marginesie - Twoje wypowiedzi poprzez brak interpunkcji i rozgraniczenia zdań poprzez zaczynanie ich z małej litery są strasznie nieczytelne i rzeczywiście wymagają nieco większego skupienia.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-07-24, 11:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: pierwszy, po, raz, witam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu